Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2009., 00:19   #21
Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Šteta što nema većeg izbora. Da li je netko probao ove tekuće pudere ili kremu u boji?
Ja . Dojam - ništa specijalno .
spidergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 22:38   #22
Jao ja ću se morati baciti na četkanje dekorative laverine, ful me puderi zanimaju, ali nekako ne vjerujem da će maskare biti dobre. Ne odstupam tako lako od svoje Lorealova 4X.
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 19:29   #23
Zanima me da li su tonirane kreme bolje od pudera za kozu pogotovo sada kad je toplije i po ljeti?
Klara22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 21:57   #24
Quote:
zelena sara kaže: Pogledaj post
Jao ja ću se morati baciti na četkanje dekorative laverine, ful me puderi zanimaju, ali nekako ne vjerujem da će maskare biti dobre. Ne odstupam tako lako od svoje Lorealova 4X.
javi kad probaš....
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 21:53   #25
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
javi kad probaš....
može može
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 13:18   #26
Quote:
Klara22 kaže: Pogledaj post
Zanima me da li su tonirane kreme bolje od pudera za kozu pogotovo sada kad je toplije i po ljeti?
Pod pretpostavkom da su "laganije" od pudera, tj. da koža bolje "diše", svakako su prigodnije za ljetne mjesece kad se više znojimo i pore nam se lakše "začepe".
Lorna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 19:55   #27
Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Dobila newsletter da Lavera sada ima pudere u kamenu i u prahu

Šteta što nema SVE što inače ima u ponudi
Mislim da sada ima SKORO sve.
kurtizana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 13:01   #28
htjela bi podijeliti s vama svoj slučaj ...

neko vrijeme koristim prirodne kreme, ali sam i dalje koristila vichy aera teint puder koji koristim već godinama. inače koža mi je masna, ali nemam problema s aknama.
nedavno sam kupila lavera tekući puder i moram reći da sam jaaaaaaako zadovoljna .... barem za sada, nadam se da će i potrajat. koža mi se ne sjaji od masnoće kao inače. puder se jako lijepo razmazuje, lagane je teksture i ujednačuje ten, a to je upravo ono što sam tražila.
nadam se da će nekome biti korisne ove informacije.
pozdrav svima

Zadnje uređivanje Pru : 05.05.2009. at 13:14.
Pru is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 15:55   #29
ja sam išla probati ali su mi pretamni

a baš sam se veselila da ću si ga kupiti i tak...
__________________
Moj čovjek misli da sam ohola, sebična, lijena i drska. U pravu je, a imam ja i drugih finih osobina. *Mačka*
snowshoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 18:29   #30
Imaju li uv zaštitu lavera puderi? Nažalost, ja mogu kupiti prirodne pudere samo od alverde (probala, ne odgovaraju mi, niti štite od sunca), i od dr. Hautschka koje nisam probala. Imaju li oni zaštitu i kako prekrivaju?
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 20:22   #31
Quote:
anya kaže: Pogledaj post
Imaju li uv zaštitu lavera puderi?
Ne.
kurtizana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 10:39   #32
da lavera puderi nemaju uv zaštitu, a čini mi se da ni hauschka nema. nisam sigurna
to je mali bed, puder od vichia koji sam godinama koristila ima 15 spf, a to je ionako samo zaštita od uvb, a ne i od uva zraka
Pru is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 13:54   #33
Quote:
Pru kaže: Pogledaj post
htjela bi podijeliti s vama svoj slučaj ...

neko vrijeme koristim prirodne kreme, ali sam i dalje koristila vichy aera teint puder koji koristim već godinama. inače koža mi je masna, ali nemam problema s aknama.
nedavno sam kupila lavera tekući puder i moram reći da sam jaaaaaaako zadovoljna .... barem za sada, nadam se da će i potrajat. koža mi se ne sjaji od masnoće kao inače. puder se jako lijepo razmazuje, lagane je teksture i ujednačuje ten, a to je upravo ono što sam tražila.
nadam se da će nekome biti korisne ove informacije.
pozdrav svima
ojojoj fulala sam totalno ... my bad
nisma kupila lavera puder nego LOGONA !!!
lavera imaju u kemigu i čini mi se ok. ali moj je logona ... eto prihvatite ovaj ispravak netočnog navoda. uglavnom logona mi je ful ok ... i nema na žalost uv zaštitu
Pru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 11:28   #34
Quote:
damyanti kaže: Pogledaj post
Došle su Alverde maskare, a do kraja idućeg mjeseca trebalo bi doći i sve ostalo. Ja imam onu s gumenom četkicom, . Super raščešljava, ne stvara grudice i ne razmazuje se. Cijena 30kn.

U kojem DM imaju Alverde maskaru i jel stiglo i ostalo?
Siennna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 13:35   #35
Stigle su maskare, olovke, sjenila, puderi (u kamenu i tekući), korektori, rumenila, podloge za sjenila...

Ja sam jučer kupila maskaru i tekući puder (neki anti age) - puder je fantastičan, divno se razmazuje, a maskara mi je totalno razočaranje - jedva da se vidi da imam maskaru .

Mislim da ima u svim dm-ovima po Zg, ja sam jučer kupila u AM.
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 22:30   #36
Thanks,
poharat ću sve na čemu piše BDIH!
Siennna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 16:49   #37
Uzela danas i neka sjenila - fantastična
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 18:47   #38
Quote:
Siennna kaže: Pogledaj post
Žemske moje, mislim da nam nedostaje ova tema...

Često se kao reakcija na klasičan make-up javljaju iritacije i alergije zbog kojih su neke žene prisliljene prestati s korištenjem takve šminke.

Riješenje za to je u većini slučajeva prirodna dekorativna kozmetika.

Jesi li ti sigurna u to.
Meni je upravo prirodna dekorativa izazvala alergiju, konkretno dr hauschka dok s običnim markma tipa Dior, Givenchy, Chanel, nisam imala problema.

Moja doktorica je rekla da je to vjerojatno zato jer sam ja alergična na neke vrste peludi pa vjerojatno ima te određene biljke u tim proizvodima
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 19:04   #39
Pa meni je žao što si ti alergična upravo na prirodnu, ali još uvijek je u većini slučajeva obratno....
Siennna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 19:08   #40
Ja sam isprobala rumenilo i sjenilo u kremi (Alverde) i jako mi se sviđaju i neću stati na tome
Siennna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.