Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari > Čestitke i pozdravi

Čestitke i pozdravi Sretni rođendani, imendani, diplome, dječica, odlasci u vojsku, pogrebi i ostalo...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2013., 17:04   #1
RIP forumaš pavaogc

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...u-/713609.aspx

https://www.forum.hr/showthread.php?p...m#post34427024
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 17:58   #2
RIP
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 18:07   #3
Pokoj mu duši
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 18:15   #4
RIP Cabo

bija je legenda Torcide isto i cili Split ga je zna...

R.I.P stari

Zadnje uređivanje Pringles : 28.11.2013. at 12:52.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 23:09   #5
Baš mi je žao. Čovjeka nit sam poznavao nit komunicirao s njim, ali nekako suosjećam, iz ne znam kojeg razloga.

Znao sam uz njegov nick naletjeti na zanimljiv post i šteta što više neće pisati. Čudi me da nigdje ne piše povod ovom činu.

Imao je i blog, pa ga se i tamo jedan njegov kolega sjetio:
http://vajrapani.blog.hr/2013/11/163...sio-otici.html

Flissiicoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 03:08   #6
RIP
__________________
posljednje tri Vlade RH (uključujući ovu):"We came here to wreck everything and ruin your life. YOU sent us."

svakog "domoljuba" koji ne poznaje pravopis hrvatskoga jezika odbijam shvatiti zaozbiljno.
nepostojeći is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 08:10   #7
počivao u miru.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 09:11   #8
rip Pave
__________________
"Kasno sam te uzljubio, ljepoto tako stara i tako nova, kasno sam te uzljubio! A eto, ti si bio u meni, a ja izvan sebe." https://www.scribd.com/doc/23745183/...relije-Augusti
1001 cipalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 10:17   #9
On je bio pavaogc? RIP
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 10:39   #10
Počivao u miru.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 10:47   #11
Pocivao u miru.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 11:56   #12
Stari...
RIP
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 17:24   #13
Zadnji post na Forumu 30. srpnja ove godine, a zadnji post na pdf Politika 26. veljače 2011. Ukupna Forumska karijera od 4 i pol godine i dvije i pol tisuće inteligentnih postova. Imao sam ga priliku upoznati jednom u ranim dvijetisućitim godinama, malo nakon incidenta sa bacanjem čekića pred Štimca u Hotelu Park. Bio je lik iz kojeg je isijavala čvrstina, energija i neko jako ugodno ozračje. Vedar, nasmijan i jako duhovit. Oko sebe je širio samo i jedino dobre vibracije.

Dobro me zabavilo ono naguravanje sa Kerumom gdje je sva glupost bivšeg splitskog gradonačelnika došla na vidjelo - Pavo niti je bio "urban" (jer je podrijetlom iz Dalmatinske zagore a ne iz bilo koje urbane sredine, dakle bio je "urban" taman onoliko koliko i Kerum) još manje je bio "Jugoslaven" (jer jednostavno nije, bio je slobodouman tip alergičan na glupost - da je živio u SFRJ i ta bi tvorevina s njim imala puno problema, baš kao i Hrvatska koju dobrim dijelom simboliziraju likovi poput Keruma i Štimca).

Teško mi je shvatiti zašto je osjetio da nas mora napustiti, čitajući njegove posljednje upise na pdf-ovima Religija, Duhovnost i Psihokauč - čini mi se kao da je kroz diskusije u kojima je sudjelovao tražio ne toliko hrabrost koliko nadahnuće baš za čin o kojem smo danas saznali. Rekao bih da je do zadnjega odlučio biti u kontroli svoje vlastite sudbine - ali bih također rekao kako je sa odlaskom jednog pametnog, vedrog slobodoumnog lika suočenog sa beskrajnim idiotizmima i glupošću - glupost ta koja je na kraju pobjedila, nadam se samo privremeno.

Forum.hr izgubio je kvalitetnog Forumaša, neki od nas izgubili su prijatelja i saveznika ili oponenta u diskusijama, drugi su izgubili stvarnog prijatelja a grad Split i Dalmacija izgubili su jednog od svojih novodobnih legendi - čovjeka koji je u jednom trenutku kao glasnogovornik Torcide simbolizirao, predstavljao i artikulirao cijeli Split, bio njegovim simbolom i zaštitnim znakom - i čije će ime još dugo biti upamćeno kao ime splitske gradske legende sa prijelaza milenija.

Počivao u miru Čabo!

.

Zadnje uređivanje PowerLock : 28.11.2013. at 17:31.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 13:32   #14
RIP
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 13:50   #15
Počivao u miru.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 14:04   #16
RIP
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 14:05   #17
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Zadnji post na Forumu 30. srpnja ove godine, a zadnji post na pdf Politika 26. veljače 2011. Ukupna Forumska karijera od 4 i pol godine i dvije i pol tisuće inteligentnih postova. Imao sam ga priliku upoznati jednom u ranim dvijetisućitim godinama, malo nakon incidenta sa bacanjem čekića pred Štimca u Hotelu Park. Bio je lik iz kojeg je isijavala čvrstina, energija i neko jako ugodno ozračje. Vedar, nasmijan i jako duhovit. Oko sebe je širio samo i jedino dobre vibracije.

Dobro me zabavilo ono naguravanje sa Kerumom gdje je sva glupost bivšeg splitskog gradonačelnika došla na vidjelo - Pavo niti je bio "urban" (jer je podrijetlom iz Dalmatinske zagore a ne iz bilo koje urbane sredine, dakle bio je "urban" taman onoliko koliko i Kerum) još manje je bio "Jugoslaven" (jer jednostavno nije, bio je slobodouman tip alergičan na glupost - da je živio u SFRJ i ta bi tvorevina s njim imala puno problema, baš kao i Hrvatska koju dobrim dijelom simboliziraju likovi poput Keruma i Štimca).

Teško mi je shvatiti zašto je osjetio da nas mora napustiti, čitajući njegove posljednje upise na pdf-ovima Religija, Duhovnost i Psihokauč - čini mi se kao da je kroz diskusije u kojima je sudjelovao tražio ne toliko hrabrost koliko nadahnuće baš za čin o kojem smo danas saznali. Rekao bih da je do zadnjega odlučio biti u kontroli svoje vlastite sudbine - ali bih također rekao kako je sa odlaskom jednog pametnog, vedrog slobodoumnog lika suočenog sa beskrajnim idiotizmima i glupošću - glupost ta koja je na kraju pobjedila, nadam se samo privremeno.

Forum.hr izgubio je kvalitetnog Forumaša, neki od nas izgubili su prijatelja i saveznika ili oponenta u diskusijama, drugi su izgubili stvarnog prijatelja a grad Split i Dalmacija izgubili su jednog od svojih novodobnih legendi - čovjeka koji je u jednom trenutku kao glasnogovornik Torcide simbolizirao, predstavljao i artikulirao cijeli Split, bio njegovim simbolom i zaštitnim znakom - i čije će ime još dugo biti upamćeno kao ime splitske gradske legende sa prijelaza milenija.

Počivao u miru Čabo!

.
Hvala ti na ovom postu.
I ja sam voljela njegove postove, osobito sa Duhovnosti. Citala sam ih jucer ponovo (kao i one sa Religije). Kako je ovo tuzno.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 16:10   #18
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 19:35   #19
Počivao u miru.

Tužno
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 23:28   #20
Počivao u miru
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.