Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 18:00   #161
Proslost partnerke je jako bitna. Zena koja je bila sa mnogo njih nece se odjednom smiriti.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:03   #162
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Proslost partnerke je jako bitna. Zena koja je bila sa mnogo njih nece se odjednom smiriti.
A tip hoce? Vrlo ste hrabri s ovakvim mizoginim izjavama.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:14   #163
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ne razumijem što misliš da ćeš riješiti sa bivšom kada te partner ne doživljava.

Jednom u dvajest godina sam nazvala njegovu bivšu. I to stoga što je stepsan žarko želio upisati moj faks i očekivalo se da mu pomognem oko upisa. S obzirom koliko su svi smatrali da za taj napor treba vremena, imala sam potrebu objasniti da je izdvojeno vrijeme debelo nedovoljno.

Poćaskale kratko i to je to. Ja sam vrlo distancirana.
Ništa. Ali neke žene se idu tako ponižavati. Jer su svjesne da nešto ne štima. U ovom slučaju je ona nju mrzila jer mu nije mogla narediti da više začepi o bivšoj ženi i kako ga je sjebala, to je neko moje mišljenje. Žena se pogubila potpuno. Kasnije ju je prošlo stjecajem nekih težih životnih okolnosti. A i ipak je ona "pobijedila" a to je takvim sitnim dušama jako bitno.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:15   #164
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A tip hoce? Vrlo ste hrabri s ovakvim mizoginim izjavama.
on ni ne treba
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:18   #165
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Vrijedi kada je riječ o vezama.
Dok sam svojevremeno izlazio s jednom ekipom, bio je jedan frend visok crn zgodan i taj je ostatku ekipe uvijek izbijao komade tj. hrpa komada mu se sama uvaljivala nije ni trebao ništa poduzimati posebno..koliko misliš da takvih muškaraca ima kojima žene same naveliko prilaze?

No i onaj koji bolje 'trži' će moći spustit kriterije i dalje imati velik 'lager' što za uparivanje što za avanture.
Sta je za tebe bolje trziti ? Bolje se znati prodati ? Pa logicno je to .Kao svaki dobar trgovac tako i on zna bolje prodati sebe . Sta ne znaci da ce svaki kupac nasijesti na njegovu spiku i kupiti defektnu robu .

Nas dva samo totalno van teme . Ovo blage veze nema sa temom .
Odgovoriti cu ti jasno i glasno . Imas hrpu zena od uvjek koje upadaju privlacnim muskarcima .
Zasto mislis da su zene drugacije od muskaraca ?
E sada na temu . Smatram da se treba porazgovarati o proslosti . Zasto ? Zato sta si mozemo svasta zamisliti u slucaju da netko skriva noge kao zmija .
Sta je osoba tajnovitija po tom pitanju nasa imaginacija pocinje galopirati i svasta nesta si zamisljati .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:21   #166
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
on ni ne treba
fak yea




kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:27   #167
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A tip hoce? Vrlo ste hrabri s ovakvim mizoginim izjavama.
A zasto bi mene zanimali tipovi ako nisam gej?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:29   #168
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
A zasto bi mene zanimali tipovi ako nisam gej?
Fascinantna je razina gluposti koju ispisujete gdje zena s puno partnera se nece smiriti, ali tip s puno partnerica hoce. Ako to nisi mislio, onda ok, ispricavam se.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:36   #169
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Fascinantna je razina gluposti koju ispisujete gdje zena s puno partnera se nece smiriti, ali tip s puno partnerica hoce. Ako to nisi mislio, onda ok, ispricavam se.
Pa ja smatram da ni takvi tipovi nisu dobar izbor. Ali zene vole takve.

Ljudi generalno ne znaju izabrati. Zato i ima jako mnogo razvoda.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:44   #170
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Sorry, ali nije mi jasno što si htio reći s tim komentarom. Tebi se tu nešto podrazumijeva, ali ja ne moram znati što.
a jesemu, nisu sve te push up pizdarije osmisljene da idu na lijepa i zategnuta tjelesa
niti je sminka tu da prikrije savrsenstvo
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:45   #171
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ne znam zbog cega prebacujes lopticu na mene?

Nisam ja nista ni rekla, ti si a iz tvoje izjave se ne da dokuciti na koga se to odnosi.
ne da se , je li?
dok iz tvoje izjave, kad kazes "zene", to je sve jasno
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:54   #172
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A tip hoce? Vrlo ste hrabri s ovakvim mizoginim izjavama.
zena ce radije dijeliti jako vrijednog muzjaka sa vise zenki nego imati manje vrijednog muzjaka samo za sebe
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:56   #173
Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
zena ce radije dijeliti jako vrijednog muzjaka sa vise zenki nego imati manje vrijednog muzjaka samo za sebe
Pa dobro, od kud ovakva poplava, u najboljem slučaju rečeno, netočnih izjava.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:00   #174
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa dobro, od kud ovakva poplava, u najboljem slučaju rečeno, netočnih izjava.
Dolaze od mizogine solo ekipe.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:03   #175
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Dolaze od mizogine solo ekipe.
Oh jebote , sve znajuci znaci ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:04   #176
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa dobro, od kud ovakva poplava, u najboljem slučaju rečeno, netočnih izjava.
Kako netocnih?
Ne bih se zacudila da uskoro izade nova verzija zakona s definicijom braka kao poliamorfne zajednice 1 muskarca i 2 ili vise zena.
Pa zar ti ne vidis koliko takvih zajednica ima! Svuda su oko nas. Evo svako malo naletim na te sretne zene koje guraju kolica sa svojom djecicom i pricaju medusobno kako divnog muza dijele
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:06   #177
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a jesemu, nisu sve te push up pizdarije osmisljene da idu na lijepa i zategnuta tjelesa
niti je sminka tu da prikrije savrsenstvo
te stvari su tu da malo poprave ono što se ne može drugačije
ali prvo ide ulaganje u to da izgledaš bolje bez toga i naravno da one traže više truda i vremena

a i nisam pristalica pretjerane promjene izgleda na taj način jer kad tad ćeš to skinut sa sebe
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:07   #178
Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
zena ce radije dijeliti jako vrijednog muzjaka sa vise zenki nego imati manje vrijednog muzjaka samo za sebe
ma baš
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:10   #179
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Kako netocnih?
Ne bih se zacudila da uskoro izade nova verzija zakona s definicijom braka kao poliamorfne zajednice 1 muskarca i 2 ili vise zena.
Pa zar ti ne vidis koliko takvih zajednica ima! Svuda su oko nas. Evo svako malo naletim na te sretne zene koje guraju kolica sa svojom djecicom i pricaju medusobno kako divnog muza dijele
Znam samo jednog. Taj se nije zaustavio na te dvije službene, ali se radi o enormno bogatom čovjeku.

Na te dvije koje su pristale na konglomerat, dolazi hrpa njih koja ga odjebe isti čas kad uvali ponudu. Tak da, eto valjda je ipak iznimka.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:11   #180
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa dobro, od kud ovakva poplava, u najboljem slučaju rečeno, netočnih izjava.

znanost?

kroz povijest je oko 80% zena imalo potomstvo i oko 40% muskaraca;


najbolji primjer koji imam je blizak obiteljski prijatelj koji je prije 30-ak godina istovremeno imao 4 djevojke koje su istovremeno zivjele u istoj kuci (a kuca nije cak bila njegova vec od jedne od njih )
no covjek je bio vrhunski atleta,svjetski poznati trener; bio je izuzetno pozeljan (iako je kontinuirano bio svorc ) i one su bile svjesne da i 25% njega vrijedi mnogo vise nego 100% nekog drugog
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger