Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 09:27   #1
PBZ mToken

Quote:
PBZ mToken je aplikacija koja se koristi za provjeru identiteta (identifikaciju) prilikom pristupa internetskom i telefonskom bankarstvu te za potvrdu prilikom izvršenja transakcija (autorizaciju).
Nakon instalacije aplikaciju PBZmToken potrebno je aktivirati unosom identifikacijskog i aktivacijskog koda koji možete zatražiti u bilo kojoj poslovnici Banke.
Izdavanje PBZmTokena kao dodatnog autorizacijskog uređaja moguće je realizirati i putem PBZ365@NET usluge (internetsko bankarstvo).

Nakon aktivacije PBZmTokena za daljnje korištenje aplikacije nije se potrebno povezivati s internetom.
Od sada za korištenje internetskog (usluge PBZ365@NET i PBZInvestor) i telefonskog (usluga PBZ 365TEL) bankarstva nije potrebno koristiti dodatne uređaje, kao što su čitač kartica i token, već je dovoljno imati samo mobilni telefon.
Dosadašnji korisnici čitača kartica ili tokena mogu ih bez naknade zamijeniti za PBZmToken u bilo kojoj poslovnici Banke.
Play Store

korisnici mToken PBZ da li vam se app zblesira svaki put kod updatea.
Meni do sad svaki put (sad zadnje na nougat)...svaki mob koji sam imao se ponašao isto.

Zadnje uređivanje assassin : 27.03.2017. at 22:25. Reason: Dodan opis i link
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 09:46   #2
U temi o S7 se nedavno pisalo o tome. Aplikacija se valjda ne prilagođava dobro izmjenama rezolucije i tko zna čemu sve... Pisali su se prigovori PBZu...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 10:59   #3
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
U temi o S7 se nedavno pisalo o tome. Aplikacija se valjda ne prilagođava dobro izmjenama rezolucije i tko zna čemu sve... Pisali su se prigovori PBZu...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
sve sam to pročital. zato sam i stavil posebnu temu... ovo mi se događalo na svim mobitelima... s2 s4 note 2 note 4 i sad s7 edge
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.