Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Kine?
negledljiva 3 9.09%
podnošljiva 3 9.09%
dobra 9 27.27%
vrlo dobra 13 39.39%
odlična 4 12.12%
vrhunska 1 3.03%
Glasovatelji: 33. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 21:34   #381
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Prdio si kako je Kimi drugi vozac a to prekjuce nismo videli.
Pazi da se ne onesvijestiš kad ti ja za ozbiljno prdnem...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 21:37   #382
Ako nije, zašto su ga držali vani na usranim gumama u pokušaju da blokiraju Hamiltona?
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 21:38   #383
Ne vidjeh da je iko spomenuo: Ima li neko ideju zasto je Vettel onako pozicionirao svoj bolid na startu? Uslovno receno blize Hamiltonu... nadao se da ce steci neku prednost s tim?
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 21:47   #384
crta na njegovoj desnoj strani je bila mokra pa se pomjerio.to može radit dok je bolid većim dijelom unutar zadane pozicije...zato nisu reagirali jer Ricciardo je to već radio...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 22:07   #385
Quote:
Wodoo kaže: Pogledaj post
crta na njegovoj desnoj strani je bila mokra pa se pomjerio.to može radit dok je bolid većim dijelom unutar zadane pozicije...zato nisu reagirali jer Ricciardo je to već radio...
A između ostalog baš ovu utrku su to napravili Hamilton, Bottas, Ricciardo i još more drugih...
Skoro kompletna neparna strana grida je bila izvan crta i otprilike pola strane parne, samo nitko tak jako ko Vettel...

Inače ima tu i jedna pizdarija, razmak između crta je sad jako blizu guma sa ovim novim bolidima pa i nije neko čudo da ih svi skupa izbjegavaju...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 22:43   #386
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
https://www.jamesallenonf1.com/2017/...raikkonen-out/

Zanimljivo dakle veli JA da je Kimi ušao u boks "na vrijeme" tj. kad i svi ostali da bi završio i iza Bottasa...

Jedino baš ne kužim u ovoj analizi tu priču o tome kak je Vettel izgubio oko 7 sekundi iza Kimia, baš i nisam ziher da je to točno jer je veliko pitanje bi li uopće mogao odmah prestič Ricca i Maxa po mokrom da se Kimi odmah maknuo, možda no to nikak nije sigurno...
Sad procitah, zajedno sa komentarima ispod...

Ispada da je Ferrari radije isao na P1 i P5, nego na mozda sigurnijih P2 i P3.

Ako je tako, Kimi je definitivno No2 Vozac...steta, nadao sam se da ce ubrati koju pobjedu prije penzije...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 22:47   #387
Quote:
Wodoo kaže: Pogledaj post
crta na njegovoj desnoj strani je bila mokra pa se pomjerio.to može radit dok je bolid većim dijelom unutar zadane pozicije...zato nisu reagirali jer Ricciardo je to već radio...
Pa koji q Horner sad trazi "clarification" od FIA-e za Vettela?
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 23:26   #388
ma serucka Horner kao i uvijek,a oni su uvijek na rubu pravila.Ricci je to radio prije svih....
Vettel nije bio većim dijelom bolida izvan ucrtane pozicije...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 23:42   #389
Quote:
Gosha kaže: Pogledaj post
Ja sam samo našao neki video od nekih 15-ak sekundi gdje ulazi i odlazi preširoko u prvom zavoju
to je prvi zavoj, ali u sljedeca dva nije nikako mogao da "potrefi" stazu, a na kraju se malo i kucnuo u ogradu.

http://prntscr.com/eva706
GrEEn17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 19:05   #390
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Pa koji q Horner sad trazi "clarification" od FIA-e za Vettela?
Ček ti to ozbiljno
Horner koji je jamral o ružnim perajama na bolidima, taj Horner
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 21:06   #391
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ček ti to ozbiljno
Horner koji je jamral o ružnim perajama na bolidima, taj Horner
polu-ozbiljno
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:26   #392

U anketi su glasala 33 forumaša.
Prosječna ocjena VN Kine: 3,45
Opisno: dobra utrka
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 22:56   #393
Ne sjeda mi ovo racunanje prosjecne ocjene na skali od 6 i to takvoj na kojoj je vec treci opcija 'dobra'. Ovako nam ispadne da je utrka bila samo dobra, a vise 54 % forumasa ju je ocijenilo vrlo dobrom ili i bolje od toga.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:11   #394
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Ne sjeda mi ovo racunanje prosjecne ocjene na skali od 6 i to takvoj na kojoj je vec treci opcija 'dobra'. Ovako nam ispadne da je utrka bila samo dobra, a vise 54 % forumasa ju je ocijenilo vrlo dobrom ili i bolje od toga.
računam(o) prosjek. 3,45 je dobar i u školi bio
malo je falilo do vrlo dobar.
na kraju sezone ćemo moći usporediti prosječne ocjene. zasada od prve dvije utrke bolja je Kina (3,45 naspram 3,0 za Australiju)
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:40   #395
Znam ja sto je prosjek, ali skala mi nekako ne valja za ovaj tip prikaza. Kao prvo, ponudjena ocjena 'dobar' na skali nije srednja mogucnost nego je u donjoj polovici i drugo, ne znam moze li se 3 proglasavati ocjenom dobar kao u skoli kad je ovdje skala od 6, a ne od 5.
Ne telim raditi zbrku jer se nece moci usporedjivati ocjene, ali mislim da bi bilo dobro ili ukinuti sestu ocjenu "izvrstan" ili dodati jos jednu nedje na prvom dijelu skake kako bi se "dobar" vratilo u sredinu.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 20:59   #396
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Znam ja sto je prosjek, ali skala mi nekako ne valja za ovaj tip prikaza. Kao prvo, ponudjena ocjena 'dobar' na skali nije srednja mogucnost nego je u donjoj polovici i drugo, ne znam moze li se 3 proglasavati ocjenom dobar kao u skoli kad je ovdje skala od 6, a ne od 5.
Ne telim raditi zbrku jer se nece moci usporedjivati ocjene, ali mislim da bi bilo dobro ili ukinuti sestu ocjenu "izvrstan" ili dodati jos jednu nedje na prvom dijelu skake kako bi se "dobar" vratilo u sredinu.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.