Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2013., 12:00   #21
najbolji uopće mi je Florihanin http://www.florihana.com/en/diffusers.html
Imala sam i one od 600kn i one od 1300 sa maglicom, bojama i štotijaznam sve čim. Ovaj za 30 eura je apsolutno pregenijalan i štitio mi je djecu cijele godine od kojekakvih viroza. imaju sićušnu zajedničku sobicu pa bi im kad zaspu uključila na cca 5min i onda pred buđenje opet...sjajna stvar, platila bih ga i 1300 ko onog velebnog od Pranaroma koja mu nije ni do koljena. dizajn divan, jednostavan, neupadljiv a super učinkovit. planiram kupit još jedan kad padne granica
ivala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 12:04   #22
m/prekrasan je, jel bi bio ok za velike prostore 70/m2, gdje si ga kuplila? s ove stranice?jel vidim da se tu sve posebno kupuje, ja bi neki do max 400 kn
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...

Zadnje uređivanje seceruuu : 11.06.2013. at 12:11.
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 12:45   #23
ja pak ne volim ove osjetljive staklene... nisam ja baš za takve delikatne stvari. Ipak su mi bolji oni koje lijepo operem, ispadne mi putem od kuhinje do dnevnog boravka 2x, podignem ga s poda, uključim i on radi

edit: negdje sam čitala da su ti stakleni skloni začepljivanju. Pogotovo ako se koriste citrusna ulja. Jel' istina?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 17:16   #24
Ja sam ga naručila od njih sa još koječim...poštarina mi je na sve bila oko 25 eura. mislim da ti je min poštarina oko 18 eura a dalje ti računaju po kilaži. meni je otvoren prostor u stanu od otpr 50ak kvadrata, sasvim se dovoljno osjeti...i on ti radi par puta dnevno po par minuta (tako piše u uputama)
istina, zna se zamastiti tako da ga ja čistim par puta godišnje...neš ti čišćenja - skineš s postolja, ispereš s alkoholom i vratiš
a što se razbijanja tiče, dušu dalo za to - divno krhko staklo ali ga ne mičem puno pa ga nisam još razlupala. ali čak i da ga razbijem kupila odmah bila rezervni lončić - postolje se baš ne da razbit lako
ivala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 17:18   #25
inače, super tih je i ne stavlja se voda u njega nego samo ulja...i baš zato ih puno troši. treba nakapat cca 40 kapi (minimum) a ode to za 5-6 puta rada. samo na to sam ove zime potrošila cca 50ml Ravintsare. al nije mi žao
ivala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 17:35   #26
ja bi ovaj ali mi je puno: http://www.terra-organica.hr/serenit...a-florame.html i on koristi samo eu bez vode
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 08:09   #27
Jel ima netko Yun Zen da kaže koju riječ o njemu? Predivan je i ozbiljno razmišljam da ga uzmem..
I jel još Kemig ima 10% popusta na Pranarom određeni dan?
bedacha is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 14:29   #28
Vidim da imaju novi difuzer u ponudi. Meni se sviđa jer je isto za prostore do 100m2 a za razliku od mog serenitya izgleda mi malo sigurnije. (samim čudom moj serenity je još čitav).

uglavnom http://www.terra-organica.hr/cylinde...icna-ulja.html
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:41   #29
da, i meni izgleda vrlo zanimljivo... kao što rekoh, imam sha, ali mi fali difuzer za veliki spojeni prostor od cca 45m2
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 14:54   #30
prekrasan je novi diguzor, čak bi mi se uklopio sa namještajem
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 16:59   #31
ima li netko iskustva sa difuzerima sa ebaya ili naručenih izvana...gledam ih i puno su jeftiniji
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 08:32   #32
A ovi? cine se povoljniji?
Ima li tko iskustva?

http://www.malaodlavande.com/25-difuzori
Scarlett Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 09:32   #33
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
ima li netko iskustva sa difuzerima sa ebaya ili naručenih izvana...gledam ih i puno su jeftiniji
nemam ali me ista stvar zanima

Quote:
Scarlett Rose kaže: Pogledaj post
A ovi? cine se povoljniji?
Ima li tko iskustva?

http://www.malaodlavande.com/25-difuzori
isto nemam iskustva ni s ovima, ali Stonelia mi se čini da zagrijava ulja pa ju križam, Tsylia je sva staklena pa opet križam, a Daolia bi mogla biti ok. Tako su meni nekako misli išle kad sam čitala opise
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 09:36   #34
Quote:
ivala kaže: Pogledaj post
inače, super tih je i ne stavlja se voda u njega nego samo ulja...i baš zato ih puno troši. treba nakapat cca 40 kapi (minimum) a ode to za 5-6 puta rada. samo na to sam ove zime potrošila cca 50ml Ravintsare. al nije mi žao
baš sm htjela pitati vezano za ovu priču.... jesu li bolji difuzeri s vodom ili bez nje? Sha ima vodu i stavljam cca 10-ak kapi što se stvaaaarno osjeti u prostoriji, a ovi bez vode traže min 40 kapi. Eterična ulja (prava) stvarno nisu jeftina pa sad dvojim što je bolje
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 09:32   #35
ja bi radije sa vodom, jer mi se čini da takvi i malo ovlažuju zrak, a imam radijatore po kući
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 12:27   #36
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
nemam ali me ista stvar zanima



isto nemam iskustva ni s ovima, ali Stonelia mi se čini da zagrijava ulja pa ju križam, Tsylia je sva staklena pa opet križam, a Daolia bi mogla biti ok. Tako su meni nekako misli išle kad sam čitala opise

Da, tako nekako i ja na to gledam. Daolia se cini ok ali je ružna
Scarlett Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 20:28   #37
naručila sam usb za auto od florame preko terre, i zadovoljna sam, ima intervale, lijepo se osjeti, uzet ću i mužu za auto, preporuka
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 12:50   #38
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
ja bi radije sa vodom, jer mi se čini da takvi i malo ovlažuju zrak, a imam radijatore po kući
To što ovlaži je neznatno.
Pravi ovlaživač potroši par litara vode dnevno da ovlaži prostor i održi neku razinu vlage.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 15:00   #39
Pozz svima
Imam sphera difuzer, izgubila papire i zaboravila sto je pisalo kako ga se cisti... Please ako neko moze nek mi javi... I u nedoumici sam oko te vode, pise u papirima obicna voda, tog se sjecam jer mi je bilo cudno a netko je napisao bolje destilirana, e sad zbilja nemam pojma....
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 21:06   #40
Molim vas za pomoć oko izbora difuzera. Zanima me konkretno ima li netko iskustva s Aroflora difuzerima? Ili molim za preporuku difuzera koji ima drveno postolje, da se lagano čisti i da nije skup. Puno hvala svima na pomoći.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.