Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2011., 20:42   #81
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
internu karticu?

Mobiteli imaju internu memoriju, (koja se definira kao RAM i ROM u žargonu disk,memorija....) i vanjsku memoriju (SD kartica ili neka druga)

@ tom idi na Settings->SD & phone storage i napiši koliko ti je slobodno (Internal phone storage)
HM, da , tu je samo 75,18MB
Ima dosta sistemskih aplikacija koje bih maknuo da si napravim mjesta ali sistem to ne dozvoljava.
__________________
Tom13

Zadnje uređivanje assassin : 25.01.2011. at 08:20.
tom13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:48   #82
Quote:
tom13 kaže: Pogledaj post
HM, da , tu je samo 75,18MB
Nije to samo, to je dosta, a da probaš pobrisati sve s kartice (nepotrebno) deinstalirati Copilot, i onda instalirati ponovno, ili jednostavno skini iGO....
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:57   #83
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Nije to samo, to je dosta, a da probaš pobrisati sve s kartice (nepotrebno) deinstalirati Copilot, i onda instalirati ponovno, ili jednostavno skini iGO....
Je dosta,ali mislio dam da te zanima koliko ima i dali bi ta velika karta stala na internu (SD karticu) memoriu.

Ok, probat ću još i to, ali ako ne uspije ipak bih si osavio copilot.
Fora mi je i ok je. Zadovoljan sam s njom. ( osim ovog problemčića)

Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Nije to samo, to je dosta, a da probaš pobrisati sve s kartice (nepotrebno) deinstalirati Copilot, i onda instalirati ponovno, ili jednostavno skini iGO....
E Ipak skidam IGO.Možda me kupi nečim
__________________
Tom13

Zadnje uređivanje assassin : 25.01.2011. at 08:20. Reason: Koristi tipku Edit
tom13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 21:50   #84
Jedna obavijest: trenutno se upload-aju karte cijele Europe (i TA i NQ), valjda će biti online do ujutro.
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 22:01   #85
Quote:
t.d. kaže: Pogledaj post
Kod mene Copilot na X10 savršeno radi, odmah nađe poziciju , a kod skretanja u drugu ulicu odmah preračunava i daje novu rutu.......
je li se ovo gore može kako naštimati u postavkama? kod mene ne preračunava...
sparco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 22:04   #86
evo jos jedna zanjimvljiva navigacija od sygica - AURA, ima na applanetu, pa ko voli nek izvoli

sto se tice karata, isto kao i kod copilota, skinu se preko wirelessa, na brzinu sam provjerio, izgleda da je karta hrvatske ista kao i navteq-ova za igo, al nisam 100posto siguran...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 23:07   #87
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
evo jos jedna zanjimvljiva navigacija od sygica - AURA, ima na applanetu, pa ko voli nek izvoli

sto se tice karata, isto kao i kod copilota, skinu se preko wirelessa, na brzinu sam provjerio, izgleda da je karta hrvatske ista kao i navteq-ova za igo, al nisam 100posto siguran...
Jel ima Sygic hrvatski VOICE?
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...

Zadnje uređivanje assassin : 25.01.2011. at 08:21.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 23:23   #88
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Jel ima Sygic hrvatski VOICE?
jok, nema, ima hrvatski jezik u izborniku ali nema hrvatsko glasovno navođenje bar nije bio ponuđeno za skinuti kod instalacije, najbliži sa exyu je slovenski (ne slovački već slovenščina da nebi bilo zabune), a dal se moze hrvatski nekako naknadno ubaciti neznam, al odustao sam od danjeg procavanja jer mi karta hrvatske nije odgovarala...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 23:58   #89
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
jok, nema, ima hrvatski jezik u izborniku ali nema hrvatsko glasovno navođenje bar nije bio ponuđeno za skinuti kod instalacije, najbliži sa exyu je slovenski (ne slovački već slovenščina da nebi bilo zabune), a dal se moze hrvatski nekako naknadno ubaciti neznam, al odustao sam od danjeg procavanja jer mi karta hrvatske nije odgovarala...
Pogledao malo okolo i Sygic Aura definitivno nije vrijedna spomena, na 2.2 se ruši, karte su TA, instalacija je kompliciranija nego iGO, sučelje mi se isto ne sviđa, ali ipak sam uspio naći tetu da priča hrvatski....
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 00:05   #90
Meni se na 2.2 nije jos nikad srusila. A sad, koliko je komplicirano kliknuti na .apk mora svako za sebe prosuditi.


Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
__________________
Autsch!
loser_bolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 08:23   #91
Pobrisan spam (i iz postova) pa bih molio da malo pripazite što pišete ubuduće
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 08:45   #92
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Pobrisan spam (i iz postova) pa bih molio da malo pripazite što pišete ubuduće
Ok!
Znam da sam pretjerao!
Isprobao sam IGO, dobro radi ali mi gles nije po volji. (ono kad izgovara brojke, npr. za 300 metara kaže 3 100 metara)
Ipak se vraćam na copilot.

Quote:
tom13 kaže: Pogledaj post
Je dosta,ali mislio dam da te zanima koliko ima i dali bi ta velika karta stala na internu (SD karticu) memoriu.

Ok, probat ću još i to, ali ako ne uspije ipak bih si osavio copilot.
Fora mi je i ok je. Zadovoljan sam s njom. ( osim ovog problemčića)



E Ipak skidam IGO.Možda me kupi nečim
Hej! Rijesio ja svoj problem! Sa torenta skinuo cijelu eu i na sd-u malu eu zamjenio sa velikom. Sve super!!!!
P.S. Igo mi se nije svidio samo zbog glasa. Inace je dobra navigacija.
__________________
Tom13

Zadnje uređivanje assassin : 25.01.2011. at 18:14.
tom13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 12:34   #93
Quote:
tom13 kaže: Pogledaj post
Hej! Rijesio ja svoj problem! Sa torenta skinuo cijelu eu i na sd-u malu eu zamjenio sa velikom. Sve super!!!!
P.S. Igo mi se nije svidio samo zbog glasa. Inace je dobra navigacija.
Bi li mogao meni (ili nekom drugom od nas 3ojice) poslati link i eventualno upute sa screenshotom da stavimo "veliku EU" na 4shared
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 12:57   #94
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Bi li mogao meni (ili nekom drugom od nas 3ojice) poslati link i eventualno upute sa screenshotom da stavimo "veliku EU" na 4shared
to sam mu ja dao link od torrenta sa kompletnim kopilotom... evo ti torrent na pm... a tutorial je da se obrise stari "eu" folder u "copilot" folderu na sd-u i stavi ovaj novi koji je u torrentu... imas na pm torrent pa ako imas volje stavi na 4 shared

edit: ne cijeli eu folder vec samo europe iz eu foldera znaci sdcard\copilot\EU\EUROPE jedino nisam siguran za ovaj "pic" folder mislim da su to poi, pa nek i to bude....
__________________
....diplomirani seljak....

Zadnje uređivanje backtothesleep : 25.01.2011. at 13:06.
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 13:29   #95
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
to sam mu ja dao link od torrenta sa kompletnim kopilotom... evo ti torrent na pm... a tutorial je da se obrise stari "eu" folder u "copilot" folderu na sd-u i stavi ovaj novi koji je u torrentu... imas na pm torrent pa ako imas volje stavi na 4 shared

edit: ne cijeli eu folder vec samo europe iz eu foldera znaci sdcard\copilot\EU\EUROPE jedino nisam siguran za ovaj "pic" folder mislim da su to poi, pa nek i to bude....

JESI I ZAHVALAN SAM!!!! backtothesleep

EDIT:

Tako sam napravio da, i "pic" sam prebacio.
JOŠ JEDNOM HVALA!!!!!

Sad mi je još cilj nakako zeznut sistem i makut nepotrebne aplikacije kao što su: wisepilot,googlova navigacija, ...
__________________
Tom13

Zadnje uređivanje tom13 : 25.01.2011. at 13:38.
tom13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 14:55   #96
Sad je gotovo, ide cijeli EU folder
I mislim da će to biti zadnje na 4shared-u jer nema više prostora
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:26   #97
CoPilot

E bok, neki dan sam instalirao iGO a sada i CoPilot na svoj Samsung Galaxy S i mogu reći da su oba dobra. Imam problem kad krenem na vožnju i on mi radi nekih pet minuta a onda izgubi GPS vezu sa satelitima. Onda ga moram ponovo uključini da traži gps vezu. Jel imao tko takve probleme.
IvachCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:43   #98
Quote:
IvachCRO kaže: Pogledaj post
E bok, neki dan sam instalirao iGO a sada i CoPilot na svoj Samsung Galaxy S i mogu reći da su oba dobra. Imam problem kad krenem na vožnju i on mi radi nekih pet minuta a onda izgubi GPS vezu sa satelitima. Onda ga moram ponovo uključini da traži gps vezu. Jel imao tko takve probleme.
Galaxy S ima gadne probleme sa GPS signalom.
Proguglaj malo i naci ces milion tema o tome.

Ja koristim za bolji GPS signal Tracker Booster i onaj FasterFix koji dolazi sa Darky 9.

Pomaze, ali nije to to
No, ja imam Becker z215 za ozbiljno navigiranje
Ovo cudo na mobitelu je cisto igracka. Ne zato sto je softver los nego Galaxy ima smece od GPS-a.
__________________
Autsch!
loser_bolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:57   #99
Quote:
loser_bolan kaže: Pogledaj post
Galaxy S ima gadne probleme sa GPS signalom.
Proguglaj malo i naci ces milion tema o tome.

Ja koristim za bolji GPS signal Tracker Booster i onaj FasterFix koji dolazi sa Darky 9.

Pomaze, ali nije to to
No, ja imam Becker z215 za ozbiljno navigiranje
Ovo cudo na mobitelu je cisto igracka. Ne zato sto je softver los nego Galaxy ima smece od GPS-a.
Ok, ja sam mislio da možda negdje u opcijama treba nešto podesiti.
I ja imam pravi GPS uređaj "Navigon" al ovo sam probao ako mi nekad zatreba.
Ako netko ima iskustva nek se javi. pozz
IvachCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 21:35   #100
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
to sam mu ja dao link od torrenta sa kompletnim kopilotom... evo ti torrent na pm... a tutorial je da se obrise stari "eu" folder u "copilot" folderu na sd-u i stavi ovaj novi koji je u torrentu... imas na pm torrent pa ako imas volje stavi na 4 shared

edit: ne cijeli eu folder vec samo europe iz eu foldera znaci sdcard\copilot\EU\EUROPE jedino nisam siguran za ovaj "pic" folder mislim da su to poi, pa nek i to bude....
Nažalost postoji jedan file od 1,3GB i on nemože proći jer 4shared dopušta fajlove samo do 200MB, tako da ništa od mapa, bar za sad, skidajte s torrenta...

TA i NQ karte europe za iGO/Motonav su stavljene
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...

Zadnje uređivanje ghost : 25.01.2011. at 21:46.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.