Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2007., 15:22   #1
bs player pro 2.10

Molim pomoć

Nedavno sam usnimio navedeni player.
Na poslu mi radi o.k., dok mi kod kuće ne rade funkcije kontrole boja.
Napominjem da radi pod win xp u oba slučaja.
tritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 15:55   #2
Bolje da si nabavis gomplayer www.gomplayer.com

Gom moze sve sto i bs, a i vise od toga. Besplatan je, ima ugradjene codece,zna s titlovima radit,resizing ekrana.....

Recimo, jedna od mogucnosti ,kod goma je, pritiskas E,R,T.. pa svaki gumb ima funkciju povecavanja svjetlosti,smanjivanja svjetlosti, kontrasta...,saturacije,huea...
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 10:01   #3
Probao sam ...izgleda dobro...hvala
tritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 11:08   #4
ne samo da izgleda nego sam i ja sa BS prešo na GOM player i za mene više nema povratka.
big-smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 13:01   #5
Ak nisam 20 ljudi preobratio, onda nije nitko
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 13:09   #6
Tako je, naprijed GOMplayer, MPC, VLC i ostala free ekipa...

A stvarno što je onim Slovencima bilo na pameti da traže € za media player... Nema šta nego biseri...
mickeypar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 08:02   #7
Evo i ja sam instalirao Goom player i sve je ok ali kad idem poslušati neki radio na internetu, otvori mi Goom player i tako stoji ne čuje se ništa iako sam u goom playeru uključio sve kvačice za sve vrste datoteka.
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 08:04   #8
Quote:
verdan kaže: Pogledaj post
Evo i ja sam instalirao Goom player i sve je ok ali kad idem poslušati neki radio na internetu, otvori mi Goom player i tako stoji ne čuje se ništa iako sam u goom playeru uključio sve kvačice za sve vrste datoteka.
jesi siguran za kvačice?

kako uopće možeš slušati radio preko GOM-a???
Stormbreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 22:39   #9
Ja sam presto koristit BSP. Najprije zbog toga sto su me zezale neke datoteke, a onda sam zbog GOMa i VLCa na BSP zaboravio. Cak vise ni Winamp ne koristim. Ak se gleda neki film pokrenem Power DVD.
tomo_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 09:19   #10
pametno
Stormbreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 10:07   #11
Gom player.Bs player ne koristim,jer sa njim mi uvijek dođe neko sranje(biće virus) koji izbrišem,ali onda nemogu pokrenuti bs player.Gom je zakon.
PARAĐOKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 12:53   #12
Question

evo ja vec mjesecima na gomu, krasan mi je, puno bolja slika, pogotovo podesavanje volume na touchpad, odlican za lijencine kao sto sam ja, medjutim:

svakih par tjedana mi se lijepo javi porukica ''you don't have necessary codecs to play this file bla bla bla'' (a dosad sve islo glatko sa svim fajlovima), a zna se javiti i ''...sound devices not installed...or not installed properly...'' - onak' samo odjednom, iz cista mira. i onda skeniram komp, jednom mi je nasao trojanca, pocistio i sve opet ok, medjutim kad su mi se sljedeci put pocele pojavljivati doticne poruke, nisam nasla nikakav virus or smth, sve cisto...i tako vise puta. i onda ga svaki put deinstaliram pa opet downloadam novi s neta. zasto?
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 19:28   #13
Quote:
Bs player ne koristim,jer sa njim mi uvijek dođe neko sranje(biće virus) koji izbrišem,ali onda nemogu pokrenuti bs player.
to je jer uzimaš najnoviji bs player 2...na kojem je UVIJEK virus, ja koristim stariju verziju, bilo koju si uzmi, ali da je jedinica

Quote:
svakih par tjedana mi se lijepo javi porukica ''you don't have necessary codecs to play this file bla bla bla'' (a dosad sve islo glatko sa svim fajlovima), a zna se javiti i ''...sound devices not installed...or not installed properly...'' - onak' samo odjednom, iz cista mira. i onda skeniram komp, jednom mi je nasao trojanca, pocistio i sve opet ok, medjutim kad su mi se sljedeci put pocele pojavljivati doticne poruke, nisam nasla nikakav virus or smth, sve cisto...i tako vise puta. i onda ga svaki put deinstaliram pa opet downloadam novi s neta. zasto?
iskreno, ja sam imao gom player koji mi pola toga nije htio puštati, a kada sam išao na opciju da mi otvori dvd, isto mi se pojavljivalo da nemam codece, i ja ga lijepo izbrisao...sada koristim VLC Media Player, koji je besplatan i koji preporučujem svima
Stormbreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 23:17   #14
Quote:
klinsider kaže: Pogledaj post
Ak nisam 20 ljudi preobratio, onda nije nitko
mene jos nisi, makar sam ga skinuo nakon sto si ga ti preporucio
__________________
Retaj
dragan88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.