Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2007., 10:34   #21
moljca
 
Old 14.07.2007., 12:57   #22
Boxerice
__________________
The closest I ever came to a menage-a-trois was when I dated a schizophrenic.
Deg is offline  
Old 14.07.2007., 13:11   #23
bokserice i majicu na bretele
Sissy is offline  
Old 14.07.2007., 14:11   #24
kratke hlače...
__________________
"And the church - all they want is your money"
Midnight Mover is offline  
Old 14.07.2007., 14:53   #25
bokserice i majicu
 
Old 14.07.2007., 15:02   #26
3/4 trenerku i majicu na špaline
 
Old 14.07.2007., 16:07   #27
Lampion, ova tema već postoji na forumu. Nema veze što tebe zanima što ljudi imaju na sebi dok pišu baš na D&K... Jer vjerojatno se ne presvlače kad "skoče" na drugi podforum, pa opet natrag na ovaj, ne misliš li? I kud bismo stigli kad bi na svakom podforumu otvarali iste teme, ali za TAJ podforum... Tipa: "Koja vam je najdraža boja na Politici?", "Koja vam je najdraža boja na Muškom kutku?", "Koja vam je najdraža boja na Gospodarstvu?", "Koja vam je najdraža boja na Glazbi?"... Itd. To zaista nema smisla.

Potražit ću prvu "što imate na sebi" temu i staviti ovdje link. (Trenutno je ne mogu naći, ali sjećam se da postoji, mislim na BR.) Zamolila sam i druge moderatore/supermoderatore/admine da mi kažu gdje je ako znaju. Kad je nađemo, gornje postove bismo mogli spojiti s njom, ali tek nakon nekog vremena, da možete odavde doći do nje.

Ukoliko je ne nađemo (ako je izbrisana ili nešto slično), ponovno ću otvoriti ovu.

Zahvaljujem na razumijevanju i molim da ubuduće malo pretražite postoji li već tema koju želite pokrenuti.
just Sandy is offline  
Old 15.07.2007., 17:07   #28
Naslov je nešto drugačiji, ali to su već nijanse:

Kako ste danas obučeni?
just Sandy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.