Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 08:00   #2061
Al jeza te ipak malo prođe
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:03   #2062
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Jadni muškarci, em što moraju raditi(što ne bi inače da ne privlače tako žene), te kupovati aute (što im je opet zbog žena, pošto je poznato da one samo na aute i padaju, uz posao), pa sad se očekuje i da damu koja im je zapela za oko (ako već nije zapela za auto) pozovu na kavu (pošto je glupo odmah je pozvati u krevet, a i zna se kakve su te što čim zapnu, odmah slete na...mjenjač)...
A onda moraju i vezu stvoriti (ali ne u glavi, jer onda ih odmah prozovu stalkerima, što naravno da nisu nego vizualiziraju kao Tesla). E, onda kada odrade te silne pripreme i dovedu željenu pred matičara, te začnu i podmladak (ne obavezno tim redom ) - e,onda je red da se odmore, bar do smrti
Hahahahaha Iako si ovo jako komično opisala, vidi se da iz tebe govori životno iskustvo. Vrlo autentično.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:11   #2063
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
sve što se mora radit od tih (u principu glupih i dosadnih) poslova vezanu uz stan, prehranu, račune, odijevanje, auto ak ga imaš, ......

a zlo prase na neku koja se ne penje na ljestve
Hehe...ostalo je dakle u memoriji...al nije toliko dojmilo što se jedna konkretna ne penje na ljestve, nego što je ustvrdila da se žene *generalno* ne penju na ljestve, i za dokaz dovela dvije prijateljice da to potvrde.

Ne znam, možda ih je prije uputila što moraju reći.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:14   #2064
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Hehe...ostalo je dakle u memoriji...al nije toliko dojmilo što se jedna konkretna ne penje na ljestve, nego što je ustvrdila da se žene *generalno* ne penju na ljestve, i za dokaz dovela dvije prijateljice da to potvrde.

Ne znam, možda ih je prije uputila što moraju reći.
Ah, s kakvima se i ti Prase družiš, očito ti nije lako. Ali, sada je barem jasnija tvoja frustracija ženskim rodom, iskreno!
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:20   #2065
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Ah, s kakvima se i ti Prase družiš, očito ti nije lako. Ali, sada je barem jasnija tvoja frustracija ženskim rodom, iskreno!
Veći mi je izvor frustracije, ako se to može tako nazvati, često ponavljana priča o svemoćnoj ženi koja radi sve dok on, nakon što ga je nahranila i ispodrigivala, spava pred TV-om...

Ali to s ljestvama got me thinking a bit, pa sam krenuo obraćati pažnju kad gdjegod slučajno zgledam osobu na ljestvama...i stvarno mi se čini da su klateća jaja organ relevantan za održavanje ravnoteže. My 2c.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:23   #2066
Isuse Prasence
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:26   #2067
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Hehe...ostalo je dakle u memoriji...al nije toliko dojmilo što se jedna konkretna ne penje na ljestve, nego što je ustvrdila da se žene *generalno* ne penju na ljestve, i za dokaz dovela dvije prijateljice da to potvrde.

Ne znam, možda ih je prije uputila što moraju reći.
A da, toliko je bizarno zvucalo ...da nisam mogla zaboraviti.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:29   #2068
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Veći mi je izvor frustracije, ako se to može tako nazvati, često ponavljana priča o svemoćnoj ženi koja radi sve dok on, nakon što ga je nahranila i ispodrigivala, spava pred TV-om...

Ali to s ljestvama got me thinking a bit, pa sam krenuo obraćati pažnju kad gdjegod slučajno zgledam osobu na ljestvama...i stvarno mi se čini da su klateća jaja organ relevantan za održavanje ravnoteže. My 2c.
naisao sam i ja lijepi broj puta na "to je muski posao"
cak ukljucujuci i to da musko treba brisati prasinu s elektronickih uredaja


srecom poznajem i par sposobnih zena u rl, inace bih mislio da su to samo forumski primjerci, a ostalo sve invalidi
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:30   #2069
Sami ste si izabrali s kim se druzite.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:32   #2070
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Sami ste si izabrali s kim se druzite.
A trebate nam.
Za seks barem.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:33   #2071
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A trebate nam.
Za seks barem.
A nama ga ne treba
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:34   #2072
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A nama ga ne treba
I hvala vam na tome.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:34   #2073
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Sami ste si izabrali s kim se druzite.
i vi sebi
koji onda kurac vi kukate?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:36   #2074
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
naisao sam i ja lijepi broj puta na "to je muski posao"
A da vidiš čuđenja kad sam na spomen "muškog posla" reagirao navlas identično kako bi danas valjda svaka reagirala na spomen "ženskog".

Ali...ali..."to nije isto"...
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:40   #2075
meni je najbolje kad se krene raditi nesto "musko", kako si koke same automatski nadu neke neodlozne zenske poslove

onda nema cmizdrenja oko prasine, vesa, kuhanja...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:45   #2076
Ko da ja imam adekvatnig partnera u svemu što radim ili me zanima. Bilo bi mi draže da zna čagat kak se spada, nego da mijenja žarulje, to mogu i sama.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:47   #2077
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
A da vidiš čuđenja kad sam na spomen "muškog posla" reagirao navlas identično kako bi danas valjda svaka reagirala na spomen "ženskog".

Ali...ali..."to nije isto"...
Logicno je da ces ti obaviti fizicki zahtjevniji posao jer si fizicki snazniji.
Kucanstvo nije zenski vec unisex posao.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:49   #2078
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
A da vidiš čuđenja kad sam na spomen "muškog posla" reagirao navlas identično kako bi danas valjda svaka reagirala na spomen "ženskog".

Ali...ali..."to nije isto"...
Ja nisam ovdje baš vidjela upise gdje žene pišu kako ne rade ništa od "muških poslova", već većina piše da radi iste. Meni stvarno nisu neki problem, kao što je neko i napisao - i ne rade se svaki dan. Ono, mudrosti, oprati auto jednom u dva tjedna ili što je vjerujem češće, kada ideš sipati gorivo, stati i gledati kako se auto pere u praonici. Kreči se jednom godišnje, a i rijetko ko živi u viktorijanskom zamku. I sve to radim. A čak i farbu kupujem Nisam primjetila da mi je neko cohones stricnuo, a ja, rečeno mi je zbog težine, a i uvjek sam se voljela penjati po drveću; glavna sam po krovu i ljestvama.
P.S. Za ZgSash: Hvala što si primjetio za kritikovanje, vježbam Kaže mi shrinkica da moram vježbati imati manje razumjevanja za druge
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:50   #2079
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Veći mi je izvor frustracije, ako se to može tako nazvati, često ponavljana priča o svemoćnoj ženi koja radi sve dok on, nakon što ga je nahranila i ispodrigivala, spava pred TV-om...
Hahaha.. pa dobro, to su tzv. "vječne mame", a i neki muški su "vječna djeca", pa se poklapaju.

Quote:
Ali to s ljestvama got me thinking a bit, pa sam krenuo obraćati pažnju kad gdjegod slučajno zgledam osobu na ljestvama...i stvarno mi se čini da su klateća jaja organ relevantan za održavanje ravnoteže. My 2c.
Hm.. a, nisi nikad vidio ženu na ljestvama, stvarno?
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:51   #2080
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ko da ja imam adekvatnig partnera u svemu što radim ili me zanima. Bilo bi mi draže da zna čagat kak se spada, nego da mijenja žarulje, to mogu i sama.
Velika mi je zelje bit plesac, ali mi nejde.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger