Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2007., 23:33   #61
hey ljudi.. sorry kaj se shlepam na tudji topic.. zanima me dal netko zna gdi mogu nabavit bambusove klice? u vecini trgovackih centara imaju bamboo slices a ja jela u japanskom bas neke velike hrskave klice pa me zanima dal ko zna gdi ih nabavit? pliz...
Lya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 23:02   #62
Quote:
Lya kaže: Pogledaj post
hey ljudi.. sorry kaj se shlepam na tudji topic.. zanima me dal netko zna gdi mogu nabavit bambusove klice? u vecini trgovackih centara imaju bamboo slices a ja jela u japanskom bas neke velike hrskave klice pa me zanima dal ko zna gdi ih nabavit? pliz...
u billi sam ja uzimala sojine, alfalfa, još neke i sad više ne znam jel bilo bambusovih..
al bilo je stvarno dosta vrsta
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 10:45   #63
Quote:
Lya kaže: Pogledaj post
hey ljudi.. sorry kaj se shlepam na tudji topic.. zanima me dal netko zna gdi mogu nabavit bambusove klice? u vecini trgovackih centara imaju bamboo slices a ja jela u japanskom bas neke velike hrskave klice pa me zanima dal ko zna gdi ih nabavit? pliz...
si ziher da su bambusove klice u pitanju? bambus mi se ne čini baš kao biljka koja ima sjemenke ili zrnje koje klija
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 12:08   #64
Arrow Pšenične klice

čitam da je pšenica nevjerojatno zdrava i da ju je najbolje konzumirati svježui! klice također koje možemo sami uzgojiti tako da zrna prvo natopimo jedan dan (tretiramo) u vodi i onda stavimo na tanjur na toplo mjesto sa povremenim prskanjem. kad proklijaju 0.5-1.5cm najbolje su za konzumiranje. da li ih netko koristi? kako? samljevene u jogurtu, u salatama, juhama?
ja cu ih sad stavit mocit pa cu vidit sta ce bit od toga za 3 dana (inače pšenica kad smo već kod nje služi za pokus pri provjeri komposta ako je "zreo", stavi se malo komposta na tanjur i namoči te se pospe pšenica. ako nikne za 3 dana dobar je)!
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 12:20   #65
Ne služim se baš makrobiotikom u kuhinji ali klice ponekad upotrebljavam,na vrlo jednostavne načine,pa eto možda ti pomogne... Stavljam ih u salate,sendviče,ponekad čak i u rižoto,makar pretpostavljam da su zdravije kada se jedu sirove. Samo ja ih ne sadim doma ( osim na Sv. Luciju ), nego kupim u onim plastikama u supermarketima,i to kupim kakvih ima,ne uvijek pšenične. zapravo počela sam s tim kad sam skužila da ih mogu podvaliti djeci u sendvičima,a da više jedu povrće,ne bi mi palo na pamet kupovat klice Vjerujem da će ljudi koji se hrane po principima makrobiotike biti puno maštovitiji.
doa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 12:57   #66
Quote:
osbourne kaže: Pogledaj post
klice također koje možemo sami uzgojiti tako da zrna prvo natopimo jedan dan (tretiramo) u vodi i onda stavimo na tanjur na toplo mjesto sa povremenim prskanjem. kad proklijaju 0.5-1.5cm najbolje su za konzumiranje. !
joj ne tak
treba ih namakati, ispirati,.... ovako možeš dobiti pokvarenu namirnicu, trulkastu, pljesnivu
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 13:02   #67
ispirati kad su na tanjuru il kad se moče u staklenci prvi dan
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 13:06   #68
Pozdrav svima koji vole klice!
Ja ih već koju godinu koristim i uzgajam pa vas mogu posavjetovati ako treba. U svakom slučaju izvrsna su i zdrava hrana...
Fantastična zamjena za vitaminske pripravke, tabletice, dodatke i sl.
Salata od pšeničnih klica:malo klica, običnog ili još bolje jabučnog octa, sol i maslinovo ulje..dobar tek!
Slatkastog su okusa pa ih možete i ovako grickati...
Ako ih ubacujete u neku kuhanu hranu tada pazite da ne bude prevruće jer toplina uništava skoro sve hranjivo i dobro u njima.

A što se tiče kučnog uzgoja,
-namaču se (vode 2-3 puta više)12-16 h u otvorenoj posudici ali u tamnom, najbolje naveče (ja zamotam posudicu u kuhinjsku krpu!)
-ujutro ocijediti i isplahnuti (cjedilo) sjemenke da se ukloni sluz.
-Staviti u plitku posudicu te lagano prekriti gazicom ali tako da ne dodiruje sjemenke.
-ispirati 2 puta dnevno-ujutro i naveče
-kroz 2 dana klice su gotove, odnosno kad je isklijani dio dugačak 5-7 mm! (u to se ne računaju dužine korjenčića!!!)
-mogu se čuvati isplahnute i dobro ocijeđene u u dobro poklopljenoj posudi,u frižideru i do nekoliko tjedana.
Ako vidite da su "gumene", uvenule,potamnjele, tada više nisu za upotrebu.
A kad vidim one dućanske klice-uglavnom su katastrofa i ja ih nikad ne bi stavila na svoj tanjur. Uostalom, uzgojite sami pa prosudite!
DOBAR TEK!
mamaleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 13:18   #69
Quote:
osbourne kaže: Pogledaj post
ispirati kad su na tanjuru il kad se moče u staklenci prvi dan
tokom cijelog procesa

davno sam napisala postupak, pa potraži ako ti se da
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 13:53   #70
e a kad se stave na tanjur nakon namakanja stavit vode na njih ili ne?
danas sam ih oprao posto su nabubrile i stavio na tanjur na toplo i prelio s malo vode
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 16:56   #71
izvoli

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
uspjela sam se odvuč po kuharicu

treba ti staklenka, gumica, gaza, voda i sjemenke
sjemenke namači 3 sata u mlakoj vodi (soju preko noći)
isperi sjemenke i prebaci u staklenku
preko staklenkenategni gazu i učvrsti gumicom
napuni staklenku vodom, protresi i ocijedi vodu preko gaze, doliti vodu
i tako 2-6 puta dnevno da se isperu gadosti koje pridonose kvarenju
staklenku drži u mraku na tem. od 15-18 stupnjeva, temp. iznad 24 pogoduju kvarenju i razvoju plijesni
dan prije berbe iznesi ih na svjetlo
alfa alfa klija 3-5 dana

voda od klijanja sjemenki je izvrsna za zalijevanje cvijeća
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:51   #72
a gdje kupujete sjemenke?
yeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 15:01   #73
A to su dakle te (preskupe) klice koje se prodaju po BIO dućanima?!
Oprostite kaj vraćam staru temu, ali stvarno me već dugo zanima kako se "prave" klice, tj. kako se sjemenke dovađaju u jestivo stanje (i fino i zdravo) u onim malim privlačnim plastičnim kutijicama po dućanima.

I, tko od vas to jede, tak, doma pripravljeno?
Da probam?
Tražila sam po Google-u šta bi bila ta mistična reklamirana ALFALFA, a ono ispadnu-sjemenke lucerne!!! Imam još preko pola vreće u garaži, djetelinom si popravljam zemlju gdje je zapuštena.
Tazika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 21:15   #74
Thumbs up

Quote:
yeya kaže: Pogledaj post
a gdje kupujete sjemenke?
U Zagrebu, na tržnici u Prečkom-mali dućan zdrave hrane, zapadna strana tržnice(vanjski dio)!
A možeš se i raspitati u svim dućanima zdrave hrane. Vidi na netu i sl...
mamaleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 21:48   #75
gdje se može više saznati o uzgoju klica?
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 12:59   #76
a kad se kupuju sjemenke, ima li nesto na sto teba paziti?
yeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:05   #77
Quote:
yeya kaže: Pogledaj post
a kad se kupuju sjemenke, ima li nesto na sto teba paziti?
da, ne smiju biti tretirani ničime. najlakše ti je kupiti u spomenutim trgovinama zdrave hrane ili nabaviti od nekog tko sadi žito
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 20:46   #78
klice-recept

čitala sam sad forum i ne mogu naći recept za klice

mama mi ih uspješno uzgaja
a sad smo došli do faze degustacije fuuuj

trudim se skinuti kile pa ih namjeravam jesti, ali danas prvi moj pokušaj nije završio dobro


ubacila sam ih malo u zelenu salatu i nisu mi se svidjele

zelena salata+klice zelene soje+limun+sol

moje pitanje je da lis e klic etrebaju kako termički obraditi prije konzumacije

i da li se mogu jesti same kao salata... ili uvijek moraju biti miješane...

btw kolika im je kalorijska vrijednost... velika-mala

mi sad jedemo klice mungo graha(valjda se tako piše), zelene soje, a još smo naručili od rotkvice i plave lucerne


da li se smiju miješati???


i za kraj molim par recepata.... sve što sam izgugla je kao dodataka jelima
boletus satanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 18:13   #79
de ljudi zar nemate nikakav savjet
treba mi hitno help
boletus satanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 19:25   #80
Mislim da je odgovora na ovo već bilo. Klice se termički ne obrađuju tj. termičkom obradom gube svoju vrijednost, pa je bolje jesti ih sirove.

Možeš i ne moraš ih mješati. Isto kao i sve salate!. Ja ih obožavam, začinim ih po volji (maslinovo ulje...ocat ili balzamico...nekad i bez ičega), sa salatom zelenom ..ili bez
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.