Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 21:03   #261
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Marijači, svakodnevno sam upoznat s radom policije, za razliku od tvojih pustinjskih iskustva. Zato smanji doživljaj, nisam ciljao na tebe osobno da bi se trebao tako osjećati
Ako si upoznat, onda znas zasto njihova vozila treba da zadovolje odredjeni kriterij. A ako sigurnost vozila nije bitna za nekoga tko dane provodi u automobilu i automobil je pokretna kancelarija na neki nacin, onda to samo govori o generalno losem statusu i nepostivanju ljudi koji obavljaju jako tezak posao, nekada i sa smrtnim posljedicama.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:56   #262
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Ako si upoznat, onda znas zasto njihova vozila treba da zadovolje odredjeni kriterij. A ako sigurnost vozila nije bitna za nekoga tko dane provodi u automobilu i automobil je pokretna kancelarija na neki nacin, onda to samo govori o generalno losem statusu i nepostivanju ljudi koji obavljaju jako tezak posao, nekada i sa smrtnim posljedicama.
taxisti nisu cijeli dan u vozilu?
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:58   #263
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
nek im posude ovi iz HAKOM-a MB G-Klasu koja se valjda jedina može probiti do snijegom zametene ličke janjetine pa su ih morali nabaviti nekoliko komada. A za posao koji Duster jednako obavi

http://www.index.hr/mame/clanak/hako...ar/952491.aspx
a da,krajnje je nezgodno kad zakasniš pa se lička jenjetina ohladi....nije to više to...i zato u potpunosti razumijem njihovu nabavnu logiku

ko i onima cestarima što je trebalo za običi dva tri gradilišta bijesne pile poput g klase ili mečke ml,naravno i oni su ugubicima do jaja...al može se
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 00:32   #264
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
TRCZ mozda?
Navodno ovaj puta ne
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 07:42   #265
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
"za tebe i mene....

za aute na lizing, koji imaju ugovore za održavanje sa velikim kućama, zamjena guma ne ide kod prvog vulkića nego kod njihovog kojeg će platiti manje. zato jer je to (valjda) uračunato u cijenu lizinga."

nebitno vulkić ovaj vulkić onaj,posao od sat vremena...
Nije baš tako jednostavno... U firmi imamo vozila na lizing, problemi nastaju kad treba nešto promijeniti osim ulja. 3 dana se čekalo odobrenje da se promijene prednji krajnici

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 10:19   #266
Promijenite lizing kuću! Dva koreanca i dva turčina na lizing, nikad nikakvih problema oko popravaka! A na Hyundaiima je bilo zamjena branika i špricanja, na oba!

Poslano sa mog HUAWEI P9 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 12:52   #267
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Ako si upoznat, onda znas zasto njihova vozila treba da zadovolje odredjeni kriterij. A ako sigurnost vozila nije bitna za nekoga tko dane provodi u automobilu i automobil je pokretna kancelarija na neki nacin, onda to samo govori o generalno losem statusu i nepostivanju ljudi koji obavljaju jako tezak posao, nekada i sa smrtnim posljedicama.
Nemamo mi kao Ameri specijalna vozila za policiju. Ali eto što se tebe tiče najbolje da kupe D segment sa minimum 200 KS. Je li to ono što želiš?

Ali jebeno te pucaju američki filmovi.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 15:57   #268
Nevjerovatno.

Svaki put kada netko hoce kupiti polovan auto ideja da za iste pare kupi ganc novu Daciu je ismijavana. Kada netko hoce kupiti novu Daciu isto tako - govno, low budget itd.
A sada kada se diskutiraju auti za policiju najednom je Logan MCV super izbor. evo i Austrijanci je koriste...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 16:03   #269
Ako se ne varam prije par godina ( kada je isto bila frka sa vozilima ) sindikat policije (ili tko već) je rekao da je njima svejedno kakvi su auti pošto im kronično fali vozila za obavljanje svakodnevnog posla.
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 18:36   #270
Quote:
Koning kaže: Pogledaj post
Nemamo mi kao Ameri specijalna vozila za policiju. Ali eto što se tebe tiče najbolje da kupe D segment sa minimum 200 KS. Je li to ono što želiš?

Ali jebeno te pucaju američki filmovi.
Ali tebe pucam ja jer sve sto radis je da quotas moje postove sa nekim negativnim komentarom bez da si procitao moje misljenje.

Da, da je HR sasvim uspjesna drzava, rekao sam da bi svi vozili bolje automobile.

U situaciji kakva jeste, smatram da je kompakt, za ok sigurosnim rejtingom i oko 120ks + sasvim dovoljan izbor.

Uopste ne vidim problem jer to o cemu ti pises, srednja klasa i min 200ks, ja nigdje nisam ti spomenuo.

Zato prestani preuvelicavati kao i jos nekoliko forumasa i pokusaj razumjeti njihov posao.

Ako mislis da je posao lagan i da je automobil potpuno nebitan, prijavi se pa postani jedan od njih. Onda nam javi sta mislis nakon cijelog dana provedenog u Daciji.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 18:43   #271
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
taxisti nisu cijeli dan u vozilu?
Opet poredjenje koje nema veze sa poentom teme.

Da li taksisti rade za drzavu?

Da li su tu da pruze zastitu i sigurnost gradjanima?

Biti taksista je redovno zanimanje i ti kao taksista vozi sta god zelis i firma neka kupuje sta god zeli.

Jednako kao sto koristis taksiste, zasto ne pogledas sluzbene automobile od nekih firmi koji su znatno bolji nego objektivno trebaju biti?

Zasto se voze Passati, Audiji i sl?

Pogledaj ovaj forum i vec ti je jasno koliko dobrih sluzbenih automobila ima.

Ali to svakako ne treba uzimati za primjer jer firme mogu da rade sto zele, jednako kao taksi kompanije.

No policija je nesto sasvim drugo. To je prva stepenica u sprovodjenu i odrzavanju zakona, mira i reda te na neku ruku ogledalo drustva.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 18:51   #272
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Nevjerovatno.

Svaki put kada netko hoce kupiti polovan auto ideja da za iste pare kupi ganc novu Daciu je ismijavana. Kada netko hoce kupiti novu Daciu isto tako - govno, low budget itd.
A sada kada se diskutiraju auti za policiju najednom je Logan MCV super izbor. evo i Austrijanci je koriste...
Mozda je smijesno sto nudite Daciu na svakoj prokletoj temi. Od bicikla do kamiona.

Argument da je koristi policija u Austriji ne znaci nista. Svaka zemlja nabavlja i specijalizovana vozila zavisno od svrhe. Vidjet ces u Austriji vjerovatno i Porsche 911 ali to ne znaci da je to redovno policijsko vozilo koje zadovoljava njihove potrebe.

Zato vecina vozila nisu Logan, cak ga ne vidim niti na listi. Voze se VW, Audi i Mercedes u vecini slucajeva.

Logan im mozda sluzi za prevoz dokumentacije ili krofni.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:20   #273
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Pa pročitaj sljedeću definiciju:

Inteligencija je mentalna karakteristika koja se sastoji od sposobnosti za učenje iz iskustva, prilagodbe na nove situacije, razumijevanja i korištenja apstraktnih pojmova i korištenja prethodnih znanja za snalaženje u novoj okolini u kojima ne pomaže stereotipno nagonsko ponašanje.
svoje nagađanje želiš prodati pod inteligenciju a to ti je promašaj.
Quote:
Da pojednostavnimo priču, dok je utjecaj dotičnog Pave Zubaka bio na vrhuncu, javni sektor je gotovo isključivo nabavljao sluzbena vozila VAG grupacije a po slabljenju tog utjecaja, vidi vraga, počinju se kupovati i druga vozila.
da ja tebi pojednostavim?

s obzirom na otkupnu cijenu nakon 3 godine i 150 000 km, lako je moguće da škoda košta više kao rabljena i da je razlika cijene njezinog lizinga naspram dacie vrlo mala.

što naravno ja ne mogu tvrditi ali dopuštam kao mogućnost, za razliku od tebe koji i dalje pretpostavljaš i nagađaš pa se praviš pametan kak si izveo briljantne zaključke.
Quote:
pokazuje razinu i dosege tvojih shvaćanja svijeta koji te okruzuje. Zašto i kako to mislim? Probaj sam zaključiti.
isto kak tvoje nagađanje i sranje po drugima bazirano na tim nagađnjima opisuje tvoju osobu.
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
a što su vama ta podizanja sjedala neki fetiši?????
da sjediš 12 sati dnevno na takvom sjedalu onda bi znao i sam i ne bi pitao ovakva pitanja.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:56   #274
ma to je neki patuljak čim mora podizati sic i nos mu samo viri preko volana ko nekoj bakici
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 21:28   #275
sa 200 km gradske vožnje svaki dan i barem 1 000 stiskanja kuplunga, vrlo brzo postaje zamorno i bolno dizati cijelu nogu sa sjedala umjesto da samo stopalo pomičeš.
kad provedeš sat vremena na dan u autu, to se ne primjeti.
kad ti je sjedalo auta radno mjesto, brzo dolaze negativne strane na vidjelo i na naplatu.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:05   #276
Mislim da se nakon pročitanog možemo složiti da Hrvatskoj Policiji fali modernizacija ali u skladu s realnim stanjem proračuna.

Em ne moraju svugdje imati ista vozila. Za određena manja mjesta, posluže i jeftiniji manji kompakti. Po većim gradovima i AC bolji i jači automobili.
A i neki rebrending bi imao dobro došao ove naljepnice su iz 90'tih. Ne bi bilo loše da se Prometna policija označi više sa reflektirajućom zelenom-žutom bojom (kao u Engleskoj i sad i Njemačkoj). Da se interventna na neki drugi način oznaći kao i presretaći.
U Dalmaciji bijela boja ima smisla zbog vručina, ali u kontinentu bi mogli preči na srebrnu metalik, ionako se sad bijela isto plača...
A ogromne rotirke stvarno nemaju smisla u 21'st. pored nisko profilnih LED varijanti i onima koje se ugrađuju u gril. Žalosno ali istinito, Hitna i Vatrogasci su bolje opremljeni po tom pitanju svjetlosne signalizacije. Doduše to možda ima veze sa činjenicom da proizvođači ta vozila proizvode baš za tu svrhu. Dok u Europi nema kao u Americi modela koji se na traci proizvodi za potrebe Policije. A nedostatak para bi se mogao povući iz EU fondova!

Svakako se nema ideje. To je prošla vlada (SDP, HNS koalicija) podbacila sa pokušajem. Policija danas u crnim odorama, neme razlike u prometnoj, ništa i to sve neko sranje od šuškavaca. Di su nestali kožnjaci? One klasične kape, ne šilterice. Jad i bjeda.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:09   #277
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Nevjerovatno.

Svaki put kada netko hoce kupiti polovan auto ideja da za iste pare kupi ganc novu Daciu je ismijavana. Kada netko hoce kupiti novu Daciu isto tako - govno, low budget itd.
A sada kada se diskutiraju auti za policiju najednom je Logan MCV super izbor. evo i Austrijanci je koriste...
A kao u Austriji nema mita i korupcije te namještenih natječaja. Njima policija ni ne treba
Intel_85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:43   #278
koliko samo žući prosipate u čemu bi se trebali pušikurčići voziti
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 23:01   #279
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
a što su vama ta podizanja sjedala neki fetiši?????

sve do sad sam vozio aute bez tog podizanja i eto preživio....sjedalo ako je doboro je dobro.....golf2 je već onda imao dobra sjedala...
Punto 55S iz '96 nema servo, ali ima podešavanje volana po visini i podešavanje visine vozačkog sjedala. Hod sjedala u visinu omogućuje pronalaženje optimalnijeg položaja.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 08:06   #280
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Ok Henry, slazem se sa tobom da ne znamo uvjete leasinga i kapacitete pojedinih igrača na trzištu i vjerujem da je lako moguće da zbog Porsche leasinga MUP moze dobiti jeftinije Octavie nego Dacie (valjda, jel netko zna?).

Slazem se da veliku ulogu igra servisna mreza i dostupnost djelova, itd...

Ali zar samo Vau Vau grupacija i njihov leasing mogu ispuniti takve uvjete na našem trzištu?

Nekako sumnjam, jer bi onda gotovo 100% sluzbenih vozila (i javni i privatni sektor) bilo iz vau vau grupacije a koliko vidim nisu sva sluzbena vozila njihova. Ispravi me ako grješim.
pa maj... mu sto se Dacija ili njihova leasing kuca, banka ne jave na natjecaj. Imate sve na portalu sredisnje javne nabave (citajte) koje leasing kuce su dobile natjecaj. Ima kuca koje rade sa Daciom, sto je ne ponude?

Nece jer ne ispunjavaju uvjete izmedu ostalog servisa u svakom gradu, auto mora biti popravljen u roku 24/36 sata oni ne mogu nabaviti djelove za RH...slozeno je to ii leasing kuca placa penale na sutima koje se precesto kvare, nema djelova, servisa, kako kaze Henri samo najaci mogu isporucit 700 vozila..
VW BUG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.