Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2008., 13:15   #21
pa je skupo je, ali tolika je i cijena realna s obzirom da to nije tečaj za kućnu uporabu već za otvaranje biznisa i ozbiljno i profesionalno obavljanje posla vezanog uz aromaterapiju i fitoterapiju.
suludo je dati takve novce i dobiti tu količinu znanja i materijala da se onda sa time igramo doma, pa i druga se učilišta i faksevi plaćaju, zašto bi ovakav biznis i znanje za to trebao dobiti besplatno.

nije za kredit, ali skoro da je... u biti znanje se plaća, nemre sve prek sveučilišta i ministarstva biti subvencionirano, ovo je totalno drugi par čizama.
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 14:03   #22
Pa nisam ni mislila da je to za amatere,ali whatewer.Ali mislim da je u "Aromari" i "Aromaviti" prihvatljivije cijenama. u "Pučkom" je skoro 10 000 i to mi isto nije malo.Nije žvaka za seljaka moglo bi se tako reći.Ali gledaj moraju se i računi plaćat,a ja sam tu mislila na ljude sa prosjećnom hr plaćom.Ak ne dižeš kredit ideš u minus koji ne ide preko crvenog ali whatewer.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 23:10   #23
Osim toga Merlina zašto bi ja tebi govorila koliko smo sati masaže imali kad ti to sigurno znaš. Tako da to pitanje smatram bezveznim. I na "Pučkom" ne postoji tečaj za aroma masera. A moja kolegica je dila svoje vlastite snimke,a ne neki CD koji je u prodaji pa ga je samo spržila.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 23:37   #24
Čuj, meni se uopće ne prepucava sa tobom . Svrha ove teme je olakšati ljudima koji se namjeravaju odlučiti za obrazovanje, odluku.
I u pravu si znam koliko si praktično masaže imala (jako, jako malo) i isto tako nemam bilo koji cd nego baš taj na koji ti misliš.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 23:43   #25
Isto tako nemam baš ništa protiv toga što neki ljudi tečaj na Otvorenom dobiju preko Zavoda za zapošljavanje. To je baš lijepo, korisno i poticajno - za početak . Bila bih više nego sretna da sam sama imala takvu mogućnost obrazovanja kada sam bila nezaposlena.

Zadnje uređivanje Merlina : 12.11.2008. at 00:07.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 10:55   #26
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Isto tako nemam baš ništa protiv toga što neki ljudi tečaj na Otvorenom dobiju preko Zavoda za zapošljavanje. To je baš lijepo, korisno i poticajno - za početak . Bila bih više nego sretna da sam sama imala takvu mogućnost obrazovanja kada sam bila nezaposlena.
kako dobiju merlina nisam te sad shvatila ..
mislis besplatno ili
pa to je super
mmalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 10:59   #27
aromaterapeut

uciliste adrianus imate za skolovanje aromaterapeuta
mislim da traje skolica 5 mjeseci
9000 kuna je

i imate mogucnost placanja u ratama
i jos uz to vam to ide u upis u radnu knjizicu
a sad jos imate njhovu stanicu
www.mojaarma.hr
pa ako zelite pogledajte i sami pa nazovite i uostalom odlucite sami gdje cete
ali samo da znate ima jos skola za aromaterapeute
i to kvalitetnih...
moj savjet razmislite prije nego odlucite
nikome ne treba ime skole vec znanje!!
nadam se da se slazete
mmalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 11:44   #28
QUOTE=mmalena;17122906]kako dobiju merlina nisam te sad shvatila ..
mislis besplatno ili
pa to je super[/QUOTE]
To moraš zaraditi javnim radovima. Ali to i nisu neki teški radovi. Čišćenje Maksimira,skupljanje grana na Sljemenu i ljeti čupanje ambrozije.U biti to je deal sa zavodom za zapošljavanje,ministarstvom za branitelje i socijalnu skrb i još nešto. Mi smo u grupi skužili da to vjerovatno Plaća Evropska unija ili tak neko. A svi tečajevi i školovanja su na "Pučkom"+ opcija sa toplicama.Dakle ne plaća ni Zavod ni grad već netko treći. Počelo je prije tri godine.A na tečaju je bilo ljudi sa odraslom djecom cca od 45-50 godina.A najmanje omladine. Ne znam jel bio netko sa 20 i nešto godina.Osnove smo imali sa kozmetičarima,a kad smo počeli sa aromaterapijom i fitoterapijom onda smo otišli u drugu sobu.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 11:48   #29
http://www.laurus-studio.com/radionice.htm
Imaš u četvrtak radionicu kod moje učiteljice
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 01:02   #30
Za sve ljubitelje parfema, finih mirisa, aromaterapije i prirode, ponavlja se radionica pod nazivom
"Prirodni parfemi za dobro raspolozenje"

Radionica će se održati u četvrtak, 27.11.2008. u 17.30. i u 19.00 sati

Moduli radionice su:


* parfemi nekad i sad
* utjecaj eteričnih ulja na emocije - miris kao sredstvo suptilne komunikacije
* podjela eteričnih ulja na gornju, srednju i donju notu
* izrada ekoloških parfema u kućnoj radinosti
* uljni parfem - demonstracija izrade
* alkoholni parfem - demonstracija izrade


Razveselite sebe i svoje najmilije mirisnim darovima koje ste sami izradili! Dođite na radionicu!

TRAJANJE RADIONICE: 60 min
Ja se već prijavila za prvi termin. Cijena je prava sitnica,ali to ću na pp.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 12:50   #31
ja čekam trodnevnu radionicu parfema slijedeće godine
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 15:07   #32
Quote:
jehoshua kaže: Pogledaj post
ja čekam trodnevnu radionicu parfema slijedeće godine
uau, trodenevna. gdje? cedrus?
__________________
moja natalka - http://tinypic.com/r/2m7hrol/5
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 15:09   #33
aromaterra mislim..
radionicu će voditi S. Poštić, tako da je svejedno koja škola
ona radi i za cedrus..
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 15:19   #34
http://www.centarcedrus.hr/hrv/index...ge=kako-do-nas

Evo ti kak doć do Cedrusa
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 21:11   #35
Tolko se veselim sutrašnjoj radionici da moram malo offtopičarit i spamat.
Ja sam jako nestrpljivo stvorenje i jeeedva čekam sutra (ko ono kad sam bila dijete pa prije školskog izleta nisam mogla spavati).





vezano za radionicu trodnevnu parfem: kak znaš za to, baš sam tražila po stranicama pa je nema?
__________________
moja natalka - http://tinypic.com/r/2m7hrol/5
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 23:31   #36
Završio je moj prvi dan u Centru Cedrus - radionica Aromakozmetike.

Bilo bi stvarno nepošteno da ne podjelim svoje iskustvo s Vama.
Najkraće bi se to moglo opisati - dobije se više nego što se plati.
Znam da je to najskuplja radionica u Hrvatskoj, ali Stiborov pristup i znanje tih novaca vrijedi.

Za predjelo smo imali uvodni dio koji sadrži teoriski dio o eteričnim i baznim uljima, hidrolatima, brendovima, kvaliteti, ljekovitosti, maceratima, (btw otkrio nam je kako da sami napravimo pojedine macerate-vanilija, brđanka, centela, mrkva, kantarion, neven idr.), stanjima kože i još mnogo, mnogo toga.
Nakon toga uslijedio je praktični dio (odnosno pripramanje mješavina). Radili smo 2 vrste kupki, 2 vrste pilinga, masku s glinom, 2 tonika za lice, ulje za njegu lica, lanolinsku kremu ( krema u hladnoj pripremi), gel za suhu kožu i gel piling (on nije bio u planu, niti je na programu ali nam je i to pokazao jer smo ga tražili). Sveukupno 11 pripravaka za jedan dan.
Vratili smo se doma sa cca 200 mil kupke, 6 kutijica od 50 miligrama raznih mješavina i jednu od 30, 80 mil tonika i 30 mil ulja za njegu lica.
Morate priznati da to nije malo..... a što nas tek čeka sutra.

Osim toga dobije se odlična i opsežna skripta A4 formata na 187 stranica, koja sadrži teorijski i praktični dio predavanja plus hrpu recepata.
I za kraj - Stribor Marković je draga i topla osoba koja nesebično dijeli svoje znanje.
Polaznici u centru cedrus imaju još nekih pogodnosti, ali već je post i tako predug. Samo ću još reći da polaznici preciznu vagu tamo mogu kupiti za 35 eura što je više nego prihvatljiva cijene.

Svjesna sam da si mnogi to nemogu priuštiti jer je cijena 2800kn, ali ja samo iznosim svoja zapažanja. Nadam se da ću narednim polaznicima pomoći da se lakše odluče.
__________________
Before you come to any conclusions.....
Try walking in my shoes
Nefertita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 01:33   #37
Bila ja na njegovim predavanjima,ali besplatnim i već imam 3 kreme.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 02:37   #38
Upoznata sam s tim predavanjima. Nažalost ove ih godine više neće biti.
__________________
Before you come to any conclusions.....
Try walking in my shoes
Nefertita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 19:07   #39
Za zainteresirane evo lijepih novosti!

Radionica
Aromaterapija za bebe i mame - održati će se 14. 2. u prostorijama centra Tigrus a vode ju Vlatka- Oshadhi i Boris iz Tigrusa. Više podataka na www.tigrus.hr
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 13:43   #40
da li u rijeci postoji kakav tecaj jer ja nemogu u zg zbog djeteta
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.