Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2013., 20:39   #21
Zna li netko postoji li na Skypeu mogućnost brisanja pojedinačnih poruka ili ako brišem baš moram sve izbrisati?
nickii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 21:30   #22
Iako mi je u opcijama slozeno da dobivam notification za nove poruke, vidim ih tek kad ukljucim zaslon. Nema ni zvuka niti svijetli ekran Ima li netko ideju zasto?
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 15:16   #23
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
imam evo 3d i prednju kameru ofc, but, nisam nikad koristio skype ni na pc ni na mob. no posto imam frenda u dalekoj zemlji zelio bih se vidjet i cut s njim preko moba na ovoj aplikaciji pa me samo zanima jel moguce da me, ili pak da se vidimo s tim da je on na skajpu preko pc-a, a ja na mobu? I jel se moze istovremeno pricat i vidjet?
ne znam kak to funkcionira na mob, pa da znam dali da skinem aplikaciju ili ne...
Kolik znam, slika preko MOB-a ti se puno sporije kreče nego sa PC-a na PC. Recimo tvoj prijatelj kimne glavom, a ti to vidiš tek pet sekundi kasnije.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 20:31   #24
Pozdrav svima. Uzela sam si 5 € kredita. Ako sam dobro shvatila cijena pozivanja na mobitel bi trebala biti oko 5 centi, a to je 25 lipa.
Onda sam negdje primijetila da piše da je 18 centi, a to je oko kunu. Sada sam razgovarala oko 45 s i vidim da mi već piše 4.7 € kredita.
To bi značilo da su uzeli oko dvije kune.
Koristi li itko ovo i koja je točno cijena minute za pozive unutar Hrvatske, na mobitel?
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 09:20   #25
Mislim da ti se ne isplati preko Skypea zvati mobitele i fiksnu u Hr, samo u inozemstvu.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 12:03   #26
Instalirao sam skype na Huawei Ascend y300 i sve radi ok, osim što se zvuk skoro i ne čuje. Kako da pojačam zvuk da se čuje normalno? Skinuo volume control i sve pojačao do maksimuma i opet se zvuk jako slabo čuje.
Frank Martin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 23:40   #27
Jel ima ko probleme sa skypom u zadnjih par dana? Naime, kad se ulogiram na bilo koji račun (ili preko skypa, ili preko hotmail) onda se mi desi da se skype sam od sebe upali ugasi (tj. izloguje se i nazad se logira i tako non stop) ? Što se desi i kako popraviti?

Pokušao sam i deinstalirat, i opet na friško skinuti aplikaciju, al ista stvar.
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 21:53   #28
i ja imam problem..kad sa nekim pricam samo mi se ugasi....

Zadnje uređivanje assassin : 01.10.2013. at 22:28. Reason: Maknut nepotreban citat
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 19:26   #29
Nisam primijetio takve probleme. Probajte obrisati data, pa se ponovno logirati.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 19:19   #30
skypa

dali mi možete pomoći, imam windows 7, i preko face-a uključenih 13 korisničkih imena na skypa, kako da ih skinem .očajna sam.
Molim vas da mi pomognete.
mojacurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 14:47   #31
Jel mi može netko reć što se događa s ovim........
Znači blokirala sam jednu osobu, i osoba mi je jednostavno nakon mog blocka nestala s liste (nisam tu osobu obrisala).
Kasnije idem tražit tu osobu da ju dodam, i nađe mi osobu ali ne mogu ništa, ne mogu dodat, ne mogu otvorit prozor za dop s tom osobom, ništa. Blokirala sam osobu, nestala mi je sa liste i sad ne mogu do nje?!
I prije sam blokirala i uvijek normalno vratila...
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 11:21   #32
Imam problem, ako bi mi netko mogao pomoći, bila bih jako zahvalana!
Dakle, imam skype, mama u zagrebu ima skype, sestra u milanu ima skype, sve tri imamo kamere, zvučnike, mikrofone, sve radi normalno. No, ja sestru vidim i čujem, ona mene također, ona isto tako vidi i čuje mamu, no mama i ja se ne vidimo nikako! Možemo samo razgovarati. Kad pričam s mamom kamerica mi je prekrižena, i kad ju kliknem on krene vrtit onak ko da nešto radi, i meni se pojavi moja slika dolje desno, no za 3 sekunde sve izbaci i opet mi sam prekriži kamericu. Ne znam u čemu je problem, zašto se njih dvije vide najnormalnije, a ja ju ne vidim, niti ona mene?
mahazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 11:37   #33
Pogledaj u opcije- video settings jeli cekirano anyone, to mi pada na pamet

Zadnje uređivanje assassin : 04.12.2013. at 17:57. Reason: Maknut nepotreban citat
Doda36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:58   #34
Pričamo o Skypeu na mobitelu ili...?
(pošto je ovo podforum Mobiteli)

Ako se radi o mobitelu- napiši o kojem se točno radi, a ako ne- pogledaj ovdje.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 00:46   #35
kako izbrisati skype account zauvijek?
deisler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 21:23   #36
Probaj ovako.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 10:51   #37
Kako izbrisati mood objave na zidu, tako da ih i drugi kontakti ne vide? Sinoć sam se malo zezao i sad imam na zidu četiri idiotske poruke, objavljene jedna za drugom. Kako da ih izbrišem?
Soyleyin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 16:59   #38
Jel zna netko koliko trosi skype na mobitelu znaci kad samo zovem bez video poziva?
I dal trosi dok ga ne koristim ali nisam odjavljena?

jer danas sam pricala neke 3 min ali sam bila cijeli dan logirana u njemu i vidim sad da mi je pozderao sigurno 500-600 mb
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 19:58   #39
Jesi sigurna da je Skype pojeo promet?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 20:41   #40
Nema sta drugo biti bila sam na poslu nisam ni stigla ceprkat po internetu i to a i koliko moze potrosit imam u paketu 1 GB, na bonove sam, tak da znam koliko trosim nema skrivenih troskova i nikad ne stignem to u mj dana potrosit. Ali sam na skype-u ulogirana valjda jos od jucer i danas prvi poziv ikad valjda obavim, i ostanem i dalje ulogirana i pogledam stanje 85 mb a jucer sam imala valjda preko 300

Ugl zanima me koliko zdere , citala sam na njihovim kao sluzbenim stranicama nesto kao 3MB po minuti :nezna: jel to isto ako je mob-mob ili comp-comp
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.