Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2016., 16:26   #2001
Quote:
discoHR kaže: Pogledaj post
Čim sam vidio da se radi o BBC Horizon dokumentarcu odmah sam znao da je dobar. Svakako pogledati.

Maloprije mi je pao Cubis na pod, pukao k'o kokica. S obzirom da imam hrpu grijača za njega, odem na MTM kupit drugi, ne radi im site, server šalje prazan response i na hr i na eu domeni. Jel to svima ili samo meni?
Direktor je preminuo, koliko ja znam..
sve_znalica is offline  
Old 27.05.2016., 20:40   #2002
Jucer mi je pregorio grijac.. osjetio sam to po mirisu i svemu ostalome.

Nasiljio sam drugi gore, no ne cuje se onaj čššš kada stisnem dugme na bateriji, kada zelim uvuci, i ne mogu pariti uopce.

Pokusao sam staviti i stari, bar da cujem čšš, ali nema.

:S
sve_znalica is offline  
Old 29.05.2016., 00:44   #2003
@sve_znalica
Koji mod koristis? Jesi rijesio problem? bas me zanima jer i meni se to isto dogadalo kad sam pocela koristiti svoj eleaf istick. skuzila sam da je stvar kontakta. Pogotovo kad bi mjenjala grijac. prvi put sam poludila jer sam pomislila da mi mod ne radi a imala sam ga tek par dana. ali onda sam ga ugasila, sve odsrafila, prebrisala dobro tank, kontakt, navoje i to, zasrafila natrag i upalila i proradilo je. neki grijaci mi se znaju tako zblesirati ako ih ne zavrnem dovoljno. Mislim da je tih 5 grijaca koje sam imala u startu opcenito bilo neispravno ili neka losa serija jer osim toga su i jako brzo pregorili.. sad mi se nista od toga vec duze nije desilo.
JackieWild is offline  
Old 29.05.2016., 17:32   #2004
Quote:
JackieWild kaže: Pogledaj post
@sve_znalica
Koji mod koristis? Jesi rijesio problem? bas me zanima jer i meni se to isto dogadalo kad sam pocela koristiti svoj eleaf istick. skuzila sam da je stvar kontakta. Pogotovo kad bi mjenjala grijac. prvi put sam poludila jer sam pomislila da mi mod ne radi a imala sam ga tek par dana. ali onda sam ga ugasila, sve odsrafila, prebrisala dobro tank, kontakt, navoje i to, zasrafila natrag i upalila i proradilo je. neki grijaci mi se znaju tako zblesirati ako ih ne zavrnem dovoljno. Mislim da je tih 5 grijaca koje sam imala u startu opcenito bilo neispravno ili neka losa serija jer osim toga su i jako brzo pregorili.. sad mi se nista od toga vec duze nije desilo.
EMOD!

Na to sam i ja ciljao, da je sigurno nesto oko kontakta.

Prekjucer sam isao gledati u uputama, i pise da je to; no atomizer protection; jer svijetlo blinka sporo kad ga drzim.

Probao sam sve; izvuci pinove vise van grijaca, vratiti nazad, spojiti ih, odspojiti, gurnuti nazad.

Osusiti podrucje oko baterije, grijaca.

Vratiti stari grijac nazad cisto da vidim hoce bacati sta van, al nista

Ne znam sta vise.

Citao sam i da ono cudo di je kontakt u bateriji zna pasti dole, pa sam probao malo podignuti gore, ali opet nista :S
sve_znalica is offline  
Old 01.06.2016., 13:05   #2005
Je li tko od vas kod prelaska na subohmanje imao kakvih problema? Meni se s prelaskom poklapa pojava probadajuce boli u prsima kod smijanja i udisaja. Mozda nije povezano, ali otprilike od tada to traje..
Moja je greska sto nisam uzela manji nicotine, pa onda kombiniram M2L i DL parenje... Mozda je do toga?

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 01.06.2016., 16:49   #2006
Quote:
ona1 kaže: Pogledaj post
Je li tko od vas kod prelaska na subohmanje imao kakvih problema? Meni se s prelaskom poklapa pojava probadajuce boli u prsima kod smijanja i udisaja. Mozda nije povezano, ali otprilike od tada to traje..
Moja je greska sto nisam uzela manji nicotine, pa onda kombiniram M2L i DL parenje... Mozda je do toga?

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
Ja imam dojam da tu i tamo iskašljavam kondenzat.
NewOrder is offline  
Old 02.06.2016., 08:07   #2007
Mislim da to svi imaju. Imam i malo smanjen kapacitet pluca, nekad bas osjecam to, kao da ne mogu dobro udahnuti, ali to mi je sve bez veze u odnosu na pusenje. A ovo sad me plasi..

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 02.06.2016., 09:48   #2008
Nikakvih problema nisam imao pri prelasku na sub ohm. Doduše,prije prelaska sam pario već nekih 2 godine,vjerovatno i više. Jednostavno,tankovi su se razvijali u tom smjeru,dobre tekućine su imale sve više vg,smanjivao se nikotin pomalo i to je sve bio nekakav prirodni slijed kroz duži period. Počeo na 2,4 ohma i 24mg,došao na o.5 ohma i 2-3mg. U tom procesu stvarno nikakvih značajnijih problema. Imao još na početku kašalj,ali to je bilo par mj dok se nisu pluća očistila,pogotovo jer sam ionako već razvio pušački kašalj. Sad imam i bolji kapacitet pluća i manje problema sa dišnim sustavom općenito.

Kakvu tekućinu i na koliko ohma pariš? Moguće da ti ne paše udio pga ili čak vg,moguće da ti je nikotin prejak,čak i da ti pojedina aroma ne paše. Ako ti nije problem,daj malo informacija,pa bumo vidjeli što bi mogao biti potencijalni problem.
Grimko is online now  
Old 02.06.2016., 10:09   #2009
Quote:
ona1 kaže: Pogledaj post
A ovo sad me plasi..
Nisam doktor, ali meni to zvuči kao istegnuće nekog mišića, od nekog krivog pokreta. Znalo mi se to događati pa se nisam odmah sjetio jer nema veze s cigaretom. Simptomi se pojave naglo, a oslabe i nestanu s vremenom, kroz nekih tjedan-dva-....
edit: slično je i kad napukne rebro
NewOrder is offline  
Old 02.06.2016., 15:14   #2010
Ovo mi najprihvatljivije zvuci s istegnucem. Nije imalo od cega napuknuti rebro.
S druge strane, tekucine vjerojatno nisu adekvatne za subohmanje jer je visok pg (80%) i nikotin 14. Nisam se jos prilagodila s tekucinama. Hangsen uzimam i bila sam relativno zadovoljna do sad, al vec mi je postao tezak od kad sam presla na subox. Pripremam se poceti mixati, al trebam neko brzo rjesenje dok nabavim sve potrebno. Sad cu probat nac nesto na gearu za prvu ruku a onda cu vas doc gnjaviti za baze i arome..

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 02.06.2016., 15:34   #2011
Ili da za prvu ruku odeš u neki dućan kod nas i kupiš bolju tekućinu,ili naručiš sa nekog našeg webshopa? Doći će ti za dan,dva iz webshopa ili odmah u dućanu :P Tipa nešto 50-50 i 6mg nic? Čisto dok ne kupiš baze,arome i bočice. Tipa pink fury,KTS,Jurney nisu loše od jeftinijih. Čak je i liquideo kojeg ne volim bolji. Nedavno kupio tekućinu virginia white cherry jer u ned navečer nije bilo ničeg drugoga za uzet u blizini. 80%pg i 11 mg nic. Dva udaha i već me počelo lagano vrtiti. Nakon sat vremena parenja lagana mučnina i tako svaki put kad bi uzeo dim. Baš loše se osjećao. Hangsen,dekang,virginia i slični kinezi su ok za egice i ce atomizere,ali za subohm su koma. Eventualno da smanjiš snagu,zatvoriš protok i m2l dok ne nabaviš tekućinu sa manje nikotina i pg.

Oko istegnuća,može biti i vjerovatnije je. NIje mi palo,ali simptomi se slažu.
Grimko is online now  
Old 02.06.2016., 19:21   #2012
Quote:
Grimko kaže: Pogledaj post
Ili da za prvu ruku odeš u neki dućan kod nas i kupiš bolju tekućinu,ili naručiš sa nekog našeg webshopa? Doći će ti za dan,dva iz webshopa ili odmah u dućanuTipa nešto 50-50 i 6mg nic? Čisto dok ne kupiš baze,arome i bočice. Tipa pink fury,KTS,Jurney nisu loše od jeftinijih. Čak je i liquideo kojeg ne volim bolji.
Bas mi je ovo trebalo puno ti hvala znam da su lose hangsa, ali nisam se na vrijeme pripremila..

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 02.06.2016., 21:32   #2013
Quote:
ona1 kaže: Pogledaj post
tekucine vjerojatno nisu adekvatne za subohmanje jer je visok pg (80%) i nikotin 14.
Ovo je gore od najgore cigarete
NotSure is offline  
Old 02.06.2016., 21:46   #2014
Ja bila rekla javiti se kad stignu Liqua tekućine s Fasttecha pa zaboravila. Evo kratki osvrt

Bright tobacco
Apple
Two mints
Banana milkshake

Nisam probala garantirano originalne Liqua tekućine pa ih nemam sa čine usporediti, no ove su redom izražene arome i guste. Sve su sa 6% nikotina što već duže kupujem. Prve tri su izvrsne. Jabuka tako miriši na pravu jabuku da dobijam želju zagristi flašicu
Razočarala me zadnja, banana milkshake, samo zbog preslatkog okusa. Dakle nije do tekućine već do mene, ne paše mi ta slatkoća. Bila sam skeptična na bright tobacco jer još nisam parila duhanske arome. Ova mi se sviđa. Lagana je, slatkasta no ne preslatka i dobro mi sjeda.

Prvim trima dajem dobru četvorku. No s druge strane, meni su ok i Hangda/Hansengove tekućine pa možda i nisam najmjerodavnija osoba za ocjenjivanje
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 03.06.2016., 02:42   #2015
Poštovani forumaši, imam pitanje za vas (iskusne) paritelje!

Dakle kupio sam evic VTC mini, sve super, pari se u pm, tekucine takoder puno trosti (nemremo ovce i novce, na zalost :P), evo na Ti sam 245 stupnjeva, 45w, 0.42 ohma. Sve je super, jedino mi je zveknula navedena e pljuga na pod i otpao je airflow sistem, onaj prsten, da lakse objasnim,
s Tron-S atomizera. Ja i dalje parim, dobar je okus, sve je ok, valjda je ostalo kak mi je bilo prije nego je to ispalo. Samo eto, ruzno je malo za vidjeti i ne mogu si namjestiti vise airflow, a i ne prepoznaje ga nekad (rijetko) kada mijenjam tekucine. Pa eto vrijeme je da kupim novi atomizer:

Gledao sam malo cijene s fasttecha i kod nas, cca je prosjecna razlika oko 60-70-80kn. Ajde, ne da mi se cekati pa cu si (samo ovoga puta) priustiti taj luksuz.
E sad, koji biste mi novi atomizer preporucili? Ovi su mi zapeli za oko:

Kangertech TopTank Nano
Eleaf Melo 3
Joyetech Cubis 3.5ml
Smok ( ? TFV4 ? )
- od relativne mi je vaznosti da grijac izdrzi bar neko (malo) dulje vrijeme. Tron S grijac (Nikalov) mi je izdrzao cak 2 tj, mozda i malo vise od toga..
Cuo sam jos i za Crown, Subtank. Ako imate neki prijedlog, molim vas da napisete.
Takoder, trenutno parim na Ti grijacu, a bio sam i na Ni grijacu, meni su osobna oba dobra, ali ima li nesto sto mozda propustam? (neku drugu vrstu grijaca da probam)

Hvala i oprostite na smetnji
Furious95 is offline  
Old 03.06.2016., 13:13   #2016
Quote:
Prokurative kaže: Pogledaj post
Najnoviji dokumentarac od BBC-a o e-cigaretama i provedenom istraživanju u UK. U najmanju ruku zanimljivo, svakako preporuka odvojiti sat vremena i pogledati.

E Cigarettes: Miracle or Menace?
Kod BBC-a volim što ne zauzimaju stranu već prikazuju "sliku" iz više kuteva. Tako ovdje nisu ni glorificirali ni pljuvali po e-cigareti, već napravili manje istraživanje i došli do nekih zaključaka; nije potpuno bezazlena za zdravlje, ali po sadašnjim saznanjima ipak je puno bolja od duhanske.
I sviđa mi se što prezentatori ne govore iskustva iz treće ruke, nego i na sebi vrše ispitivanja.
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Old 03.06.2016., 13:47   #2017
Quote:
Furious95 kaže: Pogledaj post
Gledao sam malo cijene s fasttecha i kod nas, cca je prosjecna razlika oko 60-70-80kn. Ajde, ne da mi se cekati pa cu si (samo ovoga puta) priustiti taj luksuz.
E sad, koji biste mi novi atomizer preporucili? Ovi su mi zapeli za oko:

Kangertech TopTank Nano
Eleaf Melo 3
Joyetech Cubis 3.5ml
Smok ( ? TFV4 ? )
- od relativne mi je vaznosti da grijac izdrzi bar neko (malo) dulje vrijeme. Tron S grijac (Nikalov) mi je izdrzao cak 2 tj, mozda i malo vise od toga..
Cuo sam jos i za Crown, Subtank. Ako imate neki prijedlog, molim vas da napisete.
Takoder, trenutno parim na Ti grijacu, a bio sam i na Ni grijacu, meni su osobna oba dobra, ali ima li nesto sto mozda propustam? (neku drugu vrstu grijaca da probam)

Hvala i oprostite na smetnji
Radiš si sam grijače ili kupuješ gotove?
Ako si ih sam slažeš onda Kanger TopTank Nano otpada jer je premali za RBA bazu. Kanger Subtank Mini je ok, a s ovim sam oduševljen.
NewOrder is offline  
Old 03.06.2016., 14:03   #2018
Uz aromamizer ide drugo pitanje. Miksa li vlastite tekućine? Jer tih 6ml ispare pre pre brzo.

Po ovome do sad bih rekao da ipak još ne slaže sam grijače. S obzirom na to,nema neke velike razlike između tih tankova. Svi nude više manje slične premade coilove,top fill je postao standard,zapremina je tu negdje +- 1ml. Možda bi osobno preskočio melo 3 jer je 2ml na subohm tanku smijurija. Tfv je zvijer od tanka. Velik,težak,dobar kapacitet i neke zanimljive opcije premade coilova ima. Mana je da za njega treba jaki mod . Crown i rafale su dobri i provjereni tankovi,isto ko i TopTank. Ima sad već toliko tih subohm tankova i stalno izlaze novi da je teško biti pametan i sve popratiti.

Okvirni savjet bi bio da ima kapacitet barem 3-4ml,grijače koje može nabaviti kod nas,punjenje odozgora i da mu se sviđa dizajnom te mu je prihvatljiv cijenom. Malo guglanja recenzija i lako se izbor suzi.
Grimko is online now  
Old 04.06.2016., 13:12   #2019


Quote:
Dear All,

It is with sadness that we must bring some disappointing news In connection with the implementation of a European Union Directive directed at E-cigarette devices + Liquids. A number of countries have posed an outright ban on consumers purchasing E-cigarette devices + Liquids from any websites located outside of their own country. However, we are working tirelessly on ways to reverse this.

Therefore, at this time we can no longer ship products to following countries:
Austria
Belgium
Bulgaria
Croatia
Finland
Hungary
Latvia
Poland
Portugal
Slovenia
Spain
Greece
Italy
Romania

From this point onwards, we are unable to dispatch products to customers in these locations. We understand the difficulties that this presents, but we must abide by these new laws.

We will not stop fighting this new law, and we urge all of our customers to contact their government in written form letting them know how damaging such a law can be. We will update you when we know more as we continue to fight against this.

For any questions you may have, please do contact us at: [email protected].

Thank you,

Uk Ecig Store
Mail od jutros, krenulo je polako.
Prokurative is offline  
Old 04.06.2016., 20:09   #2020
OMG pocelo je...

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.