Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2024., 18:12   #1
11:11 - Drvo Života



Broj 11:11 se odnosi na volju Stvoritelja poslije svega "postoji samo život" oni koji su upisani na Drvetu Života će učestalije viđati broj 11:11 kao naznaku da će sudjelovati u vječnosti, i da će primiti financijska obilja kao također druge blagoslove.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2024., 20:15   #2
Ja ih vidim i po četiri puta dnevno jer imam dva digitalna sata, pa računalo i mobitel ako škicnem u pravo vrijeme.
Sva sreća što imamo samo 24 sata i 60 minuta jer bih se prepala da svako malo viđam 6.66.
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2024., 20:44   #3
Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
Ja ih vidim i po četiri puta dnevno jer imam dva digitalna sata, pa računalo i mobitel ako škicnem u pravo vrijeme.
Sva sreća što imamo samo 24 sata i 60 minuta jer bih se prepala da svako malo viđam 6.66.
666 je na Drvetu Života sedmi Sefirot Netzach odosi se na vječnost, pobjedu i izdržljivost.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2024., 22:02   #4
Prije jedno godinu i nešto sitno, znao sam se buditi u noći u " čudne sate " - tipa 1:11 , 2:22 , 3:33 , 4:44 i 5:55. Znam da svi ti brojevi imaju neku poruku, ali sam lijen guglati isto.
Loreainte is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2024., 22:20   #5
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
666 je na Drvetu Života sedmi Sefirot Netzach odosi se na vječnost, pobjedu i izdržljivost.
U tom slučaju mijenjam svoju izjavu.
Šteta što dan ima samo 24 sata, a sat 60 minuta pa ne mogu svako malo viđati 6.66.

Uglavnom, ja nekako ne shvaćam tu magiju brojeva. Oni su mi samo matematički simboli.
Bi li u raznim numerologijama bili tako značajni da smo ostali na rimskom zapisivanju umjesto arapskog?
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2024., 00:49   #6
Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
U tom slučaju mijenjam svoju izjavu.
Šteta što dan ima samo 24 sata, a sat 60 minuta pa ne mogu svako malo viđati 6.66.

Uglavnom, ja nekako ne shvaćam tu magiju brojeva. Oni su mi samo matematički simboli.
Bi li u raznim numerologijama bili tako značajni da smo ostali na rimskom zapisivanju umjesto arapskog?
Ja mislim da ljudi pokušavaju razumjeti sebe, odnose, događaje i budućnost gatajući u svašta - u kafu, u fažol, astrologiju, numerologiju, sanjarice, brojeve na satu, u rune, I jing, otvarajući stranice neke knjige itd ....

Mislim da je u pitanju isto ono što se dešava u snu - podsvijest, onostrano, nekauzalno, naša duša, to nešto u nama što ne živi u prostoru i vremenu nego van njega, ostavlja znakove, poruke, upozorenja ... U snu jave iščitavamo te poruke kao simbole u omiljenom mediju.

Ja recimo volim tarot.

Ali medij nije važan, to je samo štaka
svo znanje je u nama

a svako takvo "gatanje"
u stvari poput gledanja u Rorschachevu mrlju
Aries13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2024., 12:38   #7
Quote:
Loreainte kaže: Pogledaj post
Prije jedno godinu i nešto sitno, znao sam se buditi u noći u " čudne sate " - tipa 1:11 , 2:22 , 3:33 , 4:44 i 5:55. Znam da svi ti brojevi imaju neku poruku, ali sam lijen guglati isto.
To znači da vaša svijest proživljava pobuđenje koje bi trebalo ići u sljedećem smijeru na Drvetu Života 555 predstavlja početni Sefirot od kojeg treba da se pokrenete, a to je Binah koji je "Velika Majka" i "Razumijevanje" također ženska crta je izražena kroz to "Velika Majka" znači da kroz vas treba da se izrazi ženski aspekt Božanske svijesti razumijevanjem sledećih atributa, ljubaznost i ljubav među ljudima, dobrotvornost, razvoj emocije i emocionalne inteligencije. To je Chesed 444. Sledeće polazište je Duhovnost, integracija, ljepota, balans, razvijanjem vjere u čuda i suosjećanje. To je Tiphereth 333. Tako ćete prolaziti kroz prepreke kroz nesvjesno manifestiranje polaganja temelja stati ćete na svoja stopala, razvijajte svoju submisivnu vjeru u Boga predavanjem kroz molitve, pratiti će vas misterija forme. To je Sefirot Hod 222. Tako stižete do 111 Jesod čvrstog polaganja temelja vjere koji će vas odvesti u Malchuth Božje Kraljevstvo.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2024., 14:33   #8
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
To znači da vaša svijest proživljava pobuđenje ...
Well, taj dio sam i sam zaključio bez brojeva, jer imam jako čudne snove u zadnje vrijeme, tj od početka pandemije do danas.

A(li) kad utipkam sve te brojeve u " angelic number site meaning " , izbaci mi drugačije stvari od tvog objašnjenja , ali hvala svejedno.
Loreainte is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2024., 17:28   #9
Quote:
Loreainte kaže: Pogledaj post
Well, taj dio sam i sam zaključio bez brojeva, jer imam jako čudne snove u zadnje vrijeme, tj od početka pandemije do danas.

A(li) kad utipkam sve te brojeve u " angelic number site meaning " , izbaci mi drugačije stvari od tvog objašnjenja , ali hvala svejedno.
Anđeoski brojevi i traženje značenja u običnoj numerologiji su vrlo površni, jedna internetska stranica prepisuje od druge kako bi privukli saobraćaja. Davno sam ih nekad čitao kad su bili u jeku popularnosti i shvatio da ne daju nikakve relevantne smijernice i precizno značenje.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 08:32   #10
Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
U tom slučaju mijenjam svoju izjavu.
Šteta što dan ima samo 24 sata, a sat 60 minuta pa ne mogu svako malo viđati 6.66.

Uglavnom, ja nekako ne shvaćam tu magiju brojeva. Oni su mi samo matematički simboli.
Bi li u raznim numerologijama bili tako značajni da smo ostali na rimskom zapisivanju umjesto arapskog?
Istina je da sve to spada u sferu okultnog i u Bozijim ocima je cisti grijeh, a taj broj je broj zvjeri, “cisto” zlo.

"Ne obraćajte se k duhovima niti prorocima; ne tražite ih da se ne oskvrnite po njima. Ja sam Jahve, Bog vaš." - Levitski zakonik 19:31

Pa odakle onda covjeku da radi te stvari? Nije to slucajno. U knjizi Enohovoj se detaljno opisuje, pali andjeli koji su se okrenuli protiv Boga odlucili su da pokvare njegovo najdraze stvorenje, covjeka i donijeli covjeku znanja koja ne bi trebao da zna.

1 Enoh 8:3: "Barakiel je (naučio) astrologiju, Kokabel zviježđa, Ezequiel znanje o oblacima, Araqiel znakove zemlje, Shamsiel znakove sunca, i Sariel tijek mjeseca."

Pred sami potop ljudi su totalno vise vjerovali u sve te stvari nego u samog Stvoritelja i sta se onda desilo? Bog vidjevsi sve to odlucuje da potpuno unisti tu generaciju jer od njih nema nista, svi su zalutali. Desava se potop, samo ostaje nekolicina koji i dalje vjeruju u Stvoritelja da nanovo kreiraju novu generaciju.

Medjutim, kao sto vidimo svijet je i dalje otisao od Boga, i blizimo se novom “potopu”. Samo ovaj potop nije od vode nego vatre i taj potop nikad ne prestaje. Ko je pametan shvatice, al posljednja sekunda upravo otkucava.

"Tko priziva duhove ili vrača, mora se smaknuti; na njih će pasti krvlju njihova." - Levitski zakonik 20:27

Svijetom sada vlada duh necisti koji na razlicite nacine pokusava da vas sve dobije. Usao je u sve pa i samu religiju crkvu i sve sto covjek radi. Zato se mnogima i ogadila religija jer ko ce slusati one sve fratre i popove i njihove licemjerne radnje i izjave. To je upravo sta necastivi zeli. On onda daje lazni izlaz covjeku kroz sve stvari sto navodite al to je put ka propasti. Cak vam upravo govori da je sve ovo laz sto pricam. Pokriva vam usi da ne cujete i oci da ne vidite.

Psalam 115:5-6 (i slično u Psalmu 135:16-17): "Imaju usta, a ne govore; oči imaju, a ne vide. Uši imaju, a ne čuju; nosove, a ne osjećaju miris."

Vodi se upravo velika bitka u duhovnom svijetu za nase duse i mi ucestvujemo u tome svjesno ili nesvjesno.

Efežanima 6:12: "Jer naša borba nije protiv krvi i mesa, nego protiv poglavlja, protiv vlasti, protiv svjetskih gospodara ovog mraka, protiv duhovnih sila zla na nebeskim mjestima."

Pa sta je onda izlaz ako je sve zalutalo? Izlaz je Isus Krist. Trebamo priznati i pokajati se ze nase grijehe i prihvatiti Krista kao Spasitelja i Gospoda.

Ivan 14:6: Isus reče: "Ja sam put, istina i život. Nitko ne dolazi k Ocu osim po meni."

Djela apostolska 4:12: "I u nikom drugom nema spasenja, jer pod nebom nema drugog imena dano ljudima po kojem se možemo spasiti."

To je istina, Krist je jedina istina i jedini izlaz, o kome je pisano kroz stoljeca i cija se rijec odrzala do dan danas i svjetlo je svima koji se okrenu Njemu, a sve ostale “duhovne” stvari su samo razliciti nacini necastivog da vas odvoji od Njega. Ako nisi jos osjeti Krista koji je u tebi i to ce ti biti dokaz da je sve istina sto pricam i prvi korak ka svoj mudrosti. On te ceka da Mu se obratis.
flowister is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 09:12   #11
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Broj 11:11 se odnosi na volju Stvoritelja poslije svega "postoji samo život" oni koji su upisani na Drvetu Života će učestalije viđati broj 11:11 kao naznaku da će sudjelovati u vječnosti, i da će primiti financijska obilja kao također druge blagoslove.
Što će nekom financijska obilja u vječnosti
miss.silence is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 09:49   #12
Quote:
flowister kaže: Pogledaj post
Istina je da sve to spada u sferu okultnog i u Bozijim ocima je cisti grijeh, a taj broj je broj zvjeri, “cisto” zlo.

"Ne obraćajte se k duhovima niti prorocima; ne tražite ih da se ne oskvrnite po njima. Ja sam Jahve, Bog vaš." - Levitski zakonik 19:31

Pa odakle onda covjeku da radi te stvari? Nije to slucajno. U knjizi Enohovoj se detaljno opisuje, pali andjeli koji su se okrenuli protiv Boga odlucili su da pokvare njegovo najdraze stvorenje, covjeka i donijeli covjeku znanja koja ne bi trebao da zna.

1 Enoh 8:3: "Barakiel je (naučio) astrologiju, Kokabel zviježđa, Ezequiel znanje o oblacima, Araqiel znakove zemlje, Shamsiel znakove sunca, i Sariel tijek mjeseca."

Pred sami potop ljudi su totalno vise vjerovali u sve te stvari nego u samog Stvoritelja i sta se onda desilo? Bog vidjevsi sve to odlucuje da potpuno unisti tu generaciju jer od njih nema nista, svi su zalutali. Desava se potop, samo ostaje nekolicina koji i dalje vjeruju u Stvoritelja da nanovo kreiraju novu generaciju.

Medjutim, kao sto vidimo svijet je i dalje otisao od Boga, i blizimo se novom “potopu”. Samo ovaj potop nije od vode nego vatre i taj potop nikad ne prestaje. Ko je pametan shvatice, al posljednja sekunda upravo otkucava.

"Tko priziva duhove ili vrača, mora se smaknuti; na njih će pasti krvlju njihova." - Levitski zakonik 20:27

Svijetom sada vlada duh necisti koji na razlicite nacine pokusava da vas sve dobije. Usao je u sve pa i samu religiju crkvu i sve sto covjek radi. Zato se mnogima i ogadila religija jer ko ce slusati one sve fratre i popove i njihove licemjerne radnje i izjave. To je upravo sta necastivi zeli. On onda daje lazni izlaz covjeku kroz sve stvari sto navodite al to je put ka propasti. Cak vam upravo govori da je sve ovo laz sto pricam. Pokriva vam usi da ne cujete i oci da ne vidite.

Psalam 115:5-6 (i slično u Psalmu 135:16-17): "Imaju usta, a ne govore; oči imaju, a ne vide. Uši imaju, a ne čuju; nosove, a ne osjećaju miris."

Vodi se upravo velika bitka u duhovnom svijetu za nase duse i mi ucestvujemo u tome svjesno ili nesvjesno.

Efežanima 6:12: "Jer naša borba nije protiv krvi i mesa, nego protiv poglavlja, protiv vlasti, protiv svjetskih gospodara ovog mraka, protiv duhovnih sila zla na nebeskim mjestima."

Pa sta je onda izlaz ako je sve zalutalo? Izlaz je Isus Krist. Trebamo priznati i pokajati se ze nase grijehe i prihvatiti Krista kao Spasitelja i Gospoda.

Ivan 14:6: Isus reče: "Ja sam put, istina i život. Nitko ne dolazi k Ocu osim po meni."

Djela apostolska 4:12: "I u nikom drugom nema spasenja, jer pod nebom nema drugog imena dano ljudima po kojem se možemo spasiti."

To je istina, Krist je jedina istina i jedini izlaz, o kome je pisano kroz stoljeca i cija se rijec odrzala do dan danas i svjetlo je svima koji se okrenu Njemu, a sve ostale “duhovne” stvari su samo razliciti nacini necastivog da vas odvoji od Njega. Ako nisi jos osjeti Krista koji je u tebi i to ce ti biti dokaz da je sve istina sto pricam i prvi korak ka svoj mudrosti. On te ceka da Mu se obratis.
tipični crkvenjara. (to je izraz koji sam skovao po uzoru na komunjara)

baš me zanima jesi cijepljen. (papa je rekao da je cijepljenje čin ljubavi, pa eto, da li si propustio na napraviš taj čin ljubavi).
ibm444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 10:53   #13
Quote:
flowister kaže: Pogledaj post
Istina je da sve to spada u sferu okultnog i u Bozijim ocima je cisti grijeh, a taj broj je broj zvjeri, “cisto” zlo.

"Ne obraćajte se k duhovima niti prorocima; ne tražite ih da se ne oskvrnite po njima. Ja sam Jahve, Bog vaš." - Levitski zakonik 19:31

Pa odakle onda covjeku da radi te stvari? Nije to slucajno. U knjizi Enohovoj se detaljno opisuje, pali andjeli koji su se okrenuli protiv Boga odlucili su da pokvare njegovo najdraze stvorenje, covjeka i donijeli covjeku znanja koja ne bi trebao da zna.

1 Enoh 8:3: "Barakiel je (naučio) astrologiju, Kokabel zviježđa, Ezequiel znanje o oblacima, Araqiel znakove zemlje, Shamsiel znakove sunca, i Sariel tijek mjeseca."

Pred sami potop ljudi su totalno vise vjerovali u sve te stvari nego u samog Stvoritelja i sta se onda desilo? Bog vidjevsi sve to odlucuje da potpuno unisti tu generaciju jer od njih nema nista, svi su zalutali. Desava se potop, samo ostaje nekolicina koji i dalje vjeruju u Stvoritelja da nanovo kreiraju novu generaciju.

Medjutim, kao sto vidimo svijet je i dalje otisao od Boga, i blizimo se novom “potopu”. Samo ovaj potop nije od vode nego vatre i taj potop nikad ne prestaje. Ko je pametan shvatice, al posljednja sekunda upravo otkucava.

"Tko priziva duhove ili vrača, mora se smaknuti; na njih će pasti krvlju njihova." - Levitski zakonik 20:27

Svijetom sada vlada duh necisti koji na razlicite nacine pokusava da vas sve dobije. Usao je u sve pa i samu religiju crkvu i sve sto covjek radi. Zato se mnogima i ogadila religija jer ko ce slusati one sve fratre i popove i njihove licemjerne radnje i izjave. To je upravo sta necastivi zeli. On onda daje lazni izlaz covjeku kroz sve stvari sto navodite al to je put ka propasti. Cak vam upravo govori da je sve ovo laz sto pricam. Pokriva vam usi da ne cujete i oci da ne vidite.

Psalam 115:5-6 (i slično u Psalmu 135:16-17): "Imaju usta, a ne govore; oči imaju, a ne vide. Uši imaju, a ne čuju; nosove, a ne osjećaju miris."

Vodi se upravo velika bitka u duhovnom svijetu za nase duse i mi ucestvujemo u tome svjesno ili nesvjesno.

Efežanima 6:12: "Jer naša borba nije protiv krvi i mesa, nego protiv poglavlja, protiv vlasti, protiv svjetskih gospodara ovog mraka, protiv duhovnih sila zla na nebeskim mjestima."

Pa sta je onda izlaz ako je sve zalutalo? Izlaz je Isus Krist. Trebamo priznati i pokajati se ze nase grijehe i prihvatiti Krista kao Spasitelja i Gospoda.

Ivan 14:6: Isus reče: "Ja sam put, istina i život. Nitko ne dolazi k Ocu osim po meni."

Djela apostolska 4:12: "I u nikom drugom nema spasenja, jer pod nebom nema drugog imena dano ljudima po kojem se možemo spasiti."

To je istina, Krist je jedina istina i jedini izlaz, o kome je pisano kroz stoljeca i cija se rijec odrzala do dan danas i svjetlo je svima koji se okrenu Njemu, a sve ostale “duhovne” stvari su samo razliciti nacini necastivog da vas odvoji od Njega. Ako nisi jos osjeti Krista koji je u tebi i to ce ti biti dokaz da je sve istina sto pricam i prvi korak ka svoj mudrosti. On te ceka da Mu se obratis.
Odlično rečeno. Krist je naš spasitelj.
__________________
No God, know fear. Know God, no fear.
auto182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 11:24   #14
Quote:
ibm444 kaže: Pogledaj post
tipični crkvenjara. (to je izraz koji sam skovao po uzoru na komunjara)

baš me zanima jesi cijepljen. (papa je rekao da je cijepljenje čin ljubavi, pa eto, da li si propustio na napraviš taj čin ljubavi).
Papa je satanski sljedbenik kojem su bitniji papinski zakon od Bozije rijeci iz Biblije. O tome svjedoci Martin Luter koji se borio protiv bezakonja katolicke crkve koji su osudjivali na smrt sve koji su mislili drugacije od crkve, slali ljude u rat za krscanstvo i prodavali oprostajnice grijeha onima koji su mogli da plate novcem za to. To je cist satanizam i daleko od Boga. Papa je osudio na smrt Jan Husa mucenickom smrti na lomaci samo jer je govorio istinu i ono sto pise u Bibliji. Nisam cjepljen. Nije da sam zagovornik za ili protiv, nego to jednostavno nije bitno. Covjek ne treba pomoc i spasenje osim onog od Krista.
flowister is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 11:55   #15
Quote:
flowister kaže: Pogledaj post
Papa je satanski sljedbenik kojem su bitniji papinski zakon od Bozije rijeci iz Biblije. O tome svjedoci Martin Luter koji se borio protiv bezakonja katolicke crkve koji su osudjivali na smrt sve koji su mislili drugacije od crkve, slali ljude u rat za krscanstvo i prodavali oprostajnice grijeha onima koji su mogli da plate novcem za to. To je cist satanizam i daleko od Boga. Papa je osudio na smrt Jan Husa mucenickom smrti na lomaci samo jer je govorio istinu i ono sto pise u Bibliji. Nisam cjepljen. Nije da sam zagovornik za ili protiv, nego to jednostavno nije bitno. Covjek ne treba pomoc i spasenje osim onog od Krista.
ajde dobro, pozitivno si odgovorio.
ali svejedno mislim da banaliziraš.

zapravo od mnogih nebuloza koje se ovdje mogu pročitati, i besmisleno je ulaziti u rasprave, odgovorio sam na post radi sljedeće rečenice:

Quote:
Svijetom sada vlada duh necisti koji na razlicite nacine pokusava da vas sve dobije.

jer "pokušava da vas dobije". Kužiš, sebe ne ubrajaš u te. istina je mnogo kompleksnija. i u odnosu na pape, velika je razlika između ivana pavla II koji je imao ogromne mane ali ipak je srednjeeuropljanin i benedikta koji je također srednjeeuropljanin, i ovoga sada, za kojega se ni teološki ne može pobiti da uopće nije papa.
ibm444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 14:47   #16
Quote:
flowister kaže: Pogledaj post
Papa je satanski sljedbenik kojem su bitniji papinski zakon od Bozije rijeci iz Biblije. O tome svjedoci Martin Luter koji se borio protiv bezakonja katolicke crkve koji su osudjivali na smrt sve koji su mislili drugacije od crkve, slali ljude u rat za krscanstvo i prodavali oprostajnice grijeha onima koji su mogli da plate novcem za to.
Luterov stav o progonu veštica

"...žene više podležu Satani...zakon je da čarobnice treba ubiti...kada vidite takve žene, one imaju đavolske figure, video sam neke...zato ih treba ubiti...carobnice treba da budu ubijene zato što su lopovi, preljubnici, pljačkaši, ubice...zato ih treba ubiti, ne samo zato što nanose stetu, nego i zato što imaju posla sa Satanom."

PS
Ja cesto vidjam 22:22
Ima li nade za mene da cu sudjelovati u vječnosti, i da ću primiti financijska obilja kao također druge blagoslove ?
Koji uticaj na svet i ljude ima broj 666 i kakav bi taj uticaj bio da se radi o 3.1415... ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 18:29   #17
@flowister

po mom mišljenju luther je ostao neshvaćen. možda zwingli. ali calvin je samo iskoristio trenutak i novi izum, štampanje knjiga, kao i knox.

problem protestantizma je što je težište na propovijedi a ne kultu. slušamo propovijed, a ja mislim jedno, ti drugo, onaj treći treće. i to razjedinjuje. zato je katolička crkva najjača jer ima taj kult koji na ljude djeluje nesvjesno.

inače u to vrijeme, barem u njemačkoj, nije bilo nikakvih problema između katolika i protestanata u običnom životu. ali to je njemački duh naroda u kojem je nijemcu stalo do drugog nijemca bez obzira na sve.
ibm444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 22:42   #18
Quote:
miss.silence kaže: Pogledaj post
Što će nekom financijska obilja u vječnosti
Da može obilato plaćati lađara u hadu

Quote:
auto182 kaže: Pogledaj post
Odlično rečeno. Krist je naš spasitelj.
Zato odbacimo biblijsku numerologiju. Pa makar bila i suvremena !
https://www.glas-koncila.hr/teoloski...er-i-broj-666/
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2024., 19:34   #19
Quote:
flowister kaže: Pogledaj post
Papa je satanski sljedbenik kojem su bitniji papinski zakon od Bozije rijeci iz Biblije.
Meni se baš nekako sviđa ovaj papa.
Pokušava unijeti neke promjene unutar prilično krutih katoličkih dogmi.
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2024., 19:42   #20
Quote:
ibm444 kaže: Pogledaj post
baš me zanima jesi cijepljen. (papa je rekao da je cijepljenje čin ljubavi, pa eto, da li si propustio na napraviš taj čin ljubavi).
Ne razumijem ovo s cijepljenjem.
Moja su sva djeca uredno cijepljena tijekom školovanja i danas su zdravi, uspješni mladi ljudi.
Ako se radi o cijepljenju protiv COVID-a, dvije kćeri su mi cijepljene jer su u zdravstvu. Nikakve štete.
Istina, ni pretjerane koristi jer smo ga svi dobili.
Inače baš ne vjerujem cjepivima za brzomutiraćuje viruse poput korona virusa i virusa gripe, ali ne mislim ni da su štetna.
Ono, kao sveta vodica.
Što se tiče prokušano dokazanih cjepiva protiv nekih bolesti koje su prije nemilice kosile, pogotovo djecu, itekako sam za njih
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.