Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, žalbe, komentari

Poruke, žalbe, komentari Vaše primjedbe, ideje,žalbe, komentari. Kako da Forum bude bolji i uljudniji.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 11:39   #8721
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
BTW, uspostavila sam ravnotežu na toj temi. Nemojte opet zabrijati, biti će još gore.
način nažalost nije donio "roda" bez obzira što si potpuno pravilno postupila u "brisanju" postova koji odlaze van teme.
Ali svi ti postovi lijepo ukazuju na tok misli, svijesti, a poglavito činjenica.

Možeš primjetiti kako se odmah nalijepio post "teorije zavjere". Istog onog koji tvrdi kako opetovano prijavljujem i ima klonove ... bez ijednog jedinog dokaza i pri tome proziva moderaturu te još prijeti.
Da ih vratiš ne sumnjam da bi te isti proglasio vješticom (em meteš i voliš mačke ja ultimativni argument), a onda da si ih i potpuno izmjenila akko to tamo nije to pisalo.

Ja razumijem stilske figure i poteškoće koje se stvaraju već samim čitanjem gomile postova koji se tiču drugih. Cijenim pravilne rezove, a ne one koje ste prisiljeni upravo kao moderatori činiti pod prežvakanim vapajima iz skupine.

saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.