Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2012., 18:45   #41
mnogo ljudi stavlja i med u kavu i kažu da je jako fino..
svejedno, nadam se da će nam patientia doći pojasniti ovaj dio sa učinkom kokosa na zdravlje, organizam..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 19:07   #42
Ja kokice pečem na kokosovom ulju

BTW jučer je i mene i dragog masirala naša maserka uljem koje sam joj dala jer hoću potrošiti malo zaliha koje imam da se ne pokvare i mirišali smo si po kolačićima i rafaelo kuglicama


BTW ovo s medom u kavu - i moj dragi to koristi ali kupujemo baš med za kavu koji ima drugačiji okus nego "običan" med
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 19:55   #43
Dobar je i med, on je u tom slucaju zasladivac. Ja sve zasladim javorovim sirupom ili steviom. Ali kokosovo ulje daje samo malo arome, fiiine kokosaste.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 11:09   #44
gdje se kupi med za kavu?

Na kokosu sam pekla palačinke, izvrsno
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 11:56   #45
Ja sam koristila običan med. Uopće ga ne osjetiš, ali ga treba malo staviti, jer jako zasladi.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 13:17   #46
Ja sam vidjela med za kavu u konzumu, stoji na polici s ostalim medovima. I pise coffe med.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 14:46   #47
moze pomoć.....da li postoji mogućnost da se u kokosovom ulju nalazi i svinjska mast?
thanx
__________________
I'm so happy....
inaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 12:21   #48
Quote:
inaya kaže: Pogledaj post
moze pomoć.....da li postoji mogućnost da se u kokosovom ulju nalazi i svinjska mast?
thanx
Nadam se da ne...

Imam doma Kemigovo (nerafinirano) i njime se mažem po licu - divno miriše po kokosu. Jedino sad možda izgleda kao svinjska mast kad je stvrdnuto, ali da je unutra ima?? Sigurno ne.

Da nije možda prošao rok trajanja?
Maslinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 15:45   #49
Ali kokosovo ulje i svinjska mast su različite konzistencije, mislim da bi se itekako vidjelo da su pomiješani.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 22:05   #50
nemam pojma, ali meni stvarno na trenutke tak smrdi, rok trajanja nije prosao, pise da je proizvedeno 15.7.2012.
na ovom mom pise cocois oleum bio pressed....
__________________
I'm so happy....
inaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 09:47   #51
Ubaci par kapi nekog EU.Meni ylang ylang mirise predobro
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 17:24   #52
meni je kokosovo ulje zakon! koristim ga za prženje jer je termostabilno, za skidanje šminke, za njegu kože i kose.
kupujem ga u bio&bio i držim u frižideru.
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 20:47   #53
U Merkatoru ima za kupit nekakvo kokosovo ulje od 500ml (teglica)za oko 50 kn. Piše da je hladnoprešano i eco. Je li netko probao to ulje i može li se koristit za lice?
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 09:55   #54
Ako je hladno prešano nema razloga da ga ne koristiš u kozmetičke svrhe .
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 18:05   #55
Dal je tko primjetio da mu se od kokosa brže ispire farba?

Meni nakon svog drzanja kokosa, farbana kosa promjeni nijansu, a kad operem kosu bez da sam držala kokos prije.. Boja ostane kakva je bila
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 15:46   #56
Nisam primjetila (barem ne na mojoj blajhanoj, svijetloplavoj kosi).
Instant Human is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 01:08   #57
kokosovo ulje

tražila sam info o kokosovom ulju pa sam naletila i na ovu grupicu na forumu ... hvala na informacijama!
a sad da podjelim sa vama što možda neznate
puno bolja opcija od kokosovog ulja za kosu je ulje od sjemenki konoplje, valja ga utrljati i po tjemenu jer potiče rast kose... uvjerila sam se sama ... ima toga još zašto je dobro, ali kad već toliko pričate o kosi da dam info koji znam provjereno
eto samo toliko od mene za prvi put
lightmyfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 09:20   #58
Baš ću probati, meni je ulje konoplje inače jedno od najboljih ulja za kožu tijela
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:50   #59
Pred nekih tjedan dana uzela sam kokosovo ulje ekstra djevičansko Royal Green i probala sam ga u kavi,znam uzeti ujutro po jednu žličicu i baš mi je fino.Nisam još isprobala kuhati s njim ali tražim neke recepte.. Ono što me definitivno oduševilo kod njega je kad ga stavim na lice.Inače imam mješovitu kožu,masna T zona a ostatak lica normalan,na nekim mjestima suh.Koristila sam raznorazne kreme za lice,od jeftinijih do skupih ali s nijednom nisam bila oduševljena.Od kad stavljam ulje na lice prezadovoljna sam,koža neopisivo meka,baršunasta,ma fenomenalno..Znala sam koristiti razne noćne kreme pa i neke blaže dnevne prije spavanja a ujutro bi se svejedno probudila s masnim čelom i nosom..Ne znam da li je još netko koristio za lice i bio zadovoljan ali ja sam oduševljena.
MOANI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 11:15   #60
Koja je cijena tog ulja i koliko ima ml/g? I gdje je kupljeno?
nenica0204 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.