Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2008., 13:10   #201
opa bato! to vas ja pitam. meni odgovara i siva, samo da nije neka topla boja, ostalo sve može
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 14:14   #202
drage cure
meni je inace prirodna boja kose tamno smeda, i nakon 1. blajhanja s 6% hidrogena kosa mi je ispala zuta....al zato mi je frizerka odma farbala kosu sa svijetlo plavom bojom mislim da je xxl...i super je ispala nije zuta neg vise bijela...a kosa nije bila tak strasno ostecena....al meni je tjeme imalo rane jer sam se u danu blajhala i odma nakon toga farbala....pa vam preporucujem da se farbate nakon4-5 dana, ..svaka cura moze bit plava-bijela....
tincek_'91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 22:54   #203
Quote:
tincek_'91 kaže: Pogledaj post
drage cure
meni je inace prirodna boja kose tamno smeda, i nakon 1. blajhanja s 6% hidrogena kosa mi je ispala zuta....al zato mi je frizerka odma farbala kosu sa svijetlo plavom bojom mislim da je xxl...i super je ispala nije zuta neg vise bijela...a kosa nije bila tak strasno ostecena....al meni je tjeme imalo rane jer sam se u danu blajhala i odma nakon toga farbala....pa vam preporucujem da se farbate nakon4-5 dana, ..svaka cura moze bit plava-bijela....
koji blajh ,koji hidrogen i koja je to boja xxl ???

thx
__________________
kad mi mladost znala, kad bi starost mogla...
4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2009., 19:48   #204
Quote:
4me kaže: Pogledaj post
koji blajh ,koji hidrogen i koja je to boja xxl ???

thx
hm.... tocan naziv tog blajha nznm sam se sjecam da mi je frizerka reklaa da su najbolji oni u plavoj boji i pomjesas ga sa 6%hidrogena i malo stavis od 9% hidrogena, a farbu za kosu stavi

hehe...ja cekam da mi naraste kosa, ...sad sam brineta ,... pa osisam taj ofarbani dio i odem u plavo

Zadnje uređivanje tincek_'91 : 25.07.2009. at 21:12.
tincek_'91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:11   #205
mene zanima...ja sam bila plava al sad sam smeda i na koji nacin da dodem opet do lijepe bijelo-plave boje kosice...osim da pricekam 1 godinu da mi naraste prirodna boje kose pa osisam farbani dio i onda blajh pa boja...molim pomoc....hvala
tincek_'91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:15   #206
Quote:
Iva kaže: Pogledaj post
ja kad sam se blajhala prvi puta kosa mi je ispala više narančasta. a prirodno mi je tamna dosta samo je već bila farbana. jervujem da će i tebi isto tako biti prvi puta, a drugi će ti već biti bijela.

a jesi sigurna da baš hočeš bijelu? nebi ti preporučila jer će ti poslje možda biti žao. jako oštetiš kosu, suha ti postane jako, i poslje juje teško vratit na neku normalnu boju. preporučim ti samo ako si skroz sigurna da će ti dobro stajati.
hmmm...a daj mi reci ja sam imala 3 puta blajhanu kosu i sad mi je smeda i dal opet mogu bit plava a da mi ne puca kosa...tnx
tincek_'91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 00:56   #207
Hmmm Ja imam farbanu crnu kosu, no sad htjela bih samo šiške blajhat u bijelo. Već imam dosta velik izrast (inaće sam svijetlo smeđa, skoro plava), kosa mi raste ubitačno brzo i šiške šišam ofc svakih mjesec-mjesec i po, i sad ja bi htjela od prve da mi se izvuče iz tog crnog bijelo. Ali bijelo bijelo,ne platinasto plavo,baš bijelo. Jel moguće to u jednom danu, tj u jednom posjetu frizera (makar morala blajhat 5 puta) jer mi fkt nije bitno kolko će se uništit, jer ću tak ionak za mjesec, dva, tri to već sve pošišat, pa blajhat (ak će mi se dat) svoju svjetlu kosu ^^
Nebi htjela da mi šiške budu ni narančaste prvo ni žute jer sam vidila na par cura koje su tak to radile, postepeno i iskreno bilo mi je odvratno ružno.

E da i jel tko zna kolko bi me to koštalo
Grofica Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 10:51   #208
sa bijelim vam je jedini zajeb sto nakon cirka 3 do 4 tjedna, taman kad je vrijeme za farbanje izrasta, pocne zutiti
jer je blajh prirodno zut
ja se farbam kod frizera tak da ne znam kak to ide u kucnoj radinosti niti bi mi ikada palo na pamet da to sama radim
ali velim taman kad pocne zutiti vrijeme je za farbanje tak da nije tolko strasno
i boze sacuvaj farba se samo izrast, ne cijela kosa, na ostatak se stavi samo lagani bijeli (odnosno sivi) preljev
moja mama to zove svedski plava ,
ovakva mi je kosa drito

malo kraca dodushe
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 21:54   #209
genijalno stavis svoju sliku plizzz
kako si dosla do toga? farbanjem ili pramenovima na pramenove?

inace koliko ja znam puno je lakse postat tako plav/bijel ako ti kosa ne vuce na zuto prirodno, ako da puno puno je teze jer koliko god blajhas i farbas taj zuti pigment izlazi van
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:48   #210
Curke, evo stalno čitam vaše komentare na blond tj. bijelu kosu , kako postići, i zanima me dali je itko koristio od Keune 10.21 + 9 % razvijač.....pliz iskustva...tnx
cammyblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:49   #211
e da, ova od Lady Gaga je preeeedobra..takvu bi bar približno
cammyblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 15:10   #212
Quote:
cammyblond kaže: Pogledaj post
Curke, evo stalno čitam vaše komentare na blond tj. bijelu kosu , kako postići, i zanima me dali je itko koristio od Keune 10.21 + 9 % razvijač.....pliz iskustva...tnx
Quote:
cammyblond kaže: Pogledaj post
e da, ova od Lady Gaga je preeeedobra..takvu bi bar približno

sa 10.21, nema teorije da češ dobiti tu boju. paleta keune boja od 1-10 su prirodne nijanse (dakle i 10.21 spada u tu kategoriju). posvjetljujuće su sve koje počinju sa 1000,a 1500 su izrazito posvjetljujuće. ako se ne misliš blajhati preporučam ti 1517 da ti kupiš.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 21:10   #213
emo me, prije neka 2 h sam obojala kosu, tj.izrast i malo po dužini provukla boje.
Ovak, izrast je nijansicu žućkast, jako malo-super mi je za prvi put s tom bojom od keune 10.21 + 12% razvijač...za tjedan dana još ću samo jednom izrast prefarbati i manje ga ostaviti da odstoji, nema potrebe duže...eto i 10.21 je dobra
cammyblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 14:36   #214
ova tema je zamrla vidim .. šteta sad bi ja baš bijelu boju

a šta ćeš
mala.blonda84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 17:26   #215
ja sam imala boju jako slično lady gaga, meni i prebijelo. oblajhana sam bila revlonovim blonde up blajhom- baš za postizanje bijele kose. njegovala matrixovim silver šamponom i puno njege. nažalost, ipak mi je počelo unštavati kosu pa sam prestala s time. inače mi je prirodna boja neki mahagonij
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 18:19   #216
ja imam tu boju sada
sve to radim kod frizera , takodjer s revlonovim blajhom izrast i preljev nakon toga.uvijek nakon pranja stavljam masku na kosu i za sad mi je super
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 13:26   #217
Quote:
nussha kaže: Pogledaj post
ja imam tu boju sada
sve to radim kod frizera , takodjer s revlonovim blajhom izrast i preljev nakon toga.uvijek nakon pranja stavljam masku na kosu i za sad mi je super
wow sigurno ti je mrak ..

moram reći da je i moja frizerka jer vidim da postepeno dobivam
svijetliju boju sad mi je par tonova svjetlija i vuće na bijelu ...
možda ipak nešto postignem i bez blajha
mala.blonda84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 13:30   #218
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
ja sam imala boju jako slično lady gaga, meni i prebijelo. oblajhana sam bila revlonovim blonde up blajhom- baš za postizanje bijele kose. njegovala matrixovim silver šamponom i puno njege. nažalost, ipak mi je počelo unštavati kosu pa sam prestala s time. inače mi je prirodna boja neki mahagonij
moram ti priznat da se i ja bojim blajha a moja frizerka ne želi ni čuti za to da blajham tak dugu kosu ...

mala.blonda84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 12:11   #219
Thumbs up

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
sa bijelim vam je jedini zajeb sto nakon cirka 3 do 4 tjedna, taman kad je vrijeme za farbanje izrasta, pocne zutiti
jer je blajh prirodno zut
ja se farbam kod frizera tak da ne znam kak to ide u kucnoj radinosti niti bi mi ikada palo na pamet da to sama radim
ali velim taman kad pocne zutiti vrijeme je za farbanje tak da nije tolko strasno
i boze sacuvaj farba se samo izrast, ne cijela kosa, na ostatak se stavi samo lagani bijeli (odnosno sivi) preljev
moja mama to zove svedski plava ,
ovakva mi je kosa drito

malo kraca dodushe
mala.blonda84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 12:12   #220
nitko nije više lud za bijelooom kosom
mala.blonda84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.