Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 12:37   #101
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ja imam tri što su bile u konzumu, 20, 24 i 28 cm. Ne sjećam se kad je točno bila akcija, nekako početkom prošle godine, toliko ih i koristim i kao nove su. Više manje svaki dan neka u upotrebi. Inače ne viđam baš često da imaju Fissler, imali su bili ekspres lonac i par puta sam znala naletit, al ne uvijek. Inače imaju k-plus ilitiga home koji mi je isto ok, imam dosta toga jeftinijeg na selu što se koristi svaki vikend godinama i skroz je dobro. Vidi se razlika u kvaliteti jer se vide od ručki rasklimaju, ali ja to zavidam/učvrstim isl... Imaju i metalac i to kad se ulovi na popustu je isto odlično posuđe... Fissler ima u Lesnini i Emezzeti, ali imaju različite kolekcije/garniture pa progooglaj model prije kupnje.
Možeš li napisati koji model/garnitura su te koje ti imaš, a kojima si zadovoljna?
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:30   #102
Joj nemam ti pojma kako se zovu, to su ti ovi
https://www.konzum.hr/O-Konzumu/Novo...Fissler-posudu
Imam sve s prve dvije stranice i prezadovoljna sam. Ekspres nisam uzimala jer ne koristim, wok i grill sam imala neke druge od prije, a grill sam zamijenila nedavno Tognanom iz Tommyja.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:40   #103
Quote:
lovess kaže: Pogledaj post
da samo prva guma na poklopcu je držala 2 godine,a sad samo 6 mjeseci i već počne puštat,a guma dođe 150kn
Lovess, ja dihtunge za Fissler kupujem u Nami, uzimam samo originalne i drže mi po barem 2 godine (uz intenzivno korištenje lonca)
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:43   #104
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post

I gdje preporučujete kupiti njihovo posuđe? Bude li kakvih akcija ( mogu pričekati, nije mi hitno )?
Ja sma Fisslerov ekspress lonac kupila u trgovini Bella Forma na Trgu hrvatsih velikana, ima tome preko 10 godina Mislim da Fissssler drže i danas. Svakako preporučujem, moj lonac je i danas ko novi, mijenjam samo dihtung, otprilike svake dvije godine.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 15:13   #105
Quote:
mama Dalton kaže: Pogledaj post
Lovess, ja dihtunge za Fissler kupujem u Nami, uzimam samo originalne i drže mi po barem 2 godine (uz intenzivno korištenje lonca)
Je li u nami ima i njihovog posuđa?

Onda Muller, lesnina, bella forma. Ok...budem pogledala.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:03   #106
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Može li preporuka za njihovu tavu 20 ili 22 dno. Za svakodnevnu upotrebu za omlet i druge jednostavnije stvari za doručak?


I gdje preporučujete kupiti njihovo posuđe? Bude li kakvih akcija ( mogu pričekati, nije mi hitno )?

Je li u konzumu ima kupiti njihovog posuđa ili je to samo bila neka izvanredna skupljaj naljepnice ( kupuj kod nas ) akcija?

Hvala
Konzum koliko mi je poznato nije imao ikada njihovo posuđe po kojem i jesu pouzdani, komplet inox, nego sa premazima. (inox izvana) Kao šta i interspar ima naljepnice za wmf, također u pravilu sa premazima kolekcije. Emmezzeta ima mislim jeftinije od lesnine identičnih fissler tava (tj imala je, ne znam kako danas). Ja sam sebi uzeo tavu za 600kn koje inače nema ispod 900, 1000. Bila je ona njihova vikend akcija komplet suđe cca 30%. Možete neloše proć sa inox tavom od metalca mislim da je na bodove u kauflandu sada..
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:06   #107
Lonci su bili komplet inox, tave s premazima

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:55   #108
Quote:
samting kaže: Pogledaj post
Konzum koliko mi je poznato nije imao ikada njihovo posuđe po kojem i jesu pouzdani, komplet inox, nego sa premazima. (inox izvana) Kao šta i interspar ima naljepnice za wmf, također u pravilu sa premazima kolekcije. Emmezzeta ima mislim jeftinije od lesnine identičnih fissler tava (tj imala je, ne znam kako danas). Ja sam sebi uzeo tavu za 600kn koje inače nema ispod 900, 1000. Bila je ona njihova vikend akcija komplet suđe cca 30%. Možete neloše proć sa inox tavom od metalca mislim da je na bodove u kauflandu sada..
Znači imamo posuđe koje je samo premazano inoxom i posuđe koje je komplet od inoxa, right?
Koju tavu i gdje si uzeo 600kn?
Gdje kupit inox tavu od Metalca? U Konzumu i Intersparu imaju njihovog posuđa, ali samo ono osnovno...
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:54   #109
Ne ne, posuđe koje je komplet inox (makar i ono ima zapravo duplo dno unutar kojeg je obično aluminijska jezgra budući isti jedno cca desetak puta brže provodi toplinu), i posuđe koje je izvana inox, a iznutra ima neprijanjajući premaz. Koji se prije ili kasnije pohaba ovisno koliko si pažljiv.

Metalca ima po trgovačkim, mislim da svaki veći interspar, možda i plodine i super konzum imaju inox kolekcije, makar u ovom di ste bili nisu imali. Velim, čini mi se da sam u kauflandu vidio da imaju ovih dana ili tjedana baš za bodove inox tavu od metalca (i ostalo suđe).

Uzeo sam ovu: https://www.fissler.com/de/produkte/...-pfanne-28-cm/

S tim da je od 24 cm recimo jeftinija i do 200kn. Redovna cijena je bila mislim oko 900 u emezzetti, u lesnini još skuplja. Velim, bila je vikend akcija na sve posuđe 25 ili 30% i reko to je to.

Ak ste u zg-u il prolazu il imate lesninu il muller sa kućanstvom pikirajte si onda wmf-ovu inox. Bu jeftinija, a čak i za zahtjevnije čist dobro služila x godina. Metalac se ne čini loš, no tek su počeli sa inoxom, pa ne znam, nisam čuo iskustva. Makar ni korkmaz vam nije loš.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 07:18   #110
Odlična tava
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.