Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2005., 23:44   #1
Muške frizure

zanima me ak ima tu koji/koja hair strucnjak da mi savjetuje kako da se osisam.. neku dobru frizuru, nesto sto bi moglo dobro stajat, imam visoko celo..
tnx
lord_of_light is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2005., 01:36   #2
Evo i ja sam dugo mudrovao oko frizure, probao svakakve stilove i znaš šta sam na kraju napravio!? Uzeo mašinicu i sam se obrijeo na mm. I mogu ti reći da mi je sada puno lakše. Nema više mudrovanja kakav ću gel koristiti, kakvu ću frizuru napraviti...nema više lošeg raspoloženja kada prije izlaska ne mogu ništa napraviti od kose. Jedan problem manje. I da...ne trebaš više previše voditi brigu o tome kakav češ koristiti šampon.

SunBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2005., 02:10   #3
Quote:
SunBlade kaže:
Evo i ja sam dugo mudrovao oko frizure, probao svakakve stilove i znaš šta sam na kraju napravio!? Uzeo mašinicu i sam se obrijeo na mm. I mogu ti reći da mi je sada puno lakše. Nema više mudrovanja kakav ću gel koristiti, kakvu ću frizuru napraviti...nema više lošeg raspoloženja kada prije izlaska ne mogu ništa napraviti od kose. Jedan problem manje. I da...ne trebaš više previše voditi brigu o tome kakav češ koristiti šampon.



ne, ne, ne to radit
smješka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2005., 02:18   #4
prosao sam vec tu fazu..
bed je sto se moras "sisat" onda svako malo..
lord_of_light is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2005., 04:46   #5
Sun tije dobro odgovorio.
Nemoj napraviti gresku pa ostaviti siske (prednji dio kose ) jako dugacak jer imas visoko celo. Tvoje celo je u skladu s tvojom fizionomijom i vjerujem da bi ti bilo koja frizura koja ti se svidja ( uzimajuci u obzir kvalitetu tvoje kose) lijepo stajala.

E sad ja preferiram izbrijane ili kratke muske frizure.





__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 11:18   #6
Beckham izgleda 100 put bolje kad je obrijan na celavo nego kada ima kosu...
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 12:41   #7
Evo par koje dobro izgledaju


1

2



3
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 13:01   #8
Quote:
lord_of_light kaže:
prosao sam vec tu fazu..
bed je sto se moras "sisat" onda svako malo..
Ma i ja sam je prošao pa mi opet dojadilo stalno mudrovanje oko frizure pa sam sada opet u tof "fazi" čelavosti.
Kupi ovaj gel...pa kupi onaj....pa ti kosa ne stoji kako hočeš...pa oni zamarajuči razgovori kod frizera.....pa ako nisi naručen ona čekanja glupa.....užas!
SunBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 13:03   #9
[QUOTE]Karmela kaže:
[B]Sun tije dobro odgovorio.
Nemoj napraviti gresku pa ostaviti siske (prednji dio kose ) jako dugacak jer imas visoko celo. Tvoje celo je u skladu s tvojom fizionomijom i vjerujem da bi ti bilo koja frizura koja ti se svidja ( uzimajuci u obzir kvalitetu tvoje kose) lijepo stajala.

E to mi je najgore...ono....kada netko počne čelavit pa pušta tamo neke šiške i šta ja znam šta sve ne.
Ebiga....ako si čelav šta se tu može.
SunBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2005., 19:14   #10
Quote:
smješka kaže:


ne, ne, ne to radit
zašto? mljac
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 03:45   #11
Meni je također puna kapa svih tih zezanja sa frizurom i sve razmišljam da uzmem mašinicu u ruke...
hammond is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 09:27   #12
Quote:
Karmela kaže:

Nemoj napraviti gresku pa ostaviti siske (prednji dio kose ) jako dugacak jer imas visoko celo.

tko to još radi?
nema ništ goreg
__________________
"I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why
Why, why can't it be, why can't it be mine"
Platna Bilanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 03:25   #13
Muška firzura

pozdrav ljudi. Mozete li mi preporuciti neke dobre frizure.
a zelim: luda, agresivna, malo duza...

Svaki prjedlog je dobro dosao
SuperSranje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:17   #14
ako sam fulao mjesto moze ga moderator premjestit negdje drugdje
SuperSranje is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:31   #15
Muške frizure

Ovako, već dulje vrijeme imam dugu kosu svezanu u rep, i mogu reci, pomalo mi je dosadila. Tražim savjete za novu frizuru, i kako se uopće mogu ošišati nakon duge kose. Ajmo reci da imam oprilično duguljastu glavu, dosta visoko i širko čelo...

Zadnje uređivanje nightman29292 : 31.10.2007. at 21:25.
nightman29292 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 18:09   #16



Mozda ne bi bilo lose neku ovak frizuricu da imas
 
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 22:09   #17
E pa...možda

dvoumim se između šišanja na "cenat i po" i na nešto malo duže, jel mi možeš dati neku stranicu na kojima mogu vidjeti još takvih slika sa frizurama ili mi ih ti postaj, hvala unaprijed

i da, mislim da nemam kosu za to, prirodno mi je jako oštra i može li me netko preporučiti dobrog frizera na području rudeš/vrbani ili centar ?

evo, oblik glave: http://img410.imageshack.us/my.php?image=jajayi9.gif

btw. slika je malo mutna zbog privatnih razloga
nightman29292 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 00:00   #18
DZuze bi ti odgovaralo svjedno neka sednja duzina
 
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 00:42   #19
Quote:
nightman29292 kaže: Pogledaj post
E pa...možda

dvoumim se između šišanja na "cenat i po" i na nešto malo duže, jel mi možeš dati neku stranicu na kojima mogu vidjeti još takvih slika sa frizurama ili mi ih ti postaj, hvala unaprijed

i da, mislim da nemam kosu za to, prirodno mi je jako oštra i može li me netko preporučiti dobrog frizera na području rudeš/vrbani ili centar ?

evo, oblik glave: http://img410.imageshack.us/my.php?image=jajayi9.gif

btw. slika je malo mutna zbog privatnih razloga
probaj u zgatt u ul. hrvatskog sokola (prva zgrada lijevo kad gledaš od zadnje stanice na jarunu prema ulazu u jarun) nisu jeftini (ali ni njaskuplji) ali su stvarno talentirani i čak i da dođeš i kažeš radite šta hoćete nećeš se razočarati
turbododo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 01:24   #20
Quote:
tisina kaže: Pogledaj post
DZuze bi ti odgovaralo svjedno neka sednja duzina
Kako, sviđa mi se ono gore, imaš još kakve opcije?možda malčice konzervativnije....
i, ne želim predugo, ništa ispod ušiju, sad mogu držat jer držim svezanu, ali puštenu NE.


turbododo-Koliko skupi???
nightman29292 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.