Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2017., 19:16   #1
Što dalje?

Katastrofalna situacija!
Nedavno sam doselila u kvart i jednu večer šetajući psa sam upoznala frajera u susjedstvu.Uglavnom par sati smo se tako družili(on ima dva psa pa su se igrali )i na kraju me tražio broj,ja naravno bila sva happy jer mi se odmah svidio,baš je moj tip muškarca..
Sutradan mi pošalje poruku da bi mogli na cugu koji dan..I sve super,par puta se našli tako i onda jedan vikend završili kod njega u stanu i naravno we had sex...I sad to traje možda oko mjesec dana.
Sve bi to bilo divno krasno da mi odjednom sad ne kaže da je oženjen i da imaju dijete od godinu i pol!! Kao već neko vrijeme to među njima ne funkcionira,ja se njemu jako sviđam pa je mislio ovako se viđat sa mnom...
Wtf,šta sad napravit,nisam ja tip da budem nečija ljubavnica,a i kad pomislim da se već mjesec dana ševim s frajerom koji ima ženu i dijete doma povraća mi se!
Carrie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:21   #2
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Wtf,šta sad napravit,nisam ja tip da budem nečija ljubavnica,a i kad pomislim da se već mjesec dana ševim s frajerom koji ima ženu i dijete doma povraća mi se!
sta naravit? pa odjebi ga i gotova prica.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:25   #3
Uvijek ste bili kod njega u stanu? Di su bili žena i djeca?
Ciljam na to da možda fakat žive razdvojeno i sve, ali prolaze kroz rastavu. Pa kao nije baš da je varao ženu jer je gotovo između njih.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:33   #4
Nije bilo žene i djeteta zato jer oni očito žive u drugom stanu...Ispostavilo se da je ovaj stan u kojem smo se nalazili od brata,a inače je bila priča da on i brat tu žive skupa (dok još nismo znali za familiju sa strane jel).
Jer stvarno je izgledalo ko da živi tamo s bratom,i psi su stalno bili s nama čak..
Carrie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:38   #5
Sad sam se već navukla na sve ovo i previše mi se sviđa...
Carrie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:40   #6
koje su mu vrste psi?
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:40   #7
Ma odjebi onda to.
Još mu buraz pomaže dovoditi pičoke u stan. Ne znam bi li se smijao ili povratio.
Ne znam da li je lakše s djecom kada navrše godinu dana, ali poznanik ima malo mlađe dijete pa ne stigne pola sata na kavu, kamoli da par sati potroši na barenje po nasipu. Zato mi je bilo čudno sve. Koji je to lik ako je ovo istina.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:46   #8
Pa kad maloga i ženu očito ostavi a on landra okolo...Brak je u krizi očito i on što manje pokušava bit doma..Zato valjda i visi kod brata.A ne bi rekla da su neki luđaci.
Carrie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:48   #9
Haha peseki su dvije kujice mješanke
Carrie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:48   #10
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Sad sam se već navukla na sve ovo i previše mi se sviđa...
a kaj? nemoguce je prekinut odnos s nekim tko ti se svida?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:55   #11
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a kaj? nemoguce je prekinut odnos s nekim tko ti se svida?
A ne znam...
Carrie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 20:00   #12
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Haha peseki su dvije kujice mješanke
dobro je nije neki retardos iz kvarta šta forsa pitove i buldoge il brije na neke arijevske snagatorske spike. jebi ti to, šta te briga, čovjek koji ima mješance uvijek ima plus kod mene.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 20:05   #13
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
dobro je nije neki retardos iz kvarta šta forsa pitove i buldoge il brije na neke arijevske snagatorske spike. jebi ti to, šta te briga, čovjek koji ima mješance uvijek ima plus kod mene.
Ja imam stafforda....
Carrie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 20:09   #14
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
A ne znam...
pa... doznaj.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 20:21   #15
Sto dalje?
Mozes ako drzis do svog integriteta se natjerati da to prekines dok on ne izadje iz braka tako da vidis svojim ocima njegovo djete i zenu sa njim pa da znas kako to utjece na tebe. Nije fer da te na takav nacin navukao na sebe,nije ti dao uopce izbor ali ga sada imas,nije jos nist prekasno samo malo pamet u glavu.
Mozete se uvijek vratiti na pocetak odrzavati to druzenje i setnja sa psima v-a-n-i.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 22:19   #16
Bastard beskarakterni. Jadna ta zena koja je s njim rodila dijete. Ja bih ga lansirala da je posljednji na planeti. Prije toga bih mu rekla da ce mu zena dobiti detaljan izvjestaj o njegovim vanbracnim aktivnostima da se malo ustrtari (ne bi me iznenadilo da nju istovremeno moli da se pomiri s njim). Fuj, smece.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 22:42   #17
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Ciljam na to da možda fakat žive razdvojeno i sve, ali prolaze kroz rastavu. Pa kao nije baš da je varao ženu jer je gotovo između njih.
Moguće, ali nekako čisto sumnjam u to
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 23:33   #18
Mene je sve to sokiralo jer ne bi nikad rekla da je takav tip sposoban za to,onako vise je miran i tih..hah izgleda da su stvarno svi muski isti ...Ne znam sta sad on planira jer se nismo vidjeli od proslog tjedna ali mi salje poruke tipa jel bi bila s njim ako stvarno ostavi zenu...
Carrie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 23:40   #19
Iz mire tri vraga vire

Rijetko koji ostavi zenu tako da ne nadaj se previse. Kupuje si jos par vikenda seksa
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 23:55   #20
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Mene je sve to sokiralo jer ne bi nikad rekla da je takav tip sposoban za to,onako vise je miran i tih..hah izgleda da su stvarno svi muski isti ...Ne znam sta sad on planira jer se nismo vidjeli od proslog tjedna ali mi salje poruke tipa jel bi bila s njim ako stvarno ostavi zenu...

veliš bubica

i kaj mu veliš ti ? bil il ne bil?
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger