Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2011., 10:09   #21
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Bilo koji File Explorer.
Meni je najdraži ES File Explorer- ima sve opcije koje mi trebaju.
S astro i file ex mogu pregledavat sd memoriju al memoriju telefona ne mogu (ili ja ne znam kako) ja bi tio ući u memoriju telefona al kako
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 10:44   #22
Jel postoji flash player za LG P350 2.2.2 s kojim mogu gledat stream programe??
branuschi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 11:11   #23
Quote:
Ben Marshall kaže: Pogledaj post
Zna li netko koji je ovo clock widget? I like it.
Nexus clock widget

wildfire via tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 11:41   #24
Quote:
Eppur si muove kaže: Pogledaj post
S astro i file ex mogu pregledavat sd memoriju al memoriju telefona ne mogu (ili ja ne znam kako) ja bi tio ući u memoriju telefona al kako
Aha... Zaboravio sam na ovaj dio "memorija telefona"
Mislim da je ona u root (stisneš gore na onu SD karticu/kućicu- u ES File Exploreru)> emmc.
Ali, tamo ovako "ručno" nećeš previše postići.
U memoriji telefona se uglavnom nalaze samo aplikacije i neke sistemske datoteke.
Tako da je najlakše osloboditi prostor brisanjem aplikacija (ili premještenjem na SD karticu- ako imaš Froyo ili noviji- o tome imaš u temu o svom mobitelu).

Mislim, ima još nekih stvari na internoj memoriji- ali, aplikacije najviše zauzimaju.
Inače- na internoj su i mailovi (ako ne koristiš K9 ili neku drugu aplikaciju), SMS- ovi i kod par Androida slike uslikane mobitelom (jako rijetko).
No, brisanjem mailova i poruka nećeš osloboditi puno prostora.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 23:55   #25
Jel ima kakva aplikacija koja bi obavljala funkciju bluesoleila samo da šaljem preko wlana?
Znači, kad god je komp upaljen, na windowsu u pozadini je uvjek uključen taj program, a ja na mobu samo šaljem bez ikakvog tipkanja po kompjuteru.

Dosadilo mi uvijek palit myphoneexplorer, pa povuci tamo povuci vamo :P
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 23:58   #26
Zasto aplikacije koje skinem direktno s interneta na mobitel ne mogu instalirati? Cak i ako im promijenim nastavak .htm u .apk svejedno nece. Onda mob prepoznaje da je aplikacija ali kada kliknem na nju samo je crno i nema onoga "install".
Domagoj R is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 02:45   #27
Quote:
Bobby1 kaže: Pogledaj post
Nexus clock widget

wildfire via tapatalk
Ahh, hvala ti! Ja ako nisam tražio više od pola sata nakon čega mi jednostavno dopizdilo, ubio me Bog...
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 19:20   #28
Quote:
Ben Marshall kaže: Pogledaj post
Ahh, hvala ti! Ja ako nisam tražio više od pola sata nakon čega mi jednostavno dopizdilo, ubio me Bog...
Imao sam ga neko vrijeme,ali...ja trazim nesto slicno kao accuweather clock widget,kakav samsung ima,a isti se moze koristiti samo na samsungu ...znaci,ako netko zna kakav analogni sat widget sa datumom...

wildfire via tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 11:21   #29
ima li koja aplikacija za sinkronizacija sa outlookom za taskove???
ledo_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 16:55   #30
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Jel ima kakva aplikacija koja bi obavljala funkciju bluesoleila samo da šaljem preko wlana?
Znači, kad god je komp upaljen, na windowsu u pozadini je uvjek uključen taj program, a ja na mobu samo šaljem bez ikakvog tipkanja po kompjuteru.

Dosadilo mi uvijek palit myphoneexplorer, pa povuci tamo povuci vamo :P
ako je to ono na sto ja mislim, mozes preko ES file explorera naci svoj kompjuter i one datoteke koje su ti shareane vidjeti i raditi s njima sto hoces, bez da se maknes sa kauca
Afromanzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 18:15   #31
Quote:
Afromanzd kaže: Pogledaj post
ako je to ono na sto ja mislim, mozes preko ES file explorera naci svoj kompjuter i one datoteke koje su ti shareane vidjeti i raditi s njima sto hoces, bez da se maknes sa kauca
Sad nisam siguran jer sam stavio novi softver pa nisam još sve složio, ali mislim da nije moguće kopirati nešto iz mobitela u kompjuter tom metodom.
Moguće je ući u kompjuter i pregledavati slike, gledati filmove, ali za kopiranje nisam siguran, moram provjeriti.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 22:15   #32
Evo mene zanima na tabletu na kojem je android a ne podrzava adobe flash player,jel ima neka aplikacija koja to moze rijesiti?
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:21   #33
postoji li koja aplikacacija tipa hrcallerid, ili ona tko me zove, ali da nije ogranicena na bazu podataka od t-com-a ili vipa, vec da koristi bazu od imenik.hr?
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 17:00   #34
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Sad nisam siguran jer sam stavio novi softver pa nisam još sve složio, ali mislim da nije moguće kopirati nešto iz mobitela u kompjuter tom metodom.
Moguće je ući u kompjuter i pregledavati slike, gledati filmove, ali za kopiranje nisam siguran, moram provjeriti.

možeš kopirati što god hoćeš, samo da ti je shareano na kompjuteru..bar meni tako radi
Afromanzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 12:27   #35
Pozz,
jel ima koja free aplikacija za excel?

Imam na LG optimusu onaj Polaris office, koji ti da otvorit xls dokument i fino se vidi, ali neda ti upisivat i mjenjat podatke.

ima li sto za tu svrhu ?

hvala
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 11:53   #36
A jel ima kakva aplikacija da vozim aute preko mobitela, npr. na kompjuteru upalim NFS Carbon, a vozim preko acelometera na mobitelu i gas/kočnica tipkanjem po ekranu?
Bilo bi fora isprobati.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 14:08   #37
@ rap boy
gremote, ako ne zelis kupovat potrazi na mobilism forumu server koji se instalira na komp, a aplikacija za mob je free na marketu
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 21:47   #38
trazim rijecnik hrvatsko-engleski englesko-hrvatski za galaxy ace.. ali da ima mogucnost unosenja novih rijeci.. znaci pronadjem neku roijec koja nema tu i ja je jednostavno dodam u arhivu
kenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 00:20   #39
za LG optimus ME p350. jel ima koji app koji mi zamrzne račun da nemogu trošit pare pa da ga poslije odmrznem? uvijek kad odem na 0.facebook.com mi uzme novce. znam da to nije naplata od fejsa nego mi android gleda mail itd. uvijek izgubim 5-6 kn kad se spojim na 3G a neda mi se kupovati mb. fala
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 00:47   #40
Jedino uz root.
Nakon što rootaš- instaliraš neki firewall (tipa DroidWall) i u njemu namjestiš da samo browser koji koristiš ima pristup internetu.
Naravno, taj firewall možeš ugasiti kada ti treba nešto drugo- tipa mail.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.