Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2022., 17:06   #281
Quote:
Kikoslav kaže: Pogledaj post
Hrpa policajaca koji su bili u Kostajnici dan danas u ratnom putu ne vodi im se Kostajnica upravo kao i meni i zato danas imam problema da moram tražiti svjedoke kako bi dobio status HRVI.
kakve veze imaju svjedoci sa statusom rvi ? jasno mi je da bi svjedoci pomogli da svjedoče da si bio u postrojbi..ali sa rvi ????
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2022., 19:41   #282
Quote:
The Worm kaže: Pogledaj post
kakve veze imaju svjedoci sa statusom rvi ? jasno mi je da bi svjedoci pomogli da svjedoče da si bio u postrojbi..ali sa rvi ????
Ima veze, jer mi prvostupanjska komisija dodijelila 50 posto a drugostupanjska 0 posto jer kao bolest nije povezana sa sudjelovanjem na ratištu. Sada moram tražiti svjedoke da sam bio u Kostajnici uzeti izjave i predati žalbu da se upiše i ispravi ratni put.
Kikoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2022., 20:33   #283
Quote:
Kikoslav kaže: Pogledaj post
Ima veze, jer mi prvostupanjska komisija dodijelila 50 posto a drugostupanjska 0 posto jer kao bolest nije povezana sa sudjelovanjem na ratištu. Sada moram tražiti svjedoke da sam bio u Kostajnici uzeti izjave i predati žalbu da se upiše i ispravi ratni put.
nije tema..nego Kostajnica. Možda da otvoriš novi thread o toj i sličnim temama . Koliko sam shvatio komisija ne negira tvoje učešće u ratu , nego je utvrdila da bolest nije povezana sa ratom . ( što im nije nikakav problem , nakon 27 god od završetka rata ) .Možeš pokrenuti upravni postupak...ali sretno sa tim
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 19:28   #284
Quote:
The Worm kaže: Pogledaj post
nije tema..nego Kostajnica. Možda da otvoriš novi thread o toj i sličnim temama . Koliko sam shvatio komisija ne negira tvoje učešće u ratu , nego je utvrdila da bolest nije povezana sa ratom . ( što im nije nikakav problem , nakon 27 god od završetka rata ) .Možeš pokrenuti upravni postupak...ali sretno sa tim
Komisija negira moje učešće u ratu jer mi u raznim putu nije upisano da sam bio u Kostajnici.
Kikoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 21:06   #285
Quote:
Kikoslav kaže: Pogledaj post
Komisija negira moje učešće u ratu jer mi u raznim putu nije upisano da sam bio u Kostajnici.
komisija nema što negiritai u vezi učešća u ratu . potvrda ureda za obranu mora biti tu koja dokazuje status branitelja ili dragovoljca. Komisija utvrđuje samo bolest ( predpostavljam da je u tvom slučaju bolest) i okolnosti u kojima i kada je bolest nastala , tj dali je uzrok bolesti sudjelovanje u DR ili je nastala u civilstvu . Možda bi trebao naći odvjetnika koji dobro poznaje tematiku
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.