Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2012., 11:09   #3461
Quote:
suntze kaže: Pogledaj post
Sto ce ti, da vidis je li ti rodjak tamo radi?
a kako se ti mali zoveš? reć ću ja rođi da te baci na ispitu...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 09.10.2012., 11:10   #3462
Quote:
Oću neki nick kaže: Pogledaj post
evo, tu

http://www.algebra.hr/stranice/centri/zagreb.aspx

edit: obrisala sam poruke, oprosti. imam neke iz valjda 2005 (krivi nick sam napisala, nije moj dan)
hvala
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 09.10.2012., 12:36   #3463
Quote:
marta1982 kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko ima prijava do sada za AD natječaj?
Obično piše nakon što se validira prijava..
EPSO/AD/244/12

Number of candidates who have started their application: 2167
Number of candidates who have validated their application: 878
siscanka is offline  
Old 09.10.2012., 12:42   #3464
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
a kako se ti mali zoveš? reć ću ja rođi da te baci na ispitu...
A da mu reknes da me pusti. Imate po janje, 3 demizane vina, 2 prsuta, 3 kulena, kilo cvaraka (jebiga skupi su) i besplatan ocni pregled kod moga rodje otomologa i jednu kaznu za parkiranje ponistenu kod moga drugog rodje policajca i 10% od place prve dvije godine. Ne znam da li ste zainteresirani nasla bi se i neka usluga, one vrste, imam i za to rodjaka, sramota me priznati (crna ovca) koji voli muske a sam je musko, bar je sva rodbina to mislila. Ja mu priznajem jednakost i pravo na slobodno izrazavanje.
suntze is offline  
Old 09.10.2012., 13:23   #3465
Još jedno pitanje za one koji su bili na ispitu...možda će se ciniti malo glupo...

Pošto je ispit na kompjuteru,postoji li mogućnost preskakanja pitanja i vracanja na iste?

Tipa u VR...ukoliko želim preskočiti neki dugi tekst sa dugim odgovorima...pa se ukoliko ostane vremena vratim na njega?

Hvala!
LessMore is offline  
Old 09.10.2012., 13:29   #3466
ej ekipa...jel u radno iskustvo pišem samo ono što mi stoji u radnoj knjižici ???? thx
sunshine022 is offline  
Old 09.10.2012., 13:54   #3467
@sunshine022

Pišeš sve radno iskustvo, radna knjižica ti njima ništa ne predstavlja.
Fatmagul is offline  
Old 09.10.2012., 13:55   #3468
Quote:
LessMore kaže: Pogledaj post
Još jedno pitanje za one koji su bili na ispitu...možda će se ciniti malo glupo...

Pošto je ispit na kompjuteru,postoji li mogućnost preskakanja pitanja i vracanja na iste?

Tipa u VR...ukoliko želim preskočiti neki dugi tekst sa dugim odgovorima...pa se ukoliko ostane vremena vratim na njega?

Hvala!
Postoji ta mogućnost, možeš označiti pitanje kao neodgovoreno i kasnije se vratiti na njega. Ako stigneš.
Fatmagul is offline  
Old 09.10.2012., 14:01   #3469
Quote:
Rainalcar kaže: Pogledaj post
Je li zgrada Algebre u kojoj su testiranja u Ilici 242, zapadno Ilicom, ulaz iz Domobranske? Kako se dotle može doći tramvajem s autobusne stanice, koliko je stanica od Jelačića? Hvala
To ti je u principu u domobranskoj. Prođeš pored katoličkog učilišta, i uđeš u parkirališnu zonu odmah do. Lijevo od ulaza ti je ta zgrada u kojoj je algebra.

Što se tramvajskih stanica tiče, ne mogu biti siguran jer sam išao pješice, ali računaj negdje 5 ili 6, od jelačić placa..
Outmind is offline  
Old 09.10.2012., 14:19   #3470
Question

Quote:
Fatmagul kaže: Pogledaj post
@sunshine022

Pišeš sve radno iskustvo, radna knjižica ti njima ništa ne predstavlja.


thanks, a kad ćemo im ovo dostavit ?

proof of citizenship (passport, identity card, etc.),
diploma(s) or certificate(s) required for admission to the competition,
if applicable, certificate(s) of employment or work contract(s) and my most recent payslip

kad zatraže, ili ? jer na prijavi nigdje ne vidim da se traži navedno....
sunshine022 is offline  
Old 09.10.2012., 15:14   #3471
Quote:
suntze kaže: Pogledaj post
A da mu reknes da me pusti. Imate po janje, 3 demizane vina, 2 prsuta, 3 kulena, kilo cvaraka (jebiga skupi su) i besplatan ocni pregled kod moga rodje otomologa i jednu kaznu za parkiranje ponistenu kod moga drugog rodje policajca i 10% od place prve dvije godine. Ne znam da li ste zainteresirani nasla bi se i neka usluga, one vrste, imam i za to rodjaka, sramota me priznati (crna ovca) koji voli muske a sam je musko, bar je sva rodbina to mislila. Ja mu priznajem jednakost i pravo na slobodno izrazavanje.
hehe, care... država - to si ti!


nego, koga zanimaju famozne radionice, opet ih ima:
http://www.projectus-grupa.hr/eu-kar...ratori-25.html

a kako je ovaj ispit za translatore/interpretere već pri kraju, mene zanima kako se pripremate za AD5, odnosno SJT (situational judgement test)??
koji paket za vježbu preporučujete?
najjeftiniji arboreus paket sa SJT pitanjima je 35 eurića pa da vidim na što ću potrošiti lovu, ima l' nade?
thx
barbaraXS is offline  
Old 09.10.2012., 15:33   #3472
Za AD5 nije potrebno iskustvo, a iskustvo koje oni ocjenjuju, ukoliko ga navodite, mora biti iskustvo koje plaćeno. (to je obično ono koje ide u radnu knjižicu)
Tako su drage tete napisale na EPSO blogu. I tako je bilo za AD7 Interpreters.

Siscanka hvala ti na odgovoru.
Gdje si pronašla tu statistiku?
marta1982 is offline  
Old 09.10.2012., 15:51   #3473
Quote:
sunshine022 kaže: Pogledaj post
thanks, a kad ćemo im ovo dostavit ?

proof of citizenship (passport, identity card, etc.),
diploma(s) or certificate(s) required for admission to the competition,
if applicable, certificate(s) of employment or work contract(s) and my most recent payslip

kad zatraže, ili ? jer na prijavi nigdje ne vidim da se traži navedno....
ako prodes prvi krug, morat ces sve ponijeti u ac, prije ne treba
sadevi is offline  
Old 09.10.2012., 17:12   #3474
Quote:
marta1982 kaže: Pogledaj post

Siscanka hvala ti na odgovoru.
Gdje si pronašla tu statistiku?
Ideš na http://europa.eu/epso/apply/today/adm_en.htm, pa Apply now, pa prođeš sve one testove, pa na kraju, kad se pojavi onaj ekran za ulaz u epso account ti ispod piše trenutačno stanje prijava.
siscanka is offline  
Old 09.10.2012., 21:48   #3475
hej ekipa EPSO-vci, ja danas bila na ispitu...may the odds be ever in our favor nego, nemogu više nigdje nać podatak za koliko nakon pisanja testa oni šalju rezultate??? thnx
CUGI123 is offline  
Old 09.10.2012., 22:00   #3476
Quote:
siscanka kaže: Pogledaj post
Ideš na http://europa.eu/epso/apply/today/adm_en.htm, pa Apply now, pa prođeš sve one testove, pa na kraju, kad se pojavi onaj ekran za ulaz u epso account ti ispod piše trenutačno stanje prijava.
Hvala ti puno!
marta1982 is offline  
Old 09.10.2012., 22:51   #3477
Quote:
marta1982 kaže: Pogledaj post
Za AD5 nije potrebno iskustvo, a iskustvo koje oni ocjenjuju, ukoliko ga navodite, mora biti iskustvo koje plaćeno. (to je obično ono koje ide u radnu knjižicu)
Tako su drage tete napisale na EPSO blogu. I tako je bilo za AD7 Interpreters.

Siscanka hvala ti na odgovoru.
Gdje si pronašla tu statistiku?
Marta, koji ti je bio drugi jezik na verbalnom za AD7 interpretere? I koje duljine su bila pitanja u odnosu na prvi jezik, jesi li mozda primjetila vecu kolicinu rijeci po zadatku..?

BTW za AD5 administratore ce biti nekoliko tisuca prijava pa ce mozda isto dizati razinu tezine zadataka...
dangerz0ne is offline  
Old 10.10.2012., 13:09   #3478
zna li netko koliko vremena cemo imati za sjt?
sadevi is offline  
Old 10.10.2012., 14:15   #3479
Quote:
sadevi kaže: Pogledaj post
zna li netko koliko vremena cemo imati za sjt?
prema prijašnjim navodima na EPSO forumima, na SJT-u treba riješit 20 zadataka u 30 min.
barbaraXS is offline  
Old 10.10.2012., 14:59   #3480
glupo pitanje

što se nosi isprintano na ispit? ono iz epso accounta gdje piše "you have booked to sit your test on... "
ili ono iz maila?
ili nešto treće?

ispričavam se, živci mi popuštaju
__________________
Ambivalent? Well, yes and no....
Oću neki nick is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.