Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 01:02   #1
u lošoj formi - dal' da mu se javim za seks?

daklem, prije neke tri godine na poslovnom putu upoznah tipa i nakon izvjesnog vremena postadosmo FF

viđali smo se nekoliko mjeseci opušteno i bez bilo kakvih komplikacija, no onda je uletio drugi tip s kojim sam bila u vezi sljedećih godinu dana. s FF-om sam cijelo to vrijeme bila u kontaktu telefonom, ne prečesto, ali nije bilo prekida u komunikaciji... veza se u međuvremenu raspala, no s FF-om se čujem i dalje

problem je sljedeći - zadnje dvije godine imam opakih nevolja sa zdravljem i to se jako odrazilo na moj izgled prije bolesti bila sam jako fit, vježbala i trčala 4-5 puta tjedno po 10 km i sama sebi bila totalno hot

na žalost, zbog boleštine sam se udebljala više od 20 kila - uz pomoć jebenih lijekova pretvorih se u natečeno krme

moj FF me nije vidio u tom krmak izdanju - stalno sam izbjegavala bilo kakve konkretne dogovore nadajući se da će se stanje s mojim zdravljem poboljšati pa da ću mu se javiti kad opet poprimim normalni oblik... no boleština ima svoje planove

kak' bi se u životu htjela još koji put poseksat, u zadnje vrijeme stalno mislim na FF i zapravo mu želim predložiti da se nađemo

ali se ne usudim - jer se loše osjećam u svojoj koži
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 01:23   #2
reci mu da si se malo udebljala te da se namjeravaš počet bavit rekreacijom, pa jel bi ti on htio u tome pomoći?
miserlou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 01:47   #3
Nemaš kaj izgubiti.
Ti ga doduše najbolje poznaješ kao osobu, ali svjesna si u što si se pretvorila. Neće ti biti neki šok ako odbije. Znat ćeš razlog.

Ali mislim da bi ga mogla dobiti bar jednom. For the old times sake.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 01:56   #4
Pa mozes malo i ispitat jesu li mu napete malo jace cure, sto misli kako bi tebi stajalo koje kg viska...
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 01:58   #5
Ma nista to njima u principu ne smeta, ne misli te vodit na takmicenje u ljepoti a za nesto nabrzaka ne traze dlaku u jajetu. Samo ga pripremi da imas 20 kila viska i tako to. Rjetko koju oni odbijaju.
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 02:14   #6
Quote:
Otvorenomore kaže: Pogledaj post
Ma nista to njima u principu ne smeta, ne misli te vodit na takmicenje u ljepoti a za nesto nabrzaka ne traze dlaku u jajetu. Samo ga pripremi da imas 20 kila viska i tako to. Rjetko koju oni odbijaju.
Pa nije 20 kg bas dlaka u jajetu
Rijetko koju odbijaju? Pa valjda kako tko, zavisi kakav je on sam. Iako bi ja na njenom mjestu pricekala, ako se ne osjeca dobro u svojoj kozi, tesko da joj seks moze bit vrh, non stop ce o tome razmisljat..
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 02:53   #7
Quote:
Otvorenomore kaže: Pogledaj post
Ma nista to njima u principu ne smeta, ne misli te vodit na takmicenje u ljepoti a za nesto nabrzaka ne traze dlaku u jajetu. Samo ga pripremi da imas 20 kila viska i tako to. Rjetko koju oni odbijaju.
Rijetko koji? Ja valjda poznajem muškarce koji za sex imaju najniže moguće granice, pa su svima drkice ispred debelih žena.

Debele žene nisu sexy i ne mogu te napalit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 06:36   #8
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Debele žene nisu sexy i ne mogu te napalit
Čekaj sad obožavatelje krupnijih žena. Bolje da ljulja nego da žulja i tak to.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 07:32   #9
20 kg nije bas tak puno ako si prije bila na donjoj granici normalnog.

Bez obzira na kg se javi, a vec ce ti se i netko od ocajnih forumaskih muskica koji misle da mogu usreciti svaku zenu, samo nemaju priliku, javiti u inb pa si izaberi nekog.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 08:00   #10
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Pa mozes malo i ispitat jesu li mu napete malo jace cure, sto misli kako bi tebi stajalo koje kg viska...
"koji kg" viška Da je odbojkašica od 190 cm pa da dobi 20 kg-OK, neće se to dramatično vidjet. Ali ako je neka prosječna cura od 165-170 cm, to će se bogami vidjeti iz aviona.
Meni bi to bio dealbreaker, sorry.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 08:36   #11
Da.
Na ljudima se jasno vidi kad osciliraju 2-3kg gore dole a kamo li +20kg.
To ne moze bit ni depljanje na strateskim mjestima vec se cjelokupni obujam tijela povecao.
Ja bi da mu se javis pa sta bude.Ali nista ne uzimaj srcu.
I sama si rekla da ste samo ff.
Ako ces u slucaju odbijanja bit slomljena,ponizena i osjecat se manje vrijedna onda nemoj neg nadji ovdje nekog fakera ima ih na bacanje.
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 08:50   #12
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Čekaj sad obožavatelje krupnijih žena. Bolje da ljulja nego da žulja i tak to.
Bolje da ljulja nego da žulja, ok. Ali to su malo jače cure, a ne debele
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 09:39   #13
Ja volim debele cure ali ne volim sex.
Naći ćeš si već nekog chubby chasera, ima ih više nego što misliš.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 09:49   #14
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
daklem, prije neke tri godine na poslovnom putu upoznah tipa i nakon izvjesnog vremena postadosmo FF : D

viđali smo se nekoliko mjeseci opušteno i bez bilo kakvih komplikacija, no onda je uletio drugi tip s kojim sam bila u vezi sljedećih godinu dana. s FF-om sam cijelo to vrijeme bila u kontaktu telefonom, ne prečesto, ali nije bilo prekida u komunikaciji... veza se u međuvremenu raspala, no s FF-om se čujem i dalje

problem je sljedeći - zadnje dvije godine imam opakih nevolja sa zdravljem i to se jako odrazilo na moj izgled prije bolesti bila sam jako fit, vježbala i trčala 4-5 puta tjedno po 10 km i sama sebi bila totalno hot

na žalost, zbog boleštine sam se udebljala više od 20 kila - uz pomoć jebenih lijekova pretvorih se u natečeno krme

moj FF me nije vidio u tom krmak izdanju - stalno sam izbjegavala bilo kakve konkretne dogovore nadajući se da će se stanje s mojim zdravljem poboljšati pa da ću mu se javiti kad opet poprimim normalni oblik... no boleština ima svoje planove

kak' bi se u životu htjela još koji put poseksat, u zadnje vrijeme stalno mislim na FF i zapravo mu želim predložiti da se nađemo

ali se ne usudim - jer se loše osjećam u svojoj koži

još koji put poseksat ? pa valjda još nebrojeno mnogo puta


ti se javi pa ćeš vidjet
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:02   #15
Ak ti propadne postojeći FF stavi se na oglase i dating stranice i da vidiš koliko ćeš zainteresiranih imati, više nego misliš.
Bar vi žene nemate problema s tim.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:06   #16
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja volim debele cure ali ne volim sex.
Naći ćeš si već nekog chubby chasera, ima ih više nego što misliš.
Kod tebe uvijek nesto fali.

Chubby chaser.

OT - ne znam sto bih ti rekla autorice. Ako se trenutno ne osjecas dobro u vlastitoj kozi, mozda da ne riskiras? Uostalom reci nam kakva je osoba taj tvoj FF, ovako mozemo samo nagadjati.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:10   #17
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
daklem, prije neke tri godine na poslovnom putu upoznah tipa i nakon izvjesnog vremena postadosmo FF : D

viđali smo se nekoliko mjeseci opušteno i bez bilo kakvih komplikacija, no onda je uletio drugi tip s kojim sam bila u vezi sljedećih godinu dana. s FF-om sam cijelo to vrijeme bila u kontaktu telefonom, ne prečesto, ali nije bilo prekida u komunikaciji... veza se u međuvremenu raspala, no s FF-om se čujem i dalje

problem je sljedeći - zadnje dvije godine imam opakih nevolja sa zdravljem i to se jako odrazilo na moj izgled prije bolesti bila sam jako fit, vježbala i trčala 4-5 puta tjedno po 10 km i sama sebi bila totalno hot

na žalost, zbog boleštine sam se udebljala više od 20 kila - uz pomoć jebenih lijekova pretvorih se u natečeno krme

moj FF me nije vidio u tom krmak izdanju - stalno sam izbjegavala bilo kakve konkretne dogovore nadajući se da će se stanje s mojim zdravljem poboljšati pa da ću mu se javiti kad opet poprimim normalni oblik... no boleština ima svoje planove

kak' bi se u životu htjela još koji put poseksat, u zadnje vrijeme stalno mislim na FF i zapravo mu želim predložiti da se nađemo

ali se ne usudim - jer se loše osjećam u svojoj koži
prvo da te ispravim-nije bilo zbog ljekova,nego zbog hrane. da si jela više salate ,a manje dreka, nebi se udebljala 20 kg.možda bi dobila 5-10 kg u najgorem slučaju

idemo dalje..

nemoj mu se javiti jer buš možda dobila pitty sex , zadnji put, čak i ako se nakon toga središ, njemu bu to ostalo u glavi. to je FF , ne osoba koja te voli.znači-tvoje unutarnje kvalitete mu nisu tak bitne.jasno?

savijet

sredi se ,pa mu se javi,da se seksate iz gušta. nema na čemu
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:29   #18
Nije to presudno za seks , ako imate tu hemiju kakvu ff imaju to ostane i nakon oscilacija u uzgledu. Gledaj da se dovedeš u red koliko možeš i pozovi ga. Ko zna možda se i on udebljao 10 kg.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:37   #19
[QUOTE=honeychild;63544289]prvo da te ispravim-nije bilo zbog ljekova,nego zbog hrane. da si jela više salate ,a manje dreka, nebi se udebljala 20 kg.možda bi dobila 5-10 kg u najgorem slučaju

/QUOTE]

Ti si završila medicinu i znaš od čega je bolovala pa tako to sa sigurnošću možeš tvrditi, ili samo sereš ovako zato što misliš da je to super.
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:40   #20
Ako se ne osjećaš dobro s tom kilažom, nije li ti to dovoljan poticaj da poradiš na sebi?
Zanemarimo njega.

Kažeš da se želiš seksati, a nisi sama sebi hot.
Možda bi tijekom seksa bila preopterećena kako izgledaš i opet ti taj seks ne bi bio ok.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger