Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 22:56   #221
Ambadassor, bojim se da smo stvarno off. Steta, ali mislim da bismo autoru skroz preuzeli temu. Ja sam pisala opcenitije a on trazi savjete za konkretnu situaciju. Hebiga.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 00:47   #222
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ali da sam ja u ovom slučaju di mi je muž doma ,drka kurac( s djecom od 2 godine nema tako puno posla,popodne ugl.spavaju,malo parkić i to,a ostatak vremena tatica o pizdi sanjari , dok je mama provajderica i rinta prekovremene) dobio bi vritnjak takav,pa nek umače okolo+ prepustila bi mu skrbništvo,pa da vidimo kak bi stigo umakat.

nisi fer u ovom slučaju.
Da je obrnuto ziher bi bilo "ona po kući kuha, pegla, sprema, brine se za malog a đubre hoće samo pičke"




Pitanje za autora teme: Jesi li razgovarao sa suprugom? U smislu- moj penis zaista treba biti češće popušen i sl. Pa čak ubaci bubu da ima izvan vaše kuće puno žena, a gladan i napaljen čovjek potpuno gube razume i kočnice u potrazi za hranom i "hranom".
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:42   #223
Quote:
Zagrebačkiplavi kaže: Pogledaj post
Da je obrnuto ziher bi bilo "ona po kući kuha, pegla, sprema, brine se za malog a đubre hoće samo pičke"




Pitanje za autora teme: Jesi li razgovarao sa suprugom? U smislu- moj penis zaista treba biti češće popušen i sl. Pa čak ubaci bubu da ima izvan vaše kuće puno žena, a gladan i napaljen čovjek potpuno gube razume i kočnice u potrazi za hranom i "hranom".
Naravno da jesam. Rekao da ak si nadjem ljubavnicu da je sama kriva. To joj se nije svidjelo.
Posevili se neki dan. Mokra i sve, al ja vecinu obavim. Nije mi to to. Bolje nego drkica.
Ma neznam ni sam.
DadoTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 00:27   #224
A u kojem smislu joj se nije svidjelo? Ne u tom da malo mijenja nešto? Ako svjesno zapostavlja muža, kak joi nije jasno da taj ne bude vječno trpio to? Tupi i tupi, svađaj se, davaj joj do znanja konstantno...
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 08:53   #225
Quote:
Zagrebačkiplavi kaže: Pogledaj post
A u kojem smislu joj se nije svidjelo? Ne u tom da malo mijenja nešto? Ako svjesno zapostavlja muža, kak joi nije jasno da taj ne bude vječno trpio to? Tupi i tupi, svađaj se, davaj joj do znanja konstantno...
Zna da trpim i to ona shvati samo kao jos jednu obavezu koju gura u stranu... Mozda denial. Ako ne vidi ne postoji. A iskreno ja polako odustajem od "gnjavaze", ako nece nemora. Imam neki ponos jbga.
Treba bit zadovoljan sam sa sobom, "kliknut" s nekim je samo plus. Trebam to i podsvjesno usvojit .
Zao mi je da sam "izgubio" partnericu. Mozda se vrati, mozda ne.
DadoTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger