Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2016., 00:02   #121
Drustvo je previse izfantaziralo pristupe i veze ka da je sve igra na sreću, gdje treba plesati oko nekog koji se pravi blesav. Vec imamo pravila u pristupanju, uskoro ce bit da kad izadjes van se moras najavit na mobitel toj osobi da bi ova uopce podigla pogled.[/QUOTE]

i meni se cini
OciCrneOciLazne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 00:29   #122
Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
onda me prijateljice napadu da je to zato jer sam prebrzo otkrila u dopisivanju da mi je simpa, kao trebala sam igrati igrice pa bi on mene pozvao. kako da ne, jos bi se dopisivali da ga je bilo pustiti. a meni treba konkretno. druzenje, sex, veza. nemam vremena za dopisivanja preko fejsa.
Frendice te samo tjese. Tipu se jednostavno nisi svidjela, nisi nis krivo napravila.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 07:59   #123
Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
a gle, ja nisam gabor, dapace mislim da sam vrlo privlacna zena. imam 34 godine i lijecnica sam, kad izadjem vani sve klinci ili dosta starija ekipa. mojih godina bas i nema. pristupila sam ja jednom muskarcu mojih godina kojeg sam upoznala preko frendice, ali on mi je dao do znanja da nije zainteresiran. a slobodan. uopce ni kavu nije htio popiti sa mnom. onda me prijateljice napadu da je to zato jer sam prebrzo otkrila u dopisivanju da mi je simpa, kao trebala sam igrati igrice pa bi on mene pozvao. kako da ne, jos bi se dopisivali da ga je bilo pustiti. a meni treba konkretno. druzenje, sex, veza. nemam vremena za dopisivanja preko fejsa.
To su one priče kao iz Sex i grada, sve se analizira do najsitnijeg detalja, a potrebne su igre i mentalno iscrpljivanje da bi se nekog ulovilo. Kako da ne! Frajer koji bi igrao igrice je zaslužio odjeb od tebe, u svakom slučaju, iako nisam sigurna da je u ovom slučaju to bio slučaj. Vjerojatnije da mu se nisi svidjela.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A kad tebi pridje neki muskarac, mislis da ti zeli biti samo frend?
Ne.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 08:03   #124
zeni daj ono sto joj treba i trudit ce se ona i oko tebe.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 08:24   #125
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ne.
Tako je, svejedno je tko kome prilazi, uvijek se misli da im je druga strana prisla samo da ih odvuce u krevet. No unatoc tome svejedno iz toga cesto nastaju veze i brakovi.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 10:17   #126
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tako je, svejedno je tko kome prilazi, uvijek se misli da im je druga strana prisla samo da ih odvuce u krevet. No unatoc tome svejedno iz toga cesto nastaju veze i brakovi.
Pa u 90% slučajeva je to točno,zar ne ?
PLEASURE69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 10:33   #127
Quote:
PLEASURE69 kaže: Pogledaj post
Pa u 90% slučajeva je to točno,zar ne ?
Ššššš ne govori to! Nije politički korektno ... ooovaaaj...kolega forumaš je mislio reći da se prilazi prijateljstva radi.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 10:53   #128
Ne trude se danas ni muskarci. Nemaju hrabrosti direktno ni prici. Samo salju zahtjeve po Facebooku i Instagramu i piskaraju. Zato tema nema smisla jer ne znam o kakvom trudu govorimo.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 13:47   #129
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ne trude se danas ni muskarci. Nemaju hrabrosti direktno ni prici. Samo salju zahtjeve po Facebooku i Instagramu i piskaraju. Zato tema nema smisla jer ne znam o kakvom trudu govorimo.
to često čujem kao i komentare na pasivnost,
gdje čekaju da netko drugi sve "odradi" uključujići i zavođenje.
čini se da se zavođenje "preskače" već se odmah skače-u krevet.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 13:57   #130
Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
pristupila sam ja jednom muskarcu mojih godina kojeg sam upoznala preko frendice, ali on mi je dao do znanja da nije zainteresiran. a slobodan. uopce ni kavu nije htio popiti sa mnom.
Pa ne možeš se svakome svidjeti.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Frendice te samo tjese. Tipu se jednostavno nisi svidjela, nisi nis krivo napravila.
Točno.

Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
To su one priče kao iz Sex i grada, sve se analizira do najsitnijeg detalja, a potrebne su igre i mentalno iscrpljivanje da bi se nekog ulovilo.

I u SATC ima epizoda kad dečko jedne od njih objašnjava njenoj frendici da ju tip neće nazvati jer mu se ne sviđa, ono, pozvala ga je kod sebe doma, odbio je i rakao da će se javiti i sad ova razmišlja hoće li se javiti. A onda joj ovaj obasni iz muške perspektive i eto ga - prosvjetljenje.
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:03   #131
Zato jer danas gotovo da niti nema normalnih cura po Vašim ukusima, jer nekome je normalno da npr cura bude psihopat kao i taj koji ju traži.

Neki ljudi previše očekuju i vezuju se za to očekivanje i kada vide da nisu to postigli razočaraju se.

Neki dečki su toliko razočarani jer upoznaju na 1000 lijepih cura, ali kada uvide kako razmišljaju i kako su pune sebe odmah odustanu. Pa tko nebi? Svatko normalan bi odustao.

Jer đabe tebi pločice na trbuhu, guzice i sise i sva lijepota ovoga svijeta ako ste puni sebe i kada težite samo materijalnim stvarima u nadi da će te tako pronaći sreću, a nemate sve daske na broju u glavi i ne znate se normalno niti razgovarati, a kamoli zezati s nekim. I niste lijepi iznutra i nemate lijepu dušu i dobro srce tad ne može biti niti lijepi izvana.

Prestati se truditi oko nekoga tko ne zaslužuje taj tvoj trud i koji ne cijeni sve što radiš za njega ili nju. Kako prepoznati normalnu curu? Pa ako imate imalo mozga lako se to prepozna u par poruka.

Eh i btw dečki su se poboljšali po pitanju svega, a cure su te koje su i dalje pokvarena roba. Ne sve, ali 99%da.

Kad bi naše oči vidjele duše umjesto tijela i materijalnih stvari, koliko bi drugačiji ideal ljepote bio. Svi bi se promijenili na bolje i sve bi bilo opet u skladu.

O ovoj temi bi se moglo do zore razglabati.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:05   #132
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
to često čujem kao i komentare na pasivnost,
gdje čekaju da netko drugi sve "odradi" uključujići i zavođenje.
čini se da se zavođenje "preskače" već se odmah skače-u krevet.
Nema zavođenja više. Idemo vidjeti prvo kakav je seks pa ćemo onda skontati kako nam izgleda sa kafom, kolačima i sličnim
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:22   #133
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
to često čujem kao i komentare na pasivnost,
gdje čekaju da netko drugi sve "odradi" uključujići i zavođenje.
čini se da se zavođenje "preskače" već se odmah skače-u krevet.
Pa muškarci su se također emancipirali ali pazi sad točno po vašem receptu emancipacije prekrizenih nogu,sjedenja za šankom i čekanja.
Sta sad želite više,nikad zadovoljne?
Dobile ste točno sto ste tražile.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:29   #134
Quote:
Nakamai kaže: Pogledaj post
Eh i btw dečki su se poboljšali po pitanju svega, a cure su te koje su i dalje pokvarena roba. Ne sve, ali 99%da.

Kad bi naše oči vidjele duše umjesto tijela i materijalnih stvari, koliko bi drugačiji ideal ljepote bio. Svi bi se promijenili na bolje i sve bi bilo opet u skladu.

O ovoj temi bi se moglo do zore razglabati.
Kako je lijepo koji put nešto ovako pročitati,ima pametnih cura.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:33   #135
Mi se nismo borile za to da nam se muškarci javljaju na Facebooku i Instagramu a da uživo budu ona stvar. Žene su i prije sjedile u kafićima prekriženih nogu pa su im muškarci (čitaj kavaljeri) prilazili.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:34   #136
Quote:
Nakamai kaže: Pogledaj post

Kad bi naše oči vidjele duše umjesto tijela i materijalnih stvari, koliko bi drugačiji ideal ljepote bio. Svi bi se promijenili na bolje i sve bi bilo opet u skladu.

O ovoj temi bi se moglo do zore razglabati.
Ali dušu ne možeš poj**ati!
Izgleda da je bitno da ga samo metneš, i tako zujiš s cvijeta na cvijet i onda se čudiš što nema normalnih cura. Danas je sve potrošna roba, tijelo je valuta kojom se trži. Koga još briga za dušu!?
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:38   #137
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ali dušu ne možeš poj**ati!
Izgleda da je bitno da ga samo metneš, i tako zujiš s cvijeta na cvijet i onda se čudiš što nema normalnih cura. Danas je sve potrošna roba, tijelo je valuta kojom se trži. Koga još briga za dušu!?
A ti misliš da je neke žene briga za dubinu duše muškarca? Često je ta tema u rangu sprdacine.
Da sigurno je pogotovo za dubinu novčanika.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:42   #138
Mnoge danas ni muskarce ni zene ne zanima sta osoba ima unutra. To je cinjenica.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:46   #139
Quote:
Nakamai kaže: Pogledaj post
Kad bi naše oči vidjele duše umjesto tijela i materijalnih stvari, koliko bi drugačiji ideal ljepote bio...
...većina ženskih kojima 'moramo prilaziti' bi bili živi gabori...
PLEASURE69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:53   #140
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
A ti misliš da je neke žene briga za dubinu duše muškarca? Često je ta tema u rangu sprdacine.
Da sigurno je pogotovo za dubinu novčanika.
Ne bih znala, ne krećem se među takvima. Ja znam što je meni bitno, a za ostale me ravno zaboli.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger