Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2011., 17:13   #1
Question Nestala mi tema otvorena na psihologiji.


Nestala tema, isparila, nije koliko vidim premještena, dakle, dalo bi se zaključiti da je izbrisana.
Trebala se baviti činjenicom da se stručnjaci određenih struka igraju malih bogova u ime nečega.
Nisam dobila p.m. s objašnjenjem ni karton i bodove jer je tema po sudu modova "nekakva", pa me zanima što bi s temom i ako je obrisana, zašto?
Hvala.
__________________
"Kako možemo braniti jednu civilizaciju koja samo nosi to ime, a obožava u nama životinje i cijeni samo materijalno?" M. Gandhi
Stella1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 18:45   #2
strucnjaci odredenih struka JESU mali bogovi u tim strukama
mozda ne u odnosu na velikog boga , ali sigurno u odnosu na nestrucnjake
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 19:10   #3
E, i ?
I naša zemlja npr. jeste u krizi, pa to ne znači da se ne može raspravljat zašto je tome tako i koji je sektor u najdubljoj krizi.
I bilo je u odnosu na prirodu i Boga.

U biti je trebalo biti o tome koja struka je " najdrskija" u odnosu na prirodu i Boga?
Koja struka ima najnapuhaniji EGO?
Tako to....
__________________
"Kako možemo braniti jednu civilizaciju koja samo nosi to ime, a obožava u nama životinje i cijeni samo materijalno?" M. Gandhi
Stella1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 19:25   #4
Znači, da zaključim, raspravljati o psihologiji o obilježjima stručnjaka tipa dr. Josef Mengele je nepotrebno, jer oni jesu mali bogovi.
Ajde, dobro.
Ne slažem se, ali svatko ima pravo na svoje mišljenje, čak i kada je ono neosnovano.
__________________
"Kako možemo braniti jednu civilizaciju koja samo nosi to ime, a obožava u nama životinje i cijeni samo materijalno?" M. Gandhi
Stella1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 19:57   #5
Moj je propust što ti nisam napisala PM, jesam planirala, al nisam još stigla. Što se teme tiče - časna riječ ako sam ja znala kamo bih to prebacila. Za Psihologiju svakako nije. Sve su profesije drske i sve se igraju Boga i.. ne znam, Stella.
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 22:10   #6
Ovo je Aco napisao Jaci naputak, a Štrkalica postupa po njemu!!!

""LJUDI, JA JEDNOSTAVNO NE ZNAM!"

Ova opcija, poštovana Jadranka, također ima izvjesnih prednosti, mislim da čak ne morate ni otići s vlasti, ne morate otići iz stana, iz EPH, Vjesnika, s televizije, ma ne morate otići nigdje. Budite tu s nama, primit ćemo vas kao najbližu, sve će biti nekako relaksiranije, ja ću vam skuhati kavu, pojest ćemo nešto, sjetit ćemo se starih vremena, i kako se Stazić zatvarao u sobu i pisao one svoje lude komedije, kako su vas salijetali udvarači, i kako je nekad k'o fol bilo više ljudskosti, i kako smo se svi nekako više cijenili i poštivali, a kada vam dosadi, kada se umorite od sentimenta, ako dopuštate, draga Jadranka, ovaj put ja ću vas odvesti kući kao vi mene nekada, jer eto, u međuvremenu sam kupio auto, po diskontnoj cijeni, istočnoevropski, i, vjerujte mi, iznenadit ćete se, dobar je, dobaar! K'o i favoritka, ako ne i bolji.


S poštovanjem,
Aleksandar Stanković "

Tko ne zna, treba se ostavit posla kojeg ne zna raditi, premijerskog, moderatorskog, doktorskog, kojeg god !!!

A tko zna, samo je stručnjak, nije Bogu do koljena.
__________________
"Kako možemo braniti jednu civilizaciju koja samo nosi to ime, a obožava u nama životinje i cijeni samo materijalno?" M. Gandhi
Stella1 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 16.03.2011., 18:20   #7
Quote:
Stella1 kaže: Pogledaj post
""LJUDI, JA JEDNOSTAVNO NE ZNAM!"
stella, stellaaa!
__________________
Energetska vrijednost 1717kJ
Akai is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.