Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2014., 19:26   #101
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
Curke trebam pomoć (jer sam već zaboravila) oko veličina Osh kosh-a i cartersa, bebač ima skoro 1,8 mj., 15 kg i visine 98.
Naručila bih mu bodiće i filc piđamice s nogicama pa ne znam koju točno veličinu. Bodići su nam na knap u vel.92/98.
Nema vecih bodija od 24 m.
A pidzame imas 2T ili 3T, ali su modeli uski pa ne znam jel bi (s obzirom na tezinu) stao u 2T, a opet 3T bi mu vjerojatno bila preduga.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 22:23   #102
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Ides! E to je stvarno brzo
Da
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:36   #103
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Nema vecih bodija od 24 m.
A pidzame imas 2T ili 3T, ali su modeli uski pa ne znam jel bi (s obzirom na tezinu) stao u 2T, a opet 3T bi mu vjerojatno bila preduga.
On je dugi i tanki tako da mu uske stvari savršeno odgvaraju, bodije mučimo muku jer mu se oko vrata rastegne skoro do pol prsa kad zakopčam...baš je dugački

A piđamice smo s 8 mjeseci nosili vel 18 m carters pa mislim da bi mu možda ipak vel 3T odgvarala.
Next-ove su nam taman za 2 godine pa bi ipak malo duže, komotnije.
Budem nekaj smislila..ostaje mi još George za provjeriti.

tnx na odgovoru.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 00:07   #104
Quote:
MayaG kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila u srijedu navečer i stiglo mi je u petak isti tjedan.
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Narucila sam u subotu, poslali u ponedjeljak, stiglo danas (srijeda).
Brze nego sto sam ocekivala!
Super! Definitivno cu naruciti nesto (neda mi se hopsat tamo)... Gledala sam online i stvarno se sve cini kvalitetno, a i cijene su ok! Inace radije kupujem "uzivo", ali ako vi kazete da ste super zadovoljne, onda vrijedi probati!
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 16:28   #105
Jel next za djecu imaju online ikad sniženja kod nas ?
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 16:29   #106
Ne kuzim pitanje.

Online nema nikad snizenje.
U ducanu kod nas znaju biti jako dobri sezonski popusti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 11:57   #107
Meni je taj opjevani Next prilično loš po materijalima.
Daleko kvalitetniji, a u istom cjenovnom rangu je Soliver. Tajice i donji dijelovi trenirki su nepoderivi i čvrsti, ne deformiraju se ni od nošenja, niti od pranja (istina na prvu nisu jeftine, ali se često nadje popusta 20-30%, pa se isplate). Majice takodjer.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 13:30   #108
Ne znam, ja se uopce ne slazem.

Pamuk od solivera je uzasno krut, debeo I nerastezljiv (govorim o majicama), tako da si malac uopce ne moze obuci majicu bez asistencije.
A I dizajn im nije ni priblizno tako atraktivan kao nextov.

Uostalom, nikad nisam vidjela da soliver ima tutice za bebe I takve stvari o kojima mi ovdje pricamo.

Inace, apsolutno nista od nexta nam se nije rasirilo, skupilo ili deformiralo u pranju, perem na 30, 40, 60, ovisi kako sto.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:23   #109
Moje iskustvo s Nextom je tako-tako ovisno što kupimo. Tutice, bodići, piđamice, čarapice, hlače, košulje i veste pamučne su mi ok, jakne isto, tenisice i cipele, tako tako dok za dečkiće majce koje su u paketu po 2,3 ili 4 komada su mi koma, dobiju one mucice i kao da ima sintetike unutra a na dekl. ne piše. Zgužvaju se u pranju ko zavjese ako ih stavim na 40'.
Piđame za veče dečkiće npr 4 g i na dalje su mi izbljedile nakon nekoliko pranja, doke neke su ko nove i mekane.
Traperice su postojanih boja ali su mi dosta krute i klinci mi obozavaju one na gumu gore i dole oko nogice.
Ovisi dosta toga o materijalalu ali ugl. su mi mrak stvarčice ali imaju cjene relativno više za neki bolji/ljepši ili modernije komad odjeće...npr. uzela sam jucer čarape 7 pari 6eu, košulju kariranu za 21 eu, prsluk za jesen 22 eu i vestu s kapuljačom za 38 eu i kad usporedim da sam možda to sve mogla za manje novaca kupiti negdje drugdje, zara/hm ili carters, gap...ne znam.
Ja ugl.kupujem kad oni imaju 40% sale i tad ugrabim po realnijoj cjeni odjeću.
Prije sam kupovala u marks&spencer-u na popustima ali već dugo nisam naišla na dobar pamuk, sav se rastegne i raširi i ne vrijedi kupovati za te novce a pogotovo punu cjenu.

Danas sam usporedila cjene 3 kompleta piđamice sa stopalima u Mothercaru 28 eu - Next ovisi o vel 22-28 eu- Georges-12-18 eu, pamuk tanji i mekaniji svi su šareni uzorci baš jako slični.
BHS ima lošiji pamuk a cjenovno isti rang.
Mamas&Papas ima još skuplje cjene oko 30 eu na dalje.

Ja ovdje nemam H&M i baš mi fali ....jakoooo
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 17:18   #110
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
Piđame za veče dečkiće npr 4 g i na dalje su mi izbljedile nakon nekoliko pranja, doke neke su ko nove i mekane.
Vidis kak su iskustva razlicita...

Meni nema boljih pidzama od nexta (nosi velicinu 4-5 years). Fakat su peri deri, mekani pamuk, snug fit kroj, nakon mjeseci I mjeseci nosenja izgledaju kao da su danas kupljene.

Jedina mana im je cijena - 3pack je preko 200 kn.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 22:08   #111
Quote:
Hannah kaže: Pogledaj post
Meni je taj opjevani Next prilično loš po materijalima.
Daleko kvalitetniji, a u istom cjenovnom rangu je Soliver. Tajice i donji dijelovi trenirki su nepoderivi i čvrsti, ne deformiraju se ni od nošenja, niti od pranja (istina na prvu nisu jeftine, ali se često nadje popusta 20-30%, pa se isplate). Majice takodjer.
meni je next ok, pogotovo kad usporedim dizajn i materijale s cijenom, best buy, rekla bih.
naročito su super multi pack-ovi.
dosta kupujem tamo i nemam nekih loših iskustava.

soliver je ako se ja dobro sjećam dosta skuplji.
a izbor gotovo pa nikakav.

ali H&M mi je cjenovno ipak draži od nexta


btw, jel netko od vas kupovao/dobio odjeću "bimbo", hrvatska proizvodnja?
mi smo dobili par stvarčica i baš su kvalitetne
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 09:04   #112
jesu dosle trenirke u c&a? ako jesu, kakve su dosle?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 10:06   #113
Jeste vidjeli gdje neke bozicne outfite? za deckica, bit ce 9 mjeseci tad. Ne bih djeda mraza, nego snjeska soba ili vilenjaka i da nije preskupo obzirom da ce nositi par puta. Ja gledala u h&m i c&a, al nema jos nista.
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 12:33   #114
Quote:
HarveyNorman kaže: Pogledaj post
Jeste vidjeli gdje neke bozicne outfite? za deckica, bit ce 9 mjeseci tad. Ne bih djeda mraza, nego snjeska soba ili vilenjaka i da nije preskupo obzirom da ce nositi par puta. Ja gledala u h&m i c&a, al nema jos nista.
bila sam jucer u c&a i za curke do broja 92 ima svasta zimsko/bozicno onako s motivima pahuljica, sobovima, djedom mrazom & co.
mora onda valjda biti nesto i za decke.

A inace, ja sam luuuuuda za takvim stvarima iz cartersa, pogledaj jesu li dobili vec sad tu robicu kod nas u ducanima .
Ja nisam mogla cekati pa sam uzela s ebaya dva 3piece seta.
: ovisnik:
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 12:42   #115
Nego, imam pitanje.

Gdje ima za kupiti lijepih normalnih, jednostavnih, nimalo kicastih bijelih haljinica za krstenje?
(ja se kao toootalni ateist grozim svilenih tilasto-cipkastih opravica koje bi mm I njegov dio rodbine rado vidio na bebi)
Onako nesto malo svecanije, da nije bas za po doma , nesto pamucno, koncano, eventualno s nekim cipkastim detaljem ili mozda nekom masnicom.

Nemam pojma gdje da gledam.
Ima nesto malo na next online ali to mi je sve too much: til, sljokice, svila, saten, ono, mini vjencanje.

U hm-u takvih stvari nema.

Zara mozda?
Ne volim ju inace jer su mi modeli za klince starmali, ali mozda bi bas zato tamo nesto upiknula.

Beba je mala I stalno visi na cici pa ne mogu u miru obilaziti ducane.
Moram odjuriti nekamo ciljano I bila bih zahvalna za bilo kakvu info.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:19   #116
kod nas u h&m-u vec sve razgrabili. bila sogorica neki dan i veli da nemaju nista vise, sve otislo. skafandera vise niti jednog jedinog. valjda budu dobili jos robe.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:36   #117
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Nego, imam pitanje.

Gdje ima za kupiti lijepih normalnih, jednostavnih, nimalo kicastih bijelih haljinica za krstenje?
(ja se kao toootalni ateist grozim svilenih tilasto-cipkastih opravica koje bi mm I njegov dio rodbine rado vidio na bebi)
Onako nesto malo svecanije, da nije bas za po doma , nesto pamucno, koncano, eventualno s nekim cipkastim detaljem ili mozda nekom masnicom.

Nemam pojma gdje da gledam.
Ima nesto malo na next online ali to mi je sve too much: til, sljokice, svila, saten, ono, mini vjencanje.

U hm-u takvih stvari nema.

Zara mozda?
Ne volim ju inace jer su mi modeli za klince starmali, ali mozda bi bas zato tamo nesto upiknula.

Beba je mala I stalno visi na cici pa ne mogu u miru obilaziti ducane.
Moram odjuriti nekamo ciljano I bila bih zahvalna za bilo kakvu info.
Zara
Uzmi samo full veci broj
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:42   #118
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Zara
Uzmi samo full veci broj
Joj, nadam se da bar tamo imaju nesto.
Nemam ni vremena ni volje traziti na vise mjesta.

I zivcira me sto bas mooooooora biti bijelo.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:15   #119
Sve curke koje su bile lojepo obucene bila je Zara

A zakaj bas cisto bijelo? Ne moze roza ili bez?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 16:52   #120
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
A zakaj bas cisto bijelo? Ne moze roza ili bez?
Ne.

Ne pitaj.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.