Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2016., 17:28   #61
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Male su razlike između reprezentacija, jedan otkaz sve mijenja.
Upravo to, naše su u punom sastavu jedne od favoritkinja u ovoj zoni, taman i u ovakvoj formi. Dosta ekipa temelji svoj ostanak samo na jednoj igračici, dok mi imamo 3-4 solidne plus Jurakicu za parove.

Nažalost, Britanija je izgubila od Belgije, tako da će nagodinu opet biti ovdje. To je već jedna nacija s jačim plasmanom, još ih smiju biti 3 maksimalno.

Silvia Njirić nam je donijela bod protiv Portugala, Konjuh je protiv de Britto dobila prvi set sa 6:2 tako da smo blizu pobjede. U drugom meču je Gruzija dobila Bugarsku, pa ako prođemo, igramo s njima sutra za 5. mjesto. Nije nebitno radi bodova. Gruzijsko prvo ime je Shapatava (226.).
Luyindula is offline  
Old 06.02.2016., 17:45   #62
Kuznetsova i Hogenkamp vec cetiri sata pimplaju
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 06.02.2016., 17:51   #63
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Kuznetsova i Hogenkamp vec cetiri sata pimplaju
Novi rekord u Fed Cupu po dužini meča. Zasad 3.56h
Upravo break Hoogenkamp za 9:8

Vidim u publici nekog debeljucu i mislim si da mi je odnekud poznat. Da nije neki hokejaš, mislim si ja? Nije. To je bio Kafeljnjikov



edit
Poslije točno 4 sata, 10:8 za Hoogenkamp za 0:2 Nizozemske.
Morat će Šarapova spašavati sutra

Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
U drugom meču je Gruzija dobila Bugarsku, pa ako prođemo, igramo s njima sutra za 5. mjesto. Nije nebitno radi bodova. Gruzijsko prvo ime je Shapatava (226.).
Mislim da se sutra ne razigrava, danas je zadnji dan.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 06.02.2016., 18:05   #64
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Mislim da se sutra ne razigrava, danas je zadnji dan.
Moguće. Piše da natjecanje traje do 6.2., znači vjerojatno je to to. Dobili smo Portugal. Još se trebaju parovi odigrati reda radi. Ispala je JAR, Turska vodi protiv Šveđanki 1-0, u drugom meču je 1-1 u setovima s brejkom za Turkinje u trećem. Dakle vjerojatno nas napuštaju i Šveđanke. Kao što sam rekao, promovirane su Belgijanke i vjerojatno će dalje Ukrajinke, Tsurenko ima 1-0 u setovima. To i nije loše jer su Belgija i Ukrajina ovdje među najjačima.

EDIT: Pobjeda Ukrajinki, one i Belgija će dalje. Neka, to možda i jesu dvije najjače ekipe u ovom trenutku.

EDIT2: Promovirani Belgija i Ukrajina, ispali Švedska i JAR.

Zadnje uređivanje Luyindula : 06.02.2016. at 18:31.
Luyindula is offline  
Old 06.02.2016., 18:43   #65
Luyindala, opet te moram popraviti.
Nisu Belgija i Ukrajina promovirane, nego će razigravati protiv ekipa koje budu poražene u Svjetskoj skupini II. Tako da je moguće da nam se opet vrate u istu grupu 2017.

Nije nimalo lako iščupati se iz ove Euro-afričke zone I.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 06.02.2016., 18:59   #66
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Luyindala, opet te moram popraviti.
Nisu Belgija i Ukrajina promovirane, nego će razigravati protiv ekipa koje budu poražene u Svjetskoj skupini II. Tako da je moguće da nam se opet vrate u istu grupu 2017.

Nije nimalo lako iščupati se iz ove Euro-afričke zone I.
Ma dobro, ja već i to podrazumjevam pod višim rangom U svakom slučaju, bolje da su oni prošli, jer mogu pružiti otpor jačima i možda se popeti i do Svjetske skupine. Drukamo da bude što više dvoboja europskih repki i ostatka svijeta

Za sad su tamo Ukrajina, Belgija, Tajpeh (Hsieh, Chan...), i prvak Amer. Grupe 1 - Argentina ili Paragvaj, vjerojatno Argentina. Pridružit će im se 4 poražena iz Svj. skupine II. Izvjesno je da će to biti Srbija (gube od Španjolki 2-0, Muguruza će dobiti Jorović), kontam da Bjelorusija mora riješiti Kanađanke (nema Genie), kao i SAD Poljsku (nema Radwanske, prvi reket Linette, s druge strane Stephens i Venus. Najnapetije bi trebalo biti u dvoboju Australije i Slovačke (trenutno 1-1).

Ako slijedimo neka očekivanja, onda će u playoffu biti Ukrajina, Belgija, Tajpeh, Argentina, Srbija, Poljska, Kanada i Australija/Slovačka, bolje da bude Australija. To bi značilo 4 ili 5 euro ekipa.
Luyindula is offline  
Old 07.02.2016., 10:31   #67
Baš me zanima hoće li Tarpišev, u slučaju poraza Kuznetsove, onu prijetnju prema Sharapovoj potkrijepiti i stvarnim mjerama.
Kiseli is offline  
Old 07.02.2016., 12:34   #68
Koji potop Ruskinja

Vladimire šalji to u gulag
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 07.02.2016., 23:21   #69
Jebi ga, ispadaju Europljani svi redom, Slovakinje poražene od Australije, Poljska laganini od SADa, a u tijeku je odlučujući meč u dvoboju Kanade i Bjelorusije. Bjelorusija ima 1-0. U jedinom euro dvoboju, Španjolke su potopile Srbiju.
Luyindula is offline  
Old 08.02.2016., 00:01   #70
Ipak jedna dobra vijest, pobjeda Bjelorusije

Znači u doigravanju za ostanak sudjeluju redom: Srbija, Slovačka, Ukrajina, Belgija, Poljska, Kanada, Tajpeh i Argentina. Ako gledamo današnji renking, nositelji bi bili Srbija, Slovačka, Kanada i Poljska. Nenositelji Ukrajina, Belgija, Tajpeh i Argentina. Sad sam provjerio na wikici, i tamo tako stoji. Dakle, bitno je da ne ispadnu 3 (a možda i dvije) europske nacije s boljim renkingom od Hrvatske. U tom slučaju ostajemo u prvom potu i nagodinu bi bili među favoritima. Susreti za ostanak se igraju u travnju.
Luyindula is offline  
Old 09.02.2016., 10:01   #71
Kako je Rusija popušila od Nizozemske A predsjednik ruskog teniskog saveza rekao da ako Shara ne bude igrala protiv Nizozemske, a u tom slučaju Rusija izgubi da joj nema ništa od OI.. Koliko je to izvedivo ne znam
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 09.02.2016., 10:35   #72
Mislim da je on rekao da se mora pojaviti u timu, a onda je ona rekla ok, igracu samo parove (sto nije na kraju) .... ali u ITF pravilima stoji da igrac/ ica mora biti u timu, i da ne mora igrati

Quote:
A player must be part of the final nominated Davis/Fed Cup team at the time of the Draw, and is present at the
tie, on a minimum of three (3) occasions in the 4-year Olympic cycle (from the conclusion of the
2012 Olympic Tennis Event until the beginning of the 2016 Olympic Tennis Event), provided that one
of those occasions is in either 2015 or 2016.
Ceska i Poljska 2015 + Nizozemska 2016 = 3

Otkazala je Dohu, tako da ocito ne fejka .... ako nekog treba kaznit to je Kuznjecova, nadam se da ce joj Putin uzet putovnicu nakon proslotjedne blamaze

Sharapova je Sharapova i bez ovog ITF pravila Tarpišev joj ne moze nista
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 09.02.2016., 10:41   #73
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Kako je Rusija popušila od Nizozemske A predsjednik ruskog teniskog saveza rekao da ako Shara ne bude igrala protiv Nizozemske, a u tom slučaju Rusija izgubi da joj nema ništa od OI.. Koliko je to izvedivo ne znam
Teoretski je izvedivo, ali ne vjerujem da će se dogoditi. Neće se Rusi samo tako odreći Sharapove. Svaki savez može nominirati maksimalno 4 igračice za pojedinačni turnir.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tennis..._Qualification

Znači, moguće je da Rusi preskoče Sharapovu, pa da im igraju Kuznjecova, Makarova, Gasparjan i Kasatkina. Ali kažem, ne vjerujem da će se to dogoditi.


Izašla je nova Fed kup lista.

http://www.fedcup.com/en/rankings/current-rankings.aspx

Napredovali smo dva mjesta i prestigli Britanke tako da ćemo vjerovatno biti nositelji i sljedeće godine u Euro-afričkoj zoni I.
Danas je i ždrijeb za play off pa ćemo vidjeti tko će koga izvući.

http://www.fedcup.com/en/news/223756.aspx
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 09.02.2016., 18:13   #74
WORLD GROUP II PLAY-OFFS
Serbia [s] [c] v Belgium
Slovakia [c] v Canada [s]
Poland [s] [c][*] v Chinese Taipei
Ukraine [c] v Argentina [s]

Evo nam ždrijeba za ostanak u Svjetskoj skupini II. Ako se ne varam, od ekipa u našoj zonskoj grupi, mi smo najjači po renkingu. jer smo, kao što je Bask rekao, stigli VB.. Poraženi iz susreta Srbija-Belgija nas gura na drugo mjesto. Dakle, od preostala tri dvoboja, u barem jednom bi netko od Europljana morao do pobjede. Dobro je što su svi domaćini. Slovakinje bi, predvođene Cibom i Schmiedlovom, mogle dobiti Kanadu. Poljakinje bi s Agom bile debeli favorit protiv Tajpeha, bez nje teško. Uglavnom, nadam se da će bar netko dobiti i tako nas gurnuti u nositelje.

Bilo bi dobro da ih što više dobije, pa da konkurencija nagodinu bude što slabija. Recimo, dobiju li svi Europljani, plus Srbija, onda bi nagodinu u potu 1, po današnjem renkingu bili Belgija, Hrvatska, VB i Gruzija.

Evo i ždrijeba za ostanak u Svjetskoj skupini I.

Russia [s] [c][*] v Belarus
Spain [c] v Italy [s]
Romania [c][*] v Germany [s]
Australia [s] [c][*] v USA


[s] = seed
[c] = choice of ground[*] = choice of ground decided by lot
Luyindula is offline  
Old 17.04.2016., 00:41   #75
Nastavio se FC, iznad piše što našima odgovara i za sada sve ide po planu. Slovakinje vode 2-0 protiv Kanade (nema Genie), Ukrajinke vode u Argentini 2-0, Poljakinje za sada 1-1, ali nema sestara tako da će tu biti tijesno. Po svemu sudeći, naše su nagodinu u prvom potu, a bilo bi dobro da i Poljakinje prođu jer bi se konkurencija onda još više osula. Glavne konkurentice bi bile Britanka, Bugarke i poražene iz dvoboja Belgije i Srbije. Naše se tu definitivno mogu potuć za prva dva mjesta, taman i da ostanu u ovom promjenjivom stanju.

Počela su i polufinala, nakon prvog dana 1-1 u susretima Češke i Švicarske te Francuske i Nizozemske.

BTW. završena je zona II za Europu i Afriku, s nama će se nagodinu družiti Austrijanke (Paszek) te BiH. Austrijanke i nisu neko iznenađenje, ali plasman Bosne je za pohvalu s obzirom da nemaju tenisačicu u top 300.
Luyindula is offline  
Old 17.04.2016., 16:50   #76
Hrvatica, Madjarica i Slovakinja i bez Bencic bi mogle preko Fed Cup GOAT-a do finala
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 17.04.2016., 18:10   #77
drama u semifinaleu kod 2-2

bertens (52) i hogenkamp (335) serviraju za prvi set protiv garcie (14) i mladenovic (9)

dobile prvi set 6-4
babunovich is offline  
Old 17.04.2016., 21:05   #78
Čehinje i Francuskinje u finalu.

Što se tiče razigravanja za Svj. skupinu II, ispali su Srbija, Kanada, Poljska i Argentina. Srbija i Poljska se pridružuju nama nagodinu. U grupnom djelu bi trebali izbjeći njih i Britaniju. Mislim da bi idući tjedan trebala nova ljestvica, pa ćemo onda biti sigurniji u ovo.
Luyindula is offline  
Old 18.04.2016., 14:40   #79
Izašla je nova FC ljestvica, Hrvatska je ispred Srbije. Euroafrička Zona I. bi nagodinu trebala izgledati ovako:

POT 1: Poljska, Hrvatska, Britanija, Srbija
POT 2: Turska, Gruzija, Mađarska, Izrael,
POT 3: Bugarska, Portugal, Estonija, Austrija
POT4: Latvija, Bosna

Po svemu sudeći, opet ćemo imati 4 grupe, 2x4 i 2x3. U prvom smo potu i sigurno izbjegavamo najjače u grupnoj fazi, od ostatka, Turkinje mogu biti nezgodne, Bugarska je s Pironkovom uvijek jaka, pogotovo jer ona ne paše našima. Od ostalih bi morali biti jači. Bilo bi dobro da nas konačno potrefi grupa s 3 ekipe.
Luyindula is offline  
Old 12.11.2016., 11:29   #80
Danas i sutra se u Strasbourgu igra finale Fed Cupa. Sastaju se Francuska i Češka.

Današnji susreti:
Mladenovic - Pliskova
Garcia - Kvitova

Mečevi počinju u 14h.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.