Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 13:45   #2141
garanciju na lom ekrana 2 godine daje i elipso za samsung s7, s8, i huawei..
ako je jos uvijek tako.. samo ne znam tko bi dao punu cijenu za takav uredaj..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:57   #2142
Znaci kupio sam obican s7 negdje u sedmome mjesecu prosle godine u HT-u i sve je bilo uredu do danas.Znaci napunim ga i idem nekoga nazvat i mob se sam od sebe resetira.Upali se on i sve aplikacije koje su bile na SD kartici su postale onako sive (kao da je kartica osla).Nisam ja ni obratio previse pozornost na to nego idem pogledat nesto na internet kad ono mobitel odjedamput postane bas vruc kao da je radio nekoliko sati i zablokira i opet se resetira.Ostavio sam ga negdje pola sata da se ohladi reko mozda je u tome stvar,ali sad se gasi i kad nije vruc.Jel mozda netko ima neku ideju u cemu je problem?

edit:i obavezno kada se upali svaki put pise google play je prestao sa radom i tako redom aplikacije
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 15:11   #2143
Probao povrat na tvorničke postavke? Je li ti se ovih dana nadogradio sustav? Pogledao u statistike je li neki proces poludio?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 15:21   #2144
probo sam ali dok ja dodem do tvornickih postavki mob se ugasi.Bila je nadogradnja jucer cini mi se,ali naso sam sad garanciju i sve pa ga nosim u HT nek se oni zabavljaju sa tim
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 15:50   #2145
Vjerojatno je nadogradnja pošla po zlu. Preflashat će software i sve će bit ok.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:41   #2146
izvadi sd karticu koja je najvjerojatnije osla i problem rijesen
inace te kartice imaju rok trajanja od danas do sutra.. katastrofa
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 20:32   #2147
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je nadogradnja pošla po zlu. Preflashat će software i sve će bit ok.
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Nadam se

Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
izvadi sd karticu koja je najvjerojatnije osla i problem rijesen
inace te kartice imaju rok trajanja od danas do sutra.. katastrofa
Jesam izvadio sam bio i isti je problem bio.Odnio sam u HT bez icega(sim i SD) i tamo je isti problem bio.Dobio zamjenski mob i rekli su mi doci ce mi poruka kad bude gotov.
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 20:49   #2148
onda je kod tebe neki drugi problem, vidio sam dosta takvih ili slicnih simptoma, a uzrok je bila bas sd kartica koja je lagano rikavala
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 16:30   #2149
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
generalno, s7edge se ne kvari niti ima problema s necim (kao neki drugi modeli ostalih proizvodjaca pa cak i samsunga). pokvarenih mobitela ce biti, od toga nije imun ni jedna marka, al generalno, sa s7edgeom nema nekih problema.
baterija je super, kamera takodjer, brz je, puno mogucnosti (senzora), ekran je zakon..

p.s. imam i taj mobitel koji ti trenutno imas i vidi se razlika - baterija traje osjetno duze, ima sd, vodootporan je, veci ekran, bolja kamera...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Hehe ne kvari, meni 2x na ekranu od jednom crta.. Prvi put dobio novi uređaj, drugi put novi ekran..

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
PRKYS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 23:07   #2150
nisam napisao da se ni jedan s7edge nikad nije pokvario nego da s7edge nema neku generalnu, poznatu gresku kao sto je imaju neki modeli pa cak i samsunga

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 09:15   #2151
U zadnjih par dana sam kontaktirao nekoliko servisa radi zamjena prednjeg stakla na S7 .. Neki kazu da se mijenja kompletan LCD, a neki da moze samo staklo. Kompletan LCD 1400 - 1700kn, samo prednje staklo 700 - 800 kn

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
prodigy08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:22   #2152
Quote:
prodigy08 kaže: Pogledaj post
U zadnjih par dana sam kontaktirao nekoliko servisa radi zamjena prednjeg stakla na S7 .. Neki kazu da se mijenja kompletan LCD, a neki da moze samo staklo. Kompletan LCD 1400 - 1700kn, samo prednje staklo 700 - 800 kn

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Najvjernije ti je što kaže ovlašteni servis. Tako se je računam.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:06   #2153
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Najvjernije ti je što kaže ovlašteni servis. Tako se je računam.
Agramservis, 1800kn

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
prodigy08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 21:44   #2154
@guud izdvojila sam tvoj problem i prebacila sve ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=1011429
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 01:29   #2155
Quote:
FrozenAss kaže: Pogledaj post
...Upali se on i sve aplikacije koje su bile na SD kartici su postale onako sive (kao da je kartica osla).
Koga vraga instaliraš aplikacije na SD karticu (i tko to uopće radi) kad imaš 32 GB interne pohrane koja je višestruko brža od najbrže SD kartice?
Ja imam 180 aplikacija u memoriji mobitela i još 11 GB slobodnog prostora, među kojima 4 navigacije sa mapama u internoj memoriji. Ti imaš 300, ili koliko već aplikacija, pa ti nije dovoljno 32 GB? SD karticu koristim isključivo za skladištenje multimedije i sl. (Samsung EVO 64 GB). Zato ti sigurno mobitel ludi.
__________________
Kom opanci, tom i jerry
Vortex1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:01   #2156
Pitanje: da li je moguće izbor mreže staviti na ručno i gdje ??
Živim u pograničnom području i imam strašne muke s uletom u roaming

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:08   #2157
Settings - connections- mobile network - data roaming izgasi i više ti se neće moć spojit na mobilne podatke u roamingu dok to ne omogućiš. Ispod toga network operators skeniraš i odabereš koju ti treba. Promijenit će se samo ako klikneš na select automatically.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 15:23   #2158
Quote:
FrozenAss kaže: Pogledaj post
Znaci kupio sam obican s7 negdje u sedmome mjesecu prosle godine u HT-u i sve je bilo uredu do danas.Znaci napunim ga i idem nekoga nazvat i mob se sam od sebe resetira.Upali se on i sve aplikacije koje su bile na SD kartici su postale onako sive (kao da je kartica osla).Nisam ja ni obratio previse pozornost na to nego idem pogledat nesto na internet kad ono mobitel odjedamput postane bas vruc kao da je radio nekoliko sati i zablokira i opet se resetira.Ostavio sam ga negdje pola sata da se ohladi reko mozda je u tome stvar,ali sad se gasi i kad nije vruc.Jel mozda netko ima neku ideju u cemu je problem?

edit:i obavezno kada se upali svaki put pise google play je prestao sa radom i tako redom aplikacije
update na ovo
Stigo je sa servisa i zamjenili su matičnu i sve radi normalno.Iznenadio sam se koliko je zapravo brzo napravljeno s obzirom na sve ove praznike koji su bili

Quote:
Vortex1970 kaže: Pogledaj post
Koga vraga instaliraš aplikacije na SD karticu (i tko to uopće radi) kad imaš 32 GB interne pohrane koja je višestruko brža od najbrže SD kartice?
Ja imam 180 aplikacija u memoriji mobitela i još 11 GB slobodnog prostora, među kojima 4 navigacije sa mapama u internoj memoriji. Ti imaš 300, ili koliko već aplikacija, pa ti nije dovoljno 32 GB? SD karticu koristim isključivo za skladištenje multimedije i sl. (Samsung EVO 64 GB). Zato ti sigurno mobitel ludi.
Hvala ti sto si mi tako lijepo objasnio inace bi potrosio novac na nesto sto mi ne treba.Nekim ljudima je dovoljno 32 GB na mobitelu(sto bi bilo negdje 23GB dok se digne android i sl)dok nekima nije.
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 09:55   #2159
Meni na s7 edge u zadnje vrijeme baterija traje do najdalje 17 sati a nekada mi je u ponoc znala da iznosi jos 32 posto baterije.Nesto je opasno jede zadnje vrijeme.U cemu je proble?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 10:08   #2160
Već smo ne znam koliko puta ovo prošli- kako bi netko znao u čemu je problem iz tvog posta?
Napiši što detaljnije- koje aplikacije imaš, koje si nedavno instalirala, kako koristiš mobitel, kakav je signal, screenshot potrošnje baterije, ...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.