Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2014., 23:13   #81
Terra Organica je otvorila dućan u Bauerovoj 16
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:38   #82
Ima netko iskustva s Aromaticom?
Čine mi se O.K., jednom kupila nevenovu kremu, balzam za usne, sapun i još neke stvarčice kod njih. Da li netko zna kakvi su im šamponi? Pitam jer mi se onaj njihov protiv opadanja kose čini O.K., ali je dosta skup, i ne bi ulazila u tu avanturu neprovjereno.
Hvala!
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 02:12   #83
Itko naručivao sa Ecco Verde sajta? Šalju u Hrvatsku, paypal, poštarina jest skupa ali imaju jako puno brendova kojih nema kod nas. Zanimaju me iskustva. Upisala sam u tražilicu za pdf-u pojam ali mi ništ ne izbacuje.

http://www.ecco-verde.hr/marke
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 23:36   #84
Quote:
Monsuni kaže: Pogledaj post
U Martićevoj se otvara dućan hrvatske eko kozmetike Kantarion.
Vidjela sam danas, zidovi izgledaju baš lijepo šareno
Baš sam pomislila da nije nitko spomenuo Kantarion na ovoj temi. Ja sam 100 puta prolazila kraj njih u Martićevoj i nisam nikad ušla, no danas sam proprčkala albume na FB stranici i ostala sam paf. Koliko finih stvari!

Odmah sam si zapikirala neke stvari na WL za ljeto

Ovaj maslac, ovaj mali kombo et. ulja koji bi stavila u dest. vodu (koristila sam do sad samo lavandu ili paprenu metvicu, prva je super za opuštanje tijekom sna i odbijanje komaraca, druga super za tjeranje mrava), ovo moram što prije uzeti jer će dobro doći i kao prirodni parfem , možda uzmem ovo umjesto Biobaza suhog ulja i pomiješam sa šljokicama za noćne izlaske mada je cijena malo too much naspram Biobaze, ovo ima pregenijalan dizajn bočica, ovo mi je ok omjer cijene i količine (250 ml 50 kn) i naravno Sapunoteka krema za lice i krema za ruke.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:11   #85
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Baš sam pomislila da nije nitko spomenuo Kantarion na ovoj temi. Ja sam 100 puta prolazila kraj njih u Martićevoj i nisam nikad ušla, no danas sam proprčkala albume na FB stranici i ostala sam paf. Koliko finih stvari!

Odmah sam si zapikirala neke stvari na WL za ljeto

Ovaj maslac, ovaj mali kombo et. ulja koji bi stavila u dest. vodu (koristila sam do sad samo lavandu ili paprenu metvicu, prva je super za opuštanje tijekom sna i odbijanje komaraca, druga super za tjeranje mrava), ovo moram što prije uzeti jer će dobro doći i kao prirodni parfem , možda uzmem ovo umjesto Biobaza suhog ulja i pomiješam sa šljokicama za noćne izlaske mada je cijena malo too much naspram Biobaze, ovo ima pregenijalan dizajn bočica, ovo mi je ok omjer cijene i količine (250 ml 50 kn) i naravno Sapunoteka krema za lice i krema za ruke.
meni su skupe njihove kreme, a nema testera... istina lijepo mirišu
sviđa mi se Mala od Lavande, njihove kremice su mi baš OK
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 20:54   #86
Pozdrav svima!

Zanima me da li je itko koristio tj naručivao proizvode sa stranice tinktura.com, ako da kakva su iskustva bila ?
Meri2202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 19:15   #87
Terra organica ... narudžbe obrađuju brzo, paketi stižu na vrijeme....osim toga, Oshadhi ulja naručujem isključivo kod njih, nekako su na mene ostavili najuvjerljiviji dojam, poučena prethodnim komentarima o preljavanju ulja drugih pa stavljanja Oshadhi etiketa...Ulje čajevca njihovo uvjerljivo najbolje, gljivice na nogama ni jednom kremom iz apoteke nisam uspijela riješiti a nakon 2 tjedna stavljanja ulja povukle su se zauvijek.....također sam oduševljenja i Green people kozmetikom-dječjom linijom i preporučam toplo
lija19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 11:31   #88
Domaci proizvodjaci

Da li mozete preporuciti neke domace proizvodjace etericnih ulja i hidrolata, koji imaju certifikate i razinu kvalitete proizvoda?
netko je bio spomenuo opg Kucic sa otoka Cresa, da li znate jos takvih proizvodjaca od kojih se mogu provjereno kupiti hidrolati i ulja za izradu krema?
hvala!
lovenature is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 22:32   #89
Gdje osim u Terra O. kupiti pčeliniji vosak?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 22:51   #90
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Gdje osim u Terra O. kupiti pčeliniji vosak?
kemig.
__________________
Life is not a dress rehearsal.
*SveMirac* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 15:26   #91
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1 Molim Vas za minuticu Vašeg vremena,da mi ispunite anketu za diplomski.Hvala Vam unaprijed

Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
odlučila sam otvoriti ovu temu u kojoj ću navesti par web shopova za koje znam da prodaju kvalitetna hladno prešana, nerafinirana ulja (i poneke brandove prirodne kozmetike), jer sam primjetila da ljudi koji tek odluče koristiti ulja, gline itd. ne znaju kamo se to sve može kupiti, pa se često ponavljaju ista pitanja..

dakle:
Aromaterra-Terra Organica
Aromedica
Kemig
Bioterra

ukoliko netko zna još koji, neka ga navede, ja se trenutno mogu sjetiti samo ovih..!
believe7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 15:27   #92
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1 Ljudi molim Vas za minuticuda mi ispunite anketu za diplomski Hvala unaprijed
believe7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 13:56   #93
Quote:
lovenature kaže: Pogledaj post
Da li mozete preporuciti neke domace proizvodjace etericnih ulja i hidrolata, koji imaju certifikate i razinu kvalitete proizvoda?
netko je bio spomenuo opg Kucic sa otoka Cresa, da li znate jos takvih proizvodjaca od kojih se mogu provjereno kupiti hidrolati i ulja za izradu krema?
hvala!
Preporučio bih Salvia d.o.o., domaćeg proizvođača sa Kornata.

Posjeduju certifikate o zdravstvenoj ispravnosti, hrvatsku i EU eko markicu te markicu Hrvatskog otočnog proizvoda.

Od 1 kg kadulje proizvode 300 ml hidrolata. To je koncentracija koja je 3-6x jača od "većih" proizvođača (za istu biljnu masu dobiju 1–2 litre hidrolata).

https://kadulja.com/proizvod/hidrola...ovite-kadulje/

Uz hidrolat, prodaju i eterično ulje od kadulje.
zeninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 13:29   #94
KOSARICA.HR - Kemig 16.12. – 18.12.2016.
15% POPUSTA NA

* oleoTHERAPY
* Pranarom
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 18:00   #95
Thumbs up

meni osobno je najbolji eshop www.biopurus.bio - imaju preko 100 vrsta ulja i kozmetička su lijepo s pumpicom.
Adka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 11:50   #96
Ima li neka trgovina sa uljima i sirovinama u Slavonskom Brodu?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 23:15   #97
Kemig povodom Dana žena 8.3. ima popust 15% na sav asortiman.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 00:10   #98
Dal je ok kupovati organska ulja u Bio Bio (Primavera) ili Muller-u (Melvita, skupo)?
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 19:08   #99
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Dal je ok kupovati organska ulja u Bio Bio (Primavera) ili Muller-u (Melvita, skupo)?
Melvita je po meni samo propaganda, 1. kriterij koji ne zadovoljavaju je da stavljaju sve u prozirne bočice. Cijena npr. avokada je previsoka u usporedbi s ostalim markama ulja npr. Oshadhi, Floriahan...
Nisam ljubitelj Primavere nakon što sam vidjela da imaju hidrolate s alkoholom.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 23:34   #100
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Melvita je po meni samo propaganda, 1. kriterij koji ne zadovoljavaju je da stavljaju sve u prozirne bočice. Cijena npr. avokada je previsoka u usporedbi s ostalim markama ulja npr. Oshadhi, Floriahan...
Nisam ljubitelj Primavere nakon što sam vidjela da imaju hidrolate s alkoholom.
Hvala. Da fakat je prozirna, a skupo. Ok onda cu drugdje kupovati, oshadhi je u dmu koliko se sjecam. Htio bi negdje kupovati a da ne moram pol grada proci radi jedne bocice.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.