Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 23.04.2006., 21:18   #11
Quote:
johnny_b_good kaže:
Ne može napisati žalbu, jer se na mandatne prekršajne kazne koje određuje policija izjavljuje prigovor, a ne žalba.

A prigovor MOŽE biti bez ikakvog obrazloženja i bez ikakvog pozivanja na zakon, i sigurno neće biti odbijen jer nema obrazloženja, već će se provesti redovan postupak.

E sad kas sam objasnio pravnu stranu, da prijeđem na moralnu.

Ako si mogao biti faca i voziti pod utjecajem alkohola, onda budi faca i plati kaznu, jer i sam dobro znaš da si napravio pizdariju.

Kako nemaš para za kaznu, a imaš za izaći vani i popiti?
razumijem te i u načelu se slažem s tobom. ali situacija je takva da sam slavio vlastiti rođendan na koji nisam kanio ići autom al eto zakasnio sam na bus. na povratku me zaustavila policija. vozio sam najnormalnije ne ugrožavajući nikoga, što je potvrdio i murjak. zato sam se i mogao odvesti do doma umjesto da prespavam u stanici...

u pravilu ne vozim pijan a i kad popijem pa sjednem za volan, samo vozim opreznije, nikako lošije. nikad se nisam baš satrao od alkohola pa išao vozit. to je naravno individualno da meni alkohol gotovo ne utječe na motoričke sposobnosti i ne možebiti regulirano zakonom, to razumijem.
kenove tablice is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.