Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2010., 17:29   #2001
meni je the good the bad and the ugly odličan
toni_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 20:28   #2002
Nego, kada počinje nova sezona?

Zadnje uređivanje STINGer : 22.02.2010. at 00:23.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 20:56   #2003
Quote:
efodiks kaže: Pogledaj post

Nego, kada počinje nova sezona?
već smo rekli, ljeto 6-7 mjesec

Zadnje uređivanje STINGer : 22.02.2010. at 00:24.
toni_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 23:14   #2004
Novi SIRPC je Chevrolet Cruze.....

a sad jedan duuuuuuugi link....
http://3d-auto-club.blogspot.com/200...arch-2008.html

(stvarno nemam pojma ovo skratit...pokuso sam ono napravit da se vidi neki natpis umjesto linka ali jednostavno je nemoguce s ovolikim linkom...)

download 2 broja TG Magazina....ima par dobrih usporedbi i testova pa kome se da procitat...

Zadnje uređivanje STINGer : 01.04.2010. at 09:56.
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 13:11   #2005
koliko sam ja vidio na tom linku je march 2008? šta će mi to
toni_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 21:52   #2006
Quote:
toni_89 kaže: Pogledaj post
koliko sam ja vidio na tom linku je march 2008? šta će mi to
to ti je za citat ako oces buduci da nemamo priliku ovo kupovat u hr...ako ti se nesviđa nemoj
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 22:31   #2007
ma mislio sam da su novi brojevi pa ima koja riječ o novom autu za sirpc, a kad sam vidio šta je sam mislio da neko zaebava
toni_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 00:46   #2008
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Kako za koji dan kreće nova sezona Top Gear-a krajnje je vrijeme da malo detaljnije počnemo pratiti i komentirati te emisije. Top Gear je definitivno predvodnik unikatnog stila koji je započeo krajem 2002 godine i odmah su izazvali pravu buru, a zadnja postava od kad se Clarksonu i Hammondu pridružio James May naprosto briljira. Često su predmet raznih polemika i rasprava kakvih će sigurno biti i ovdje, a moj osobni dojam se svodi na to da li ćete shvatiti "njihov" humor ili ne, te da li ćete ono što Clarkson i ekipa govore shvatiti doslovno ili ...


Nova sezona je kasnila zbog teške nesreće koju je doživio i preživio Richard Hammond, ali nakon uspješnog oporavka (valjda?! uvjeren sam da će biti i na račun toga jako puno zajebancije u emisiji ) emitiranje počinje ove nedjelje na BBC Two.

Kako u nas malo tko isti može gledati tu su torrenti*, a emisija se obično pojavi nekoliko sati nakon emitiranja.


Evo kratki preview nove sezone LINK!



----------------------------------------------------



Osim Top Gear-a (TG) englezi imaju još jedan "show" pod imenom Fifth Gear (FG)koji je nastao odlaskom dijela ekipe iz TG-a. Imaju poprilično sličnu koncepciju, ali u globalu gledano FG je lošiji od TG, no to nikako ne znači da se ne treba pogledati. Imaju oni i svojih bisera i odličnih recenzija. Tiff Needell i Jason Plato su odlični vozači i trkači da bi se tek tako propustilo vidjeti ih na djelu. Tom Ford bi bio odličan materijal za TG, a mala Vicky je totalno opičena žena i vozi bolje od većine muškaraca.

Treći "show" koji pratim je japanski Best Motoring. Najčešće je u japanskom izdanju, no na torrentima se može pronaći i International verzije s engleskim prevodom. BM rade bivši ili aktualni japanski trkači i najbolji momenti serijala su utrke serijskih modela na nekoj od japanskih staza. Također tu su i drift utrke, a japanci su fenomenalni vozači. Način snimanja je također izvrstan, jedna kamera je uvijek rezervirana za papučice odn. rad nogu i pravi je užitak vidjeti različite stilove na djelu. Obavezno gledati.



..................................



*Torrenti

Kako sve ovo gledati? Već je rečeno, preko torrenta. Danas manje više svi imamo dsl, dosta ih ima i flat pa peglajte.

www.torrentz.com i upišete traženi pojam

Za one koji žele skinuti cijeli TG ili kompletirati ono što im nedostaje http://www.torrentz.com/e8faca522fc2...8b390dbd4e733a

Također, odličan link za skidanje je:

http://www.mininova.org/sub/32 gdje se najčešće nađe Best Motoring, a bude i drugih zanimljivih stvari (minninova, kategorija movies, pa automotive/cars pa klikajte na ADD da vidite što je najnovije), a pogledajte i pod tv shows pod Top Gear i Fifth Gear

______
VAŽNO!


Ovo bi trebalo koristiti svima koji se bave skidanjem torrenta

http://torrentfreak.com/speed-up-your-torrents/
Gdje ima TOP GEAR, ima na HTV . Nova ili RTL? Molim te oprosti ako sam pogriješio ili ako ima negdje u odgovorima a nisam vidio, hvala...

Zadnje uređivanje forumer : 03.03.2010. at 01:01.
forumer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 01:39   #2009
Quote:
forumer kaže: Pogledaj post
Gdje ima TOP GEAR, ima na HTV . Nova ili RTL? Molim te oprosti ako sam pogriješio ili ako ima negdje u odgovorima a nisam vidio, hvala...
Nema ti TG-a na našim programima. Emisija je BBC-ova i možeš na BBC prime(ako se ne varam) gledati kada počne nova sezona.
Inače, većina nas ovdje skida TG preko torrenta.
Ako imaš flat rate, a zanima te, odi na slijedeći link na kojem možeš naći sve sezone.
http://www.finalgear.com/shows/topgear/
car_iz_Osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 01:43   #2010
nema toga na nasoj televiziji. Baci malo pogled na jubito,tamo ima dosta toga, ili skinut negdje sa neta. A tocno otkuda skinut, to ti neznam jer sam ja gledao vecinu na youtube-u osim 12. sezone koju mi je dao frend

ali ekipa je predobra, kakve carcine
mangusta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 09:52   #2011
Quote:
forumer kaže: Pogledaj post
Gdje ima TOP GEAR, ima na HTV . Nova ili RTL? Molim te oprosti ako sam pogriješio ili ako ima negdje u odgovorima a nisam vidio, hvala...
Evo, Car iz Osijeka ti je sve odgovorio. Dakle, jedini način je skidanje epizoda preko torrenta (imaš u tom prvom postu kojeg si citirao objašnjenje, što su i kako se radi sa njima), no obavezno uzmi flat internet da ti ne stigne velik račun
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 11:04   #2012
hehe...i to poveci racun...moja kolekcija top geara samog broji polako skoro 100 gigi...
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 18:54   #2013
5th Gear kreće na proljeće

autosport international show, ovo je iz prvog mjeseca tako da nisam baš ažuran hehe
http://www.youtube.com/user/fifthgea...17/xFmOVgDrk_E

oko 7min tiff kaže da spremaju novu sezonu za proljeće
eto sad imamo nešto za gledat dok ne dođe tg
toni_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 22:54   #2014
Pa šta su bili govorili da se FG ugasio
Ksokka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 10:30   #2015
Quote:
okka kaže: Pogledaj post
Pa šta su bili govorili da se FG ugasio
da
toni_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 17:30   #2016
Pa ipak se nije ugasio
Ksokka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 22:03   #2017
a jbg rekli su da je ukinut, imaju i oni pravo na promjenu
toni_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 22:52   #2018
davno sam jos skiuo top gear se14 ep7 i nikako docekat 8 jel zna tko kad ce
__________________
Sve što je oblo neće da se kotrlja po terenu!!!.....Lada Niva
unikatni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 23:00   #2019
Quote:
unikatni kaže: Pogledaj post
davno sam jos skiuo top gear se14 ep7 i nikako docekat 8 jel zna tko kad ce
Nikad sedma je zadnja epizoda 14tog serijala

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...eries_Fourteen
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 15:12   #2020
Best Motoring 2010-03 [SUPER SEDAN BATTLE].avi

http://www.demonoid.com/files/details/2156874/775222/

radi
toni_89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.