Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 18:00   #1
Sto da napravim?

Ja i ona, oboje u ranim dvadesetim, svidjamo se jedno drugome, ona je imala proslost sa nekakvim deckom kojeg, cini mi se nije preboljela. Sjedimo skupa na klupi i pocnemo se ljubiti nakon cega mi ona kaze da ne zna sto ce, da se boji vezati i da jednostavno nije sigurna u sebe iako se ja njoj svidjam i da sam decko koji ima sve kvalitete koje zeli u jednom decku. Dogovorili smo se kao da cemo cekati da vrijeme pokaze svoje no ne znam koliko je to pametno. Sto bi ste vi napravili na mom mjestu?
krivulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:10   #2
Nick ti je asocijacija na penis?

OT: čekaj, ali nećeš dočekati. Nastavi dalje. Nađi nekog drugog. Bar si jezika dobio.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:30   #3
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Nick ti je asocijacija na penis?

OT: čekaj, ali nećeš dočekati. Nastavi dalje. Nađi nekog drugog. Bar si jezika dobio.
ne, nego sam ucio krivulje iz matematike tik prije nego cu se registrirat
da, to sam i ja mislio, ne vrijedi cekati
krivulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:37   #4
Odjebi to u startu,nakon zavlačenja če te ionako odjebat.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:38   #5
Probaj lijepo objasniti curi, da ti imaš puno za učiti i da ne želiš gubiti vrijeme na gluposti,te ukoliko ti neda pičke u nekom razumnom roku (cca sat vremena), da je nemaš mogućnosti više čekati.
Ladna bevanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:46   #6
male su sanse .. vecinom je to rastezanje proslosti bilo da je ona ili ti u pizdarijama iz proslosti

ak se zavuces u sva ta sranja onda ces poslije i ti bit tak nekom drugom problem

gle da sve stima nebi ti tu bio i pisao i pricao i dvoumio se

ljubav je vjestina nema to veze sa srecom i prognozama ... vjeruj sebi svojim osjecajima i instintku!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 00:01   #7
ne sviđaš joj se dovoljno, razum joj govori da si prilika, al srce je kod bivšeg. kupuje vrijeme da vidi kako će se odvit situacija s bivšim.

ne budi papak, pokaži kičmu i pošalji joj poruku: ''prekrasna si osoba al ja nemam namjeru nikog čekati. sve najbolje.''

i onda lijepo nađeš drugu djevojku.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 00:11   #8
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ne sviđaš joj se dovoljno, razum joj govori da si prilika, al srce je kod bivšeg. kupuje vrijeme da vidi kako će se odvit situacija s bivšim.

ne budi papak, pokaži kičmu i pošalji joj poruku: ''prekrasna si osoba al ja nemam namjeru nikog čekati. sve najbolje.''

i onda lijepo nađeš drugu djevojku.
e to je to, tako ce i biti.
Prvi put u zivotu idem bit dobar prema curi i eto sta se desi...
E zene zene
krivulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 00:11   #9
Savjet od stare iskusnjare: ne gubi vrijeme na gluposti, život je kratak za ta sranja

Da mi se vratit u rane dvadesete, jebeš ove kasne
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:31   #10
Možda je samo izašla povrijeđena ("samo" lol &#128513 iz te veze, ne mora značiti da još nešto osjeća prema njemu.
Ti sam najbolje znaš koliko je vrijedna truda.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 14:00   #11
nema od čekanja ništa,ako čekaš postati će još kompliciranije.
__________________
perfectly imperfect
sedmi od devet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 14:14   #12
Zavlaci te dok ceka bivseg da joj se vrati, ako se ne vrati hoce tebe za rezervu. Ne daj da pravi budalu od tebe. Nije ona losa osoba ili nesto, jednostavno emotivno nije slobodna momentalno a zna da bi joj ti bio dobra prilika u slucaju da propadne sve sa bivsim.
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 19:13   #13
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Zavlaci te dok ceka bivseg da joj se vrati, ako se ne vrati hoce tebe za rezervu. Ne daj da pravi budalu od tebe. Nije ona losa osoba ili nesto, jednostavno emotivno nije slobodna momentalno a zna da bi joj ti bio dobra prilika u slucaju da propadne sve sa bivsim.
Da, na taj nacin sam i ja razmisljao. Hvala na savjetu
krivulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 19:41   #14
glumi da si ok s tim, čekaj da ti da pičke i onda ju odjebi
ak može ona srat ko foka, možeš i ti jebote, budi muško
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 19:48   #15
Napravi nesto ful romanticno, tipa kupi joj tucet ruza i opali serenadu pod pendzerom.

Zajebavam se, vodi svoj zivot, a ona kad preboli nek se javi ako hoce. Ako ne opet ok. Cuvaj zifce dok si mlad.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:24   #16
Ja bih joj kupio nekog kućnog ljubimca.
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 09:00   #17
Kad se ženi stvarno sviđaš , brišeš bivšeg iz glave

Ne brišeš ga iz povijesti , samo umanjuješ njegovu vrijednost/važnost u njenom životu..

Ovdje nije tako

Nema ti tu kruha
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 21:53   #18
Da, glumi da si ok s tim, pokazi joj da si ju prestao gledati na taj nacin i da ste samo frendovi.

Kroz neko vrijeme pocni frendovski (jel ) spominjati zgodnu susjedu za koju nisi siguran da li ti se nabacuje pa eto... cisto frendovski da cujes njezinu perspektivu.

Ja sada malo karikiram, ali ti izvedi vjestije.
Trebalo bi upaliti.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 22:02   #19
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Da, glumi da si ok s tim, pokazi joj da si ju prestao gledati na taj nacin i da ste samo frendovi.

Kroz neko vrijeme pocni frendovski (jel ) spominjati zgodnu susjedu za koju nisi siguran da li ti se nabacuje pa eto... cisto frendovski da cujes njezinu perspektivu.

Ja sada malo karikiram, ali ti izvedi vjestije.
Trebalo bi upaliti.
to iz one knjige "Kako izgubiti 6 mjeseci života na krivu ženu"? Treće poglavlje, ne? Tužiti će te zbog autorskih prava
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 16:48   #20
Quote:
krivulj kaže: Pogledaj post
e to je to, tako ce i biti.
Prvi put u zivotu idem bit dobar prema curi i eto sta se desi...
E zene zene
Da, imaš nevjerovatno dobar mentalitet - ako ikad budeš imao sudar, nemoj ni pod razno da se opet upustiš u vožnju. Vozi se busom, za svaki slučaj.

__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger