Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2011., 09:05   #21
Hvala, eto kuzim pomalo Znaci ako nadjem zanimljivi program ili nesto sto trebam, instaliram aplikaciju prvo naravno, uslikam i nadjem je, bilo gdje da je naslikana...
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 10:50   #22
Novi Market prepoznaje aplikacije koje smo kupili iz drugih izvora, npr. kupio sam Voodoo Control Plus preko Yaama, a pokazuje mi ga na my apps :-)
Za nas u VIPu kupovanje jos ne funkcionira no tu je Market enabler tako da....
__________________
top liste svih vrsta
kung-fuhrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 11:42   #23
Quote:
Japac kaže: Pogledaj post
Hvala, eto kuzim pomalo Znaci ako nadjem zanimljivi program ili nesto sto trebam, instaliram aplikaciju prvo naravno, uslikam i nadjem je, bilo gdje da je naslikana...
kvakomekiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 19:50   #24
Japac- tako je

@kvakomekiki

Redoslijed:
1) Nađem neki zanimljivi program ili što trebam
2) Instaliram aplikaciju prvo, naravno
3) Uslikam i nađem je, bilo gdje da je naslikana

Kronološki:
2) Instaliram aplikaciju prvo, naravno (onu koja čita takve kodove)
1) Nađem neki zanimljivi program ili što trebam (koji je prikazan linkom "zamaskiranim" u kod)
3) Uslikam i nađem je, bilo gdje da je naslikana (nalazio se kod na jumbo plakatu, u novinama, na internetu- nije bitno)
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 23:26   #25
ja sam kupio samsung i5800 galaxy 3 jucer...mene zanima da li postoji program za market kojim mozes sve kupit besplatno kao što imaju iphon-i? da nemoras sve platit jer vecina onoga sto valja je po 0.99E i zanima me kako kad nešto skidam da mi se to spremi na memorijsku a ne na memoriju od telefona?
Batta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 15:31   #26
Da li neko zna kako skinuti aplikaciju sa marketa na comp (ne na mob), čuo sam da se to može ali neznam kako.
magistar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 00:20   #27
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Japac- tako je

@kvakomekiki

Redoslijed:
1) Nađem neki zanimljivi program ili što trebam
2) Instaliram aplikaciju prvo, naravno
3) Uslikam i nađem je, bilo gdje da je naslikana

Kronološki:
2) Instaliram aplikaciju prvo, naravno (onu koja čita takve kodove)
1) Nađem neki zanimljivi program ili što trebam (koji je prikazan linkom "zamaskiranim" u kod)
3) Uslikam i nađem je, bilo gdje da je naslikana (nalazio se kod na jumbo plakatu, u novinama, na internetu- nije bitno)
BRAVO HEHEHEHHEHE
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 01:12   #28
Quote:
Batta kaže: Pogledaj post
ja sam kupio samsung i5800 galaxy 3 jucer...mene zanima da li postoji program za market kojim mozes sve kupit besplatno kao što imaju iphon-i? da nemoras sve platit jer vecina onoga sto valja je po 0.99E i zanima me kako kad nešto skidam da mi se to spremi na memorijsku a ne na memoriju od telefona?
Ako želiš džabe Android aplikacije onda ćeš morati koristiti google i skidati .apk -ove aplikacija.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 10:41   #29
Ili Mobilsm market, ili applanet.
Ali, najbolje je preko kompjutera tražiti na mobilsm- u i ipmart- u.
Kao što sam napisao...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 20:10   #30
dalmm- premješteno u novu temu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 22:14   #31
Poz ekipa,zanima me par stvari u vezi Market Enablera..kako to funkcionira..i gdje to skinem?Na Mobilsm forumu,Blackmartu ili tako neš?Trenutno imam Market 3.1.3.
ikaoivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 00:05   #32
Quote:
ikaoivan kaže: Pogledaj post
Poz ekipa,zanima me par stvari u vezi Market Enablera..kako to funkcionira..i gdje to skinem?Na Mobilsm forumu,Blackmartu ili tako neš?Trenutno imam Market 3.1.3.
Trebaš imat rootan telefon, ako imaš skini s android marketa i samo odaberi neku pristojnu državu.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 10:20   #33
@ikaoivan;
Kako je Bobo napisao, prvo moraš imati rootan mob. Market enabler u biti lažira tvoju lokaciju (sam u opcijama biraš zemlju u kojoj se želiš "nalaziti") i na taj način ti omogućava pristup aplikacijama koje nisu dostupne u tvojoj zemlji - možeš uredno kupovati inače nedostupne apk. i raditi njihov update kad se pojavi. Jedini problem na koji sam ja naišao je da se pojedine aplikacije koje se nalaze na europskom tržištu ne nalaze i na npr. američkom - pa kad prebacim na Ameriku u listi instaliranih aplikacija mi više ne prikazuje Mort player već, da bih ga ponovo "vidio" moram preko Market enablera prebaciti natrag na Hrvatsku. Ja koristim ovaj enabler - u linku pod "description" klikni na "more" za više informacija o tome kako se uključuje & isključuje.
Ispravak, sad vidim da mi na T-mobile America uredno prikazuje i Mort player - prije nije

Zadnje uređivanje riot_act : 16.09.2011. at 10:45.
riot_act is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 16:01   #34
Zahvaljujem i jednom i drugom na informacijama..skinuo pa sad ćemo malo kemijat..
ikaoivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 10:26   #35
Izašla je nova verzija Marketa (tj. manji update, nitko nije primjetio neku promjenu) v3.1.5.- pa ako ne možete dočekati službenu verziju, ovdje možete skinuti apk
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 07:47   #36
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Izašla je nova verzija Marketa (tj. manji update, nitko nije primjetio neku promjenu) v3.1.5.- pa ako ne možete dočekati službenu verziju, ovdje možete skinuti apk
Ako mi može netko objasnit meni je cilo vrime u (vip-ovu) Desireu Market 2.3.4 verzija i ona je oko 208kb a ova verzija s linka je 3,3MB i kad sam je instalira zauzelo mi je oko 8MB! Brisa sam cache i resetira (brisa privremenu memoriju) im opet isto!
Di je problem, kvaka ili što je napumpalo te MB?

P.S.
U helpu od marketa stoju da je update marketa "tihi" proces koji se sam updatea i da jednostavno treba pokrenit market i otvorit "Home" i pričekati 5-10min i ako je update dostupan on će se nadograditi. U mom slučaju i posli 15tak minuta se nije ništa desilo
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 12:44   #37
Evo, upravo mi se 'apdejto' Market sam od sebe, učitavao se kojih 3/4 minute, i jako mi se sviđa ovaj novi redizajn! Puno bolji, ljepši i jednostavniji od prijašnjeg! I prikaz aplikacija također.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 23:17   #38
Kako da maknem iz marketa s weba stare mobitele? Kada hoću instalirati neku aplikaciju, mogu birati na koji mobitel da instaliram, ali ja koristim samo jedan, ova dva ostala sam koristio prije pola godine. Mogu u settinsima ih sakriti, ali kako ih izbrisati?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 08:51   #39
Da se priključim na kratko
Mobilism je izbacil svoju market aplikaciju koja se može skinuti na njihovoj stranici. Odlična stvar nema više potrebe za skidanjem na komp, pa prebacivanjem na telefon

Assassin, nadam se da je ovo ok info, tj., da ne spada u ilegalne radnje
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 21:13   #40
Android Market 3.2.0 iz ICS

Instalacija:

1. Preuzmite i spremite Android Market 3.2.0 na SD karticu
2. Sa ES File Explorer odete u /system/app
3. Preimenujte Vending.apk u Vending.apk1
4. Sada kopirajte preuzeti Android Market (Vending.spk) u /system/app
5. Postavite dopuštenja kada prebacite Vending.apk na:

Read: Owner, Group i Others
Write: Owner

Novi Android Market definitivno vrijedi staviti na mobitel jer je dosta brži.
iForce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.