Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2023., 20:16   #1
Poskupljenja III

Vol. II

Čega ste se još odrekli zbog poskupljenja? Osim Ledovih sladoleda

Zadnje uređivanje Sabaa : 24.04.2023. at 20:38.
Mojmira is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 20:18   #2
ja se odrekla na tjedan dana pa danas pojela malina cake i majestic
Azola is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 20:19   #3
Quote:
Mojmira kaže: Pogledaj post
Čega ste se još odrekli zbog poskupljenja?
orfanela i male serije
žoan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 20:28   #4
Quote:
žoan kaže: Pogledaj post
sjecam se kad je marin medak jos prije 10 godina u rougemarinu radio domaci ketchup. bio je minimalno zacinjen s predivnim koncentriranim okusom rajcice. znaci minimalno soli, minimalno secera, minimalno octa, maksimalno rajcice. ljudima se rigalo od njega i trazili su obicnu secerno paradajzastu vodicu. nakon par mjeseci je odustao.
ali kecap je kecap, ako hoces umak od paradajza onda kupi to, ako mi netko kaze kecap tocno znam na sto mislim.
moze umak od paradajza biti super, al to nije kecap.
kao juice ili sok od narance
moze sok od narance biti od sad pomuzene narance, ak ja ocu juice onda ocu juice
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 20:33   #5
Quote:
Mojmira kaže: Pogledaj post
A tko se sjeća Family Frosta?



po Krku su i lani trubili
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 20:40   #6
Quote:
Mojmira kaže: Pogledaj post

Čega ste se još odrekli zbog poskupljenja? Osim Ledovih sladoleda
Npr. kolaca sa svjezim sirom, ne dam, i ne trebam.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 20:43   #7
Manje idem po slastičarnama. Ne dam 3-4 eura za komad umjetne torte.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 20:50   #8
Hildo, jer ne mogu kvotati sa zatvorene teme tartufi sigurno traže navikavanje.

Sladoled i nepce- moje djetinjstvo izgledalo je tako da bih pod odmorom otišla sam cijelim razredom do trgovine, i onda bi kupili neko smeće u kristalićima sa svim opasnim E u njemu, polizali prljavi dlan, istresli to na dlan, i onda lizali, a kristalići/prašak bi pucketao u ustima. Vrh.
Realno, zbilja nisam mjerilo kad kažem da su sladoledi prije bili drugačiji. Vjerojatno su bili drugačiji, s više kemije koja je gađala mozak di treba.
Meni je (tada) vrhunac bio Ledo šlag u čašici, i ona žlica koja ništa nije radila.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 20:56   #9
Quote:
Mojmira kaže: Pogledaj post
Vol. II

Čega ste se još odrekli zbog poskupljenja? Osim Ledovih sladoleda
Privatnog dermatologa. Ok, nije da sam isla redovno privat, ali kad sam danas saznala cijene - radije cekam, a ne da mi netko kaze sto vec znam, i uvali popis za kozmetike za 150 eura.

Uspjela sam nafukati LOMicu da mi da antibiotik za kojeg obje znamo da pomaze, i uputnicu ako ne prodje jer se ceka 2 mjeseca kod socijalnog. Ak ne prodje, idem socki.

Tak je kak je.
__________________
If men could get pregnant, abortion would be a sacrament.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 20:57   #10
U Lidla su tikvice na akciji, a čini mi se i bijeli grah. I stvarno je grah proizveden u HR, proučila sam deklaraciju. Bit će dobar za grah šalatu
Desanka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 21:06   #11
Ja sam se odrekla kave iz automata. Dugo godina je bila 3kn, pa su pred euro povecali na 4kn i sad je 0.70 eur ili 5.27kn. Gadovi. Ne dam.

Odrekla sam se pekare, mislim, nije ono da sam isla puno, ali dobro mi je dosla kao spas ako negdje zaglavim pa ostanem gladna. Sad gladujem dok ne dodem doma i napravim si rucak.
__________________
E seppellire lassù in montagna, tutte le genti che passeranno, Mi diranno...Che bel fior!
limitedB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 21:10   #12
Danas sam platila plombu 30 eura. Zadnji put kad sam je trebala, koštala je 100 kn.
Dobro pa sam digla točno tih 30 eura prije zubara, ali nisam računala da ću mu dati sve što imam u novčaniku.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 21:12   #13
uh, vec su jako dugo 100-200-350 kn, zavisi od polha koje radi.
osim ak napravi bez racuna pa bude flat rate
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 21:20   #14
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Hildo, jer ne mogu kvotati sa zatvorene teme tartufi sigurno traže navikavanje.



Sladoled i nepce- moje djetinjstvo izgledalo je tako da bih pod odmorom otišla sam cijelim razredom do trgovine, i onda bi kupili neko smeće u kristalićima sa svim opasnim E u njemu, polizali prljavi dlan, istresli to na dlan, i onda lizali, a kristalići/prašak bi pucketao u ustima. Vrh.

Realno, zbilja nisam mjerilo kad kažem da su sladoledi prije bili drugačiji. Vjerojatno su bili drugačiji, s više kemije koja je gađala mozak di treba.

Meni je (tada) vrhunac bio Ledo šlag u čašici, i ona žlica koja ništa nije radila.


Sladoledi mog djetinjstva su bili oni ledeni štapići i bubi. Nikad od mene sladokusca.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 21:25   #15
Quote:
Mojmira kaže: Pogledaj post
Vol. II

Čega ste se još odrekli zbog poskupljenja? Osim Ledovih sladoleda
zbregow proteina
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 21:45   #16
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
uh, vec su jako dugo 100-200-350 kn, zavisi od polha koje radi.
osim ak napravi bez racuna pa bude flat rate
Pa ti ne peri zube temeljito!
Nisam dugo kupovala niti četkice, strah me koliko one sad koštaju. Zadnji put sam uzela 2 paketa curaprox četkica parkiranih po 3 u paketu, na nekoj akciji. Sad se bliži vrijeme kupovine novih. Srećom, najbolja pasta za zube mi je Kalodont Pink Clay koja je među jeftinijim pastama generalno. Do prije godinu - dvije - tri sam koristila isključivo Sensodine, ali zubima i desnima mi se smirila ta osjetljivost pa sam se riješila tih pasti. Išle su mi na živce jer sam ih koristila više-manje 15 godina u kontinuitetu pa sam se zasitila svih okusa.

Probam tu i tamo kupiti curaprox paste s onim "zabavnim" okusima, ali niti jedan mi je valja. Zadnju sam kupila neku ljubičastu, mislim da je kupina i/ili sladić. Užas, kao dječji sirup.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 21:55   #17
Joj hvalili su na nekoj od tema Notino dupeove za Curaprox, ne sjecam se naziva.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 21:58   #18
Ne znam bih li probala, odana sam curaproxu. Isto zadnjih petnaestak godina koristim samo njih. Probala sam ponekad promijeniti četkice, probati električne i slično, ali uvijek se vratim curaproxu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 22:21   #19
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Hildo, jer ne mogu kvotati sa zatvorene teme tartufi sigurno traže navikavanje.

Sladoled i nepce- moje djetinjstvo izgledalo je tako da bih pod odmorom otišla sam cijelim razredom do trgovine, i onda bi kupili neko smeće u kristalićima sa svim opasnim E u njemu, polizali prljavi dlan, istresli to na dlan, i onda lizali, a kristalići/prašak bi pucketao u ustima. Vrh.
....
Fla-Vor-Aid
Jezik bi bio postojano pofarban od toga bar pola dana, ta boja se nije ispirala

Nego, danas u Sparu u Gorici paketići od 2 mrežaste vrećice za voće/povrće - 1 cent.
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2023., 22:50   #20
Quote:
TIT kaže: Pogledaj post
Fla-Vor-Aid
Jezik bi bio postojano pofarban od toga bar pola dana, ta boja se nije ispirala
Baš je catchy naziv

Kupila sam na Notinu Mediblanc, radi što i Curaprox, za puno manje novaca.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.