Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2016., 12:14   #61
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
prilazila sam i prilazili su mi. tipovi kojima sam prilazila nisu bili ni zgodni ni traženi. ipak, veze gdje sam ja prva prilazila uvijek su bile kratkotrajnije od onih drugih

ja pak imam par frendova koji kažu da im je uvijek važno da je on prvi prišao i da to uveliko uvjetuje budućnost odnosa i trajnost veze

biološko objašnjenje je očito, a ono objašnjava i zašto su muškarci više zainteresirani/zaljubljeni na početku veze, a žene kasnije. muškarac kad je "napunjen" i ima impuls oploditi ili izručiti sjeme, taj ga nagon jako tjera da se trudi. nakon što ga "prebaci", taj nagon polako slabi
Prijatelji ti bezočno lažu.

Nemaš pojma o biologiji.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 12:58   #62
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
zanimljiva teorija, hoćeš reći da muškarac ne troši svoje sjeme, penis i genetski materijal spavajući okolo s puno žena?
Muskarac ne treba 9 mjeseci da bude spreman na novu akciju.

Teoretski, muskarac za svog zivota moze gene prenijeti na tisuce drugih jedinki. Zene su ogranicenje na nekih 20-30.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:08   #63
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Da li je to biološko ili društveno uvjetovano?
Zašto u većini slučaja muško prilazi ženi, a ne obratno? Zašto je većini žena bedasto prilaziti, očekuju to da muško učini?
Ima tu i biologije i društvene uvjetovanosti. U zapadnjačkom se društvu promovira ideja da je muškarac taj koji mora biti lovac, a žene plahe košute kojima treba uvaliti.
U nekim drugim kulturama, žene su te koje biraju.
Ono što je u našem društvu problem je što muškarci lagano postaju pičkice bez muda i onda samo gledaju, a žene su te od kojih se očekuje akcija. Uloge, i ulozi su se promijenili.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:36   #64
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Da li je to biološko ili društveno uvjetovano?
Zašto u većini slučaja muško prilazi ženi, a ne obratno? Zašto je većini žena bedasto prilaziti, očekuju to da muško učini?
Moja dobra drugarica ne bi muškome prišla ni za živu glavu, kaže da je to muški 'dio posla', često kaže dođi kući razočarana jer su danas muški papci, samo stoje i gledaju vani u klubovima. I kada upozna nekoga, kaže očekuje da se muško barem malo 'potrudi' oko nje. Što bi značilo to 'potruditi'? Zašto se žena npr. ne bi 'potrudila', 'potrčala' malo za muškim?
Sada dolazimo do zanimljivog pitanja ponude i potražnje, netko je već rekao da je sve do toga, da je ženska stvar više na cijeni nego muška.
Pa bi ova logika prošla gledajući iz perspektive jednog vrlo privlačnog muškarca npr. Imam frenda za kojeg mogu reći da je fizički vrlo atraktivan i u njegovom slučaju npr. vrijedi da se žene 'trude' oko njega, dok za većinu prosječnih muških to neće vrijediti. Da li tada možemo govoriti da to ipak nema veze sa spolovima, već sa pukom privlačnošću i 'vrijednošću' jedinke?
Radi prirode i društva. Al znaš kako one kažu, nema podjele na muško ženske stvari, a kad im treba izvuć kartu iz rukava onda muški ne prilaze, a one čekaju ko lane ulovljeno u zamku spremno da ga predator pojebe za ručak...

Lave, takva je igra.
Titan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:44   #65
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ima tu i biologije i društvene uvjetovanosti. U zapadnjačkom se društvu promovira ideja da je muškarac taj koji mora biti lovac, a žene plahe košute kojima treba uvaliti.
U nekim drugim kulturama, žene su te koje biraju.
Ono što je u našem društvu problem je što muškarci lagano postaju pičkice bez muda i onda samo gledaju, a žene su te od kojih se očekuje akcija. Uloge, i ulozi su se promijenili.
Tko očekuje?
Bilo bi lijepo naravno ali takva akcija se kod nas broji u promilima. Od 100 muških uleta eventualno dodje 1 ljepšeg spola.
Naime postoji tu jedan izraz imena emancipacija i ravnopravnost spolova o kojem žene i cure stalno mantraju na sva zvona, e pa zato krenite u akciju drage djeve.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:47   #66
mene je svaka devojka do sad smuvala,a ne ja nju....zavisi postoje devojke koje prave prvi korak, ali takve devojke iz mog iskustva nisu verne, jer one znaju da flertuju,tako da i kad udju u vezu sa tobom nastavljaju isto i sa drugim momcima koji im se svidjaju
baxuz19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:54   #67
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Tko očekuje?
Ovi bezmudni muškarci koje autor teme spominje u uvodnom postu.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:59   #68
A što bi mi ostali prilazili kad na 20 muškaraca ide jedna žena.

Edit: Ispravio sam se krivo s napisao ono što sam mislio.

Zadnje uređivanje Rocco18 : 07.01.2016. at 15:02. Reason: ispravak krivog navoda
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:02   #69
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Tako zena svoje "genetsko produzenje" bira pazljivo, analizirajuci;
... i potom izabere najgoreg krkana naprosto zato što ima najjače feromone.
Quote:
a muskarac se ponasa kao sovjetski vojnik u Staljingradu; jurisa milijun puta pa ce jednom valjda nabost jackpot.
... ako je krkan pa nit ima srama, nit uopće shvaća da ga ismijavaju. I točno, uvijek se neka sažali, i to ne neka bezveze, naprotiv.

Savjet autoru teme: prije ćeš natjerat Zemlju da se zavrti u kontra smjeru nego promijeniti stanje takvo kakvo jest, a kukanje ne privlači komade. Pa ono, prištedi si muku ubuduće.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:04   #70
Žene su lipe, muški nisu u prosjeku. Ukoliko si neki lipotan lipit će se ženske za tebe bez problema. Evo danas san vidio nekog lipog momka u Mercedesu. Žvalio se sa nekom prelipom curom.
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:10   #71
Quote:
Morpheus00 kaže: Pogledaj post
Žene su lipe, muški nisu u prosjeku. Ukoliko si neki lipotan lipit će se ženske za tebe bez problema. Evo danas san vidio nekog lipog momka u Mercedesu. Žvalio se sa nekom prelipom curom.
Asti lipote!
Titan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:12   #72
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ovi bezmudni muškarci koje autor teme spominje u uvodnom postu.
Pa ne znaci da je bezmudan ako ne prilazi curama.
Cure i žene uglavnom ne prilaze dečkima već stoje za šankovima ili dosadno bulje u ekrane sta za njih reci?
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:13   #73
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ja pak imam par frendova koji kažu da im je uvijek važno da je on prvi prišao i da to uveliko uvjetuje budućnost odnosa i trajnost veze
I svi su katolici i kroz tjedan praše svaku koja im da (jedini kriterij, sve ostalo je po I wish), pa nedjeljom to ispovijede, ponosno nadodajući x5; uz to, svi su gazde u kući, voze isključivo švapsko auto, nikad ne bi ženili neku koja nije nevina do braka, a ženi nedaju da im puši jer tim ustima im djecu ljubi.
To mi je super kad temeljem takvih žene stvaraju stavove o muškarcima.
Šta reć - blago tebi.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:15   #74
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Bilo bi lijepo naravno ali takva akcija se kod nas broji u promilima. Od 100 muških uleta eventualno dodje 1 ljepšeg spola.
Naime postoji tu jedan izraz imena emancipacija i ravnopravnost spolova o kojem žene i cure stalno mantraju na sva zvona, e pa zato krenite u akciju drage djeve.
Kod koga to "nas"? Govoriš li iz svog iskustva ili revno promatraš druge u akciji pa imaš toliku moć providnosti da zaključiš kako tvoja poanta ima smisla?

Osobno, iz svog iskustva, baš su promili bili (bolje rečeno - manji postotci) oni gdje sam ja činio prve korake kod onih koje su mi postale ljubavne partnerice.. A daleko od toga da sam "Don Juan", u bilo kojem smislu..

Tako da, eto sasvim neko drugo viđenje imam što se tiče situacije o kojoj se ovdje debatira..

- A glede truda, nikad tu nije samo jedan/jedno uključeno.. To je igra za dvoje u kojemu obje strane davaju/ulažu/nude.. Stvarno ne vidim zašto bi to bilo nekakva molekularna biologija određenim forumašima..

I dobra stara biologija koja, po mome forumskom iskustvu, koristi se pretežno kao objekt za logičku zabludu onima koji imaju problema sa funkcioniranjem sa ženama.. Kako ovdje, tako i u RL - nisam još čuo, da veliki "frajeri" koji imaju uspjeha sa ženama, su se pozivali na biologiju i zahvaljivali joj za svoje sretne trenutke..

Kažem, baš au contraire - oni s vrlo malo iskustva, a s viškom kompleksa i ograničenim pogledom koriste ju kao svoju svetu knjigu..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:16   #75
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Pa ne znaci da je bezmudan ako ne prilazi curama.
Cure i žene uglavnom ne prilaze dečkima već stoje za šankovima ili dosadno bulje u ekrane sta za njih reci?
Površne dakfejsice koje bi se samo naslikavale.

Referirala sam se na autorovo "muškarci samo gledaju":

Quote:
kaže da je to muški 'dio posla', često kaže dođi kući razočarana jer su danas muški papci, samo stoje i gledaju vani u klubovima.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:18   #76
Quote:
baxuz19 kaže: Pogledaj post
mene je svaka devojka do sad smuvala,a ne ja nju....zavisi postoje devojke koje prave prvi korak, ali takve devojke iz mog iskustva nisu verne, jer one znaju da flertuju,tako da i kad udju u vezu sa tobom nastavljaju isto i sa drugim momcima koji im se svidjaju
Mene samo jedna.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:19   #77
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Kod koga to "nas"? Govoriš li iz svog iskustva ili revno promatraš druge u akciji pa imaš toliku moć providnosti da zaključiš kako tvoja poanta ima smisla?

Osobno, iz svog iskustva, baš su promili bili (bolje rečeno - manji postotci) oni gdje sam ja činio prve korake kod onih koje su mi postale ljubavne partnerice.. A daleko od toga da sam "Don Juan", u bilo kojem smislu..


Tako da, eto sasvim neko drugo viđenje imam što se tiče situacije o kojoj se ovdje debatira..

- A glede truda, nikad tu nije samo jedan/jedno uključeno.. To je igra za dvoje u kojemu obje strane davaju/ulažu/nude.. Stvarno ne vidim zašto bi to bilo nekakva molekularna biologija određenim forumašima..

I dobra stara biologija koja, po mome forumskom iskustvu, koristi se pretežno kao objekt za logičku zabludu onima koji imaju problema sa funkcioniranjem sa ženama.. Kako ovdje, tako i u RL - nisam još čuo, da veliki "frajeri" koji imaju uspjeha sa ženama, su se pozivali na biologiju i zahvaljivali joj za svoje sretne trenutke..

Kažem, baš au contraire - oni s vrlo malo iskustva, a s viškom kompleksa i ograničenim pogledom koriste ju kao svoju svetu knjigu..
Ili u prijevodu bilo je daj šta daš.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:36   #78
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post

I dobra stara biologija koja, po mome forumskom iskustvu, koristi se pretežno kao objekt za logičku zabludu onima koji imaju problema sa funkcioniranjem sa ženama.. Kako ovdje, tako i u RL - nisam još čuo, da veliki "frajeri" koji imaju uspjeha sa ženama, su se pozivali na biologiju i zahvaljivali joj za svoje sretne trenutke..

Kažem, baš au contraire - oni s vrlo malo iskustva, a s viškom kompleksa i ograničenim pogledom koriste ju kao svoju svetu knjigu..
Ti si iznimka koja potvrđuje pravilo.
Normalno da se neće pozivat na biologiju, to se podrazumijeva...
koji si ti ograničen pogled ccc...
Titan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 16:24   #79
Quote:
Titan3 kaže: Pogledaj post
Ti si iznimka koja potvrđuje pravilo.
Normalno da se neće pozivat na biologiju, to se podrazumijeva...
Apsolutno točno i besprijekorno argumentirano.. Teško se je ne složiti s time, jel..


Quote:
koji si ti ograničen pogled ccc...
Što ćeš? Biologija je kriva za to..

__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 16:41   #80
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Apsolutno točno i besprijekorno argumentirano.. Teško se je ne složiti s time, jel..


Što ćeš? Biologija je kriva za to..


Jebiga, nekome treba reć muha, a nekome mucsa domestica, red dvokrilaša, al oboje je isti kurac.

Nije kod tebe biologija, više kemija
Titan3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger