Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2004., 16:27   #41
tjah sto ste se raskokodakali.

.pa zena se sam htjela pohvaliti kak ima lijepe i to jos prirodne ..tak da i malci u prvim razredima ne mogu jednostavno bilivit rodjenim ocima
__________________
Danas je normalno,biti nenormalan..
Zana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 16:43   #42
Ali ona je to rekla svojim kolegicama...i one su ostale.... Paf?!

Cak je to podjelila i sa starijom kolegicom koja je rekla i ona ju je citirala....ako nije po njihovom, oni zovu roditelje, a ovi su spremni ici do ministarstva............

Stajaznam ,valjda raspravljat o sisama i silikonima...valjda zeli rec da klinci nisu u pravu i zato su kolegice coporativno ostale paf i optuzile klince da ih tuzakaju ministarstvu i roditeljima.

Valjda zeli reci da su klinci rekli da su sise vece i neprirodne(misleci da su silikoni), a one misle da su vece, ali i prirodne, pa je tu doslo do nesporazuma.

I zato su ostale sokirane.

Vidno.


Cak je otvorila cijeli topic.










__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 17:04   #43
a gle...kad su nakon godina (upitno ..po nacinu pisanja ,mozemo zakljuciti da se radi o jos jednom svjeze izbacenom primjerku uciteljica novog vala) i godina kolegijalnog zombijanja po zbornici ,napokon saznale da im kolegica po struci ima prirodnu sisu !!!
tjah..zamisli shocka

a babe radosno olajavale tamo neku silikonsku pamelu...kad cijeli svijet srusi se Oh
__________________
Danas je normalno,biti nenormalan..
Zana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 17:07   #44


























inace, kako si ti...?
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 17:16   #45
uglavnom...osim kad nisam
pokusavam pomiriti duznost mame,domacice,zene ,kurve i radnice ...i ne ide mi nikako...bem mu ..kako to druge zene rade...rijese se muza? djecu ne dam (jos)
__________________
Danas je normalno,biti nenormalan..
Zana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 17:24   #46
rijese se muza i mole boga da djeca odu sama
oseka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 17:26   #47
znas...ideja o zakopavanju nepotrebnih stvari sve mi je primamljivija

kontejner je ionak preko ulice (a gazda tezak u pm)

oseko...na kisu ...is
__________________
Danas je normalno,biti nenormalan..
Zana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 20:27   #48
Quote:
_malac_23 kaže:
kao prvo... odgoj počinje u roditeljskom domu ,a zatim u školi!!!
Mene je začudilo da je to pitalo DIJETE, on ima tek 7 godina!!!!
Ja nisam neka njegova susjeda ili slučajna prolaznica...
Ja sam njegova učiteljica ...koja mu pokušava usaditi znanje i odgojiti ga...
ali...
Sva sreća da dolaze novi klnici... pametniji.. napradniji...
Nemam ja ništa protiv toga...
ali uzmimo za primjer da ste vi šef i da vam neki zaposlenik dobaci u prolazu... e šefice jel vi nosite silikone???
a uzmite u obzir da je taj isti 16 godina mlađi od vas!!!
hm hm...
mislim da neke granice trebaju postojati... pa, nismo mi zajedno ovce pasli !
malac - u skolstvu si? Pa pripremi se na sve sto mozes zamisliti pa i gore od toga.
Ali prvo sidi sa tog visokog konja na kojeg si uzjahala i spusti se na pasnjak medu ovce...

Ako ces posao raditi iz ljubavi onda to podrazumjeva i da volis djecu pa bi zato vec trebala znati da djeca, u toj dobi ( i ne samo u toj ) postavljaju niz pitanja koja mogu biti i smijesna i uvredljiva i kojekakva.

Isto tako od samog pocetka bi ti trebalo biti jasno da nije na tebi da ispravljas kucni odgoj dijeteta onako kako ti smatras shodnim.
Tvoja funkcija uciteljice nema nuzno svrhu ispravljanja roditeljskih krivih Drina. Hoce li te smetati - naravno da hoce! Hoces li moci puno uciniti u vezi toga - ne nuzno. Rijetke su skolske ustanove koje mogu postici i obrazovanje i odgoj ali rijetke su i takve obitelji.
Isto kao sto su rijetki kvalitetni ucitelji, nastavnici i profesori.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.