Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari > Čestitke i pozdravi

Čestitke i pozdravi Sretni rođendani, imendani, diplome, dječica, odlasci u vojsku, pogrebi i ostalo...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2013., 11:11   #1
Čikano naše..SRETAN TI ROĐOS :kiss:

Ujme meni jesan pošempjala skroz naskroz...pa kako mi se to moglo desit ?...kako sam ujme i kuku meni tako nešto...hijaoooooo ...,sva san se pogubila ....al nikad nije kasno, dime ?
Svašta se živom čovku dogodi kad je vrijedan..i čisti pp...i onda belaj ....al ako sam i počistila ..a jesam , nije mi bilo teško otići do Muzeja umutskih uspomena.....i tamo sam taj povijesni dio manijački poharala i daunlodala u svoj mali napaćeni mozak ...a to je :

Draga naša Chickana Louquitana ..
čiko, ciko,čikolita...čikanice....čikana....
moja naviklerina arkadašinice....
moja vršnjakinjo forumarska...
ti....da ti......SRETAN TI ROĐENDAN ...IYI DOKUN...



Ne mogu ti ni opisat a ni reći koliko mi je drago, što si na današnji dan ( u mene, u mom kraljevskom selu je tek danas 10.04.2013.g. ) stvorena....i kako su se se nebeska tijela posložila..Venera u Marsu, Mars u Jupiteru, Danica kod Komšije...i u jedno proljeće...tvoji babađimi i anjeđimi poput pčelica udružili su se i zazujali krilima ljubavi , i stvorili taku jednu prekokrasnu, pametnu,lijepu i čok guzar i harikastu čikicu...moju čiku...najmoju čiku...najmojiju od mojijih prija...(witch89,..i ti si bende )..moj soulmate..moju arkadašinicu..kzm ..moju ... ...SEN...BEN...ČIKA
Mašala,mašala.....
Pošto sam se istrošila duhovno i spiritualistički štas tiče stihova i proze ...nadam se da mi nećeš zamjeriti... ti znaš koliko sam tih istih najviše tebi posvetila tokom jednogodišnjeg povijesno zabilježenog magnifikalnog putovanja bespućima foruma haera....stoga ti posvećujem dva u jednu + jednu gratis od mojih balada koje su prepjevane na engleski ,turski i na druge jezike ,i od kojih (između ostalih...name it, Beyonce, LadyG.Madonna..uf..opet sam se počela sama hvalit )..jel, ubirem tantijeme....

Otišla si za, tobom patim ja
pesma mi srce leči kad vino pijem ja
na mome stolu ostaše tvoje ruže
sviraj mi cigane jedini verni druže


ČaŠe lomim, ruke mi krvave
oČi mi suze, molim te, vrati se

Drugovi moji, nemojte me teŠiti
vina mi dajte jer to mi je uteha
zbog njenog odlaska sad pijem ja
otiŠla je zauvek sa drugim nestala

sve se rodi u prirodi
kad se ljubis nitko ne vidi

Hajdemo van, jedno ja znam
ove noci necu dati da budes sam
give me your heart, love me tonight
necu dati da budes sam


Vrapci, vrapci i komarci
lete, lete, lete, lete svud oko nas
ljubimo se, klize zmarci
give me your love tonight

Vrapci, vrapci i komarci
lete, lete, lete, lete svud oko nas
mjesec, zvijezde, medenjaci
give me your love tonight

Imam opasne namjere
tebi nije lako reci ne

She
May be the face I can't forget
The trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay
She
May be the song that summer sings
May be the chill that autumn brings
May be a hundred different things
Within the measure of a day

She
May be the beauty or the beast
May be the famine or the feast
May turn each day into a heaven or a hell
She may be the mirror of my dreams
The smile reflected in a stream
She may not be what she may seem
Inside her shell

She
Who always seems so happy in a crowd
Whose eyes can be so private and so proud
No one's allowed to see them when they cry
She
May be the love that cannot hope to last
May come to me from shadows of the past
That I'll remember till the day I die

She
May be the reason I survive
The why and wherefore I'm alive
The one I'll care for through the rough in ready years
Me
I'll take her laughter and her tears
And make them all my souvenirs
For where she goes I've got to be
The meaning of my life is

She
She, oh she

I par prigodnih na op, op,op...op,op......ožeži ritam .......čisto da se nađe kad se opijemo ..jerbo ćemo to danas sigurno učinit...kontaj da sam se ja već nalila od čiste boze
op op...
amo dalje
lala laaaaaa

SRETAN TI , OOOOO, SRETAN TI ROĐENDAN
......
nemerakiti mi što sam u drugoj vremenskoj zoni,pa slavim dan poslije tebe....za ovakav događaj..u mojoj državi sapunjavoj i kraljevskoj slavi se i do sedam dana...koliko god da je rok trajanja jaja u kolačima....

Spremila sam ti i poslala za rođos jedan novi par sivo-bež hlača,
s patentom ofkors....u kojem se nalazi sadnica bršljana....
koja kad se zalijeva naraste do Umut svemira...
a pred sam praznika Var-a cvijeta....
i par zlatnih minđuša od Zuhre......
a sve ti to čabukano nosi jedan Oblak..,tvoj i naš....sevgili ....
one and only.....MUstafa Oblak Bulutni....deli Mustafa

Da ne bi bilo plača s one druge, plave strane....zadužila sam i jednog malog Kvančnog ......a nek se i Aga od Bosiljka nađe....od viška glava ne boli...

AMO....ožeži miškooooooo....it's partyyyyyyyyy timeeeeeeeeeeeee

uf....jesam se ubila s bozom i rakijem ovih dana...lakše malo curke, šta ste se sad svi odlučili stisnut i rodit u istom mjesecu....hihihahahah

__________________
nikaj pametnog za reć!
fetiva vlajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 13:12   #2
Čičko moj čičkasti, najčičkastiji, viklerastiji, ljubiškastiji... sve sve naj najstije moje.. eto me večeras da zapartijamo..
Sad s arbajta ti samo vako slovkasto mogu isčestitat.. ev' sam i tipkovnicu na kroejšanski prebacila..

Sretna, najsretnija ti nama uvijek bila... Sve najljepše što se poželjeti može želim ja tebi od srca.. Eto..
Kad si mene ovoliko usrećila virtuelnim poznanstvom, usrećila bogda sve što dotakneš pa da sebi kakvog ala Kvanč nađeš.. (akcenat na ala plizim )


Buket srceka ti : cerek:
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 13:25   #3
SRETAN TI, NAJSRETNIJI, ROĐOS @chicano moja, ...Insallah ti Kivanc redovito u snove dolazio

Znam da ga vako voleš naj naj



Ma ne bi ga niti vako bacila od sebe



Ali najviše od svega ga voliš ovakovog i u ovoj sceni

Tako sam sretna što si se rodila da sam morala nabaciti jedan happy dance





Dižem čašu i nazdravljam ti...neka ti je sretan tvoj dan ...čok te, čok sevjoram i kissam do neba
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 13:45   #4
draga čikita, sve dobro ti želim za rođendan i poslije njega ... jedino mogu dodati....i ja bih voljela da mene netko voli, ko što tebe voli sapa
__________________
Ne lažem, nego sam reducirana u izričaju.
Cobanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 13:50   #5
Jos jednom, sretan rodjendan.




Iako sam tamo vec sve ispisala za lijepe zelje uvijek ima prostora.

Ja tebi zelim najvise zdravlja i srece, da mi uvijek budes tako lijepa, vesela i voljena.

Posto znas da je tvoja kuma ekspert za kolace svasta sam ti napravila. Sama sam ih gazala.





I jos nesto samo za tvoje oci:






Ljubim te!
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 14:16   #6
Sretan rođendan !!!! draga Chicaaa!!!!

Puno sretnih danaaa!!


by: tusamalinepišem
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 14:21   #7
Loca, sretan i berićetan ti!
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 14:29   #8
Sretan ti rođendan, Chiquita!
__________________
...Noć je najtamnija prije svitanja...
Tamee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 15:28   #9
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Sretan rođendan !!!! draga Chicaaa!!!!

Puno sretnih danaaa!!


by: tusamalinepišem
Čisto da znaš, ja miss you
Eto
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 15:29   #10
Ajme kad će meni rođendan pa da me ovoliko Kvančovim slikicama izbubate
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 16:09   #11
Chica moja draga, srećan ti rođendan



Sve najljepše ti želim

Da si živa i zdrava još 100 godina, i da se još dugo družimo na omiljenoj nam temi i da nam uvijek praviš najbolje gifiće na vorumu.









I naravno ništa bez Aška

__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.

Zadnje uređivanje luisana : 11.04.2013. at 16:31.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 17:04   #12
sapo legendo jedna
chika jos nije otvorila oci,do zore je mutila kreme za tortu i prpipremala ića i pića
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 17:29   #13
Oooooo chicka pa zar smo mi vrsnice? znaci 2 dana sam starije od tebe!


Sretan rodjendan draga moja canim, all the best!!

isla i ja da nadjem Kivine slike da ti poklonim, ama ove tragicne opeljesale net, evo sta je ostalo

Neyse, zbog nestasice slika, poklanjam ti tvoju drugu najomiljeniju stvar na svijetu, a to je doJnji ves boje mladog jorgovana ....so here you go canim, Sretan Rockas to you!

TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 18:08   #14
ohohooooo chicaaaa pa najčikastiji i najsretniji ti rođendan želim...još uvijek si najbolja tragačica za poznatim turcima na balkanu
__________________
K: '' Rekla mi je ''volim te''. To je bilo čudo. Ali,vjerujte mi prije toga je rekla ''vjerujem ti''. To je vrijednije od ičega.''
mallala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 18:27   #15
Draga Chica Loquita, u vremenu (od ožujka do kolovoza 2012.), kad si sa sapunkom žarila i palila virtualnim prostorima FSN-IČ-EA-K & F se preseliše (književni kutak), BBO ..., kad si, zajedno s vjernim ti arkadašima i arkadašinicama širila UMUT po svim paralelama i meridijanima, bila sam samo i tvoja čitateljica iz sjene.

Nek te UMUT, za koga god da se on veže (Kerim Ilgaz, Mustafa Bulut, Kvanč, Boran ...) i dalje nosi na krilima predivne inspiracije ... pa, ako ne radiš istraživanja „zašto iz Bulutovih cipela ispada pijesak“, želim ti da se i dalje posvećuješ prikupljanju slika, vršenju analiza, širenju umuta/neumuta, bavljenju detektivizmom – svojim omiljenim zanimanjem broj 2, te da sa svojom arkadašinicom i poslovnom suradnicom @soap (navodi iz tvojeg posta!) u svaku temu uneseš svoje emocije, kreacije duha, uma & humora!

Vidim da su velike žene rođene u znaku ovna! Ima i svjetlih izuzetaka (jedan rođendan jedan ili dva dan prije Fatmagülinog)!

SRETAN TI I RADOSTAN ROĐENDAN, draga Chica Loquita, uz stihove by kedi18 (vježba s riječima-turcizmima, koje počinju s „k“; u Chica Loquita su dva „k“



Kerim Ilgaz:


Iz kafane, Chica draga, kafedžija izbaci me,
kavgu meni prišio je,
kajišom me opasao,
na moj život kidisao.

Krkanluka u kahvani, o komšije mile moje!
Kazan kahve prevrne se,
kazandžija kinjit stade
Kadir beya, moga kiradžiju.

Kubura na zidu (iz prvoga čina)
u rukama ludim kuršume ispali,
kundakom me sada po rebrima
kuluk kafedžija oplete.

Kantom vode polijem se (vatrogasac ja sam slavni),
sebi dođem u konaku.
Karanfili u kutiji
za moju su Chicu locu!


kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 19:18   #16
Amo....op,op......di je torta??..di su kolači???.......di je slavljenica ?


Bome smo se umorile ima par dana, a neki se još nisu ni otrijeznili : dolly :

evo malčice lokuma...čisto da raki dobro padne na želudac : hik:



Nego, skroz se brukačim i facepalmačim kad vidim onaj svoj slavljenički post gore...boghami, kuda ga je kokoš žvakala, pa ga onda izgazala nogicom (jel nogica il je šapa ?..)...sav je brate mili neuredan,zgužvan,ne znam jesam li pošla il došla .....al je ipak moj ..nemrem pobjeć od njega ama yok....a i ide mi to s bojicama
Bogme mi se post skroz raširio, a slikica mi ostala ostala out of Cansu Size..

Nejse..morat ću se pod hića na neki tečaj za lijepo pisanje ubacit...ako se i dalje namjeravam bavit ovim poslom....animirka za roćkase


Ne stvarno...di je čikana?...ja se ko Đizs namučila iskopirala,ispastirala,izljepila, naljepilam,ispisala pozivnice... i to ...sve živo.....a nje nema ...
Malo je linkova ostalo za mjuzu jerbo su moje drage Tragične poharale Yubituća i tumbirića..pa vidim da i meni gore pofalilo linaka za neke pjesmice.


Još jednom ( ako nisam već rekla ) sretan rođos draga čikanice

haiku edit : : mislise :..a možda je ljuta jer nisam i njoj 'naku harikastu pjesmicu napisala ko šta sam witchiti ?...evet...to je razlog...odoh po inspiraciju... :trk na Googlecima:
__________________
nikaj pametnog za reć!

Zadnje uređivanje fetiva vlajna : 11.04.2013. at 19:38. Reason: Kako ću joj reć da varin, dok je u kafiću barin ? Reci meni moja mala bi li Mardinski trliš prala ?
fetiva vlajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 19:24   #17
chicano!

evo opet da ti čestitam, mi tu napravile pravi party, where R U?



želim ti da budeš uvijek nasmijana, sretna i zadovoljna..i puno ljubaFi u životu
i dovoljno veliku kadu

Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Oooooo chicka pa zar smo mi vrsnice? znaci 2 dana sam starije od tebe!

pa ne vjerujem ti ja, nije chica '69 godište


[QUOTE]
isla i ja da nadjem Kivine slike da ti poklonim, ama ove tragicne opeljesale net, [URL="https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?[/QUOTE]

i ne može nas nitko zaustaviti

Quote:
poklanjam ti tvoju drugu najomiljeniju stvar na svijetu, a to je doJnji ves boje mladog jorgovana ....so here you go canim, Sretan Rockas to you!
zbilja, Chica, boja mladog jorgovana, ha
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 19:41   #18
















__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 19:46   #19
Vidi arkadašica što su se raspojasale... Partiya li se moje vi.. annnnnnn

Čikano daj tu tortu na son jer ako ti dođem tamo bit će nas dvoje..

Paz' sad...
Sjedim radim čupam pa sadim, kad blinc, stiže sms.. Ja za telefon kad u vrhu sličica i piše..
"Daj maj frend from Hercegovina kršna i kamena i k tomu još prkosna od sna (), javi mojoj ljubi da ću se ubuduće marljivo brijati, učiti i raditi i biti dobar ljubavnik, koji drži svoju riječ.
(pa onda pjevni dio)
Tebi je rođendan a ja praznih džepova, al' Bože moj, nismo svi djeca finih kvartova.
Nekada plasim se što u meni vidis ti, a onda me umire oči pune ljubavi.
I bogat sam k'o da sam kralj i gospodar oblaka. I ne znam gdje al' povest' ce me ritam tvojih koraka."

Na što mu ja odgovaram "skidaj ta maskata sa glavata.. pu jbla te ta neurozna facata"..

A on: "Meho happy kad je krašotica happy"


I evo ga.. Pošo kod nas na feštata


Pa nakon feštata, pod ruku Čičkata i trk na bazenčata i dušekata (za tebe muhajem čuva onaj ćeški platneni, teget-črveni )

Zadnje uređivanje Natlitug : 11.04.2013. at 19:58.
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 19:47   #20
Počela sam se polako u scenaristu pretvarat, ne može mi čak ni čitav komentar u jedan post stat, pa dok sam na vrijeme i u cijelu da i od mene ti jednu čestitku šibnem..

Daklem, još jednom od srca mog malenog a velikog k'o ovo brdo što se nad mojim Rio-m nadvilo ti želim pregršt najljepših momenata i to po mogućnosti s nekim kao iz sms-a, ili ala (opet akcenat na ala )


I da te nikad nesnađe KEŠKE od ovakve dobrote


Tvoja JA kzm
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.