Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija > Android

Android Mobiteli pokretani Android OS-om
Podforum: Android aplikacije

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 10:36   #2201
Dal netko ima ovakav problem na s7 edge, znači kad idem na postavke zvukova tj.odabrati melodiju kako da mi zvoni mob,i ne izaberem tamo neku koja je na mobu nego idem na "Dodaj iz uređaja" ili kako već piše,i s diska odaberem svoju skinutu pjesmu i uopće mi ju ne stavi da tako zvoni

Prije ovih novijih update-ova sam uvijek isla recimo tamo gdje je glazba i tamo sam odmah imala opciju da neku pjesmu stavim za ton zvona,A sad toga nema i mora ići preko postavki/zvukova itd...Dal netko ima kakvu ideju kako to srediti?
Old 14.07.2017., 11:11   #2202
Pozz vlasnik sam s7 edge cim je izasao sam ga kupio i mob je famozan , medutim jutros se pojavio roza ravna crta od dna do vrha ekrana...pa mi je nestalo sve normalno pa malo prije opet se pojavio i nakon 2 min je nestao , jel tko imao to od vas i jel to znak da ce riknut ekran ili? Lp
houska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 20:00   #2203
Imam bizaran problem na S7. U google kontaktima u postavkama je podešeno da poreda kontakte po imenu i da koristi format imena ''ime, prezime''. Tako podešen prikaz radi u imeniku (npr. redoslijed je: ...Marko Anić, Nada, Nenad Pavić, Pero Jerković, Stanko...)
Međutim, kada odem u poruke i iz poruka otvorim imenik imam i dalje prikaz po prezimenu (... Anić, Marko=>Jerković, Pero=>Nada=>Pavić, Nenad=>Stanko...). Ne vidim ikakva podešavanja u porukama, WTF?
Na supruginom S6 prikaz je normalan i u imeniku i u porukama, kako je i podešen.
Old 16.07.2017., 17:41   #2204
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
http://www.samsung.com/hr/support/#contactus
kontaktiraj podrsku, telefonom ili mailom
Zvao sam ove koji organiziraju tu nagradnu, riješili su.

Pitanje, koju CSC zemlju vam pokazuje na Tcom firmwareu?
Ja sam stavio zadnji Tcom firmware na Tele2 S7 i sad mi pokazuje da je country SLOVAKIA, regija TMS.
CSC sam stavio koji je bio u firmware zipu od Tcoma.
9800pro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 22:14   #2205
Meni pokazuje Italy

Sent from 'The Beast' using Tapatalk
Old 20.07.2017., 11:29   #2206
Ekipa, je li uspio tko zamijeniti samo staklo na S7 Edge i gdje? Frendu je opao mobitel i staklo se rasprsnulo na komadiće, kao da je pao s aviona a ne s visine džepa. Ekran i touch funkcioniraju besprijekorno. Popravak u službenom (zamjena ekrana i stakla, cijeli komplet) je više od pola vrijednosti uređaja, a samo je staklo nastradalo.
Old Jučer, 07:33   #2207
Pozdrav, puklo mi staklo na kameri, da li je tko to već mijenjao, gdje, koliko para?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
PRKYS is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 07:59   #2208
Imam na ekranu sive linije i kad osvjetljenje stavim na najjace nestanu, a kako smanjujem svjetlinu sve su vece. Hardwerski problem?

Pajser_ is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 08:23   #2209
I meni je ista stvar sa sivim linijama. Na max osvjetljenje nema, na min su prek cijelog. S tim da svako malo i zelene i rozr boje se razmazu preko ekrana.
Zadnji put su ekran trebali mjenjati.

Javi bas kak ce rjesiti to na servisu.
Jer ja cu tek nakon ljeta nosit.

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.