Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2017., 15:34   #21
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Pa i sam si rekao da ti je on prvi ..ili sam nešto krivo zapamtila ?
Ako jesam ,ispravi me.

Kod prvih je obično ta zamka - ne znamo za bolje i mislimo da smo ne znam kaj imali.
Onda kreneš dalje i shvatiš da je to bilo bijedno i bude ti žao vremena koje si proveo tugujući za tom osobom.
Također shvatiš što je ljubav. No da bi to znao , moraš prvo biti s nekim tko te voli.
Nažalost ,ovo što si opisao zaista nije bila ljubav ; bilo je kemije ali ne ljubavi. Barem ne sa njegove strane.
Je da, prvi je bio.

Nije mi jasno zasto on i dalje inzistira na komunikaciju, koje je doduse rijedja, i zasto i dalje laze, a zna da znam istinu.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 15:36   #22
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Je da, prvi je bio.



Nije mi jasno zasto on i dalje inzistira na komunikaciju, koje je doduse rijedja, i zasto i dalje laze, a zna da znam istinu.


Jer misli da si glup , ako baš tražiš da ti netko to izravno kaže.
Oprosti , ali očigledno nemaš iskustva sa kretenima. Sad si ovo dobro zapamti -prve simptome promijene , skrivanja ,isprike ..Itd
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 15:37   #23
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Jebi ga (pardon my French), dobio si lekciju zivota.

On je duboko ostecena osoba i moras se zastititi od njega. Ne bih iskljucila mogucnost ni da nekad izvrsi samoubojstvo (moguce zbog internalizirane homofobije), ali ti s tim nemas bilo kakve veze - on se duboko gadi samom sebi i za to postoje objektivni razlozi.

Jos jednom ti zelim srecu i budi puno oprezniji u buducnosti.
Hvala ti.

Ne gadi se on samom sebi, da se gadi ne bi sve ovo radio. Mozda je do sada bio zatvoren u tom braku, pa kao pas pusten s lanca morao sve probati.

Po njegovoj prici, ja sam mu prvi i svoju homo stranu je otrkio tek prije par godina. Na sto sam mu se samo nasmijao.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 15:39   #24
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
A sto da kazem, do sada je svaku prepirku rjesavao u svoju korist, kupovao vrijeme samo. Ne znam zasto.

Koliko mi je samo puta prijetio da ce se i sam ubiti i da cu kao na dusi nositi tu nesretnu obitelj, koju sam ja unistio. Kad sam otisao iz stana par dana poslije je poceo pisati poruke kako je bol neizdrziva, da nisam svjestan kakakv je to zov smrti, nije se javljao satima. I prepao sam se, zaista jesam, otisao sam u sred noci 100 km do njega po nevremenu da bi me docekala zatvorena vrata, lupao sam i zvonio, htio i zvati policju, i kad je vidio tu poruku otvorio je vrata i rekao da je spavao cijelo vrijeme. Ne moram ni reci koliko sam se iskoristeno, prevareno i nasamareno osjecao, ljut i ponizen.

Da ne govorim kako me stalno ubija u pojam, da me nitko nece voljeti kao on, da ce me svi iskoristiti, svima cu biti samo broj u nizu, a evo sto mi je priredio.

Ne bi usao i nikakav odnos s njime da mi nije rekao da se rastaje, da je to brak koji od pocetka ne valja. On stari vuk nasamario naivnog decka, koji evo sad iako ga voli, strahuje i za vlastito zdravlje.
Ljudi koji se tak jako prijete da ce uciniti suicid, nikad ga ne pocine, vec time emotivno ucijenjuju zrtvu i drze ju pod svojom moci.

Ako znas engleski, daj malo proguglaj termin 'malignant narcissist and his/her victims.
Frajer se totalno po spranci ponasa.
Stvarno - guglaj, citaj, bit ces sokiran
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 15:46   #25
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Je da, prvi je bio.

Nije mi jasno zasto on i dalje inzistira na komunikaciju, koje je doduse rijedja, i zasto i dalje laze, a zna da znam istinu.

Zato što bi se još igrao sa svojom malom, naivnom igračkom. I igrat će se dokle god vidi da može. Tip je sadistički zlostavljač kojeg si ti sam nakitio sjajnim perjem. Pa ti vidi što ćeš dalje.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:00   #26
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zelio bih podijeliti svoju pricu, znam da ce me mnogi popljuvati na pocetku, bit ce vjerojatno i izljeva mrznje, ruznih rijeci, ali ovo mi je jedini nacin da se nekako olaksam. Nemam nikoga za podijeliti niti popricati s ikime o svojoj situaciji.

Naime na poceku odmah da ne bude zabune, imam 25, gay sam, da, znam da ce pljustati osude i sve ostalo. Te sam prije 2 godine krenuo u taj gay svijet, upoznao sam par ljudi, sve je ostalo na 5 minuta razgovora i to je to. I onda je dosao on, muskarac koji je stariji od mene skoro 20 godina, koji je u to doba bio ozenjen. Da napravio sam gresku jer sam se spandzao s ozenjenim, rekao sam mu odmah na pocetku da nista vise od prijateljstva ne moze biti jer je ozenjen, ali on je rekao kako je u fazi razvoda. Ok, islo je upoznavanje, druzenje sve cesce i eto vraga, zaljubio sam se u njega, mlad naivan, u starijeg, i on je isto. Pomagao mi je u zivotu, nasao mi je studentski posao, tu je bio kad god sam ga trebao. I ja za njega, stalne svadje sa zenom, i uvijek je govorio uskoro se razvodim, na sato bi ga uvijek pitao je li zbog mene. Govorio je ne, to je kao brak koji je osudjen na propast od prije i da nemam nista s time. Prolazilo je vrijeme i desila se ljubav, koliko god to nekima ogavno, ljigavo zvucalo. Je ljubav, i dan danas ga volim vise od svega.
Bio je divan, isli smo na putovanja, ne dugo zbog situacije kakva je, upoznao sam njegove, i on moje, jer smo za sve ljude bili prijatelji, ne ljubavnici, ne gayevi koji se hvataju po ulici.
I tako idilu su nakon par mjeseci pokvarile poruke, njuskao sam po telefonu i sokriao se kad sam vidio da se s drugim dopisuje. Urlao sam psovao, rjesio je situaciju razgovorom, i uvjerio me da nije to nista, nego eto, on se s njima cuje jer oni to vole cuti. OK, ja sam presao preko toga i isla je veza nekih godinu i pol ali ja sam se svako malo vracao na to kako je mogao s drugima pisat o sexu, ne znam gledati tudje slike a ima mene. Poceo se kuniti svojom obitelji, svojom djecom. Kazem veza je tekla, s usponima i padovima, ja sam nasao drugi posao i naravni on je postao ljubomoran, nisam se smio s nijedim muskim druziti, svi su za njega bili pederi, dok sam spavao pregledavao mi je telefon, ali nikad nista nije nasao jer nicega nije ni bilo. On je otisao od zene, i pozvao me k sebi u stan, dolazio bi prespavati, zivjeli smo tako skoro 8 mjeseci skupa, i eto odjednom se poceo cudno ponasati, bilo mi je jako cudno i provalio sam mu u mail (za koji mi je dao sifru prije od onog puta kao da se uvjerim da ce sve bit ok) i tad sam prvi put i usao tamo, i imao sam sta vidjeti, gadosti da bi ponovio od proslog puta s nekim tipom, bilo je vise tipova. Naravno opet sam poludio poceo psovati, razbijati, unistio sam mu pola stana, njega udario. Ali on je imao opet neko glupo nobjasnjenje. Naravno od tada se sve promijenilo, nije vise bilo kao prije, ni javljanja, inace bis e culi s 300 poruka dnevno, tad se prorijedilo.
Govorio mi je da se nikad ne bi nasao, da je to bila zezancija, i da sam krivo shvatio, naravno nisam lud da povjerujem, ali eto opet sam nastavio s njime. A on se opet poceo kuniti, voli me, samo ja, nikad nitko drugi i ostale fraze.

Nista, ja sam napravio profil i javio se njemu, lazni profil, htio sam potvrditi da je to on, i naravno upada u zamku nakon par dana, javlja se, trazi kao nekoga sa strane, za sex, nije mu kao ni uzgled toliko bitan koliko taj prokleti sex. Tresao sam se dok smo se tako dopisivali, i posaljem mu necije slike, a on svoje. I tako nagovorim ga na sastanak i dodjem ja, kad cuda lik problijedi, suti i kaze ja sam tu dosao na bankomat. Da on nije taj lik, da je njemu netko ukrao slike, da on ne bi nikad se nasao. Ne bi priznao nema sanse.

I od tada sam otisao, bilo teskih rijeci, svega, ali eto vec 2 mjeseca je proslo a i dalje se cujemo, naravno svadjamo se i on i dalje tvrdi da nije, da me voli, ali cudno nije me pozvao nazad, nije me 2 mjeseca vidio, je jer sam ja doazio, ali nije izrazio zelju da me vidi.
Nravano on i dalje me voli, dao bi zivot za mene, da on ne zna s kime se ja to nalazim, da on to nije bio.
Ne znam, ja tog covjeka obozavam i dalje, iako znam da me laze, sve sto je govorio je laz, ja i dalje se nadam da ce se stvari popravit.
Ne mogu mu prestat pisat, pokusao sam 2 dana i napravio je on uzbunu, poceo mi je prijetiti da ce svi saznati da sam gay. Da sam nemocan i da je on jaci. Voli me i dalje, a stalno se s drugima nalazi, dopisuje, a ja se budala nadam da ce sve biti kao prije. Dosao mi je nedavno doma i donio poklon, a nakon toga tko zna gdje otisao.

Cijeli problem je taj sto ja nemam hrabrosti prekinuti kontakt, sto ga volim i dalje. Hetero ljudi nikad nece shvatiti kako je to, kako je kad izmedju toliko ovih sto paradiraju, lakiraju nokte mislis da si nasao nekoga za sva vremena i on te na takav nacin izda. Mislim dogadjaju se prevare i u hetero svijetu naravno. Ali najveci je problem taj sto ja imam strah ako ga pustim da cu ostat sam, ikao sam i sada sam, ignorira me cesto, poceo je i prijetiti, ali i dalje ga volim. Ne znam kako si izbiti iz glave to, kako poceti ponovno.

Jadam se tu jer nemam nikoga u stvarnom svijetu s kime mogu popricati o tome, 2 mjeseca ne spavam, ne jedem kako treba, samo o njemu mislim.

Edit: mozda sam pogrijesio podforum
Tek si krenuo u gay svijet, zato se bojiš osude i to još i napominješ. Moram ti reći da imaš jednu predrasudu a to je da odijeljuješ odnos gay i hetero a u biti su potpuno jednaki jer...smo svi mi prvenstveno ljudi. Nisi toliko različit od hetero ljudi, ni biseksualnih, ni ovih ni onih.

Upravo zato što si tek krenuo u taj svijet imaš i strah da nikada nećeš drugoga naći. Voliš onog koji te tretira like shit...zato što ne voliš samog sebe. Možda se i osuđuješ jer si gay? Ne znam ali mislim da nema potrebe za tim. Sebe kao gay osobu možeš jednako kvalitetno voljeti i da si hetero (iako mislim da na racionalnoj razini i ti to sam znaš). Svi problemi s kojima se sada suočavaš nemaju veze s tvojom orijentacijom nego manjkom ljubavi prema sebi. Mnogo strahova.

Zar ne bi bilo ljepše biti sam i miran nego u odnosu koji te pravi budalom i iskorištava te? Jer taj čovjek na taj način diže sebi ego a vjerojatno se i srami samog sebe. Ako se sebe srami onda se srami i tebe, možda te čak i prezire. Vidjela sam više osude od gay osoba koje to ne priznaju zajednici nego od "otvorenih" gay osoba. Ovi koji ne priznaju ne kuže da u biti sebi nisu priznali a stranu koja ih privlači krive za to što ih privlači (to je slično onome kada ženu napastuju pa kažu da je ona kriva).

Huh, zakomplicirala sam. Uglavnom, ti znaš i sam što ti je činiti, ali kako kažeš nemaš snage za to. Znaš se bolje od mene ali uvjerenja sam da ako riješiš neke druge stvari u svojoj glavi (kao što je strah od ostajanja samim) da će se i ova situacija riješiti.

Kad prihvatiš samog sebe neće ti ni pasti na pamet da napomeneš kako znaš da će te se pljuvati jer ti neće biti ni važno.
Dakle, ono što osjećaš prema sebi je ono što te privlači njemu jer te on tako tretira. Please, makni se mentalno od tog "čovjeka", uđi u sebe, otkrij čega se sramiš, što želiš za sebe i ne gledaj društvo pritom. Upoznaj sebe i ljubav će doći, ona kvalitetna jer ćeš takvu i privući. I prestani odijeljivati gay i hetero, to je ono što hetero homofobni ljudi jako dugo vremena rade, zar želiš biti poput njih, na suprotnoj strani?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:07   #27
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ljudi koji se tak jako prijete da ce uciniti suicid, nikad ga ne pocine, vec time emotivno ucijenjuju zrtvu i drze ju pod svojom moci.

Ako znas engleski, daj malo proguglaj termin 'malignant narcissist and his/her victims.
Frajer se totalno po spranci ponasa.
Stvarno - guglaj, citaj, bit ces sokiran
Procitao sam u dahu jedan post o ovome sto si napisala. Znaci malo je reci da sam ostao sokiran, apsolutno ista stvar se desila i kod mene.

Vozi me cijelo vrijeme kako on zeli, kaze da je njegov stan i moj, ali me vise ne zove da dodjem, kada dodjem ne zeli otvoriti vrata po par sati.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:13   #28
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Tek si krenuo u gay svijet, zato se bojiš osude i to još i napominješ. Moram ti reći da imaš jednu predrasudu a to je da odijeljuješ odnos gay i hetero a u biti su potpuno jednaki jer...smo svi mi prvenstveno ljudi. Nisi toliko različit od hetero ljudi, ni biseksualnih, ni ovih ni onih.

Upravo zato što si tek krenuo u taj svijet imaš i strah da nikada nećeš drugoga naći. Voliš onog koji te tretira like shit...zato što ne voliš samog sebe. Možda se i osuđuješ jer si gay? Ne znam ali mislim da nema potrebe za tim. Sebe kao gay osobu možeš jednako kvalitetno voljeti i da si hetero (iako mislim da na racionalnoj razini i ti to sam znaš). Svi problemi s kojima se sada suočavaš nemaju veze s tvojom orijentacijom nego manjkom ljubavi prema sebi. Mnogo strahova.

Zar ne bi bilo ljepše biti sam i miran nego u odnosu koji te pravi budalom i iskorištava te? Jer taj čovjek na taj način diže sebi ego a vjerojatno se i srami samog sebe. Ako se sebe srami onda se srami i tebe, možda te čak i prezire. Vidjela sam više osude od gay osoba koje to ne priznaju zajednici nego od "otvorenih" gay osoba. Ovi koji ne priznaju ne kuže da u biti sebi nisu priznali a stranu koja ih privlači krive za to što ih privlači (to je slično onome kada ženu napastuju pa kažu da je ona kriva).

Huh, zakomplicirala sam. Uglavnom, ti znaš i sam što ti je činiti, ali kako kažeš nemaš snage za to. Znaš se bolje od mene ali uvjerenja sam da ako riješiš neke druge stvari u svojoj glavi (kao što je strah od ostajanja samim) da će se i ova situacija riješiti.

Kad prihvatiš samog sebe neće ti ni pasti na pamet da napomeneš kako znaš da će te se pljuvati jer ti neće biti ni važno.
Dakle, ono što osjećaš prema sebi je ono što te privlači njemu jer te on tako tretira. Please, makni se mentalno od tog "čovjeka", uđi u sebe, otkrij čega se sramiš, što želiš za sebe i ne gledaj društvo pritom. Upoznaj sebe i ljubav će doći, ona kvalitetna jer ćeš takvu i privući. I prestani odijeljivati gay i hetero, to je ono što hetero homofobni ljudi jako dugo vremena rade, zar želiš biti poput njih, na suprotnoj strani?
Da budem iskren osudjem se sto sam gay, da. Kada sam saznao tj shvatio da sam takav, nisam se godinama mirio s time, ali evo popustio sam nakon toliko godina potiskivanja toga, i cak to sto je on ozenjen me na neki nacin i privuklo moram priznati. Jer sam smatrao da je on vece musko od "obicnih" gayeva, i da cu s takvom osobom imati vise zajednickih tema, da ce druzenje biti kvalitetnije, ne znam ni sam.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:14   #29
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Procitao sam u dahu jedan post o ovome sto si napisala. Znaci malo je reci da sam ostao sokiran, apsolutno ista stvar se desila i kod mene.

Vozi me cijelo vrijeme kako on zeli, kaze da je njegov stan i moj, ali me vise ne zove da dodjem, kada dodjem ne zeli otvoriti vrata po par sati.
Ma, super, super da si to uhvatio. Nemas pojma koliko mi je drago zbog tebe. Citaj jos. Ljuti se sto vise, napravi sve sto mozes da se rijesis tog emotivnog demona!
Sad se samo odlijepi, kasnije mozes razmisljati o razlozima, motivima i tako dalje i tako dalje.
Sada samo radi na tome da se sto prije maknes.
Bojim se da ti to nece biti lako jer zlostavljac treba, jako treba svoju zrtvu.
Naci ce on nacina da te cimne, izmanipulira u roku keks, da te pikne u tvoje najranjivije mjesto.
Tak da se moras extra paziti i na neki nacin sebi samom zabraniti da i u jednom trenu pomislis...pa ipak on mene voli.
Ta ti je recenica povratak u pakao.


Neka ti cilj bude potpuni, ali fakat totalno potpuni kontakt bilo kakvog kontakta.
Drz se
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:22   #30
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Pa ja sam svjestan da je ovo okrutan svijet u kojem svatko gleda samo sebe, a ja sam naivno povjerovao jer je to prvi koji mi je dao paznju, netko prvi koji me saslusao, bio tu kad sam ga trebao.
Moras malo preispitati i svoje stavove. Mislio si i da ces tu biti popljuvan a svi smo te redom podrzali. Slobodno se otvori ljudima oko sebe (ne nuzno potencijalnim partnerima) nego uopce.

Takodjer mislim da si ne mozes dozvoliti da izgubis kontrolu do te mjere da udaras drugu stranu, jer to niko sebi ne moze dozvoliti. Posebno ne kada se nalazis u blizini jako emocionalno nestabilne osobe (ne mislim u smislu dijagnoze nego njegovih prevrata).

Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Hvala ti.

Ne gadi se on samom sebi, da se gadi ne bi sve ovo radio. Mozda je do sada bio zatvoren u tom braku, pa kao pas pusten s lanca morao sve probati.

Po njegovoj prici, ja sam mu prvi i svoju homo stranu je otrkio tek prije par godina. Na sto sam mu se samo nasmijao.
Nema na cemu.

Ne gadi se on sebi na svjesnoj razini (na toj razini se obozava), nego u rijetkim trenucima prosvjetljenja kada spozna sto radi ljudima.

Da ga upitas, sigurno bi ti rekao da je dobar covjek jer tako i misli na racionalnoj osnovi. Ono sto ne moze prihvatiti niti se tome oduprijeti - je njegova nagonska strana i zato ima taj love-hate odnos prema sebi i ostalima, ukljucujuci tebe. Naravno da svoju homo stranu nije otkrio prije par godina, to je samo izgovor koji prolazi kod neiskusnih deckica pretpostavljam.

Mislim da bi trebao traziti svog vrsnjaka.

Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ako znas engleski, daj malo proguglaj termin 'malignant narcissist and his/her victims.
Sad si me potsjetila na jednu diskusiju tu na forumu na istu temu prije nekoliko godina. Moj izvor je bio proglasen opskurnim zbog tadasnje dijagnosticke konfuzije.

No medjutim stvari su se promijenile.

http://www.icd10data.com/ICD10CM/Cod...69/F60-/F60.81

http://www.psi.uba.ar/academica/carr...terial/dsm.pdf
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:34   #31
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Da budem iskren osudjem se sto sam gay, da. Kada sam saznao tj shvatio da sam takav, nisam se godinama mirio s time, ali evo popustio sam nakon toliko godina potiskivanja toga, i cak to sto je on ozenjen me na neki nacin i privuklo moram priznati. Jer sam smatrao da je on vece musko od "obicnih" gayeva, i da cu s takvom osobom imati vise zajednickih tema, da ce druzenje biti kvalitetnije, ne znam ni sam.
Zašto se osuđuješ, nabroji mi par stvari. Ti znaš da to nema logike?
Nisam te dobro razumjela, misliš, po fizičkom izgledu, to jest, po oblačenju, motima ili nečem drugom je trebao biti veće muško? Ja ću ti reći da muško svakako jest i to vrlo veliko ali Muškarac nikako nije. Biti muško je imati između ostalog i pojačane nagone, da li te to privlačilo?
Huh, iskreno, nemam puno iskustva s gay osobama, poznajem ih samo nekoliko. Što ti to dođe "obični" gay?
Kakav ti je plan za dalje?
Ja ti preporučujem brisanje svakog njegovog kontakta. U odgovoru iznad si napisao da te satima ne bi pustio u stan. Što bi ti, čekao ispred??
Iz tog razloga što sebe osuđuješ dozvoljavaš drugome da te ponižava, možda na nekoj podsvjesnoj razini čak misliš da to i zaslužuješ.
Nisi. Nitko nije.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:37   #32
Cure hvala vam puno. Bit ce mi jako tesko, najvise iz razloga sto sam navikao na nekoga, svako jutro me docekaju njegove poruke, navecer prije spavanja, u njemu sam imao prijatelja za sve, partnera, i najveci je taj strah sto ce biti kad to sve prestane.

Kako sam ja mogu rec osvetoljubiva osoba, koliko je pametno tjerati inat i ne znam poniziti njega, ne u smislu da nadjem drugoga sutra i da se presetavam s njim nego da ga pogodim nekim stvarima, da shvati da nisam glup toliko kako on misli? Da mu ukazem na njegove greske?
I koliko je pametno kopati po njegovoj proslosti? Jer opet zelim imati potpunu sliku o njemu, mozda se ova ljubav i u mrznju nakon svega toga pretvori. Pa bi mi mozda tako bilo lakse.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:38   #33
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post




Sad si me potsjetila na jednu diskusiju tu na forumu na istu temu prije nekoliko godina. Moj izvor je bio proglasen opskurnim zbog tadasnje dijagnosticke konfuzije.

No medjutim stvari su se promijenile.

http://www.icd10data.com/ICD10CM/Cod...69/F60-/F60.81

http://www.psi.uba.ar/academica/carr...terial/dsm.pdf
Jesu, bome su sredili neke stvari bolje. Svaki novi DSM je kao mala kulturna revolucija
Pozitivno je sto su samokriticni, jako pozitivno!

I konacno su pod NPD stavili i attention seeking behavior ( kojeg su prije 'cuvali' samo za zene histrionke)
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:42   #34
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Cure hvala vam puno. Bit ce mi jako tesko, najvise iz razloga sto sam navikao na nekoga, svako jutro me docekaju njegove poruke, navecer prije spavanja, u njemu sam imao prijatelja za sve, partnera, i najveci je taj strah sto ce biti kad to sve prestane.

Kako sam ja mogu rec osvetoljubiva osoba, koliko je pametno tjerati inat i ne znam poniziti njega, ne u smislu da nadjem drugoga sutra i da se presetavam s njim nego da ga pogodim nekim stvarima, da shvati da nisam glup toliko kako on misli? Da mu ukazem na njegove greske?
I koliko je pametno kopati po njegovoj proslosti? Jer opet zelim imati potpunu sliku o njemu, mozda se ova ljubav i u mrznju nakon svega toga pretvori. Pa bi mi mozda tako bilo lakse.
Nemoj, molim te...nećeš mu ukazati na ništa, sebe ćeš izmučiti. Samo se makni i posloži samog sebe, zapamti lijepe trenutke iz kojih si izvlačio snagu a sve ovo drugo racionalno prihvati i nastavi dalje.
Samo pomisli, možda bi tvoje "ukazivanje" bilo baš ono što njemu hrani ego. Da zna koliko moći i kontrole ima nad tobom jer ako pođeš tim putem to je upravo to- davanje njemu kontrole.
Bit će teško, naravno, ali možda ti je ovo prilika da započneš nešto novo, da pronađeš neki interes, nešto van seksualnosti. Da ti sam budeš baš onakav partner kakvog bi htio.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:42   #35
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Zašto se osuđuješ, nabroji mi par stvari. Ti znaš da to nema logike?
Nisam te dobro razumjela, misliš, po fizičkom izgledu, to jest, po oblačenju, motima ili nečem drugom je trebao biti veće muško? Ja ću ti reći da muško svakako jest i to vrlo veliko ali Muškarac nikako nije. Biti muško je imati između ostalog i pojačane nagone, da li te to privlačilo?
Huh, iskreno, nemam puno iskustva s gay osobama, poznajem ih samo nekoliko. Što ti to dođe "obični" gay?
Kakav ti je plan za dalje?
Ja ti preporučujem brisanje svakog njegovog kontakta. U odgovoru iznad si napisao da te satima ne bi pustio u stan. Što bi ti, čekao ispred??
Iz tog razloga što sebe osuđuješ dozvoljavaš drugome da te ponižava, možda na nekoj podsvjesnoj razini čak misliš da to i zaslužuješ.
Nisi. Nitko nije.
Hvala ti sto me razumijes.

Pa oduvijek sam zelio imati obitelj, od prijatelja sam uvijek dobivao namjestene cure, ali nikad to nije bilo to. Odustanem jer znam da ne mogu ju usreciti, a ne zelim biti kao on, biti latentni gay koji se trosi okolo a navecer ode spavati sa zenom. Ne, to ne zelim.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:43   #36
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Cure hvala vam puno. Bit ce mi jako tesko, najvise iz razloga sto sam navikao na nekoga, svako jutro me docekaju njegove poruke, navecer prije spavanja, u njemu sam imao prijatelja za sve, partnera, i najveci je taj strah sto ce biti kad to sve prestane.

Kako sam ja mogu rec osvetoljubiva osoba, koliko je pametno tjerati inat i ne znam poniziti njega, ne u smislu da nadjem drugoga sutra i da se presetavam s njim nego da ga pogodim nekim stvarima, da shvati da nisam glup toliko kako on misli? Da mu ukazem na njegove greske?
I koliko je pametno kopati po njegovoj proslosti? Jer opet zelim imati potpunu sliku o njemu, mozda se ova ljubav i u mrznju nakon svega toga pretvori. Pa bi mi mozda tako bilo lakse.
Sad sam zbunjena, po ovom što pišeš ti tražiš još uvijek potvrdu, dokaze da on nije to što pišeš. Ajde se postavi tako da on je sve što ti tvrdiš i znaš i makni se od njega.

Po ovom što pišeš vučeš na mazohističnu osobu kojoj baš to treba, nadam se da sam u krivu.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:44   #37
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Cure hvala vam puno. Bit ce mi jako tesko, najvise iz razloga sto sam navikao na nekoga, svako jutro me docekaju njegove poruke, navecer prije spavanja, u njemu sam imao prijatelja za sve, partnera, i najveci je taj strah sto ce biti kad to sve prestane.

Kako sam ja mogu rec osvetoljubiva osoba, koliko je pametno tjerati inat i ne znam poniziti njega, ne u smislu da nadjem drugoga sutra i da se presetavam s njim nego da ga pogodim nekim stvarima, da shvati da nisam glup toliko kako on misli? Da mu ukazem na njegove greske?
I koliko je pametno kopati po njegovoj proslosti? Jer opet zelim imati potpunu sliku o njemu, mozda se ova ljubav i u mrznju nakon svega toga pretvori. Pa bi mi mozda tako bilo lakse.
NEEE, nikako ne ici u osvetu prema tom tipu. Nikako, nikad, ni pod kojim uvjetima. Samljet ce te zivog! On tu igru zna puno bolje od tebe! Pa pgledaj samo koliko ti je krivice vec nabio! Kreni se osvecivat tek ce onda pakao nastati.
Molim te, nemoj!

Jasno mi je da moras izbaciti ljutnju, ali pokusaj to kroz pisanje dnevnika, pisanje mailova samom sebi, u krajnjoj liniji, mozda ti i forum moze posluziti za to.

Nikakve igre osvete se s njim ne smijes 'igrati'. Samo i jedino za svoje dobro!
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:52   #38
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Cure hvala vam puno. Bit ce mi jako tesko, najvise iz razloga sto sam navikao na nekoga, svako jutro me docekaju njegove poruke, navecer prije spavanja, u njemu sam imao prijatelja za sve, partnera, i najveci je taj strah sto ce biti kad to sve prestane.
Nece nista biti kad to prestane, izuzev sto ce ti nakon izvjesnog vremena spasti koprena s ociju.

Quote:
Kako sam ja mogu rec osvetoljubiva osoba, koliko je pametno tjerati inat i ne znam poniziti njega, ne u smislu da nadjem drugoga sutra i da se presetavam s njim nego da ga pogodim nekim stvarima, da shvati da nisam glup toliko kako on misli? Da mu ukazem na njegove greske?
Nece to ici, samo ces mu se ponovo izloziti kao meta. On je svoje zastore (uspjesan obiteljski covjek s djecom) gradio decenijama i razvio je kroz iste jake obrambene mehanizme. Tvoja 'osveta' bi bila davanje sanse da te jos jednom javno ili tajno ponizi. Ne radi to sebi. Osoba koja bi te u potpunosti razumjela je njegova supruga jer ona zna njegove demone, ali ti ne znam zna li i za njegove izlete, pa joj se ne priblizavaj da i nju dodatno ne povrijedis.

Moras naci hrabrosti da svoju homoseksualnost priznas onima koji te cijene, pa ces onda lako detektirati one koji te hoce izmanipulirati (umjesto da si osudjen na njih).

Quote:
I koliko je pametno kopati po njegovoj proslosti? Jer opet zelim imati potpunu sliku o njemu, mozda se ova ljubav i u mrznju nakon svega toga pretvori. Pa bi mi mozda tako bilo lakse.
Ne treba ti ni to. Tebe mrznja ne bi oslobodila, ono sto ce te jednom osloboditi je ravnodusnost. Pusti ga da se nosi sa svojim demonima sto dalje od tebe. Moras se nauciti brinuti za sebe, Verdadera ti je na to vec ukazala. Iskrenu ljubav druge osobe ces upoznati kada zavolis samog sebe, upravo onakvog kakav si. Sve do tada si laka meta za potencijalne sadiste koji imaju jak detektor za tebi slicne osobe.

Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Jesu, bome su sredili neke stvari bolje. Svaki novi DSM je kao mala kulturna revolucija
Pozitivno je sto su samokriticni, jako pozitivno!

I konacno su pod NPD stavili i attention seeking behavior ( kojeg su prije 'cuvali' samo za zene histrionke)
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:54   #39
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Hvala ti sto me razumijes.

Pa oduvijek sam zelio imati obitelj, od prijatelja sam uvijek dobivao namjestene cure, ali nikad to nije bilo to. Odustanem jer znam da ne mogu ju usreciti, a ne zelim biti kao on, biti latentni gay koji se trosi okolo a navecer ode spavati sa zenom. Ne, to ne zelim.
Nema na čemu, iako mislim da nisam baš posve proniknula u tebe.
Mislim da si zatvoren, trebao ti je odušak ovdje ali sada se opet zatvaraš.
Pridjevi koje ti pripajam zvuče negativno ali to je nešto što je gotovo svatko od nas prošao u izgradnji samog sebe.
Jebiga, ja bih htjela "idealni" svijet gdje gay ljudi iz svake države (gdje ne postoje države) mogu posvojiti djecu i imati svoju obitelj što je potreba većine ljudi neovisno o seksualnosti. Onda se ovakve stvari ne bi događale i svijet bi bio mnogo čišće i jasnije mjesto.
Još nije kasno za to, ima mogućnosti. Tvoj san je dakle ostvariv pa se ne predaji.
I ne prihvaćaj kompromise jer ti netko drugi kaže da na njih moraš biti spreman, ti si svoja osoba i stvaraš kompromise koje ti želiš. I jednako tako, ako druga strana ne uzvraća onda si u podređenom iskorištavačkom odnosu.
Iz ovog iskustva uoči uzorke, obrasce i zapamti što idući put nećeš tražiti.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 17:08   #40
Verdadera, svaka cast na postu!
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger