Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2016., 02:13   #2541
Quote:
natko1412 kaže: Pogledaj post
Dobio sam link na mail. Eh, sada kome da taj link pošaljem?
__________________
Listen carefully, I shall say this only once!
Layer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 15:38   #2542
Mozda nekom dobro dodje svima nama poznato a mozda nekom i nije?


Postovani korisnici, jos jedna uspjesna godina je iza nas. Hvala svima koji ste svojom podrskom omogucili da svakodnevno napredujemo. Takodjer dajemo besplatan racun svima koji zele testirati nas sistem. Testno korisnicko ime je: tvvietfree i sifra je: tvviet.

Link za nasu android app je:

https://play.google.com/store/apps/d...id=ak.tvviet12

Preko pc ili ios uredjaja mozete pratiti preko nase stranice:

www.tvviet.tv



Pozdrav
SOTA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 16:04   #2543
Mjesec dana testni racun, koliko vidim i cijena je niza, bar koliko me sjecanje sluzi, ali moram priznat da je najpouzdaniji iptv provider od svih koje sam testirao, a testirao sam ih bar 5-6 sa podrucja ex-yu.

U biti jedino sta mi je bitno su sportski kanali, sve ostalo mi je nevazno.
Tommy21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 23:15   #2544
Quote:
Tommy21 kaže: Pogledaj post
Mjesec dana testni racun, koliko vidim i cijena je niza, bar koliko me sjecanje sluzi, ali moram priznat da je najpouzdaniji iptv provider od svih koje sam testirao, a testirao sam ih bar 5-6 sa podrucja ex-yu.

U biti jedino sta mi je bitno su sportski kanali, sve ostalo mi je nevazno.
sve imas u kodiju free (osijek build ,osim addona imas moj addon sa par lista iptv)
__________________
Osijek build kako instalirati.
OSIJEK BUILD
FACEBOOK
ramza2boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 13:55   #2545
Quote:
ramza2boss kaže: Pogledaj post
sve imas u kodiju free (osijek build ,osim addona imas moj addon sa par lista iptv)
novu tv?domu tv? 3 sk u hdu i jos 3, zatim 5 arena u hd-u?

koji ti to addon imaš u svom buildu pa da sve to imaš?
gorc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 13:59   #2546
Quote:
SOTA kaže: Pogledaj post
Mozda nekom dobro dodje svima nama poznato a mozda nekom i nije?


Postovani korisnici, jos jedna uspjesna godina je iza nas. Hvala svima koji ste svojom podrskom omogucili da svakodnevno napredujemo. Takodjer dajemo besplatan racun svima koji zele testirati nas sistem. Testno korisnicko ime je: tvvietfree i sifra je: tvviet.

Link za nasu android app je:

https://play.google.com/store/apps/d...id=ak.tvviet12

Preko pc ili ios uredjaja mozete pratiti preko nase stranice:

www.tvviet.tv



Pozdrav
svakako najbolji i najpouzdaniji iptv na ovim prostorima. također sam ih isprobao 4-5. i što je najbolje imaju svoju aplikaciju gdje možeš sa daljnskim u sekundi prebacivati kanale jednim pritiskom

jedina mana.cijena. 13$. da je nekih 8-10$ bez razmišljanja bih svaki mjesec kupio. ovako je malo previše pa si nekad znam uzeti kad je zimsko razdoblje pa se tv više gleda
gorc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 18:46   #2547
Quote:
gorc kaže: Pogledaj post
novu tv?domu tv? 3 sk u hdu i jos 3, zatim 5 arena u hd-u?

koji ti to addon imaš u svom buildu pa da sve to imaš?
Moj addon ima 4 razlicite liste ,random i ima sve programe, naravno bespla dokle god se meni bude dalo update .
__________________
Osijek build kako instalirati.
OSIJEK BUILD
FACEBOOK
ramza2boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 17:50   #2548
Mozda glupo pitanje, ali kako se izlazi iz Kodija, Osijek builda? Escapeom ili ima neka tipka za exit?
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 19:40   #2549
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Mozda glupo pitanje, ali kako se izlazi iz Kodija, Osijek builda? Escapeom ili ima neka tipka za exit?
imas gore ljevo sub menu i pover menu ,kliknes pover menu pa na exit
__________________
Osijek build kako instalirati.
OSIJEK BUILD
FACEBOOK
ramza2boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 10:42   #2550
Quote:
ramza2boss kaže: Pogledaj post
imas gore ljevo sub menu i pover menu ,kliknes pover menu pa na exit
Ja gore lijevo imam samo znak kodija i to je to. Iskreno, ni sama ne znam kako izlazim iz toga, stiscem escape i klikcem po ekranu, pa se nakon minutu-dvije pojavi traka gdje se nudi izlaz. Ali frustrirajuće je što nemam tipke za izlaz.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 10:50   #2551
Quote:
ramza2boss kaže: Pogledaj post
Moj addon ima 4 razlicite liste ,random i ima sve programe, naravno bespla dokle god se meni bude dalo update .
Te liste su blago rečeno negledljive. Novu tv nisam našao niti na jednoj. Dobro možda je ima tamo di ima 500 nabacanih kanala al tamo mi se nije dalo listati

Svaka čast na trudu ali bolje imat 10 gledljivih kanala na jednoj listi nego 700 negledljivih na 4-5 lista
gorc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 15:02   #2552
Pozdrav novajlija sam sto se tice kodia i skontao sam par stvari buildovi, addonsi i sl.. interesuje me koji je build najbolji odnosno addon za live tv volio bih americke kanale da gledam! Ako ima neko dobru preporuku?
Bada89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 20:56   #2553
Quote:
gorc kaže: Pogledaj post
Te liste su blago rečeno negledljive. Novu tv nisam našao niti na jednoj. Dobro možda je ima tamo di ima 500 nabacanih kanala al tamo mi se nije dalo listati

Svaka čast na trudu ali bolje imat 10 gledljivih kanala na jednoj listi nego 700 negledljivih na 4-5 lista
daj nepricaj gluposti ,prvo uopce nemoras nista listati za to postiji filter, drugo
pogledaj video pa mi reci sta je tu negledljivo ?

YOUTUBE VIDEO
__________________
Osijek build kako instalirati.
OSIJEK BUILD
FACEBOOK
ramza2boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 20:57   #2554
Quote:
Bada89 kaže: Pogledaj post
Pozdrav novajlija sam sto se tice kodia i skontao sam par stvari buildovi, addonsi i sl.. interesuje me koji je build najbolji odnosno addon za live tv volio bih americke kanale da gledam! Ako ima neko dobru preporuku?
imas u mom potpisu facebook grupu i video pa pogledaj , ako treba sta javi
__________________
Osijek build kako instalirati.
OSIJEK BUILD
FACEBOOK
ramza2boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 21:23   #2555
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Ja gore lijevo imam samo znak kodija i to je to. Iskreno, ni sama ne znam kako izlazim iz toga, stiscem escape i klikcem po ekranu, pa se nakon minutu-dvije pojavi traka gdje se nudi izlaz. Ali frustrirajuće je što nemam tipke za izlaz.




onda nemas instaliran osijek build ,Neznam kakve to ima veze sa osijek buildom onda ,,, , stisni na tipkovnici slovo S i trebao bi dobiti menu
__________________
Osijek build kako instalirati.
OSIJEK BUILD
FACEBOOK
ramza2boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 23:41   #2556
Osijek build je po meni najbolji build i zato ramzi zahvaljujem na trudu i volji i neka samo nastavi dalje. Svaka vam čast!
nikipaul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 10:14   #2557
Quote:
ramza2boss kaže: Pogledaj post
daj nepricaj gluposti ,prvo uopce nemoras nista listati za to postiji filter, drugo
pogledaj video pa mi reci sta je tu negledljivo ?

YOUTUBE VIDEO
jesi ti pogledao baš ta 2 kanala u tom videu što si prikazao (znači hrt2 i sk2) duže od 15 sekundi??

znači samo se slika počne 'prelijevati' i trzati i to postane negledljivo. ljudima nije bitno 500 kanala i da na svaki kliknu i pogledaju na dvije sekunde jel rade ili ne nego da ima pa makar i 10 kanala ali da konstantno rade i da nema trzanja i ostalih sranja
gorc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 10:54   #2558
Quote:
SOTA kaže: Pogledaj post
Mozda nekom dobro dodje svima nama poznato a mozda nekom i nije?


Postovani korisnici, jos jedna uspjesna godina je iza nas. Hvala svima koji ste svojom podrskom omogucili da svakodnevno napredujemo. Takodjer dajemo besplatan racun svima koji zele testirati nas sistem. Testno korisnicko ime je: tvvietfree i sifra je: tvviet.

Link za nasu android app je:

https://play.google.com/store/apps/d...id=ak.tvviet12

Preko pc ili ios uredjaja mozete pratiti preko nase stranice:

www.tvviet.tv



Pozdrav
završilo testiranje ili? Posto neradi vise lozinka
gorc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 21:39   #2559
Quote:
gorc kaže: Pogledaj post
jesi ti pogledao baš ta 2 kanala u tom videu što si prikazao (znači hrt2 i sk2) duže od 15 sekundi??

znači samo se slika počne 'prelijevati' i trzati i to postane negledljivo. ljudima nije bitno 500 kanala i da na svaki kliknu i pogledaju na dvije sekunde jel rade ili ne nego da ima pa makar i 10 kanala ali da konstantno rade i da nema trzanja i ostalih sranja
nezelim se objasnjavati,

meni radi , ako ti nemozes na te 4 liste naci koji radi zao mi je , mozda da poglredas brzinu interneta pposto za ove streamove otvara 2 ili vise konekcija u isto vrijeme, i pogledaj u postavke video i iskljuci hardware acceleration,pa probaj probaj razlicite kombinacije renderera,kao sto vec rekao ako neko nesta treba,neradi mu ili slicno moze se obratiti na facebook

da se razumijemo ja ovo radim u slobodno vrijeme,imam porodicu i posao , i nepada mi napamet traziti i sortirati linkove i ovako izgubim svaki dan bar sat vremena na kodi ,

ako se nezelis zajebavati odi na next tv stranicu plati ljudima 7 eura i imas 300 +progranma


kome se nesvidja nemora instalirati
__________________
Osijek build kako instalirati.
OSIJEK BUILD
FACEBOOK
ramza2boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 22:23   #2560
Quote:
nikipaul kaže: Pogledaj post
Osijek build je po meni najbolji build i zato ramzi zahvaljujem na trudu i volji i neka samo nastavi dalje. Svaka vam čast!
slazem se

i podrska je uviek super, voljna sve objasnit
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.