Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 12:59   #1
Žalba zbog brisanja

KLCCLK opet divlja protiv slobode govora, na temi o Vel. Britaniji povodom terorist. napada u Londonu.

Zaista se samo može smatrati progonom mišljenja da je dobra politika naše NATO-saveznice Mađarske, kad mi je obrisan post kojim sam odgovorio na post TheProvense:
Quote:
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
lagano riješit?

čini mi se kao nedostižna bajka..a ako je već dostižna, onda je za kojih (par)sto godina..
Naravno, sad je teško to liječiti ... ali ima i ona provjerena mudrost

"Bolje spriječiti nego liječiti!"

a veliki dijelovi europskog kontinenta još uvijek to mogu spriječiti,
ili bar smanjiti vjerojatnost takvih događaja na nešto sasvim izuzetno.

Hrvatska je u vrlo osjetljivom položaju, ali još uvijek je u položaju da sprječava,
ako se okrene patriotskoj politici poput one susjeda Mađara, preciznije Orbanovoj politici.
Eto, TO mi je brisano!

Zar je na ovom forumu proskribirana politika Mađarske, naše EU-sučlanice (štoviše starije članice od nas), te NATO-sučlanice (opet, starije članice od nas)?
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:03   #2
Ako te bude zanimalo zašto ti je obrisan post, javi Naravno, na civiliziran način.

Ako imaš svoje zaključke o tome, samo naprijed ali za to nemoj spamat podforum jer vam je već više puta rečeno da je brisanje najnormalniji moderatorski alat. Tako da ako misliš da znaš odgovore nema potrebe za temom. Ona služi za upite i one koje interesira odgovor.

Do tad - viszontlátásra!
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:20   #3
Upravo moj prvi post je bio civiliziran način da se izrazi ne samo žaljenje,
nego i nerazumijevanje zašto mi je obrisan post.
Tvoj odgovor ide u onu kategoriju "praviti se lud". Ali dobro, ako treba, evo eksplicite:
Zašto mi je obrisan post
Quote:
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
lagano riješit?

čini mi se kao nedostižna bajka..a ako je već dostižna, onda je za kojih (par)sto godina..
Naravno, sad je teško to liječiti ... ali ima i ona provjerena mudrost

"Bolje spriječiti nego liječiti!"

a veliki dijelovi europskog kontinenta još uvijek to mogu spriječiti,
ili bar smanjiti vjerojatnost takvih događaja na nešto sasvim izuzetno.

Hrvatska je u vrlo osjetljivom položaju, ali još uvijek je u položaju da sprječava,
ako se okrene patriotskoj politici poput one susjeda Mađara, preciznije Orbanovoj politici.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:32   #4
Dobio si odgovor na PM uz žuti koji si dobio za komentiranje moderatorske upute/upozorenja, hoćeš i ovdje da zadovoljimo formu?
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:44   #5
Naravno da neću, ne želim zadovoljavati moderatorsku formu.
Taj tvoj PM odgovor koji spominješ je samo rekao da mi post previše "vuče na nešto".

A moj post je samo bio pohvala politike susjedne EU zemlje, savezničke Mađarske.
Dakle, konkretno pitam je li to zabranjeno na ovom forumu (jer onda i to "vuče na nešto").

Pitanje je tim važnije jer znamo da stav sličan mađarskom imaju i Poljska, Češka, Slovačka ...
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:48   #6
Kao što i sam kažeš, dobio si objašnjenje Takvo je i nema drugog. Nisi kartoniran, a post je obrisan jer bi vrlo potencijalno odvukao raspravu u smjeru toga da "neki" ne smiju u Europu. Pri čemu "neki" nisu neki sumnjivci, nego neki neke određene vjere, rase ili nacije. Nisi ti to rekao, barem ne eksplicitno, i zato nisi dobio karton. Ali brisanje postova koji mogu odvesti raspravu u neželjene vode je normalan moderatorski zahvat.
Koji štiti forumaše, a ne moderatore. Nama treba tri sekunde da kartoniramo nekog, ali će netko odmarat 3 ili 7 dana ako ga napeta situacija povuče da kaže da npr. "muslimani nemaju što tražit u Europi".
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.