Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 14:22   #1001
U Labinu nema dobrih ćevapa
antoana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 15:29   #1002
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Bili na pizzi u restoranu Kum u Krnici, vrlo dobre pizze. Zapravo, sve je za pohvalu, hrana, ambijent i osoblje. Stavim fotke kada dođem na komp.
Danas se ide do Labina. Ekipa mi se nabrijala na dobre ćevape u somunu. Gdje se u Labinu jedu najbolji ćevapi u somunu?
Ako ih eventualno odgovorim od ćevapa i poželimo nešto drugo, što je u Labinu za preporuku?
odi do rapca u la pentolu ili u restoran kvarner na piazza san marco. i velo kafe je fino, odlični njoki (slani) i krafi (slatki).
a što se tebi jede'?
u labinu ziher se ne buš najel ćevapa.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 17:22   #1003
Ma meni se zapravo jede sve, sa mnom je najmanji problem. Mali je nagovorio mamu da hoće ćevape i sada me njih dvoje pili, a ja kao moderni muž moram slušati ženu i eto, tako smo došli do ćevapa..
Uskoro krećemo prema sjeveru pa ćemo već negdje svratiti od ovog predloženog..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 22:57   #1004
U Peruški je bila pizzeria, svi su je hvalili. Da li još radi ne znam. To ti je najbliže.
Marčanu zaboravi, tamo nema ništa.
U Labinu nećeš naći ćevape, barem ne nekakve koji bi zadovoljili. Kad već ideš na tu stranu prijepodne navrati u Barban u Prstenac, izvrsne domaće marende za malo novca. Možeš i nastaviti par kilometara do Plomina u Dorinu, malo jest skuplje ali preporučm, vrijedi svaku lipu. Ako si već tamo odi i u Flanonu na vidikovac, dijete će se razvaliti od dobrih kolača.
Inače ta Duga Uvala nikad mi nije bila jasna, to je slijepo crijevo i ne znam kome je palo na pamet tamo sagraditi taj hotel, totalno promašeno.
bodulas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 23:15   #1005
Pa hotel ni ne radi koliko ja znam
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 05:36   #1006
Ma nemam pojma jel radi ii ne, nisam tamo bio par godina. U Peruške sam znao otići, imam tamo nekakve rodbine ali ni poli njih nisam bio već dugo.
A ako čovjek govori da je u Dugoj Uvali gdje bi drugdje mogao biti, pa tamo i nema ništa osim hotela?
bodulas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 09:33   #1007
Kako nema? Imas apartmane i punu šumu ljudi koji kampiraju.
Bio je u peruskima i beko domaći turizam sa rest kojeg su vodili muž i žena ali ni ja nisam dugo bio pa neznam da li to postoji jos
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:18   #1008
jel bio tko nedavno u konobi jure - imaju li možda pljukance s tartufima
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:21   #1009
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jel bio tko nedavno u konobi jure - imaju li možda pljukance s tartufima
Imaju
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 10:05   #1010
Hellou! ima li netko info za sljedece restorane (kakva je ponuda i cijene): toni savudrija, bare u funtani i la grisa u balama? Hvala!
Gravity Grave is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:38   #1011
La Grisa ti je top, odličan omjer cijene i kvalitete... ima tu na forumu slika i informacija od tamo. Ako ja kažem da je ok nemoj ni razmišljati.
shtifke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 16:31   #1012
Hvala! Ma gledam ju vec neko vrijeme i nikako se odluciti! Bit ce na jesen, kad splasnu ljetne guzve !
Gravity Grave is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:29   #1013
Jel ima tko preporuku gdje jesti u području Novigrada u Istri a da nije skupo (cca max 50kn/osoba)
dostaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 18:20   #1014
Quote:
dostaje kaže: Pogledaj post
Jel ima tko preporuku gdje jesti u području Novigrada u Istri a da nije skupo (cca max 50kn/osoba)
Ovo mi djeluje jako nerealno.

Neki kiosk sa senvičima ili eventualno gablec mjesto.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 20:46   #1015
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Ovo mi djeluje jako nerealno.

Neki kiosk sa senvičima ili eventualno gablec mjesto.
da, to baš i ja razmišljam i mislim se what is wrong with you, dude?

50 kuna u području novigrada

šalu na stranu - dobro ti je Nagrišpana rekla. jedino kiosk sa sendvičima ili gablec uz cestu (marende).
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 23:40   #1016
Quote:
bodulas kaže: Pogledaj post
Ma nemam pojma jel radi ii ne, nisam tamo bio par godina. U Peruške sam znao otići, imam tamo nekakve rodbine ali ni poli njih nisam bio već dugo.
A ako čovjek govori da je u Dugoj Uvali gdje bi drugdje mogao biti, pa tamo i nema ništa osim hotela?
Kaj su zatvorili hotel? Pa ima tamo apartmana od Hostina, zagrebackog aerodroma, privatnih, svacega.... da ne pricam o Tovarisima koji vec preko 30 let kampiraju tamo na crno skup s vrtnim patuljcima... u hotelu je hrana koma, hotel je ruglo, nitko ga ne odrzava... ako je slijepo crijevo zasto se u mojoj prekrasnoj uvali nakotilo toliko motornih camaca i turista da su mi upropastili prekrasno kristalno cisto more? Obozavala sam Dugu Uvalu, za jest smo otisli u Krnicu ili Porat po svjezu ribu, na pizzu u Pulu, ima jedna savrsena, ali ne znam koja, znam doc do nje, po cevape u prcvarnicu iza autobusnog kolodvora, drzi ju lokalac, Pulezan... cevapi u Istri? Kakve tocno veze ima Istra s cevapima i stvarno ne znam zasto bi to blo neko autohtono fino jelo u Istri? Ako ih ima drze ih Albanci, a oni na obali peru porez i prodaju svasta... kad si u istri jedi sto se u Istri jede... Moja nona je umrla da nikad nije cevape probala Ni burek, ni raznjice, ni mlince...
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 23:49   #1017
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Zaglavio sam u Dugoj Uvali na tjedan dana. Ovdje nema ništa za jesti, čak nema ni običnog dućana.

Gdje je najbliže mjesto gdje se može pojesti nešto, janjetina, pizza, grill.. ne ide mi se baš u Pulu svaki dan na ručak..
U hotelu imaju neki shit grill i pizzeriju koja je isto shit, ducan s nicim imaju isto u hotelu, prije mlijun godina bila sam u Karmen u ribljem restoranu u Marcani? Lose bilo... mi smo uvijek isli u Pulu il sam ja kuhala... lose ti se pishe
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:17   #1018
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
ili eventualno gablec mjesto.
pa upravo to i tražim - gablec mjesto
preporuka?
dostaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:53   #1019
Quote:
dostaje kaže: Pogledaj post
pa upravo to i tražim - gablec mjesto
preporuka?
Neki uz cestu gdje je oko pol 11 parkirano puno auta lokalaca. Tu si onda na safe place.
Pisat će veliki natpis: marende.
Ili doslovce pitat tetu u lokalnoj butegi di ovaj narod ide najčešće na marende.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:00   #1020
Imaš limenku/brvnaru s marendama na kružnom toku kod autobusne, u smjeru Brtonigle. Ne znam cijene, niti kvalitetu hrane.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.