Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2012., 18:15   #1
Muhamedanci-bombaši kao i Kuvajćani ne psuju proroka

Prva vijest

Danski tužitelji podigli su 13.travnja 2012 god.optužnicu protiv četvorice osumnjičenika za koje vjeruju da su htjeli izvesti napad na danskog prijestolonasljednika Frederika.
Četvorica muškaraca(trojica švedski državljani,četvrti ima švedsku dozvolu za legalni boravak),svi podrijetlom Arapi vjerovatno su povezani u terorističku mrežu,koju danski organi nazivaju"militantnim islamskim fundamentalistima".Navodno je atentat osveta za crteže proroka Muhameda u danskom listu 2005 godine.
Ova četvorica Arapa uhićena su u prosincu 2010 god.i ako budu osuđeni prijeti im 16 godina zatvora.

Vijest druga

Kuvajtski parlament je 12.travnja 2012 god.okvirno usvojio izmjene i dopune Državnog Kaznenog Zakona kojima se propisuje smrtna kazna-za one koji psuju Allaha,Allahovog poslanika(vjerovatno prorok Muhamed),njegove supruge i ostale rodbine.

Treća vijest

?

Zaključak;
-ako je europski kontinentalni nacionalizam raspiren zbog imigracijskih zakona,ako je naglašena netrepeljivost prema muslimanskim imigrantima u najmanju ruku nepristojna,zašto me ove vijesti malo uznemiruju..?
Kako je moguće da se donose takvi zakoni i kako je moguće planirati atentat zbog karikatura?!
Što to znači,ako psujem ili crtam,da me neki luđak može koknut jataganom po glavi?!
Ma dajte gospodo muslimani,pa koji vam je vrag!?
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 23:34   #2
Da se razumijemo, meni muslimanski imigrant nije automatski sumnjiv i ne mislim da ga treba diskriminirati.

Ali ako je imao takve isoad,e odmah da leti odakle je došao, kao i imami koji šire mržnju.

Europa tu mora napraviti nultu toleranciju
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.