Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 08:06   #181
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Btw. ide mi na staloženu jetru kad neka ženska kaže da je "temperamentna Dalamatinka" i onda to dodatno pojasni izlaganjem svog individualnog neodgojenog ponašanja.

Komentiram merdicu jer mi je lagano pun kuki kad nas "normalne" Dalmatinke ovako posere i fino izreklamira neka iznimka lošeg kućnog odgoja. Kao čistokrvna Dalmošica odgovorno tvrdim da velika većina Dalmatinki koje poznajem ne pada s lijane uzbuđeno mlatarajući udovima pri većem afektu, kao što se po difoltu Dalmatinci ne svađaju na pas mater da bi sutra bilo kao da se ništa nije dogodilo. Također dodajem da nikada nisam upoznala Dalmatinca koji je toliko primitivan da "ne dozvoljava" da mu cura/žena ode na kavu s prijateljima. Pa mi smo izumili ispijanje kave na prometnim šetnicama. Sve merdicino sam ipak susrela kod osoba koje nazivam jednostavno "seljačinama".
Ne znam odakle je ova merdica ispala, ali ja sam iz malog dalmatinskog mista i ako kod nas nije tako, onda stvarno ne znam o čemu ona priča.
O Vlajima.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 10:22   #182
Taman sam došla to napisat. Navedeno točno odgovara vlaškim kulturološkim konstruktima.

Vlaji baš njeguju ovakve običaje.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:48   #183
Evo ja sam muškarac koji nije ljubomoran. Kada je sada već bivša govorila da ide sa kolegama ili nekim društvom negdje, nisam dizao paniku. Samim time što je najavila s kim i gdje ide kod mene je gradila povjerenje i poštovanje. Imao sam strašno samopouzdanje i vjeru u nju.

To je trajalo godinama, sve dok nije odlučila izigrati povjerenje i slagati mi. Ni tada nisam postao ljubomoran, no jesam sumnjičav. Nadao sam se da je svjesna gdje je pogriješila i da se neće ponoviti. Nažalost moj oprost je bio povod da ponovo slaže i onda je krenulo nizbrdo. Počeo sam glumiti ljubomoru i ponašati se po njenom obrascu. Pitati je gdje ide, tko su osobe sa kojima kontaktira itd. Dakle sve kako se ona a vidim i ti ponašaš.

Veza i bezuvjetno prijateljstvo dugo desetljeće i pol završilo je tako da sam za nju najgora osoba na svijetu.

Tvoj dečko ne pokazuje ljubomoru, on gradi povjerenje, ako to izigras sjebala si i njega i sebe.
Instrumental is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 16:36   #184
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Btw. ide mi na staloženu jetru kad neka ženska kaže da je "temperamentna Dalamatinka" i onda to dodatno pojasni izlaganjem svog individualnog neodgojenog ponašanja.
Te price o temperamentu koji je vezan uz mjesto gdje je netko rođen trpam u isti koš kao i 'temperamentna sam jer sam .'

Naobicnije skrivanje, nista vise, nista manje, svojih nesigurnosti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 18:53   #185
Ja isto nisam ljubomoran i ne vidim u tome ništa čudno ni nemoguće.....Jednostavno iza sebe imam niz iskustava koja me uče da nije moguće kontrolirati ni posjedovati drugu osobu, i imati zdrav odnos, kao što uostalom nije moguće osigurati opstanak odnosa tako što ćeš ograničavati partnerovu osobnu slobodu.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:49   #186
Super su mi ove odredbe kojima partner odlucuje s kim se druga strana smije druzit i na koji nacin, s kim smije ic na more, kojim se poslom smije bavit. Jebote.

Nema to veze s ljubomorom, zdravom ili nezdravom. Ovakve izjave su samo odraz tvoje nesigurnosti.

Evo, moja djevojka je prije mjesec-dva upoznala lika na poslu s kojim se odmah sprijateljila. Znaju otici tu i tamo na kavu poslije posla. Ja sam nedavno upoznao jednu curu na bic. grupi na fejsu, sad u subotu smo isli na voznju zajedno. Nemam apsolutno razloga sumnjati u svoju djevojku, kao ni ona u mene. Jako puno smo ulozili u pvu vezu, povezali se na jednoj visoj razini... i nijedno novo poznanstvo ne moze to poljuljati sano tako. Ako moze, onda ocito u vasoj vezi nesto ne stima. A ako je tome slucaj, nemas mu kaj braniti, ionako ce taj odnos puknuti prije ili kasnije.

Ako zelim prevariti djevojku, prevarit cu ju i u samostanu. Ako ne zelim, mogu biti na momackoj gdje svi jebe kurvu, ja necu. Simple as that.

Tvoj momak se cini kao bas dobar decko. Steta kaj je u vezi s takvom proracunatom kuckom, bez uvrede.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:11   #187
Nikad nisam bio ljubomoran na djevojku. Zašto? Jer sam to smatrao znakom slabosti i nesigurnosti. I moju bivšu je to dovodilo do ludila pa je stalno izmišljala ,situacije' i provocirala. Moja filozofija je bila jednostavna; ako smo u vezi onda smo vjerni, ako nismo vjerni nismo u vezi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:28   #188
Nije mu uopce stalo do tebe...Nema tu neke posebne price. U vezi mora postojati mala doza ljubomore, i nemoj uopce slusati ljude koji govore da si posesivna i nesigurna. Ne treba reagirati na svaku sitnicu ali ako tebi nesto smeta otvoreno mu to reci jer znaj da sutra kad bi on tebe prevario svi oni koji su ti govorili da si ti kriva zbog nesigurnosti bi opet svalili krivicu na tebe da te prevario jer si mu slijepo vjerovala.
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 08:00   #189
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Nije mu uopce stalo do tebe...Nema tu neke posebne price. U vezi mora postojati mala doza ljubomore, i nemoj uopce slusati ljude koji govore da si posesivna i nesigurna. Ne treba reagirati na svaku sitnicu ali ako tebi nesto smeta otvoreno mu to reci jer znaj da sutra kad bi on tebe prevario svi oni koji su ti govorili da si ti kriva zbog nesigurnosti bi opet svalili krivicu na tebe da te prevario jer si mu slijepo vjerovala.
Mala doza ljubomore bi bila da mu smeta što ide na kave/ljetovanje/nešto s bivšim.

Da mu smeta što od kolege posuđuje skripte, vozi je dečko od frendice i nalazi se u radijusu od 10 km od bivšeg bi već bio za ustanovu zatvorenog tipa. Kome bi to smetalo? Eventualno istom profilu ljudi kojem bi smetalo da je poslužuje muški konobar
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 11:13   #190
Ja sam vlajna i popizdila bi da mi je partner ljubomoran na prijatelje i decke od prijateljica jer sam uglavnom okruzena muskima upravo zbog ovakvih ko autorica, takve price i takvi mindsetovi me istinski zamaraju i opcenito se bolje osjecam i slazem medju muskima.
Da ne govorim kako uopce ne bi osjecala ikakvu strast kad bi mi iskazao ljubomoru u navedenim situacijama nego gusenje i teret sta se zbog mene osjeca nesigurno ili ugrozeno.

Jedanput mi je prigovorio sta sam bez grudnjaka da mi se vidi sisa kad se nagnem. To mu je bio prvi i zadnji put Da me ne shvatite krivo, pazim otada da mi sisa ne ispadne ali vise mu nije palo na pamet govorit mi da obucem grudnjak, pogotovo tim nekim tonom i nacinom, koji mi je vise zasmetao od dobronamjrne kritike iza njega. Ali sam popizdila na pokusaj upravljanja sa mnom.

Gluposti sve u svemu, autorica je malo nezrela i voli dramu i igrice. Slatko je to do nekog trenutka ali onda odrastes i shvatis da su neke druge stvari u vezi bitnije.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 13:25   #191
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Tvoj dečko ne pokazuje ljubomoru, on gradi povjerenje, ako to izigras sjebala si i njega i sebe.
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
... iskustava koja me uče da nije moguće kontrolirati ni posjedovati drugu osobu, i imati zdrav odnos, kao što uostalom nije moguće osigurati opstanak odnosa tako što ćeš ograničavati partnerovu osobnu slobodu.
Niš više za dodati!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 13:55   #192
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Ja sam vlajna...
Vlajnooooo...
Još da nam dođe bodulica i obje ćemo biti vlajne.
Za cice suosjećam. Iako neš ti meni klepetave cice ispod majice.
Ali cicu na stranu, tvoja scena me podsjetila na jednu kojoj sam prisustvovala ima par godina. Znači lito, sjedimo u dvorištu, a s nama turisti. Među njima mladi par, srednje dvadesete. Iz Zagreba. Nedotepenci, da ne bi bilo. I sad, digla ženska noge na sjedalicu, a imala je na sebi kratke hlaće. A njen majmun odmah njoj pred svima nama da kako to diže noge u kratkim hlaćama, pola dupeta joj se vidi (što btw. nije bila istina), neka izvoli spustiti noge. Mala i moja stara problijedile. Mala od neugode, stara od bijesa. Naknadno sam ostatak dana morala slušati kolektivno zgražanje mame i bake na tog, citiram, "primitivnog majmuna" i ženskicu koja si dozvoljava takvog muškarca.

Inače su mi presmiješni ti predrasudni regionalizmi. Ok, neke stvari priznajem da su donekle pogođene. Ali m/ž odnosi...koji smijeh. Ljudi pričaju, a ja ne kužim.
Evo, baš prije mjesec dana se našla ekipica kod nas na druženju. Istra/Kvarner podneblje. I sad pričaju oni kako su Dalmatinci grubi prema ženskama, kako oni lupaju šakom o stol i žena ima da bude kuš i da radi kako joj muž kaže. A ja onako razmišljam o svom mistu i svojoj obitelji i krepajem.
Evo, mogu se sjetiti do moje prabake, kojoj u ono doba muž nije lupao šakom o stol i koja je uvijek držala do sebe. A ona je jedna od mnogih koje poznajem.

Zadnje uređivanje choupette : 25.07.2017. at 14:14.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 20:09   #193
Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
Tip i ja smo u vezi nešto više od godinu dana. Prošli mj. nam je bila godišnjica.

Dobro nam je, zabavljamo se, fino je sve... ali mene muči to šta on nikada ne pokaziva ni malo ljubomore. Ali nikad. Meni to nije normalno, i kažem mu to, on samo odmahne rukom, kaže on je takav, nije ljubomoran i gotova priča.

Meni to smeta. Ne bih htjela da je onako bolesno ljubomoran, da me stalno kontrolira, da hoće znati svaki moj sekund šta radim. Ali onako malo neke ljubomore, to mora bit. Ja se sad čak pitam da li je njemu stvarno stalo do mene ako ni malo nije ljubomoran?

Eto sad par primjera:

1. Kažem ja njemu neki dan da ću se naći s jednim kolegom s faksa. On je sad položio jedan ispit, ima neke odlične skripte, pa sam ga zamolila da mi posudi. Kažem ja momku da ćemo sjest na kavu da mi još kaže sve o ispitu i tako... A ovaj moj kaže samo "OK". Meni ne bi baš bilo svejedno da on ide sam s kolegicom na kavu, a on meni kaže samo "OK"...

2. Neku večer bila ja kod prijateljice. Zapričale se mi, bilo je već oko 1 sat u noći. I sad trebam ja poći kući, a strah me sama ići tako kasno, još da me neki manijak ne ne napadne. I kako ta prijateljica živi s momkom, ponudili mi oni da me njezin momak odveze autom kući. Pričam ja momku drugi dan kako me ovaj vozio, opet on nije ljubomoran. Ali ni malo. I kažem ja njemu, pa šta tebi ni malo ne smeta da mene drugi muški vozi kasno u noć autom? Kaže on da ne, da je to momak od najboljemi prijateljice, nema tu ništa čudno... I opet ništa od ljubomore.

3. Jučer sam otišla na put iz Zagreba, otišla kući kod roditelja na 3 tjedna. I opet ovaj nije ljubomoran. Čak i zna da tu živi moj prvi momak i da ću ga vidjeti, imamo zajedničku ekipu, a njemu to ne smeta. Meni to pak nije normalno. On će za to vrijeme ići sa svoja 2 prijatelja na more. Ja sam ljubomorna, svašta sam mu rekla, da slučajno nije koketirao s nekim ženskama, nabaciva im se i tako, rekla sam mu da pazi šta radi....

Ma ima još tih situacija, tako neke sitnice di bi svatko bio onako malo ljubomoran. Ali ovaj moj tip - ništa.

Kakva su vaša iskustva? Da li ja pretjerujem što mislim da njegovo ponašanje nije normalno? Može li to značit a mu nije dovoljno stalo do mene?

Ma ne znam više ni sama šta da mislim.
a otkad je to ljubomora mjerilo ljubavi? ili ja živim u nekoj drugoj realnosti?
očito ti dečko stvarno vjeruje i nema problema sa samopouzdanjem. ljubomora je znak nesigurnosti i manjka samopouzdanja.

a tebi je vjerojatno jako dosadno u životu i fali ti drame kad svim srcem želiš da ti dečko radi ljubomorne scene. đizus.

daj ga meni, molim te.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 20:26   #194
Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
Tip i ja smo u vezi nešto više od godinu dana. Prošli mj. nam je bila godišnjica.

Dobro nam je, zabavljamo se, fino je sve... ali mene muči to šta on nikada ne pokaziva ni malo ljubomore. Ali nikad. Meni to nije normalno, i kažem mu to, on samo odmahne rukom, kaže on je takav, nije ljubomoran i gotova priča.

Meni to smeta. Ne bih htjela da je onako bolesno ljubomoran, da me stalno kontrolira, da hoće znati svaki moj sekund šta radim. Ali onako malo neke ljubomore, to mora bit. Ja se sad čak pitam da li je njemu stvarno stalo do mene ako ni malo nije ljubomoran?

Eto sad par primjera:

1. Kažem ja njemu neki dan da ću se naći s jednim kolegom s faksa. On je sad položio jedan ispit, ima neke odlične skripte, pa sam ga zamolila da mi posudi. Kažem ja momku da ćemo sjest na kavu da mi još kaže sve o ispitu i tako... A ovaj moj kaže samo "OK". Meni ne bi baš bilo svejedno da on ide sam s kolegicom na kavu, a on meni kaže samo "OK"...

2. Neku večer bila ja kod prijateljice. Zapričale se mi, bilo je već oko 1 sat u noći. I sad trebam ja poći kući, a strah me sama ići tako kasno, još da me neki manijak ne ne napadne. I kako ta prijateljica živi s momkom, ponudili mi oni da me njezin momak odveze autom kući. Pričam ja momku drugi dan kako me ovaj vozio, opet on nije ljubomoran. Ali ni malo. I kažem ja njemu, pa šta tebi ni malo ne smeta da mene drugi muški vozi kasno u noć autom? Kaže on da ne, da je to momak od najboljemi prijateljice, nema tu ništa čudno... I opet ništa od ljubomore.

3. Jučer sam otišla na put iz Zagreba, otišla kući kod roditelja na 3 tjedna. I opet ovaj nije ljubomoran. Čak i zna da tu živi moj prvi momak i da ću ga vidjeti, imamo zajedničku ekipu, a njemu to ne smeta. Meni to pak nije normalno. On će za to vrijeme ići sa svoja 2 prijatelja na more. Ja sam ljubomorna, svašta sam mu rekla, da slučajno nije koketirao s nekim ženskama, nabaciva im se i tako, rekla sam mu da pazi šta radi....

Ma ima još tih situacija, tako neke sitnice di bi svatko bio onako malo ljubomoran. Ali ovaj moj tip - ništa.

Kakva su vaša iskustva? Da li ja pretjerujem što mislim da njegovo ponašanje nije normalno? Može li to značit a mu nije dovoljno stalo do mene?

Ma ne znam više ni sama šta da mislim.
Iskreno, po ovome što si napisala mislim da ti je dečko gay. Sve ukazuje na to.
Delkova Muha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:16   #195
Ocito je decko previse siguran u tebe.
Narocito ako stalno visis po njemu, i ako pokazujes pretjeranu zaljubljenost.
Da se malo ohladis, proradili bi i njegovi upitnici.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:22   #196
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ocito je decko previse siguran u tebe.
Narocito ako stalno visis po njemu, i ako pokazujes pretjeranu zaljubljenost.
Da se malo ohladis, proradili bi i njegovi upitnici.
Ne joj to govorit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:31   #197
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ne joj to govorit
Ma tako ti to sve pocne
Prvo nije dobro jer nije ljubomoran dovoljno ili uopce, a kad poludi, onda vise nista ne stima, i ispast ce da je nikad nije ni volio
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 22:34   #198
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ocito je decko previse siguran u tebe.
Narocito ako stalno visis po njemu, i ako pokazujes pretjeranu zaljubljenost.
Da se malo ohladis, proradili bi i njegovi upitnici.
svasta.

pa valjda volis kak ti se hoce voljeti i zato je bitno naci odgovarajuceg partnera. sve ostalo je jako krivo.

ljubomora je nesigurnost i nista drugo. opravdana sumnja je pak dio zdravog razuma.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 23:11   #199
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ma tako ti to sve pocne
Prvo nije dobro jer nije ljubomoran dovoljno ili uopce, a kad poludi, onda vise nista ne stima, i ispast ce da je nikad nije ni volio
A bit će da je mlada, pa ne zna ništa u vezi sa tim Ima vremena učit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 06:32   #200
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
svasta.

pa valjda volis kak ti se hoce voljeti i zato je bitno naci odgovarajuceg partnera. sve ostalo je jako krivo.

ljubomora je nesigurnost i nista drugo. opravdana sumnja je pak dio zdravog razuma.
A ne znam flat, vjerojatno je i tebi poznat onaj osjecaj kad te malo ustipne oko srca kad pomislis ili vidis da tvoja voljena nema nista protiv nabacivanja nekog drugog ili da njena reakcija nije onakva kakvu si ti zamislio.
Narocito u pocecima veze.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger