Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2014., 01:28   #41
Ne znam koliko mogu pomoci, ali moja radna kolegica je starija 8 godina od svog muza i imaju zajedno dvoje djece,plus ona je sa sobom dovela dvoje djece iz prvog braka .
Ona se sredjuje za njega, mislim da je ona imala 26 godina a on 18 kad su se uzeli.
Znaci bio je maloljetan kad su bili u vezi , ali on je nju volio i ozenio sad su mislim oko 14 godina u braku.
Kod tebe je velika razlika, daj boze da uspijete.
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:22   #42
Ja san starija od svoga dragoga 20 godina,i u početku mi je to bilo strašno,tila san prikiniti,izazivala svađu ,ali kada san vidila koliko se on bori i koliko me voli,a volim i ja njega neizmjerno.Odlučila san da budemo skupa dok se volimo,za ništa nema garancije,uživamo u svakom trenutku,koliko će trajati ne zamaramo se s tim,on mi kaže da će me voliti do kraja života i biti sa mnom,ja samo kažem ok. a svjesna san da to nije moguće,jer to je prevelika razlika,ali uživam sada ,toliko ljubavi mi nije da niti jedan muškarac u životu,toliko pažnje,nježnosti imam osjećaj da san kraljica kraj njega,i tako me zove,znam i osjećam u svakom trenutku da me voli .Nemam osjećaj da je tolika razlika,baš se slažemo,njegovi znaju za mene i prihvatili su me,jer nisu imali izbora.VOLIMO SE I TO JE NAJBITNIJE.
Jadranka63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 10:44   #43
Quote:
Jadranka63 kaže: Pogledaj post
Ja san starija od svoga dragoga 20 godina,i u početku mi je to bilo strašno,tila san prikiniti,izazivala svađu ,ali kada san vidila koliko se on bori i koliko me voli,a volim i ja njega neizmjerno.Odlučila san da budemo skupa dok se volimo,za ništa nema garancije,uživamo u svakom trenutku,koliko će trajati ne zamaramo se s tim,on mi kaže da će me voliti do kraja života i biti sa mnom,ja samo kažem ok. a svjesna san da to nije moguće,jer to je prevelika razlika,ali uživam sada ,toliko ljubavi mi nije da niti jedan muškarac u životu,toliko pažnje,nježnosti imam osjećaj da san kraljica kraj njega,i tako me zove,znam i osjećam u svakom trenutku da me voli .Nemam osjećaj da je tolika razlika,baš se slažemo,njegovi znaju za mene i prihvatili su me,jer nisu imali izbora.VOLIMO SE I TO JE NAJBITNIJE.

Koliko dugo ste zajedno vas dvoje ??
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 11:35   #44
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ovako zanimaju me iskreni odgovori o ovome.. Zajedno sam u vezi sa zenom koja ima 41 godinu a ja 27. Sex nam je stvarno dobar.. U vezi smo nekih 8 mjeseci. Takodje imamo odlicnu komunikaciju razgovaramo svemu.. Trenutno odrzavamo vezu na daljinu zbog nekih problema da bas ne pisem detalje ali ako nekoga bude zanimalo i to cu vam reci.. Poceli smo da planiramo zajednicku buducnost.. Da li ta veza moze uspjeti sa obzirom na razliku u godinama ??
Koliko se može procijeniti po tuđim iskustvima, može uspjeti, mogli biste imati sasvim dobru vezu, možda i brak, sasvim pristojan broj godina. No da ćete zajedno ostariti - nije baš neka vjerojatnost.

Ne treba odbaciti, ali je bolje imati na umu da se radi o vezi ograničenog roka trajanja.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 11:46   #45
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
Koliko se može procijeniti po tuđim iskustvima, može uspjeti, mogli biste imati sasvim dobru vezu, možda i brak, sasvim pristojan broj godina. No da ćete zajedno ostariti - nije baš neka vjerojatnost.

Ne treba odbaciti, ali je bolje imati na umu da se radi o vezi ograničenog roka trajanja.
Glupost, velika glupost. Imaš neki tajm mašin pa znaš budućnost?

Ona će vjerojatno partit prije njega, al zar bi tribalo bit drugačije...? Neka je po redu...
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 11:59   #46
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Zasto mislis jako tesko ??,
Zato sto mladji decki nisu postojani i bjeze kad nije sve bajno.
Zato sto su cesto sujetni i mogu se poceti stidjeti partnerice, jer mu je neko dobacio nesto u stilu "babojebac".
Nije to toliko teska veza za njega mladjeg, koliko za nju-stariju.
Karakterno...
Ona zna, jer ima 41 godinu iskustva, kako ce se nesto odvijati-dok ti plan nisi ni ispricao do kraja.
To moze biti iritirajuce za obje strane. Ti osjecati da te sputava, a ona odmahivati glavom jer si nepromisljen. Moze ti poceti smetati sto zna vise od tebe. Ne tehnicki, nego je prozivjela veliki dio zivota koji tebe tek ocekuje.
Jbg. Teska je veza.
Nemoguca nije.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 12:07   #47
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ovako zanimaju me iskreni odgovori o ovome.. Zajedno sam u vezi sa zenom koja ima 41 godinu a ja 27. Sex nam je stvarno dobar.. U vezi smo nekih 8 mjeseci. Takodje imamo odlicnu komunikaciju razgovaramo svemu.. Trenutno odrzavamo vezu na daljinu zbog nekih problema da bas ne pisem detalje ali ako nekoga bude zanimalo i to cu vam reci.. Poceli smo da planiramo zajednicku buducnost.. Da li ta veza moze uspjeti sa obzirom na razliku u godinama ??
Mene zanima kupuje li ti poklone i to

Jer ako ne, iskorištava te IMO


-Stipe

Zadnje uređivanje Stipe23 : 04.01.2014. at 12:12.
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 12:17   #48
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Glupost, velika glupost.
Kamo sreće.

Quote:
Imaš neki tajm mašin pa znaš budućnost?
Ne treba ti tajmmašin, imaš oči, uši i nešto mozga pa se osvrni oko sebe.

To ti je kao kad se neke ljubavnice pitaju hoće li on ostaviti svoju ženu, pa im uglavnom kažu - neće. Ne zato što to nikad nitko nije učinio nego zašto što ih to učini manji broj. Šanse da se ona nađe u tom manjem broju sretnica su manje nego da završe kao kliše.

Kad procjenjuješ svoju situaciju s neizvijesnim ishodom pogledaš što se događa drugima. Vjerojatnost da zasnuju obitelj u ovom slučaju u startu je manja, ta razlika u godinama će tek s vremenom dolaziti do izražaja, sad je gotovo i nema.
Vjerojatnost da se ti nađeš kao iznimka je manja nego da ćeš završiti poput većine. Tako stvari stoje, ali svjedno opet svatko učiniti po svom.

Quote:
Ona će vjerojatno partit prije njega, al zar bi tribalo bit drugačije...? Neka je po redu...
I to je moguće.
Kad govorimo o vjerojatnom ... vjerojatno će za desetak godina svatko biti na svojoj strani.

Što ne znači da im sad nije dobro i da ne treba uzeti koliko se može.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 12:29   #49
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ovako zanimaju me iskreni odgovori o ovome.. Zajedno sam u vezi sa zenom koja ima 41 godinu a ja 27. Sex nam je stvarno dobar.. U vezi smo nekih 8 mjeseci. Takodje imamo odlicnu komunikaciju razgovaramo svemu.. Trenutno odrzavamo vezu na daljinu zbog nekih problema da bas ne pisem detalje ali ako nekoga bude zanimalo i to cu vam reci.. Poceli smo da planiramo zajednicku buducnost.. Da li ta veza moze uspjeti sa obzirom na razliku u godinama ??
Čisto sumnjam, a mislim da i ti tako razmišljaš jer inače ne bi postavio temu na forumu. Može ta veza funkcionirati nekoliko godina, ali zauvijek baš i ne.
Samo si zamisli kada ti budeš u srednjim tridesetima, ona će biti u pedesetima sa svim problemima klimakterija koji donose nagle promjene raspoloženja i sve ostalo da ne nabrajam... što će tebe koji ćeš biti u najboljim godinama itekako smetati..
Osobno nisam za ozbiljnu vezu (brak) sa osobom koja je puno mlađa ili starija od mene. Nije važno da li je muškarac ili žena puno stariji od svog partnera, ali to ne može dobro funkcionirati na duže staze. To su sasvim različite generacije koje drugačije razmišljaju. Takve veze mogu uspjeti samo kao ljubavničke na nekoliko godina, ali dugoročno definitivno ne. Pustite sada statistike i poznate osobe koje imaju takve brakove, ali i to je pitanje do kada. Naravno da nema garancije za nikoga, pa ni za one približnih godina, ali velika razlika u godinama je uvijek problem, koji izađe na vidjelo kad tad... Mislim da bi njoj bilo teže nego tebi kad bi se to desilo jer ćeš ti za desetak godina poželjeti neku mlađu... a što će onda ona sa 50 + ???
Nemaš baš nekog izbora kada dođeš u te godine.. Njoj sada imponira to što si ti toliko mlađi, ali kasnije... to je već sasvim druga priča
Ema Emily is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 12:46   #50
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Jer ako ne, iskorištava te IMO


-Stipe
Ja mislim da on nju iskorištava a da toga nije ni svjestan.
Kada odraste skužit' će da je ono što ga je gonilo samo seksualna želja i nagrada a ne ljubav.

--

Kopulirajte dok ide. Ljubav ostavi piscima ili nam se javi za 80 mjeseci.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 12:51   #51
Treba biti iskren, teško. Ti nisi zaljubljen, ti si napaljen na MILFaču, pali te što ševiš tako stariju ženu, doduše malo kasniš jer to nam se obično događa oko 23, 24 ali nema veze, nije puno kasnije. Jednostavno te pali da se MILFulja i toliko starija žena pali na tebe, to smo svi prošli, mislimo da je ljubav, ono ono, a realno samo napaljenost, nakon nekog vremena shvatiš da to nije to.
Starije žene isto često misle da ih mlađi muškarci(toliko mlađi) vole, da su ludi za njima, da će biti samo njihovi, ali na kraju opet muškarac se ohladi i spuca ju.

Naravno ne mora to biti pravilo, ali jebiga najčešće je tako, toliko stariju(da je razlika 20-30, 25-35 ne), ali čim vidim da je 40+ a ti 30- to je uglavnom napaljenost prema MILFulji. Been there done that.
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 16:03   #52
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ovako zanimaju me iskreni odgovori o ovome.. Zajedno sam u vezi sa zenom koja ima 41 godinu a ja 27. Sex nam je stvarno dobar.. U vezi smo nekih 8 mjeseci. Takodje imamo odlicnu komunikaciju razgovaramo svemu.. Trenutno odrzavamo vezu na daljinu zbog nekih problema da bas ne pisem detalje ali ako nekoga bude zanimalo i to cu vam reci.. Poceli smo da planiramo zajednicku buducnost.. Da li ta veza moze uspjeti sa obzirom na razliku u godinama ??
Dobar sex, odlična komunikacija. A ti brineš zbog godina? Nemoj.

Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Imao sam dovoljno prilika da se zaljubim ali nikad kao sad.. Mozda joj je hvalilo komunikacije a ponekad i tolerancije sa obe strane.. Da ponovim imamo izvrsnu komunikaciju o svemu bas svemu
Molim te izbaci H.

Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Za to si sigurno u pravu trebam maksimalno da je cijenim i postujem a znao sam ponekad da budem ljubomoran i bezobrazan i sve mi je oprostila...
E vidiš. Sex i komunikacija teško mogu nadmašiti (ne)zrelost.
ogranicena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 18:35   #53
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Imao sam dovoljno prilika da se zaljubim ali nikad kao sad.. Mozda joj je hvalilo komunikacije a ponekad i tolerancije sa obe strane.. Da ponovim imamo izvrsnu komunikaciju o svemu bas svemu
ovdje fali onaj ali
nesto ocito fali da to sve prede na neki visi nivo, sto je to tocno iz tvoje perspektive?
jesu li to stvarno samo godine?

Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ispocetka je spominjala posle vise ne.. Radi se o tome da mi svaki dan govori da me mnogo voli i da ju je strah da me ne izgubi a takodje i ja imam isti strah zbog toga sto je ona osoba koja jako voli da flertuje a ja sam jako ljubomoran na sve..
ovo mi je nekako nema smisla.. u jednu ruku se boji da ce te izgubiti a s druge strane flerta naokolo.
po cemu si ti skuzio da se ona tako boji da ce te izgubiti?
i dali ona uopce kuzi da to njeno flertovanje tebe cini jako ljubomornim?
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 21:33   #54
Quote:
inabetterworld kaže: Pogledaj post
ovdje fali onaj ali
nesto ocito fali da to sve prede na neki visi nivo, sto je to tocno iz tvoje perspektive?
jesu li to stvarno samo godine?


ovo mi je nekako nema smisla.. u jednu ruku se boji da ce te izgubiti a s druge strane flerta naokolo.
po cemu si ti skuzio da se ona tako boji da ce te izgubiti?
i dali ona uopce kuzi da to njeno flertovanje tebe cini jako ljubomornim?
Tako mi kaze ona sama da se boji da ce me izgubiti.. Desava se takodje da ima veoma ceste promjene raspolozenja pogotovo kad je u pitanju pms onda je mnogo nervozna a ja ne znam vise kako da se nosim sa tim??
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 21:34   #55
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
Treba biti iskren, teško. Ti nisi zaljubljen, ti si napaljen na MILFaču, pali te što ševiš tako stariju ženu, doduše malo kasniš jer to nam se obično događa oko 23, 24 ali nema veze, nije puno kasnije. Jednostavno te pali da se MILFulja i toliko starija žena pali na tebe, to smo svi prošli, mislimo da je ljubav, ono ono, a realno samo napaljenost, nakon nekog vremena shvatiš da to nije to.
Starije žene isto često misle da ih mlađi muškarci(toliko mlađi) vole, da su ludi za njima, da će biti samo njihovi, ali na kraju opet muškarac se ohladi i spuca ju.

Naravno ne mora to biti pravilo, ali jebiga najčešće je tako, toliko stariju(da je razlika 20-30, 25-35 ne), ali čim vidim da je 40+ a ti 30- to je uglavnom napaljenost prema MILFulji. Been there done that.

Nisi ni svjestan kolike teske fizicke poslove radim i razmisljam o nama i nasoj buducnosti...
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:26   #56
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Tako mi kaze ona sama da se boji da ce me izgubiti..
zvuci kao da ona bas i ne vjeruje u buducnost vase veze?
a mozda se zena jednostavno ne moze opustiti jer ju strah jos jednog fijaska.
Quote:
Desava se takodje da ima veoma ceste promjene raspolozenja pogotovo kad je u pitanju pms onda je mnogo nervozna a ja ne znam vise kako da se nosim sa tim??
pa kako ta njena promjena raspolozenja uopce utjecu na tebe, na vasu vezu?
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:29   #57
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ma mislim da sam se krivo izrazila.
Nisam htjela da 'prava' u mojoj rečenici bude sinonim za, ne znam-ljubav života, 'to je to' spoznaju (iako naravno da mislim i na to, ali ne samo na to). Pa je zato stavih u navodne znakove.
Htjedoh reći da kada se mi osjećamo dobro, kada guštamo kao prasci, stvari i teku poput rijeke. Mogu nam drugi pričati, pokazivati i crtati zašto to nešto nije dobro, nema ništa uvjerljivije od našeg osjećaja.
Čim netko ima potrebu pitati ljude ima li njegov odnos smisla na temelju nekog podatka, meni je jasno da to u njegovoj glavi već ne teče, neće poteći podrškom drugih. Barem mislim.
Samo ću kratko, istog mišljenja i razmišljanja
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:41   #58
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Desava se takodje da ima veoma ceste promjene raspolozenja pogotovo kad je u pitanju pms onda je mnogo nervozna a ja ne znam vise kako da se nosim sa tim??
Čuj, žena je...

Ako misliš s njima imati posla, a misliš, morat ćeš se naučiti nositi s tim.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:57   #59
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Tako mi kaze ona sama da se boji da ce me izgubiti.. Desava se takodje da ima veoma ceste promjene raspolozenja pogotovo kad je u pitanju pms onda je mnogo nervozna a ja ne znam vise kako da se nosim sa tim??

Ozbiljno sam te shvatila do ovoga
A gledaj to s vedrije strane, njoj je bliža menopauza nego ovim mlađim curama

Inače, može se uspjeti i s tolikom razlikom u godinama Ako sad želite biti zajedno, ne zamaraj se s tim što bi moglo biti jednog dana, živi u trenutku
Ali kad vidim da je tebi problem žena u pms-u, da se čovjek zapita, kako se nosiš s ozbiljnim problemima
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 23:06   #60
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
Ali kad vidim da je tebi problem žena u pms-u, da se čovjek zapita, kako se nosiš s ozbiljnim problemima
Eto

Ako meni ne vjeruješ po tom pitanju, vjeruj kad ti žena prizna


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger