Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 11:22   #261
mi smo na upisu dobili popis kaj sve i koliko treba od bilježnica i ostale opreme.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 11:43   #262
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
mi smo na upisu dobili popis kaj sve i koliko treba od bilježnica i ostale opreme.
mi nismo.
i bolje da nismo jer nemam vremena trenutno po vrucinama obilaziti knjizare i papirnice.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 12:51   #263
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mi nismo.
i bolje da nismo jer nemam vremena trenutno po vrucinama obilaziti knjizare i papirnice.
Odes u Muller,ili Narodne novine i sve obavis na jednom mjestu kad dobijete popis.Imas na Trgu i u Jurišicevoj oboje.
Ajme jos jucer smo razglabali od bodicima 24m a evo ih u skoli😂😂😂
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:11   #264
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Odes u Muller,ili Narodne novine i sve obavis na jednom mjestu kad dobijete popis.Imas na Trgu i u Jurišicevoj oboje.
Ajme jos jucer smo razglabali od bodicima 24m a evo ih u skoli😂😂😂
da.
evo, ovaj tjedan sam imala desetsatno radno vrijeme i jedva sam se kuci dovukla svaki dan, kakve biljeznice, kakvi bakraci
ima vremena.
poslije mora, u miru cemo to rijesiti.
trenutno mi je mozak overloaded, ne mogu o tome razmisljati. on je jos u vrticu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:23   #265
rekla sam da smo dobili popis, ne i da smo išta kupili s njega. stignemo. nigdje na njemu nije navedeno da moramo kupovati po ovim vrućinama.
ok mi je kaj su nam ga već dali jer ne moram jurcati i sve tražiti prvi dan škole.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:29   #266
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
rekla sam da smo dobili popis, ne i da smo išta kupili s njega. stignemo. nigdje na njemu nije navedeno da moramo kupovati po ovim vrućinama.
ok mi je kaj su nam ga već dali jer ne moram jurcati i sve tražiti prvi dan škole.
ok.
samo sam komentirala da fala bogu da ga MI nismo dobili jer bi imala podsvjesni osjecaj da me pozuruju s nabavkom.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:37   #267
eh, drugo je podsvjesni osjećaj. sva sreća, pa ga nemam.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:48   #268
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
eh, drugo je podsvjesni osjećaj. sva sreća, pa ga nemam.
ja imam.
kad dobijem nekakvu to do listu, ne ostavljam za sutra ono sto mogu obaviti danas.
glupa sam, znam.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 13:50   #269
Meni rujan bude, financijski krah, rođendan, uvijek neki jesenski sopinzi jer prerastu ljeti sve, sto cudesa, uplati za kopiranje, daj za mapu, hocemo dodatnu zbirku?

Onda fino tijekom ljeta rasporedim pa skupljam, pogledamo stanje pernice, ladice s rezerevama, kojesta. A I snizeno bude pribora svako ljeto. Nekad do 15.8. bude sve skupljeno, samo zamota knjige kad dobije I nemam onog ocajnog cekanja u redu u knjizari.

A I ovo nadostukavanje garderobe cu sad u osmom da izbjegnem ljude u sirokom luku. Cak si mislim starce lijepo poslati da tamo po Slavoniji sve kupe I dam im pare, ionako do svega imaju 5 minuta.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 14:27   #270
meni jos nije zavrsila skolska godina 2016./2017. pa odbijam razmisljati o iducoj.
sto kosta da kosta u 8. mjesecu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 14:43   #271
Ja sam mislima već na praznicima (iako službeno još radimo, ali privodi se sve kraju), pa polako ipak gledam treba li što nadokupiti za drugu školsku godinu. Isto keo i MajaMama, moja sve preraste i najesen moram prvenstveno robu kupovat ( o cipelema da ne govorim, već me sad steže srce kad se sjetim koliko ću za njih izvojiti).
Tak da mi je lakše kad postupno kupujem što trebamo,a ne sve u jednom mjesecu.
Gledala sam likovnu kutiju koju je mala donijela natrag iz škole i moram reći da ću morati kupiti samo plastelin (ovaj se sav raskeljio, iskoristit ćemo za za ljetna modeliranja) i tempere, ostalo je sve upotrebljivo (koristila je isti pribor dvije godine). Mislim da se s te strane isplati kupiti kvalitetnije (ako dijete nije sklono gubljenju stvari, moja nije ni jedan kist izgubila).

Omote ću u NN kupiti u kolovozu, knjige (ZG ) dobivamo. Mape smo prošli godina naručili preko škole (svi iste), zbirke smo uzeli dodatno (valjda će tako i za drugu godinu). Više neće na boravak pa bar to ne plaćamo (razmišljamo da joj platimo ručak u školi,ali za to još nismo sigurni).

Sve u svemu, spremni smo za ljeto!

Edit: Torbu vjerojatno neću kupovati novu, ima Herlitz midi i stvarno se dobro drži (nosila ju je dvije godine,ali samo ponedjeljkom u školu i petkom doma.Mislim da bi bar jedno polugodište još mogla izdržati, vidjet ću kako će se ponašati nakon kiša i snijega). Vjerojatno će dobiti novu pernicu.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 15:03   #272
Imamo I mi herlitz, nosena svaki dan, nis joj nije.

Pribor nije dobio uopce natrag pa I ne znam stanje, poslat cu ga bas sutra po to, znam da sam prosle godine na svoju ruku kupila tus I ugljen, dodala glinamol I neke sljokaste flomice, vatu, vunu... I tak nisam imala zajebancije oko radionica

Satrt ce me rujan, vec vidim. Malac je totalno van njegovih starih stvari brojem, a on raste na ocigled, cipele I ne spominji, panika me uhvati vec sad.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 15:39   #273
roba mi nije problem jer ju kupujem masovno na snizenjima vec sad, eventualno cu usred ljeta nesto nadokupiti po nekoj smijesnoj cijeni, tako da cu s te strane rasteretiti rujanski budzet.
drugu polovicu kolovoza posvecujem nabavci skolskog pribora i cipela - ovo prvo ne zelim, a drugo ne mogu kupiti toliko unaprijed.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 08:40   #274
Garga, bil'bio problem metnuti taj popis opreme. Zanima me, nemam pojma.

Koliko je to u kunama? ako nema knjiga (zg), treba samo torba (400),
pernica (150), olovke, boje, biljeznice (150), sve za likovni (?), radne biljeznice (?) cini mi se da je oko soma il nesto manje dovoljno za sve...

Sad citam gore netko spomenuo omote, jaooo nisam znala da to jos uopce postoji, mislila sam da to spada u uspomene iz djetinjstva

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 10:14   #275
crtančica 4 kom, pisanka A 2 kom, pisanka B 2 kom, mat. bilježnica 2 kom, mat. modeli, plastelin, bojice, flomići, vodene, tempere, škare, ljepilo, kolaž, za tjelesni kratke hlače, majica i tenisice, papuče, 3 HB olovke, gumica, malo ravnalo ili trokut.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 10:36   #276
Kod nas je ovako - crtancice 3 kom, geometrijska pisanka mala 1 kom, racunska pisanka mala 1 kom, mapa ALFA za likovni te oprema za tjelesni koja ostaje u skoli preko tjedna (bijela majica, kratke hlace, najjednostavnije tenisice).

Sto sve sadrze te mape za likovni? Jel i pribor u njima? Ne da mi se ici sad do grada po to, to cu jednom kad ce mi biti usput
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 10:58   #277
Nemojte kopirati tudje popise jer se razlikuju. Kod nas nije trebala niti jedna crtancica a mapa za likovni se kupovala preko skole.
Trebate sigurno pribor za likovni, pernicu i skolsku torbu a ostalo jako upitno sto...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 11:21   #278
Mi nismo ništa kupovali za likovni.
Dali smo 100 kn za mapu i pribor i sve ih je čekalo u školi.
Naravno tko je htio mogao je sam sve kupiti i donesti.
Crtančice su koristili samo mjesec dana.

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 11:52   #279
nema smisla kupovati po tudjim popisima.
cekajte da vam ucitelj/ica kaze sto konkretno treba.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 14:39   #280
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
Mi nismo ništa kupovali za likovni.
Dali smo 100 kn za mapu i pribor i sve ih je čekalo u školi.
...
Eto znaci ni pribor za likovni nije mudro kupiti unaprijed bez popisa od skole
Ja sam kupila po tudjem popisu neke stvari pa su mi crtancice bile visak a falilo mi pribora za likovni No to sam kupila krajem osmog jer u nasoj skoli se popis dijelio tek prvi dan skole u 19 navecer - a "za sutra"
proab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.